Про "братання" і що відбувається насправді

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Читаю і офігіваю від реакції укрохом"яків (цим терміном я називаю українців, які недолугі, не мають критичного мислення і тому нездатні системно аналізувати реальність і бачити процеси, що відбуваються) на оце.

Пост топікстартера дійсно недоречний, ні про яке братання не може бути й мови, враховуючи те, що Україна веде екзистенційну боротьбу за виживання, а війна ця була б неможливою, якби більша частина російського народу не була по суті нацистами і не підтримувала б у цьому свого лідера гітлеропуйла.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1
Але є нюанс (С). Справа в тому, що пуйло б ніколи не почав цю війну, якби не підтримка його глобалістами. Сам він давно дружить з лідером глобалістів Швабом, був членом ВЕФ і навіть проводив їх шабаші в Росіх.

Глобалісти оперують в Україні вже давно і їх деструктивна антиукраїнська діяльність призвела до ослаблення української державності і, безперечно, є одним із факторів, чому Україна опинилася в такому стані перед війною. Це аналізується у цій темі.

Мало того, це моя особиста думка, що Порошенко був останнім неглобалістичним лідером-презом (Кучма працював на глобалістів через зятька Пінчука, а Янукович - на свою кишеню). Чому я вважаю Порошенка неглобалістом? Тому що він відмовився дозволити продаж землі, хоча без сумніву, уряд Яценюка та інші уряди були глобалістичними -т просто подивіться, хто там був на посадах міністрів і у кого були які портфелі.

Моя особиста думка - що Зеленський потрапив на табуретку не стільки тому, що був ставленником Коломойського (і де він тепер), а тому що його просунули глобалісти. Так само як "вибрали" Трудо, Макрона, Меркель, Байдена і так далі, і тому подібне. Якщо подивитися, хто був в зелених урядах і яку політику просували зелені - продаж землі (напевно, останнього стратегічного  ресурсу, що ще на той час був українським), масова вакцинація, масова диджиталізація через дію, намагання вбити готівку (нещодавно), то побачите, що вони імплементували класичні тенета глобалізму в Україні.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#2
Моя особиста думка, що пуйло ніколи б не почало війну, якби не отримало зелене світло від світової еліти, яка переважно є глобалістичною. Чому? Давайте подивимось на факти:

1) Байден фактично запросив Пуйла в Україну, зробивши з ним угоду, що він може робити, що хоче, аби не чіпав країни НАТО. Байден не дав Україні ніякої зброї перед війною, хоча уряд Зеленського просив весь 2021 рік. Він відмінив все, що відбувалося мілітарно в Україні, що було при Трампі. Він дав Україні 72 години і пропозицію евакуюватися Зеленському.

2) Інші країни (крім бритів, Польші та балтів) казали і робили те ж. Все це добре задокументовано.

3) Під тиском свого народу та опозиції адміністрація Байдена почала давати зброю, але спеціально затягувала її надання. До цього часу не пішов лендліз і до цього часу лише частина фондів освоєна на власне, доставку зброї. Багато обіцянок було зроблено, але не виконано (наприклад, з танками Абрамс).

4) При цьому є тиск з боку "партнерів" робити контрнаступ. Засобів та зброї не дали, але вимагають, щоб українці своїми тілами розміновували цілі території, які були заміновані і укріплені тільки тому, що ці ж "партнери" затягували допомогу.

5) Коли аналізуєщ, наприклад, скільки полягло при обороні Бахмута, який все одно довелося здати, і скільки загинуло на мінних полях і під артилерійськими обстрілами кацапів при "наступі", то задаєшся певними питаннями. Втрати української сторони величезні, і втрати кацапів не менші. Наразі оцінки складають 70 тисяч вбитих з українського боку і десь під 100 тисяч з російського, але це вже застарілі цифри.

6) Ше один доказ, що глобалістам вигідна ця війна і що вони підтримують пуйла, - фейкові санкції. Вони абсолютно не тільки не працюють, а Росія практично збагатилася під час війни. Якби "партнери" дійсно хотіли допомогти, вони б з перших днів увели ембарго на російську нафту і зупинили б російський експорт. А вони продовжують з нею торгувати, включаючи "кращого друга України" Байдена.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#3
Українці повинні розуміти і бачити ці речі, якщо вони хочуть вижити. Очі повинні бути на призі - ІНТЕРЕСАХ УКРАЇНИ.

Вони повинні розуміти, що якщо партнери не дають зброї і достатньо, то це призведе лише до одного - систематичного випилювання українських людських резервів.

Я думаю. що це був посил антика і Віри. І що українське керівництво повинно діяти так, щоб якомога зберегти людський потенціал ЗСУ, поки продовжується адвокатування за достатню кількість зброї, яка дозволить змінити баланс на полі бою і перемогти.

А не дозволяти глобалістам керувати процесами, щоб побільше українців загинуло - чи мирних людей, чи військових.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Піднімаю цю тему, а то деякі розумники, відсиджуючись на теплих закордонних диванах, забагато на себе беруть.

Брататися чи ні, буде вирішувати український уряд, який представляє собою український народ.

І схоже, до цього все йде. Навіть клятого Трампа, який мав здати Україну, а не Байден, не можуть дочекатися  :facepalm1:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

вело

Цитата: Wednesday від Листопад 21, 2023, 23:04Колективний єрмачківець є боягузливим, інтелектуально обмеженим дегенератом.

Ну взяти хоча б оцю тему, де вони накинулись на емігранта, який констатував факт.

Припустимо, тому ладзьо не було сенсу писати очевидне - це і так всі знають. Ну і що якщо ти щось там казав?

Але цікава реакція на неприємний факт. Зразу - забанити назавжди, кацапський агент і так далі.

А що, мат та погрози від агресивних утирків баштанів змінять неприємну об"єктивну реальність, що без лендлізу (який у тому числі пролюбило українське керівництво на чолі з Зеленським) Україна не зможе потіснити ворога і цілком можливо, що їй доведеться відступати?

І цілком можливо, що знову доведеться обороняти Київ.

Але тупі єрмачківці до такого сценарію ні мілітарно, ні морально, ні інтелектуально не готові  :smilie9:.
і де той хєр писав про ленліз? А про цензуру, так добре в Канаді, жодної війни не було. Ось мєстний антік, тут про братання з російськими фашистами не пише, а на УП писав як не було модератора.

Wednesday

Цитата: вело від Листопад 22, 2023, 05:51і де той хєр писав про ленліз?

Я писала ще рік назад про лендліз і ці падли редько, Татусь і ваксерний мутант Баштан (в нього вже роги і копита виросли, а свинячий хвіст був від народження) мене матюкали і обзивали, казали, ЩО ВСЕ Є, ЩО ЛЕНДЛІЗ НЕВИГІДНИЙ і що тих, хто підіймає питання лендлізу, треба здати в СБУ. Було? Було!

То чого ж ви тоді скавчите, що програєте війну? А чим воювати? І скоро вже не буде кому!

ЦитатаА про цензуру, так добре в Канаді, жодної війни не було.

Канадські хлопці та дівчата відзначилися героїзмом у Першій та Другій світових війнах, у війні в Кореї та війні в Афганістані. Вони також, ризикуючи життям і здоров"ям, вчили і продовжують навчати українських військових в Україні.

А про те, що багато канадських хлопців полягло за Україну, поки ці гниди баштани та 2П відсиджуються під диванами за їх спинами та тільки брудні роти здатні відкривати на патріотів, я буду нагадувати, як би вам це не подобалось.

І до чого тут цензура? Непрофесіоналізм, корупцію та державну зраду вищого керівництва України цензурою не прикриєш. Одного Баканова в принципі досить, але Баканов - то крапля в морі. І всі це знають!

ЦитатаОсь мєстний антік, тут про братання з російськими фашистами не пише, а на УП писав як не було модератора.

Тому що він не писав про братання з російськими фашистами. Він писав про те, що війна була розпочата глобалістами з метою винищити побільше населення з обох сторін, про перемир"я (а фактично капітуляцію України (до якого вас всіх зараз і ведуть всі ці бідони та шольци, відібравши можливість навіть оборонятися, бо не дають зброї - але винний, звісно, Трамп :facepalm:).

І ви і так роками братаєтесь і в десна лупитесь з кацапами типу 2П, Трололо та іншою нечистю, яка РОКАМИ просувала російські наративи і вже відкритим текстом, не соромлячись, глумиться з усього українського.

Але ето - другоє :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

вело

Цитата: Wednesday від Листопад 22, 2023, 06:15Я писала ще рік назад про лендліз і ці падли редько, Татусь і ваксерний мутант Баштан (в нього вже роги і копита виросли, а свинячий хвіст був від народження) мене матюкали і обзивали, казали, ЩО ВСЕ Є, ЩО ЛЕНДЛІЗ НЕВИГІДНИЙ і що тих, хто підіймає питання лендлізу, треба здати в СБУ. Було? Було!

То чого ж ви тоді скавчите, що програєте війну? А чим воювати? І скоро вже не буде кому!

Канадські хлопці та дівчата відзначилися героїзмом у Першій та Другій світових війнах, у війні в Кореї та війні в Афганістані. Вони також, ризикуючи життям і здоров"ям, вчили і продовжують навчати українських військових в Україні.

А про те, що багато канадських хлопців полягло за Україну, поки ці гниди баштани та 2П відсиджуються під диванами за їх спинами та тільки брудні роти здатні відкривати на патріотів, я буду нагадувати, як би вам це не подобалось.

І до чого тут цензура? Непрофесіоналізм, корупцію та державну зраду вищого керівництва України цензурою не прикриєш. Одного Баканова в принципі досить, але Баканов - то крапля в морі. І всі це знають!

Тому що він не писав про братання з російськими фашистами. Він писав про те, що війна була розпочата глобалістами з метою винищити побільше населення з обох сторін, про перемир"я (а фактично капітуляцію України (до якого вас всіх зараз і ведуть всі ці бідони та шольци, відібравши можливість навіть оборонятися, бо не дають зброї - але винний, звісно, Трамп :facepalm:).

І ви і так роками братаєтесь і в десна лупитесь з кацапами типу 2П, Трололо та іншою нечистю, яка РОКАМИ просувала російські наративи і вже відкритим текстом, не соромлячись, глумиться з усього українського.

Але ето - другоє :smilie9:.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1135183.msg27405570#msg27405570

Wednesday

Я уже відповіла у цій темі на закиди щодо "братання" і пояснила мою інтерпретацію слів антика. Читайте і перечитуйте, я не буду повторювати власні тези і моя позиція з цього питання не тільки не змінилася, а і ще більше посилилася.

Але я все одно сьогодні ще раз перечитала цю тему і не маю проблем прокоментувати додатково і більш конкретно. Але тоді не скавчіть, що погана дівчинка Венсді робить вам бобо і наступає на улюблені мозолі. Ви самі про це попросили!

Тому чекайте детальної відповіді і вона буде нищівною для декого  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#9
Продовжимо.

Що специфічне для цієї теми?

В ній, крім Capitain Cubs, не відмітився жоден нік, який особисто із зброєю в руках захищає Україну і поставив на карту найдорожче - своє життя. Практично всі дописувачі нічим не ризикують і якщо є воїнами, то піддиванного та підспідничного типу.

Серед "опонентів" антика є хто завгодно, крім, власне, військових в рядах ЗСУ:

- є пара-трійка психічно хворих чи просто неадекватних ніків-графоманів :bluet:.

- є еміги, які якщо дадуть 100 доларів у квартал, то вважають себе пупом землі :facepalm1:.

- є мажори, які і не приховують, що відкупилися за бабло :smilie9:.

- є ціла купа звичайних ухилянтів або дядьків за 60, яким призив не світить :smiley24: .

- є пащекуваті та недолугі куриці, які на фронт не підуть, тому що в них не пеніс, а вагіна, але які тим не менше хвацько посилають туди інших (і на фронт, і у вагіну :smilie10:).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#10
Ось по кожному у порядку появи у темі (якщо я десь помиляюсь, дайте знати):

Bogkuz - не на фронті і добровольцем не пішов (хоча неодружений і не має дітей). Флудер і активний учасник "ухилянтської" теми.

Totenhead - не на фронті і добровольцем не пішов. Боїться навіть показати реальну айпішку, пише під Тором.

Jinx - не на фронті і добровольцем не пішов. Перефарбований кацап та упоротий ідіот. Ми про нього вже писали.

Lusha - не на фронті і добровольцем не пішла. ізична курка, українка такий нік собі ніколи не вибере.

Ersted - не на фронті і добровольцем не пішов.

патітяшка - не на фронті і добровольцем не пішов.

brolisviking - не на фронті і добровольцем не пішов. Емігрант.

Oleksandr - не на фронті і добровольцем не пішов. Емігрант. Соросячий бот, їм чим більше помре з обох сторін, тим краще.

N88 - не на фронті і добровольцем не пішов. Також любить воювати з Хамасом - правда, із свого дивана.

valros - не на фронті і добровольцем не пішов.

Тернополянин - не на фронті і добровольцем не пішов.

авжеж - не на фронті і добровольцем не пішов.

Eugnat - не на фронті і добровольцем не пішов. Не вилазить з теми про ухилянтів.

Vera - одна з двох адекватних в темі. Розуміє реальну причину війни, як описано вище.

Matvik - не на фронті і добровольцем не пішов.

Ale - не на фронті і добровольцем не пішов. Неадекватний психічно і сексуально хворий напівкацап з брудним ротом і збоченими фантазіями.

WMax - не на фронті і добровольцем не пішов.

Bashtan - не на фронті і добровольцем не пішов. Підстаркуватий соросячий бот з кровожерливими замашками, у якого чим більше українців помре, тим краще у відповідності з глобалістичною аджендою його хазяїв. Доросла дочка та зятьок теж не в ЗСУ.

BFBF - не на фронті і добровольцем не пішов. Еміг-лівак, воює з дивана у складі бригади "Кенгуру".

myshka naruzhka - не на фронті і добровольцем не пішла. Нещодавно стала матір"ю у поважному віці. Сучасні дослідження показують, що материнство інтелектуально отупляє. І це в даному випадку видно неозброєним оком.

Paul - не на фронті і добровольцем не пішов. Айпішка показує Париж, але під яким диваном насправді воює цей "доброволець", знає лише його провайдер.

svo1973 - не на фронті і добровольцем не пішов. В цього ідіота "Україна вже перемогла і Рашка розгромлена" ще влітку :facepalm:.

H.Kropp - не на фронті і добровольцем не пішов. Роздутий від почуття власної значущості, як наповнений водою презерватив.

Drake - не на фронті і добровольцем не пішов. Такий же соросячий фейковий пундіт, як Притула фейковий волонтер.

komarik2008 - не на фронті і добровольцем не пішла. Пенсіонерка на ірландських хлібах, під спідницею якої призовного віку зять, який теж не в ЗСУ.

Pадник - не на фронті і добровольцем не пішов. Еміг-пенсіонер, діти теж не в ЗСУ.

garri - не на фронті і добровольцем не пішов. Більшого піддиванного патріота важко знайти. Активний учасник теми про ухилянтів.

GreenGhost - не на фронті і добровольцем не пішов.

Ersted - не на фронті і добровольцем не пішов.

Blokh - не на фронті і добровольцем не пішов. І не піде, тому що давно емігрант.

Дід Варава - не на фронті і добровольцем не пішов.

Serg A (aka MG42) - не на фронті і добровольцем не пішов. А міг би, бо вже має досвід в АТО. Каже, що хворий, але для кого ці казочки? У порівнянні з тими, кого зараз призивають практично інвалідами, на ньому орати можна. Крім того, у нього вже є досвід братання - за його ж власними словами, братання його члена з вагінами ницих кацапських хвойд за півкружки горілки :smilie10:. Коли його спитали, чи йому не було огидно, він відповів, що краще таке братання, ніж братання з його правою рукою :bluet:.

vkhavr2 - не на фронті і добровольцем не пішов. Упоротий психічно хворий пенсіонер, що підробляє зеленим ботом. За легендою, має дорослих синів, жодний з них не в ЗСУ.

ЛАРТА - не на фронті і добровольцем не пішла. Пенсіонерка зі Львова, яка мала досвід братання з червоною російською ікрою, чим її постійно попрікають недоброзичливці, як того шотландця з відомого анекдоту за секс з вівцею.

bart01 - не на фронті і добровольцем не пішов.

Berserk Ragnar - не на фронті і добровольцем не пішов.

Wolter - не на фронті і добровольцем не пішов. І не піде, бо вже старий. Зять та донька теж не підуть, бо живуть за кордоном.

Анатоль - не на фронті і добровольцем не пішов.

HSM - не на фронті і добровольцем не пішов.

Naitli - не на фронті і добровольцем не пішла. Сини не в ЗСУ (поки).

Uki_ - не на фронті і добровольцем не пішов. І не піде, тому що емігрант.

Хома Л. - не на фронті і добровольцем не пішов. І не піде, тому що емігрант. Про цю істоту, дії та вчинки якої викликають роздратування та обурення, написано багато на цьому форумі і не тільки, тому додати не тільки нічого, але і просто влом. Єдине, що варто зазначити в контексті обговорення, що він "братається" з кацапами Єрмачки роками і у різноманітних формах :smilie9:, за що його називають # кацапським_підсосом.

Matvik - не на фронті і добровольцем не пішов.

TimmiApostolMS - не на фронті і добровольцем не пішов.

шуша - не на фронті і добровольцем не пішла. Одна із найбільш дволичних істот Єрмачки. Любить картинно волати по відношенню до інших та посилати чужих чоловіків та синів на війну, але при цьому успішно ховає під спідницею чоловіка та дорослу доньку, які не на фронті і добровольцем не пішли.

borderlander - не на фронті і добровольцем не пішов.

Optimistic - не на фронті і добровольцем не пішов(ла). Не знаю, якої статі ця істота.

andy lev - не на фронті і добровольцем не пішов. Айпішка показує США - who the hell knows.

nativi - не на фронті і добровольцем не пішла. І "видатна волонтерка" не тільки не пішла, а і биренько кинула підопічних "котиків" у час, коли вони чи не найбільше потребували допомоги, і на декілька місяців звалила за кордон :Sho_za:.

Kren - не на фронті і добровольцем не пішов.

Police - не на фронті і добровольцем не пішов. Це пенсіонер-еміг, що страшенно пишається донатами на 300 КАД, ніби це 3К зеленими  :facepalm1:.

valet - не на фронті і добровольцем не пішов.

abbat - не на фронті і добровольцем не пішов. Постить під російським айпі.

Владимир Р - не на фронті і добровольцем не пішов.

Ali(UA) - не на фронті і добровольцем не пішов. Тому що емігрант.

Вело - не на фронті і добровольцем не пішов.

psandr - не на фронті і добровольцем не пішов.

Vovchik - не на фронті і добровольцем не пішов. Тому що емігрант, який навіть заїхати в Україну боїться, щоб не забрили в окопи. Думає, що якщо публічно скаже, що боїться ЗСУ, то це якимось чином зробить його менш боягузливим.

Felix - не на фронті і добровольцем не пішов.

Didys - не на фронті і добровольцем не пішов.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#11
Я вважаю, що ті, хто особисто не захищає Україну із зброєю в руках і не вигрібає на власній шкурі всі випробування, не має морального права відкривати на цю тему рот.

І ніяке волонтерство, ніяке донорство, хоч навіть на мільйони доларів, ніколи не будуть еквівалентом того, що роблять такі, як Капітан Кабс, Гео, Мікі Мастіфо та інші бійці ЗСУ, що зробили сини Люстрації та Гео.

Що зробив цей хлопець. Ви ЙОГО спитали, що він думає про братання? Ви спитали його батьків?


От коли ви будете лежати в такому ж окопі і молитися про те, щоб вижити, ПІСЛЯ ТОГО, ЯК ВІДДАЛИ ВСЕ, ЩО МАЛИ, тоді і матимете право на свої думки з цього приводу.

Мерзенні ви потвори  :smilie9:. Воювати чужими руками і ховатися за спини ось таких хлопців не вдасться  :smilie9:.

Це був перший нюанс.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#12
А другий нюанс - те, що уряд та керівництво України і в тому числі ЗСУ настільки некомпетентні, якщо не свідомо злочинні, що результатами своєї діяльності таки добивають ЗСУ і в результаті випилюють людський ресурс України. Про кацапів і мови нема - Пуйло глобаліст, чим більше він вб"є кацапів, тим краще для нього.

Я це описала вище і додам, що:

1) Українське керівництво не готувалося до війни у потрібних масштабах, що призвело до великих людських втрат.

2) Українське керівництво пролюбило лендліз, роками брешучи, що він "невигідний". Зеленський триндів про зміну клімату, але ні слова не сказав про лендліз під час поїздки в США. Лендліз був шансом для України виграти війну і мінімізувати втрати особового складу ЗСУ. Тепер цей шанс втрачений. В результаті на фронті критично не вистачає різних видів зброї та іншого матеріального забезпечення.

3) Українське керівництво розвело корупцію у тому числі під час війни. У тому числі по питаннях мобілізації, де існують дві касти громадян - прості люди і "особливі", які відкупились у різних формах.

4) Українське керівництво через прийняте ним законодавство дефакто сприяло втечі сотень тисяч чоловіків за кордон. За деякими оцінками, лише в Європі близько мільйона чоловіків, які ухиляються від служби.

5) Українське керівництво, у тому числі в ЗСУ, у ряді рішень користувалось не мілітарною доцільністю, а політичними міркуваннями, і поклало купу українських військослужбовців через це.

6) Ряд оперативних помилок та непрофесіоналізм на різних рівнях керівництва ЗСУ призводили багато раз до великих невиправданих втрат - колись Кабс описував штурм під керівництвом синка генерала, який поклав купу людей, ті ж розбомблені казарми, виставки дронів, нагородження, готелі і так далі. У штурм посилають без достатньої кількості зброї та людей, віддають накази, які неможливо виконати.

7) Відсутність роботи над помилками, злочинна бездіяльність описані тут:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

На жаль, при цих вихідних даних в України дуже мало варіантів.

Штики в землю - не варіант. Це програш, капітуляція, окупація, втрата державності і незалежності, геноцид українців.

Наступати нічим і нікому.

Треба вставати в глибоку ешелоновану оборону, вкопуватися, робити лінії бетону, мін і так далі, як пояснює професіонал у відео вище.

І накопичувати ресурси, працюючи з зарубіжними партнерами, нарешті виробляючи власну зброю, шукаючи власні резерви.

Яяких, до речі, в України по вуха. Наприклад:

- скоротити на дві треті армію непотрібних жирних котів-чиновників
- провести експропріацію за законами воєнного часу відповідних ресурсів і почати нарешті платити за зброю із власної кишені. Можете почати з офшорів Зеленського, Ахметки, Коломоя та Пінчука, бугага!

Тоді, може, і брататися не доведеться  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Поки вищеназвані "патріотять" з-під диванів та спідниць, відомий Вадим Тітушко (від чийого призвіща пішов термін "тітушки") пішов в ЗСУ і захищає її із зброєю в руках.

Тому що патріоти - в ЗСУ, а "патріоти" самі знаєте де :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

вело

Буду краток. Те що пише антік підпадає під статтю про виправдання агресії Росії. Жодна країна не дозволить писати в ЗМІ те що пише цей покидьок. Ви пані неперебірливі в партнерах, бо їх дуже мало.

Wednesday

#16
Цитата: вело від Листопад 23, 2023, 23:44Буду краток. Те що пише антік підпадає під статтю про виправдання агресії Росії.

То Ваша невірна інтерпретація і приватна думка, на вираження якої Ви маєте право у відповідності з правилами та філософією цього форуму. На що маю право і я, і інші дописувачі тут.

ЦитатаЖодна країна не дозволить писати в ЗМІ

ЛОЛ, почитайте хоча б той же Хаарец (щодо "жодної країни").

По-друге, сайт "УП" є приватним ЗМІ, а не урядовим, і його власники пушать відповідні наративи. Форум Єрмачка не є ЗМІ, тим більше що він практично не модерується. Юзери там, крім ботів за бабло, висловлюють власні думки, які не обов"язково збігаються з месиджами уряду України чи власників УП.

Більшість ЗМІ в Україні не є незалежними, тому я особисто фільтрую всю інфу, яка з них поступає.

Цитатате що пише цей покидьок.

Суб"єктивне оціночне судження людини, яка не погоджується з думкою іншої. Тим більше враховуючи наведену вище аргументацію.

ЦитатаВи пані неперебірливі в партнерах, бо їх дуже мало.

ЛОЛ! Ще одне суб"єктивне оціночне судження.

А тепер об"єктивні факти (а не судження).

По-перше, я написала перший пост і свої коментарі до теми за декілька місяців ДО ТОГО, як антик взагалі тут зареєструвався.

По-друге, я написала про його пост в критичному ключі, зокрема:

Пост топікстартера дійсно недоречний, ні про яке братання не може бути й мови, враховуючи те, що Україна веде екзистенційну боротьбу за виживання, а війна ця була б неможливою, якби більша частина російського народу не була по суті нацистами і не підтримувала б у цьому свого лідера гітлеропуйла.

Але далі я надала контекст, який переважна кількість юзерів Єрмачки (крім декількох типу Віри і Шаблезуба, і в цьому випадку антика) на даному етапі просто не здатні осягнути. Тому що колективний юзер Єрмачки - неінтелектуальний, надемоційний,  нездатний критично мислити, безвідповідальний абирвалг, який реагує на подразники не розумом, а жувально-смоктальними рефлексами, як собачка Павлова. Що і сталося в тій темі.

По-третє, у мене нема "партнерів" (хоча на початку було декілька людей, яких я вважала чи хотіла б вважати такими, але у них, очевидно, було інше бачення - and that's ok).

Цей форум - знаряддя, яким користуюсь я особисто, щоб вільно доносити свої думки, не боячись, що мені хтось заткне рота, і я запропонувала його іншим. Хто хоче, той користується, і вони мені нічим за це не зобов"язані. Втім, як і я їм.

І при цьому деякі юзери все ж таки намагаються якщо не заткнути мені рота, то переламати. Спочатку це намагався робити галамага (з трампопитань), потім Франчук (з порохопитань) і тепер Ви (з зепитань).

Знову-таки, маєте право як компонент дискурсу в рамках правил цього форуму, але люди різні і не можуть мати одні і ті ж самі погляди.

Але навіть і не це найголовніше. Проблема в тому, що те, що написав антик, простий звичайний українець, не має ніякого впливу на те, що відбувається.

А страшну і неприємну реальність того, що відбувається, ніяким флеймом та побажанням смерті опоненту не прикриєш. Як і цензурою чи марафонними "перемогами".

Ось де сабака порилась.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Листопад 23, 2023, 08:24Я вважаю, що ті, хто особисто не захищає Україну із зброєю в руках і не вигрібає на власній шкурі всі випробування, не має морального права відкривати на цю тему рот.

От коли ви будете лежати в такому ж окопі і молитися про те, щоб вижити, ПІСЛЯ ТОГО, ЯК ВІДДАЛИ ВСЕ, ЩО МАЛИ, тоді і матимете право на свої думки з цього приводу.

Мерзенні ви потвори  :smilie9:. Воювати чужими руками і ховатися за спини ось таких хлопців не вдасться  :smilie9:.


Ну ось ще і 24 годин не пройшло, а нові і нові приклади того, про що я писала  :smilie9:.

Entitled тилові щурі паплюжать вже немолодого бійця ЗСУ, який проходить навчання в Англії і детально описував, як йому важко це дається. Мерзота воює чужими руками і чужими долями  :smilie9:.



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Листопад 24, 2023, 02:53Ну ось ще і 24 годин не пройшло, а нові і нові приклади того, про що я писала  :smilie9:.

Entitled тилові щурі паплюжать вже немолодого бійця ЗСУ, який проходить навчання в Англії і детально описував, як йому важко це дається. Мерзота воює чужими руками і чужими долями  :smilie9:.





Ось тут погоджуюсь(
Як би я не відносився до людей, хто дописує на супі——той Шарік дійсно проходить навчання в Англіі——про це можно було прочитати там же.
І закидати йому те все——перебор(
пс. Суп переглядаю десь раз на два тиждні——іто побачив його тему там.

Wednesday

#19
Цитата: Сергій Чернівці від Листопад 25, 2023, 10:04Ось тут погоджуюсь(
Як би я не відносився до людей, хто дописує на супі——той Шарік дійсно проходить навчання в Англіі——про це можно було прочитати там же.
І закидати йому те все——перебор(
пс. Суп переглядаю десь раз на два тиждні——іто побачив його тему там.

Шарік і на Єрмачці теж писав. Але ж зажертим entitled покидькам на то начхати, вони, не приховуючись, так і пишуть:



В патіяшок, 2П, ШЛ та Але не стоїть питання найнижчого рівня у піраміді Маслова - фізичного виживання.

З-під своїх теплих диванів у різних географічних точках вони на іншому рівні - напхати бурдюк та зайнятися непотребностями.

Вибрати електричне авто, нав"ялити ковбаси, похвалитися покупками на Блек Фрайді, побулити українців - and the list goes on and on.

Ось чому я вважаю, що цинічну упячку Єрмачку треба прикрити. Не тільки за проросійську і антиукраїнську пропаганду, а тому що така поведінка і така спільнота - ляпас в обличчя героїчних ЗСУ. Про що Гео і говорив увесь цей час, але всім начхати.

Тому і такі люди не мають права щось вирішувати і тому їх думки нерелевантні.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.