Дональд Трамп - Найкращий Президент Сучасності

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

На своєму мітингу у Вест-Палм-Біч колишній президент Трамп розповів, як ізраїльський прем'єр-міністр Беньямін «підвів нас», відмовившись взяти участь в ударі по іранському генералу Касему Сулеймані, але потім спробував «приписати собі заслугу» за операцію.


«Я ніколи не забуду, що Бібі Нетаньяху підвів нас. Це була дуже жахлива річ", - сказав Трамп. «І тоді Бібі спробував приписати собі це. Це не змусило мене почуватися надто добре».
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Трамп подав в суд на Крістофера Стіла, автора фейкового досьє "золотий дощ", та його фірму. Пора нарешті притиснути цих гнид за їх брехню.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Раніше сьогодні суддя округу Колумбія, яка ненавидить Трампа, Таня Чуткан,винесла наказ президента Трампа про заборону коментування у його позові Міністерства юстиції режимом Байдена.

Президенту Трампу буде заборонено виступати проти спеціального прокурора Джека Сміта, свідків суду та інших.

На що президент Трамп сказав:

Сьогодні суддя видав наказ про заборону говорити. Ви це чули?

Що вона зробила, я вважаю абсолютно неконституційним. Суддя видав наказ про заборону. Суддя мене не дуже любить. Все життя вона мені не подобалася, але вона заткнула мені рота.

Ви знаєте, що таке кляп? Не можна погано говорити про суперника. Але все це використовується як зброя проти мене, тому що Джо Байден програє вибори, і дуже, дуже погано програє всім нам на виборах. Він погано програє.

Але вони не розуміють, що я готовий сісти у в'язницю, якщо це те, що потрібно, щоб наша країна перемогла і знову стала демократією. Велике спасибі. Це правда.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

 :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Таки було б добре, якби все червонодупе лівачйо звалило з Америки. Тільки куди ж їм податись? Африка? Ізраїль? :weep:  :weep:  :weep:



При Трампі амери (та і українці теж) жили як вареники в сметані. Не дивно, що він користується такою популярністю.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#364
Трамп дійсно переплутав Орбана і Ердогана у одній із своїх промов, але потім виправив себе, назвавши Орбана «главою Угорщини», який «керує нею належним чином, зі злочинністю та всім іншим».



З цього бідоністи роздули величезний хайп, у тому числі на Єрмачці :facepalm:. А те, що Бідон регулярно здоровається з порожнечею, бреше та вигадує в прямому ефірі практично щоденно, перечіплюється та падає на регулярній основі, плутає дружину Джил з кухонним столом, ретельно ігнорується і замовчується.

Нагадуємо - за війну в Україні, щоденні бомби та ракети по мирних жителях, відсутність зброї на передовій, відсутність просування України на фронті, великі втрати ЗСУ, великі втрати територій, нагинання України до переговорів на невигідних для неї умовах, відбирання зброї в України і віддавання її Ізраїлю несе відповідальність тільки і виключно президент Байден.

А не президент Трамп :smiley14:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Всьо, я більше не підримую Трампа :smilie2: . Хоча я все одно задокументую, чому він був добрим для України.

«Кожне життя, втрачене в цьому конфлікті, лежить на плечах ХАМАС, тільки ХАМАС». Ну ми-то знаємо, що це брехня.



Він 1) кинув в"язнів 5 січня напризволяще 2) до цього часу не вибачився за вакцини і 3) шилить за геноцидщиків. Можна сказати, він втратив голоси мільйонів американських мусульман (а їх дофіга, особливо серед афроамериканців) і інших, хто виступає проти цього сіоністського зла.



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Колишній президент Дональд Трамп сказав натовпу на саміті свободи Республіканської партії Флориди в суботу, що він єдиний кандидат, який не допустить Третьої світової війни.

Багато опонентів Трампа в обох партіях, схоже, намагаються втягнути США в ще одну війну на Близькому Сході.

Під час свого виступу Трамп заявив, що «мільйони людей» були б ще живі, якби вибори 2020 року «не були сфальсифіковані».



«І коли ви подумаєте про це, наскільки важливі вибори, зараз були б живі мільйони людей», — заявив Трамп. «Якби вибори не були сфальсифіковані, вони були б живі. Україна, Ізраїль, Нападу ніколи б не було. Усі ці люди були б живі».

«Я обіцяю вам це як ваш президент, і ніхто інший не може цього сказати: я відновлю мир силою», — сказав Трамп. «І так, я єдиний, хто запобіжить Третій світовій війні, тому що ми дуже близькі до Третьої світової війни».

Як я тисячу раз пояснювала, при прийомі на роботу дивляться на резюме кандидата і на те, який він досвід мав у минулому. Тому що предиктор майбутньої поведінки - це минула поведінка.

Трамп ВЖЕ БУВ президентом і при ньому США не тільки не вступили у нову війну, а мир був і в Україні, і в Ізраїлі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#367
Українці питають - а чому Трамп не прийняв запрошення від Зеленського приїхати в Україну?

А ось чому.

Звісно ж, я не маю на увазі, що упороті єрмачківці його вб"ють. А те, що ні Україна, ні США не можуть гарантувати йому безпеку.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Згідно з новим опитуванням CNN, Трамп тепер лідирує над Джо Байденом серед «кольорових людей».

У 2016 і 2020 роках Трамп мав кращі результати з меншинами, ніж хтось від нього очікував, але тепер, схоже, його цифри стають ще кращими.

Саме тому демократи панікують і намагаються не допустити Трампа до голосування в деяких штатах.

Колишній президент Дональд Трамп випереджає президента Джо Байдена на три пункти серед виборців «кольорових», показало опитування CNN у вівторок, що є «шокуючим» відкриттям для демократів, які сподіваються, що президент зможе виграти переобрання.

Згідно з опитуванням, 49 відсотків «кольорових» підтримали Трампа. Лише 46 відсотків підтримали Байдена.

Опитування темношкірих показує різкий контраст з результатами виборів 2020 року:

– 42 відсотки чорношкірих чоловіків мають право голосу
– За Трампа проголосували 12 відсотків темношкірих чоловіків
– 87 відсотків чорношкірих підтримали Байдена

Контраст також помітний серед чоловіків-латиноамериканських виборців у 2020 році:

– 58 відсотків іспаномовних чоловіків мають право голосу
– За Трампа проголосували 40 відсотків іспаномовних чоловіків
– За Байдена проголосували 57 відсотків іспаномовних чоловіків

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Померла старша сестра президента Трампа Меріанна Трамп Беррі у віці 86 років, підтвердив Fox News департамент поліції Нью-Йорка.

За даними New York Times, Баррі була федеральним апеляційним суддею, яка пішла у відставку в квітні 2019 року. Газета з посиланням на людей, знайомих із ситуацією, повідомляє, що вона померла у своєму будинку в районі Манхеттен у Нью-Йорку, а одна людина сказала, що її знайшли сьогодні вранці.

У 2016 році Трамп назвав свою сестру «високошановним суддею», зазначивши, що вони мають різні погляди з питань державної політики.

Була розумною і очевидно, гарною жінкою з "арійською" зовнішністю.



Тут схожа на Єлизавету ІІ.



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Трамп прийшов з візитом до внучки у її дитсадочок (тут влаштовують типу дня відкритих дверей для дідусів та бабусь).



Лінк
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Трамп розповів, як повідомив дружині Меланії про брехливі інсинуації з досьє "золотий дощ".

"Я вважаю, що наші результати в опитуваннях такі хороші, тому що люди бачать правду. Вони розцінюють це як переслідування політичного кандидата. Вони вважають це продовженням найбільшого полювання на відьом усіх часів. Ось що це таке. Це найбільше полювання на відьом, яке почалося з Росії, Росії, Росії. Пам'ятайте, що?



"Він був із чотирма повіями". Ти думаєш, що того вечора мені було легко підійти і сказати своїй дружині: «Це неправда, дорога, я тебе дуже люблю. Це неправда".

Власне, цьому вона не повірила, бо сказала: «Він гермафоб. Він таким не займається. Ти знаєш. Він не любить, як то кажуть, золотий дощ, як вони це називають. Мені не подобається ця ідея. Я думав, що це буде проблемою і що в мене буде важка ніч. Але це виявилось не таким поганим. Вона сказала: «Ні, щодо цього пункту, ти в порядку».

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Листопад 19, 2023, 09:46Трамп розповів, як повідомив дружині Меланії про брехливі інсинуації з досьє "золотий дощ".

"Я вважаю, що наші результати в опитуваннях такі хороші, тому що люди бачать правду. Вони розцінюють це як переслідування політичного кандидата. Вони вважають це продовженням найбільшого полювання на відьом усіх часів. Ось що це таке. Це найбільше полювання на відьом, яке почалося з Росії, Росії, Росії. Пам'ятайте, що?



"Він був із чотирма повіями". Ти думаєш, що того вечора мені було легко підійти і сказати своїй дружині: «Це неправда, дорога, я тебе дуже люблю. Це неправда".

Власне, цьому вона не повірила, бо сказала: «Він гермафоб. Він таким не займається. Ти знаєш. Він не любить, як то кажуть, золотий дощ, як вони це називають. Мені не подобається ця ідея. Я думав, що це буде проблемою і що в мене буде важка ніч. Але це виявилось не таким поганим. Вона сказала: «Ні, щодо цього пункту, ти в порядку».
Спочатку не зрозумів що таке "germafob"(——
Потім згадав що це те ж саме що мізофоб)

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Листопад 19, 2023, 11:19Спочатку не зрозумів що таке "germafob"(——
Потім згадав що це те ж саме що мізофоб)

А я слово "мізофоб" і не знала, поки ти не написав.

Є стаття у Вікіпедії про це. Хоча я не думаю, що у Трампа це обсессивний стан. Просто любить чистоту, то це нормально. Більшість людей так само не можуть уявити себе в ситуації, щоб на них випорожнювались. І тим більше збуджуватися від цього.

Мізофобія (від дав.-гр. μύσος — бруд, забруднення, осквернення + фобія — страх;) — нав'язливий страх забруднення або зараження, прагнення уникнути зіткнення з навколишніми предметами. Людину, яка відчуває подібний страх, називають мізофобом.

Термін уперше ввів Вільям А. Хаммонд (англ. William A. Hammond[1][2], який описав в 1879 році синдром нав'язливих станів, що виявлявся в тому, що спостережуваний постійно мив руки. Після цього мізофобією довгий час вважалося саме нав'язливе бажання постійного миття рук. Однак Гаррі Стек Салліван, американський психолог і психоаналітик, відзначав, що хоча і страх перед брудом лежить в основі прояву цього синдрому, в цей момент людина думає не про мікроби, а лише про те, що «його руки повинні бути вимиті»[3].

Відома також як гермофобія (від англ. germ — мікроб) (не плутати з германофобією) — страх мікробів, оскільки часто причиною страху дотику з предметами є боязнь попадання мікробів, що перебувають на їхній поверхні, на руки. Інші назви: бациллофобія і бактеріофобія.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Трамп купається в народній любові, подаючи військовим Національної гвардії вечерю до Дня Подяки в Техасі.



Також він отримав значущий ендорсмент від Грега Аббота, губернатора Техасу.



Лінк
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Гарне привітання від президента Трампа до Дня Подяки :smiley24:.


От який же він все-таки милашка! He is so cute!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#376
Не думала, що побачу таке  :smilie10:. Президента Трампа ендорснув лідер Блек Лайвз Маттер  :smilie10:



І Трамп сказав, що для нього це честь отримати такий ендорсмент!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Судді Верховного суду США в понеділок у другій половині дня відповіли на прохання спеціального прокурора Джека Сміта швидко винести рішення щодо претензій Трампа щодо імунітету.

Джек Сміт у понеділок звернувся до Верховного суду США з проханням розглянути претензії Трампа щодо імунітету.

У вересні проти Трампа було висунуто 4 обвинувачення у справі Джека Сміта 6 січня у округу Колумбія: змова з метою обману Сполучених Штатів, змова з метою перешкоджання офіційному розгляду, перешкоджання та спроба перешкодити офіційному розгляду та змова проти прав.

Джек Сміт бореться за дотримання дати судового розгляду на 4 березня (за день до Супервівторка) у своїй справі проти Трампа на 6 січня в округу Колумбія.



У короткому наказі Верховний суд повідомив, що задовольнить прохання Джека Сміта про прискорений розгляд.

Верховний суд зобов'язав адвокатів Трампа відповісти до 20 грудня.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Губернатор Південної Дакоти Крісті Ноем вважає, що республіканцям настав час об'єднатися та підтримати Дональда Трампа на посту президента.

Ноем була рішучим прихильником Трампа протягом багатьох років і навіть розглядається як можливий напарник Трампа. Вона сказала, що відкрита до цієї ідеї і розглянула б її, якби він її попросив.

Причина, по якій вона закликає республіканців об'єднатися зараз, полягає в тому, що кокуси в Айові вже швидко наближаються.

«Нам сказали, що зі скороченням поля [республіканських первинних] вибори будуть звужуватися», — почала Ноем, повторюючи наратив, який просували прихильники губернатора Флориди Рона ДеСантіса та колишнього губернатора Південної Кароліни Ніккі Гейлі.

«Ну... поле скорочується, а підтримка президента Трампа зростає, і зараз становить понад 50% (з 43% у жовтні)», – продовжила вона.

«Настав час об'єднатися за президента Трампа та спрямувати всі наші зусилля та ресурси на перемогу над Джо Байденом», – додала вона.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Дивлячись на збоченість та сатанізм сенільного Бідона та його вульгарної дешевої проміжності Джилихи Байден, не можна не згадати про добре виховану, витончену, елегантну і просто прекрасну Меланію Трамп.

Який величезний контраст! Давайте замінимо темну хмару Джилл Байден, яка приземлилася на Білий дім, світлом і любов'ю, які принесла Меланія ...



Лінк

Меланія - Різдвяний Ангел! Недаремно діти побігли до неї обніматися і правильно :love: !
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.