Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

абабагаламага

Цитата: magistr від Лютий 04, 2023, 09:52
Цитата: абабагаламага від Лютий 03, 2023, 18:23Що стосується кількості стандартів, то їх там є саме 3, а не 2 чи 4.
1-й стандарт - ,,штабні" або сектанти,
2-й стандарт - ушльопки,
3-й стандарт - хабарники-донатейщики.
 ;)
і де тут я? ::)

Хто себе не знайшов, той є osobą poszukującą.  (c)

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 03, 2023, 23:11
Цитата: абабагаламага від Лютий 03, 2023, 18:23Що стосується кількості стандартів, то їх там є саме 3, а не 2 чи 4.
1-й стандарт - ,,штабні" або сектанти,
2-й стандарт - ушльопки,
3-й стандарт - хабарники-донатейщики.
 ;)

Ну я була у виділених. За фактом Славцьо забанило мій нік назавжди на другий чи третій день по факту.

Ага. )))
А мене вже 3 раз якийсь ушльопок назавжди забанив. Мені цього досить і мене не цікавить хто конкретно це робить. Бо це робить узбецька правда і більше ніхто.

абабагаламага

Цитата: MareK від Лютий 03, 2023, 23:00
Цитата: абабагаламага від Лютий 03, 2023, 18:23Що стосується кількості стандартів, то їх там є саме 3, а не 2 чи 4.
1-й стандарт - ,,штабні" або сектанти,
2-й стандарт - ушльопки,
3-й стандарт - хабарники-донатейщики.
 ;)

гівно правда. на фупі є багато достойних людей які поза твоїм всратим списком.

Що вони там роблять, ті достойники?
Акомпаніюють недостойним власникам і адміністраторам  брехливим?
Для чого? З якою метою?
Можеш внятно пояснити, без непотрібних істерик?

білий хорват

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 04, 2023, 13:19про дядю плєшивого——генерала ФСБ та депутата госдуми.
Рідний брат папы Папиной Радости

І бізнес в Росії такими засобами зв'язку не кожному дозволять.

Я не здивуюся, якщо вся інформація з України зливається в органи ФСБ.

абабагаламага

Цитата: вело від Лютий 04, 2023, 12:09
ЦитатаЖид Гороховський зовсім прифуїф пресувати, під час війни? хоче до Бені в санкційний список США?
BackUp
cьогодні в 01:29
IP/Host: 46.98.150.---
за останні 3 місяці вже четверті знайомі дзвонили, що втратили джерело доходу, до того платили все вчасно і не переймалися, кажуть що є картки в інших банках але ніхто так не погрожує як цей уєбан, таке враження що йому все дозволено (має телефони всіх родичів, дзвонить і погружує і ні разу не піклується про особисту беспеку (що нлавом або джавеліном уєбуть в самісіньку хату), тобто кришує хтось зверху), Зеля в інтервью с журналістами особисто підтвердив безробіття і що сам не знає як це питання вирішити....кому на цього дятла стукати на пряму в ФБР?
ЦитатаRe: Жид Гороховський зовсім прифуїф пресувати, під час війни? хоче до Бені в санкційний список США?
Вело
cьогодні в 01:32
IP/Host: 176.98.91.---
знайомі зовсім прифуїли у жида позичати


ЦитатаВело    Побутовий антисемітизм    04.02.2023    11.02.2023 11:37



підкажіть, хто тупий, я чи модератор?


Кхе, кхе.  :D

білий хорват

Цитата: вело від Лютий 04, 2023, 12:09
ЦитатаЖид Гороховський зовсім прифуїф пресувати, під час війни? хоче до Бені в санкційний список США?
BackUp
cьогодні в 01:29
IP/Host: 46.98.150.---
за останні 3 місяці вже четверті знайомі дзвонили, що втратили джерело доходу, до того платили все вчасно і не переймалися, кажуть що є картки в інших банках але ніхто так не погрожує як цей уєбан, таке враження що йому все дозволено (має телефони всіх родичів, дзвонить і погружує і ні разу не піклується про особисту беспеку (що нлавом або джавеліном уєбуть в самісіньку хату), тобто кришує хтось зверху), Зеля в інтервью с журналістами особисто підтвердив безробіття і що сам не знає як це питання вирішити....кому на цього дятла стукати на пряму в ФБР?
ЦитатаRe: Жид Гороховський зовсім прифуїф пресувати, під час війни? хоче до Бені в санкційний список США?
Вело
cьогодні в 01:32
IP/Host: 176.98.91.---
знайомі зовсім прифуїли у жида позичати


ЦитатаВело    Побутовий антисемітизм    04.02.2023    11.02.2023 11:37



підкажіть, хто тупий, я чи модератор?

В Польщі іншого слова нема, тільки żyd.

На західній Україні також вживають тільки слово жид.

Це цілком шевченківське слово.

Модератори, східно-кацапського обряду, як вогню бояться цього слова.

Нехай заборонять Шевченка і його твори.

Wednesday

Ну, я не використовую слово "жид", тому що у сучасній українській мові воно має негативну конотацію. Для позначення етнічної та національної приналежності я використовую слово "єврей".

А корупціонери українські - різного етнічного походження і не тільки євреї.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 04, 2023, 13:19По великому рахунку насрати що на одного, що на іншого((
Але "на той час" цікаво стало коли виявилися подробиці про дядю плєшивого——генерала ФСБ та депутата госдуми.
Почитав тоді трошки про нього——там багато чого проти Украіни як держави взагалі((
І питання виникло——
Ось цей дядя з такими думками——і в нього брат в Украіні займається бізнесом——
Бачив я таких "скритих" москалів проживаючих в Украіні——
Там в принципі ті ж самі нарративи що й в кацапів——про "хохлів" та про "меншебратство".
І ось в цьому середовищі прожив та виріс наш клоун((——
І хтось дійсно думає що він в глибині душі за Украіну?((

Дядя безпосередньо працював на розвал кейсу вступу України в НАТО.

Звичайно, якби Україна була некорумпованою країною і там були б нормальні спецслужби, навряд би ми обговорювали такі питання. Але якщо сам Баканов таким займався, то можна навіть не коментувати.

А щодо наративів, він же з рашки не вилазив. Люди гинули на Майдані, а він прославляв русскій мір - подивіться його дописи за той період. Скільки себе не пам"ятаю на фупі (я читала з 2004 року і перестала лише після виборів Януковича), там були постійно фотки жратви під час перельотів у кацапстан і так далі.

Чок Кєкс, ти наїхала на дітей дописувачки, які навіть не беруть участь у форумі, що вони після 2014 року були у Москві. А у тебе нема претензій до того, хто "працює на перемогу" - ні він, ні його дітки звідти після 2014 року ТЕЖ НЕ ВИЛАЗИЛИ.

Ні, немає, бо така сама безпринципна істота з подвійними стандартами, як і оте все шушобякаче кодло, що плазувало перед Турчем (за одну було реально соромно, як вона вимолювала у нього роботу, а він її чоботом, чоботом. До цього часу вона той чобіт лиже - ну значить, так їй і треба).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Мені найбільше сподобалося те, що Плєшиве як керівник та власник телекомунікаційної компанії не гребувало прослуховувати телефони своїх користувачів. Це ж просто дно, я вже не знаю, чи глибше буває (ні, ми ЗНАЄМО, що буває).

https://news.obozrevatel.com/politics/86497-blogosfera.ua-gryaznyie-igryi.htm

На мой вопрос о прослушке его разговоров с загадочным «павером», Сария мне ответил, что под ником «Турчинофф» пишет некто Безбородов Максим Юрьевич. А основная деятельность Безбородова/Турчиноффа – компания ООО «Пан-Телеком», в которой тот работает генеральными директором. Получается, что у Безбородова есть все технические возможности действительно прослушивать телефонные разговоры своих оппонентов.

...

Но сразу после упоминания форума от 25 августа 2010 года у господина Безбородова началась настоящая истерика, и он почему-то стал уточнять у меня свою же фамилию. В дальнейшем Максим Юрьевич подтвердил, что он таки Максим Юрьевич, но вовсе не Безбородов, и что я очень сильно ошибся и обязательно пожалею, что ему позвонил, и что ему нет дела, и, в общем, пока.

...

Некто «Турчинофф» заявляет на «Украинской правде», что он прослушивает телефонные разговоры своих оппонентов по форуму (при этом, сбрасывает в сеть их мобильные телефоны и фамилии). Два независимых источника дают информацию, кто пишет под ником «Турчинофф» - некто Максим Юрьевич Безбородов, директор ООО «Пан-Телекома» и «Саттранса». В свою очередь, после звонка Максиму Юрьевичу, он категорически отрицает... свою фамилию.

С одной стороны, позиционирующий себя, как свободно-демократический интернет-ресурс «Украинская правда», допускает на своих форумах откровенную нецензурированную грязь, которая при определенных условиях может стоить карьеры, а иногда и жизни форумчанина. А с другой стороны, мы видим полное игнорирование конкретного уголовно-наказуемого происшествия со стороны правоохранительных органов.

А взнала я це від ... драмролз! мудведки з його поста на супі.

https://ukrpravda.net/index.php?topic=49541.msg1255270#msg1255270



Мудведка - найкращий доказ сентенції, що від ненависті до кохання один крок. Він роками чморив Плєшивую Радость, а зараз його коханець  ;) . Можна лише порадіти за цю пару. Вони так довго йшли один до одного, але нарешті, хехе, злилися у екстазі і продовжують зливатися (since December 2020).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#369
О, а там ціла тема у деталях, як хєрой ховався під столом у кабінеті, коли Гео до нього зайшов.

https://ukrpravda.net/index.php?topic=49541.0

Я не уявляю, як ці шуші, бяки, глоки, натіві, асті, тракери і т.д. і т.п., які вважають себе українцями, могли асоціюватися з таким. А просто зараз медведи, юар, лампогази, свєти бикови, дмхз, чок кекси.







За списком, наведеним вище, іще і який касаємий.

А ми-то думали, він лише зараз став нерукопожатним, бо 3К на ЗСУ зажав.

А ось як воно, виявляється.


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Лютий 04, 2023, 18:21Мудведка - найкращий доказ сентенції, що від ненависті до кохання один крок. Він роками чморив Плєшивую Радость, а зараз його коханець  ;) . Можна лише порадіти за цю пару. Вони так довго йшли один до одного, але нарешті, хехе, злилися у екстазі і продовжують зливатися (since December 2020).
І все таки, чому Medved так захищає обсмоктує Плєшиву Радость?

1. бо соратники по службе
2. бо Зморщена губа

Wednesday

#371
Цитата: білий хорват від Лютий 04, 2023, 19:31
Цитата: Wednesday від Лютий 04, 2023, 18:21Мудведка - найкращий доказ сентенції, що від ненависті до кохання один крок. Він роками чморив Плєшивую Радость, а зараз його коханець  ;) . Можна лише порадіти за цю пару. Вони так довго йшли один до одного, але нарешті, хехе, злилися у екстазі і продовжують зливатися (since December 2020).
І все таки, чому Medved так захищає обсмоктує Плєшиву Радость?

1. бо соратники по службе
2. бо Зморщена губа

Вони дійсно вчились у одному виші у Лєнінграді. Не впевнена по плєшивому, але мудвед більшість свого професійного життя провів у айті, вів в Україні досить скромне існування і, мудвед, на відміну від кацапа, на мою думку, все-таки є патріотом.

А вони злилися в екстазі, бо мудвед на замовлення своєї пасії обливає мене лайном (так само, як оце недавно зробив друг цієї дами ЮАР, а ще раніше - у***ще ВВВ)?, а це співпадає з метою Плєшивої Радості.

А раніше і за своєю ініціативою, і за замовленням своєї пасії обливав лайном і тебе, і Сергія (вас вона теж ненавидить).

Також Бандерівця, у тому числі через ревнощі, бо у нього з пасією були хороші відносини - про що я вже не раз писала :)).

Женілісь Ви би, барін. Всім було б краще (крім Плєшивого).

Oh well. Як я вже писала, 8-річні хлопчики у облисілих обвислих 50+річних тілах (and some can't even get it up, to boot).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 04, 2023, 14:03А мене вже 3 раз якийсь ушльопок назавжди забанив. Мені цього досить і мене не цікавить хто конкретно це робить. Бо це робить узбецька правда і більше ніхто.

Абсолютно. Це і є root cause.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 04, 2023, 15:25Що вони там роблять, ті достойники?
Акомпаніюють недостойним власникам і адміністраторам  брехливим?
Для чого? З якою метою?
Можеш внятно пояснити, без непотрібних істерик?

У декого нема вибору, де спілкуватися. У декого нема достоїнства. Їх чморять, банять, з них знущаються, а вони йдуть назад. Наприклад, це відбувалося по відношенню до мене багато раз, але нарешті я відмовилася приймати цей статус кво і спочатку перестала писати, а потім просто прийняла рішення створити цей форум.

Дехто хоче бути поряд з тими, кого знає, вони там заради інших дописувачів, а не заради адміна чи модерів. Це я ще можу зрозуміти.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

 :-\
то Павер(чи хто) цілу статтю про срачі на фупі написав на обозі у 2017 ? з метою наїхати на Турча ? ніфігасє дєвкі пляшут. вони між собою самі не могли розібратися ?
нічьосє


Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 04, 2023, 17:55
Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 04, 2023, 13:19По великому рахунку насрати що на одного, що на іншого((
Але "на той час" цікаво стало коли виявилися подробиці про дядю плєшивого——генерала ФСБ та депутата госдуми.
Почитав тоді трошки про нього——там багато чого проти Украіни як держави взагалі((
І питання виникло——
Ось цей дядя з такими думками——і в нього брат в Украіні займається бізнесом——
Бачив я таких "скритих" москалів проживаючих в Украіні——
Там в принципі ті ж самі нарративи що й в кацапів——про "хохлів" та про "меншебратство".
І ось в цьому середовищі прожив та виріс наш клоун((——
І хтось дійсно думає що він в глибині душі за Украіну?((

Дядя безпосередньо працював на розвал кейсу вступу України в НАТО.

Звичайно, якби Україна була некорумпованою країною і там були б нормальні спецслужби, навряд би ми обговорювали такі питання. Але якщо сам Баканов таким займався, то можна навіть не коментувати.

А щодо наративів, він же з рашки не вилазив. Люди гинули на Майдані, а він прославляв русскій мір - подивіться його дописи за той період. Скільки себе не пам"ятаю на фупі (я читала з 2004 року і перестала лише після виборів Януковича), там були постійно фотки жратви під час перельотів у кацапстан і так далі.

Чок Кєкс, ти наїхала на дітей дописувачки, які навіть не беруть участь у форумі, що вони після 2014 року були у Москві. А у тебе нема претензій до того, хто "працює на перемогу" - ні він, ні його дітки звідти після 2014 року ТЕЖ НЕ ВИЛАЗИЛИ.

Ні, немає, бо така сама безпринципна істота з подвійними стандартами, як і оте все шушобякаче кодло, що плазувало перед Турчем (за одну було реально соромно, як вона вимолювала у нього роботу, а він її чоботом, чоботом. До цього часу вона той чобіт лиже - ну значить, так їй і треба).

Тю, жидобандера або жидорептилоїд - це навіть комплімент.

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 04, 2023, 19:49
Цитата: білий хорват від Лютий 04, 2023, 19:31
Цитата: Wednesday від Лютий 04, 2023, 18:21Мудведка - найкращий доказ сентенції, що від ненависті до кохання один крок. Він роками чморив Плєшивую Радость, а зараз його коханець  ;) . Можна лише порадіти за цю пару. Вони так довго йшли один до одного, але нарешті, хехе, злилися у екстазі і продовжують зливатися (since December 2020).
І все таки, чому Medved так захищає обсмоктує Плєшиву Радость?

1. бо соратники по службе
2. бо Зморщена губа

Вони дійсно вчились у одному виші у Лєнінграді. Не впевнена по плєшивому, але мудвед більшість свого професійного життя провів у айті, вів в Україні досить скромне існування і, мудвед, на відміну від кацапа, на мою думку, все-таки є патріотом.

А вони злилися в екстазі, бо мудвед на замовлення своєї пасії обливає мене лайном (так само, як оце недавно зробив друг цієї дами ЮАР, а ще раніше - у***ще ВВВ)?, а це співпадає з метою Плєшивої Радості.

А раніше і за своєю ініціативою, і за замовленням своєї пасії обливав лайном і тебе, і Сергія (вас вона теж ненавидить).

Також Бандерівця, у тому числі через ревнощі, бо у нього з пасією були хороші відносини - про що я вже не раз писала :)).

Женілісь Ви би, барін. Всім було б краще (крім Плєшивого).

Oh well. Як я вже писала, 8-річні хлопчики у облисілих обвислих 50+річних тілах (and some can't even get it up, to boot).
Глянув лінк  ;D Ох і були часи.

MareK

я з галичини. ми кажемо тіко "жид". і ніяк інакше не казали ніколи.

Ребе Моше

Цитата: MareK від Лютий 04, 2023, 22:22я з галичини. ми кажемо тіко "жид". і ніяк інакше не казали ніколи.
Так а польською як? Отож.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 04, 2023, 22:21Глянув лінк  ;D Ох і були часи.

 ;D  ;D  ;D

Десь, коли перечитувала старі дописи, побачила пост Трейсі, що якщо людина здатна пробачити, то вона сильна людина. Як ми з тобою, ЛОЛ  :)

Я в принципі багато кого здатна пробачити, але мені треба бачити, що і з того боку є динаміка. А поки я з того боку бачу динаміку лише негативну.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.