Про схуднення і все, що з ним пов"язане

Попередня тема - Наступна тема

Сергій Чернівці

Цитата: MareK від Лютий 03, 2023, 00:21пані, неможна у жодному випадку бути
1. голодним постійно. це дуже шкідливо.
2. відмова від їжі короткотермінова є корисна у нашомоу віці.
3. людині потрібно - білок і овочі плюс вітаміни і мікроелементи для повноцінного існування.
4. рухова активність (будь-яка) у нашому віці вітається і продовжує здорове і повноцінне життя.

п.с. жінки жеруть чукуляду а хлопи пють пиво.
вот і всьо.
дофамін. гормон такий.

Блін))
Я практичним прикладом можу за будь—який місяць часу спростувати купку твоіх тверджень))
Але в мене дійсно "система" не для всіх)))

MareK

#61
Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 03, 2023, 00:25
Цитата: MareK від Лютий 03, 2023, 00:21пані, неможна у жодному випадку бути
1. голодним постійно. це дуже шкідливо.
2. відмова від їжі короткотермінова є корисна у нашомоу віці.
3. людині потрібно - білок і овочі плюс вітаміни і мікроелементи для повноцінного існування.
4. рухова активність (будь-яка) у нашому віці вітається і продовжує здорове і повноцінне життя.

п.с. жінки жеруть чукуляду а хлопи пють пиво.
вот і всьо.
дофамін. гормон такий.

Блін))
Я практичним прикладом можу за будь—який місяць часу спростувати купку твоіх тверджень))
Але в мене дійсно "система" не для всіх)))

сміявсі.
1. я писав жінці. особі жіночої статі.
2. спростовуй собі шо хочеш - мені байдуже.
3. ми з тобою одного віку і однакового зросту.
4. як ти виглядаєш а як я.

тому, спростовуй хоч впісяйся .

Wednesday

Цитата: MareK від Лютий 03, 2023, 00:21пані, неможна у жодному випадку бути
1. голодним постійно. це дуже шкідливо.
2. відмова від їжі короткотермінова є корисна у нашомоу віці.
3. людині потрібно - білок і овочі плюс вітаміни і мікроелементи для повноцінного існування.
4. рухова активність (будь-яка) у нашому віці вітається і продовжує здорове і повноцінне життя.

п.с. жінки жеруть чукуляду а хлопи пють пиво.
вот і всьо.
дофамін. гормон такий.

Ну я і практикую пункт 2. Зараз чергова 46-годинна ітерація.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

Цитата: Wednesday від Лютий 03, 2023, 02:41
Цитата: MareK від Лютий 03, 2023, 00:21пані, неможна у жодному випадку бути
1. голодним постійно. це дуже шкідливо.
2. відмова від їжі короткотермінова є корисна у нашомоу віці.
3. людині потрібно - білок і овочі плюс вітаміни і мікроелементи для повноцінного існування.
4. рухова активність (будь-яка) у нашому віці вітається і продовжує здорове і повноцінне життя.

п.с. жінки жеруть чукуляду а хлопи пють пиво.
вот і всьо.
дофамін. гормон такий.

Ну я і практикую пункт 2. Зараз чергова 46-годинна ітерація.

а пункт 4 хочаби інколи ? голодування і обмеження у їжі і калоріях без фізичної активності - гівно варті. кумулятивний ефект буде недовготривалим завжди якщо не обєднати.
це потрібно об"єднувати. задля досягнення довготривалого результату. на роки.

Wednesday

Цитата: MareK від Лютий 03, 2023, 23:34а пункт 4 хочаби інколи ? голодування і обмеження у їжі і калоріях без фізичної активності - гівно варті. кумулятивний ефект буде недовготривалим завжди якщо не обєднати.
це потрібно об"єднувати. задля досягнення довготривалого результату. на роки.

На тренажері роблю вправи типу піднімання штанги (ХІТ).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Darina

Цитата: MareK від Лютий 03, 2023, 23:37
Цитата: Wednesday від Лютий 03, 2023, 23:36
Цитата: MareK від Лютий 03, 2023, 23:34а пункт 4 хочаби інколи ? голодування і обмеження у їжі і калоріях без фізичної активності - гівно варті. кумулятивний ефект буде недовготривалим завжди якщо не обєднати.
це потрібно об"єднувати. задля досягнення довготривалого результату. на роки.

На тренажері роблю вправи типу піднімання штанги (ХІТ).

а ну робіт хочаби шось. це корисно у нашому віці .
коли я була на дієті Дюкана, то дуже стрімко втрачала вагу,
а рухалась мало, там достатньо було 30 хв ходьби у день,
тому я переконана що головне у схудненні це правильне харчування.
Цю мою впевненість підсилив лікар, який розповів
що 80% енергії організм людини витрачає на своє життєзабезпечення,
тому бажаючим схуднути не варто знущатися з себе у спортзалах.

MareK

Цитата: Darina від Лютий 04, 2023, 02:50
Цитата: MareK від Лютий 03, 2023, 23:37
Цитата: Wednesday від Лютий 03, 2023, 23:36
Цитата: MareK від Лютий 03, 2023, 23:34а пункт 4 хочаби інколи ? голодування і обмеження у їжі і калоріях без фізичної активності - гівно варті. кумулятивний ефект буде недовготривалим завжди якщо не обєднати.
це потрібно об"єднувати. задля досягнення довготривалого результату. на роки.

На тренажері роблю вправи типу піднімання штанги (ХІТ).

а ну робіт хочаби шось. це корисно у нашому віці .
коли я була на дієті Дюкана, то дуже стрімко втрачала вагу,
а рухалась мало, там достатньо було 30 хв ходьби у день,
тому я переконана що головне у схудненні це правильне харчування.
Цю мою впевненість підсилив лікар, який розповів
що 80% енергії організм людини витрачає на своє життєзабезпечення,
тому бажаючим схуднути не варто знущатися з себе у спортзалах.


сміявсі. оскільки перше включає у себе друге.

Wednesday

Цитата: MareK від Лютий 04, 2023, 21:46сміявсі. оскільки перше включає у себе друге.

Просто якщо людина не коригує проблеми з метаболізмом (наприклад, гормони щитовидки, інсулін, кортизол і так далі), у кого вони є, то спортзали допоможуть лише мінімально. Так само, як і обмеження калорій.

Можеш убити себе на тренажері, але якщо у тебе синдром Кушинга (і відповідна повнота), то це до одного місця.

У лікаря Фанга це добре пояснюється.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

Цитата: Wednesday від Лютий 04, 2023, 21:54
Цитата: MareK від Лютий 04, 2023, 21:46сміявсі. оскільки перше включає у себе друге.

Просто якщо людина не коригує проблеми з метаболізмом (наприклад, гормони щитовидки, інсулін, кортизол і так далі), у кого вони є, то спортзали допоможуть лише мінімально. Так само, як і обмеження калорій.

Можеш убити себе на тренажері, але якщо у тебе синдром Кушинга (і відповідна повнота), то це до одного місця.

У лікаря Фанга це добре пояснюється.

то ви про невиліковно хворих ? бо я про здорових якшо шо.

Wednesday

Цитата: MareK від Лютий 04, 2023, 23:01то ви про невиліковно хворих ? бо я про здорових якшо шо.

По-перше, здорових як таких нема.

По-друге, чому зразу невиліковно хворих? Синдром Кушинга лікується оперативно, деякі інші речі пігулками. Проблеми з інсуліном - голодуванням.

Чомусь поширена думка, що якщо товстий, то обов"язково лінивий і жереш багато. До певної міри це так. Але у дуже багатьох людей нічого не зміниться, поки вони не зрозуміють справжню причину своєї надлишкової ваги.

І я теж її зрозуміла лише минулого року. Я взагалі про це поняття не мала про інсулінорезистентність, плюс частково генетичний чинник є.

І лікар Фанг каже, що ніколи не згубиш надлишкову вагу, якщо не пофіксиш проблему з інсулінорезистентністю. Бо вага не первинна, а вторинна по відношенню до цього.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#70
Ось на тему гормонозалежної повноти натрапила - заодно буде екскурс і в історію та мистецтво :).

https://www.atlasobscura.com/places/sculpture-of-eugenia-martinez-vallejo

ОДНОЇ НЕДІЛІ 1674 РОКУ АНТОНІЯ де ла Бодега та Хосе Мартінес Вальехо зайшли до своєї церкви в маленькому селі Меріндад-де-Монтія, щоб відвідати месу. Антонія була на кількох місяцях вагітності і у неї раптово почалися пологи. Їй не залишалося нічого іншого, як народити свою дочку Євгенію в церкві. Народження в церкві було настільки незвичайним, що сприймалося як знак — ця дитина проживе надзвичайне життя. Але ніхто б не очікував, наскільки унікальним буде насправді життя Євгенії Мартінес Вальехо, тої дівчинки, що народилася у церкві.

У дитинстві Євгенія завжди була голодна і швидко набирала вагу. Стандарти краси того часу віддавали перевагу більш важким округлостям на жінках, вважаючи це красивим та ознакою удачі. Але незабаром розміри Євгенії перевищили суспільні норми. У рік Євгенія важила 55 фунтів. До шести років вона набрала ще 100 фунтів.

Сьогодні вважається, що Євгенія мала синдром Прадера-Віллі, генетичний розлад із симптомами, які включають постійний голод і надзвичайне ожиріння. У міру того, як Євгенія росла, новини про її розмір дійшли до королівського палацу. Король Карл II викликав її до свого двору — у той час для монархів й аристократів були звичним явищем запрошувати до суду людей із розумовими чи фізичними вадами. Їх часто дегуманізували й виставляли наче просто об'єкти, шокуючий зовнішній вигляд яких сприймалися як розвага для королівських гостей. (Іронічно, враховуючи, що Карла II багато хто пам'ятає за його фізичні вади.)

Хоча можна стверджувати, що якість життя Євгенії покращилася, коли вона приєдналася до королівського двору, особливо враховуючи, що вона була з бідної родини, молоду дівчину експлуатували. Хоча в сучасних джерелах згадується, що Євгенія була досить популярною серед відвідувачів, які захоплювалися її красивим обличчям і насолоджувалися її приємною особистістю, її зазвичай називали «la monstrua» і не платили на достатньому рівні за її роль при дворі.

Карл II був настільки вражений зовнішністю Євгенії, що доручив придворному художнику Хуану Каррено де Міранда намалювати її портрет. За моделлю Євгенії художник створив дві роботи: «Чудовисько в одязі» та «Чудовисько, оголене». Про першу кажуть, що Карл II «наказав одягнути її доречно, у стилі палацу, у розкішну сукню з червоною та білою парчою та срібними ґудзиками». На картині вона тримає яблуко в лівій руці. На оголеномій версії портрета тіло дівчинки прикриває листя винограду, а виноград у її руці та у волоссі натякають на спробу зобразити її як Вакха, бога вина.



На жаль, відповідні медичні методи лікування стану Євгенії не були відомі в 17 столітті. Проблеми зі здоров'ям, загальні для синдрому Прадера-Віллі, швидше за все, сприяли її смерті у віці 24 років.

Життя Євгенії було також увічнено у скульптурі, створеній художником Амадо Гонсалесом Хевією, також відомим як Фавіла, у 1997 році. На основі одного з портретів Каррено бронзова статуя Євгенії створена майже в натуральну величину. У підніжжя статуї скульптор додав маленьку мишку, яка снує повз ноги Євгенії. Це було додано, оскільки миша була в студії Фавіли, коли він працював над статуєю. Мишку часто викрадають, а потім місто Aвілес (де знаходиться статуя) робить її заміну - ще поки не придумали, як краше захистити частину скульптури від вандалізму.



Скульптура є однією з найпопулярніших в Авілесі, а сучасних відвідувачів продовжує вражати постать та незвична краса  Євгенії Мартінес Вальехо. Її образ також захопив істориків — картини та скульптури Євгенії згадуються в наукових роботах, присвячених історії Прадера-Віллі та інших вроджених захворювань.

Обидві картини із зображенням Євгенії можна побачити у мадрідському музеї Прадо (куди У 1827 році портрет в одязі був переданий у 1827 році, а оголена версія - у 1939 році).

Поки вона стояла й позувала, Євгенія навіть не уявляла, що на її портрет будуть дивитися через сотні років, ніколи не думала, що одного дня вона буде прикрашати футболки, чашки, сумки, чохли для телефонів, штори для душу, банні рушники, ковдри та килимки для йоги.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

Цитата: Wednesday від Лютий 05, 2023, 00:55
Цитата: MareK від Лютий 04, 2023, 23:01то ви про невиліковно хворих ? бо я про здорових якшо шо.

По-перше, здорових як таких нема.

По-друге, чому зразу невиліковно хворих? Синдром Кушинга лікується оперативно, деякі інші речі пігулками. Проблеми з інсуліном - голодуванням.

Чомусь поширена думка, що якщо товстий, то обов"язково лінивий і жереш багато. До певної міри це так. Але у дуже багатьох людей нічого не зміниться, поки вони не зрозуміють справжню причину своєї надлишкової ваги.

І я теж її зрозуміла лише минулого року. Я взагалі про це поняття не мала про інсулінорезистентність, плюс частково генетичний чинник є.

І лікар Фанг каже, що ніколи не згубиш надлишкову вагу, якщо не пофіксиш проблему з інсулінорезистентністю. Бо вага не первинна, а вторинна по відношенню до цього.

інсулінозезистентність чудово "лікується" правильним і здоровим харчуванням. але це треба мати силу волі. і за рік-два резистентності як і не було.

Darina

Цитата: MareK від Лютий 05, 2023, 18:27
Цитата: Darina від Лютий 05, 2023, 03:19
Цитата: MareK від Лютий 04, 2023, 21:46
Цитата: Darina від Лютий 04, 2023, 02:50
Цитата: MareK від Лютий 03, 2023, 23:37
Цитата: Wednesday від Лютий 03, 2023, 23:36
Цитата: MareK від Лютий 03, 2023, 23:34а пункт 4 хочаби інколи ? голодування і обмеження у їжі і калоріях без фізичної активності - гівно варті. кумулятивний ефект буде недовготривалим завжди якщо не обєднати.
це потрібно об"єднувати. задля досягнення довготривалого результату. на роки.

На тренажері роблю вправи типу піднімання штанги (ХІТ).

а ну робіт хочаби шось. це корисно у нашому віці .
коли я була на дієті Дюкана, то дуже стрімко втрачала вагу,
а рухалась мало, там достатньо було 30 хв ходьби у день,
тому я переконана що головне у схудненні це правильне харчування.
Цю мою впевненість підсилив лікар, який розповів
що 80% енергії організм людини витрачає на своє життєзабезпечення,
тому бажаючим схуднути не варто знущатися з себе у спортзалах.


сміявсі. оскільки перше включає у себе друге.
спортзали не включає

пані. я ніколи не писав виключно про спортзали басейни велосипеди чи біг. я чітко пишу - будь-яка рухова активність. розжовувати що це таке не маю натхнення. як приклад - секс це чудова рухова активність. як і прогулянки із собакою двічі на день по годині - півтори.
там малося на увазі хімічні та механічні процеси
які постійно проходять в організмі людини -
перетравлювання їжі, робота серця та всіх інших органів,
от лікар стверджує що на це все організм людини
витрачає 80% енергії яку отримує з їжею,
тому бажаючим схуднути нема сенсу робити великі фізичні навантаження,
абсолютно достатньо правильно харчуватися
а рухатись звичайно треба, 30 хв ходьби на добу цілком вистачить,
я саме таким способом схудла на 15 кг за 1,5 місяці.

Darina

А голодувати ні в якому разі не можна, особливо якщо є хронічні хвороби,
я в цьому впевнена, бо голодування, як і великі фізичні навантаження
це знущання з організму, бо це все стреси і аномалія,
які впливають на людину однозначно негативно.

Wednesday

Цитата: Darina від Лютий 05, 2023, 23:29А голодувати ні в якому разі не можна, особливо якщо є хронічні хвороби,
я в цьому впевнена, бо голодування, як і великі фізичні навантаження
це знущання з організму, бо це все стреси і аномалія,
які впливають на людину однозначно негативно.

Ну, є дослідження, що через процес аутофагії якраз відбувається зниження запальних процесів і покращення хронічних хвороб. Дуже багато людей голодують заради цього (бо мають нормальну вагу і їм не треба худнути).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Я вже колись всім доказав про "мінус 10 кг за місяць"))—— і там таки було майже 15.
І то теж було добре видно на фотках типу "було—стало"))
Тож не треба мене провокувати ))

Darina

Цитата: MareK від Лютий 05, 2023, 18:39інсулінозезистентність чудово "лікується" правильним і здоровим харчуванням. але це треба мати силу волі. і за рік-два резистентності як і не було.
тут абсолютно згодна, правильним харчуванням лікується багато патологій

Darina

Цитата: Wednesday від Лютий 05, 2023, 23:40
Цитата: Darina від Лютий 05, 2023, 23:29А голодувати ні в якому разі не можна, особливо якщо є хронічні хвороби,
я в цьому впевнена, бо голодування, як і великі фізичні навантаження
це знущання з організму, бо це все стреси і аномалія,
які впливають на людину однозначно негативно.

Ну, є дослідження, що через процес аутофагії якраз відбувається зниження запальних процесів і покращення хронічних хвороб. Дуже багато людей голодують заради цього (бо мають нормальну вагу і їм не треба худнути).
можливо я помиляюсь, але я голодувати точно не буду...
впевнена що правильне здорове харчування
вирішить всі мої проблеми зі здоров"ям
які ще можна вирішити, а час покаже якого результату я досягну.

Wednesday

Цитата: Darina від Лютий 06, 2023, 01:37можливо я помиляюсь, але я голодувати точно не буду...
впевнена що правильне здорове харчування
вирішить всі мої проблеми зі здоров"ям
які ще можна вирішити, а час покаже якого результату я досягну.

На щастя, ми живемо у світі, де багато корисної інформації і люди можуть підібрати собі найкращі опції, виходячи з їх специфічної ситуації.

Я просто розповідаю про свій досвід. І хоч я ще в процесі по досягненню однієї мети, я помітила значне покращення у певних інших параметрах. Ну і досвід десятків тисяч людей надихає. Для мене особисто це найкраще, що я зробила для себе за останні роки (якщо не за все життя).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Darina

Цитата: Wednesday від Лютий 06, 2023, 03:42
Цитата: Darina від Лютий 06, 2023, 01:37можливо я помиляюсь, але я голодувати точно не буду...
впевнена що правильне здорове харчування
вирішить всі мої проблеми зі здоров"ям
які ще можна вирішити, а час покаже якого результату я досягну.

На щастя, ми живемо у світі, де багато корисної інформації і люди можуть підібрати собі найкращі опції, виходячи з їх специфічної ситуації.

Я просто розповідаю про свій досвід. І хоч я ще в процесі по досягненню однієї мети, я помітила значне покращення у певних інших параметрах. Ну і досвід десятків тисяч людей надихає. Для мене особисто це найкраще, що я зробила для себе за останні роки (якщо не за все життя).
Удачі! Якщо тобі це підходить
і є позитивний результат, то звичайно що варто так робити.