Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: білий хорват від Лютий 02, 2023, 09:34Пістабол Nr1
Почесне звання.

Це якось надто ніжно. Він чіста па зонє панятія любив. Як там називають тих, хто не тримає слово?

Наводжу коментарі на рідній мові Плєшивої Радості для кращого розуміння:

https://otvet.mail.ru/question/95922969

Так как же все-таки можно назвать человека, который не держит слово? Можно встретить такие синонимы и схожие по смыслу слова, как болтун, балабол, враль, мудозвон, заливало, пустобрех, пустозвон, резонёр, самоплет, свистун, речистый, пустомеля, безответственный.

Как сегодня называют человека, который не выполняет условия пари?

Раньше, два-три века назад, таких людей не принимали в приличном обществе. Прекращали знакомство.
Человек становился изгоем.


Это был ПОЗОР!

И слово было - бесчестный.

Благородный человек, мужчина, если попадал волею судьбы в такую ситуацию, предпочитал смерть ПОЗОРУ.

В среде людей невысокого культурного уровня, за это - не сдержал слово, не вернул долг, не выполнил обещание - всегда жестко наказывают. В кругах, близких к криминальным, очень жестко наказывают.

Лучший ответ
Naumenko, 9 лет назад
Высший разум
нерукопожатный.
коротко и емко.
для понимающих.

ЦитатаМоже йому якусь грамоту зробити?

Пороть скотт! (С)

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Такий же самий брехун та балабол, що не стримав своє слово, вступився за плєшиве:



Яке їхало, таке і здибало.

Зневажаю!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 02, 2023, 10:43Крім дебілів цих, на хвупі є ще й 5 колона, агентура кремля, якій якраз і вигідно мати дебілів в модераторах, щоб на них відволікати увагу. Я давно на ту узбецьку ,,правду" жодної надії не покладаю, це стосується й хвупу.
І не бачу жодного сенсу за них ,,боротися". Навіщо?

А хто за них бореться? Not me. Мені там вже давно все зрозуміло.

Хоча у декого ілюзії, що цар хороший, це боярє модератори плохіє.

Люблять раби нагайку. Ну так тоді їм і треба.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Лютий 03, 2023, 05:20
Цитата: білий хорват від Лютий 02, 2023, 09:34Пістабол Nr1
Почесне звання.

Це якось надто ніжно. Він чіста па зонє панятія любив. Як там називають тих, хто не тримає слово?

Наводжу коментарі на рідній мові Плєшивої Радості для кращого розуміння:

https://otvet.mail.ru/question/95922969

Так как же все-таки можно назвать человека, который не держит слово? Можно встретить такие синонимы и схожие по смыслу слова, как болтун, балабол, враль, мудозвон, заливало, пустобрех, пустозвон, резонёр, самоплет, свистун, речистый, пустомеля, безответственный.

Как сегодня называют человека, который не выполняет условия пари?

Раньше, два-три века назад, таких людей не принимали в приличном обществе. Прекращали знакомство.
Человек становился изгоем.


Это был ПОЗОР!

И слово было - бесчестный.

Благородный человек, мужчина, если попадал волею судьбы в такую ситуацию, предпочитал смерть ПОЗОРУ.

В среде людей невысокого культурного уровня, за это - не сдержал слово, не вернул долг, не выполнил обещание - всегда жестко наказывают. В кругах, близких к криминальным, очень жестко наказывают.

Лучший ответ
Naumenko, 9 лет назад
Высший разум
нерукопожатный.
коротко и емко.
для понимающих.

ЦитатаМоже йому якусь грамоту зробити?

Пороть скотт! (С)


Ого

Скільки епітетів

Невже це все він?

;D  ;D  ;D

Wednesday

Цитата: білий хорват від Лютий 03, 2023, 07:29Ого

Скільки епітетів

Невже це все він?

;D  ;D  ;D

Мені достатньо одного - нєрукопожатний. Хоча я б йому руку і раніше не потиснула.

Але на фупі знайдеться кому перед ним плазувати. Раби-с.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

magistr

Ребе, а ти хто на хвупі, якшо не секрет?  8)

білий хорват

Цитата: magistr від Лютий 03, 2023, 12:08Ребе, а ти хто на хвупі, якшо не секрет?  8)
Секрет

Потрійний секрет

magistr


абабагаламага

Цитата: magistr від Лютий 03, 2023, 15:14
Цитата: білий хорват від Лютий 03, 2023, 13:28
Цитата: magistr від Лютий 03, 2023, 12:08Ребе, а ти хто на хвупі, якшо не секрет?  8)
Секрет

Потрійний секрет
;D

А ти з якою метою цікавишся?   8)

абабагаламага

Що стосується кількості стандартів, то їх там є саме 3, а не 2 чи 4.
1-й стандарт - ,,штабні" або сектанти,
2-й стандарт - ушльопки,
3-й стандарт - хабарники-донатейщики.
 ;)

Петро Шаблезуб

Я б сказав штабних - 30%, журналюгідних грантоїдів - 50%, решта 20% усяких.
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

MareK


MareK

Цитата: абабагаламага від Лютий 03, 2023, 18:23Що стосується кількості стандартів, то їх там є саме 3, а не 2 чи 4.
1-й стандарт - ,,штабні" або сектанти,
2-й стандарт - ушльопки,
3-й стандарт - хабарники-донатейщики.
 ;)

гівно правда. на фупі є багато достойних людей які поза твоїм всратим списком.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 03, 2023, 18:23Що стосується кількості стандартів, то їх там є саме 3, а не 2 чи 4.
1-й стандарт - ,,штабні" або сектанти,
2-й стандарт - ушльопки,
3-й стандарт - хабарники-донатейщики.
 ;)

Ну я була у виділених. За фактом Славцьо забанило мій нік назавжди на другий чи третій день по факту.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Як це на фупі змогли забанити один і той же нік на різні терміни і з різним формулюванням??

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

magistr


magistr

Цитата: абабагаламага від Лютий 03, 2023, 18:23Що стосується кількості стандартів, то їх там є саме 3, а не 2 чи 4.
1-й стандарт - ,,штабні" або сектанти,
2-й стандарт - ушльопки,
3-й стандарт - хабарники-донатейщики.
 ;)
і де тут я? ::)

Медведылло

Цитата: magistr від Лютий 04, 2023, 09:52
Цитата: абабагаламага від Лютий 03, 2023, 18:23Що стосується кількості стандартів, то їх там є саме 3, а не 2 чи 4.
1-й стандарт - ,,штабні" або сектанти,
2-й стандарт - ушльопки,
3-й стандарт - хабарники-донатейщики.
 ;)
і де тут я? ::)

Аналогично: а где я?

вело

ЦитатаЖид Гороховський зовсім прифуїф пресувати, під час війни? хоче до Бені в санкційний список США?
BackUp
cьогодні в 01:29
IP/Host: 46.98.150.---
за останні 3 місяці вже четверті знайомі дзвонили, що втратили джерело доходу, до того платили все вчасно і не переймалися, кажуть що є картки в інших банках але ніхто так не погрожує як цей уєбан, таке враження що йому все дозволено (має телефони всіх родичів, дзвонить і погружує і ні разу не піклується про особисту беспеку (що нлавом або джавеліном уєбуть в самісіньку хату), тобто кришує хтось зверху), Зеля в інтервью с журналістами особисто підтвердив безробіття і що сам не знає як це питання вирішити....кому на цього дятла стукати на пряму в ФБР?
ЦитатаRe: Жид Гороховський зовсім прифуїф пресувати, під час війни? хоче до Бені в санкційний список США?
Вело
cьогодні в 01:32
IP/Host: 176.98.91.---
знайомі зовсім прифуїли у жида позичати


ЦитатаВело    Побутовий антисемітизм    04.02.2023    11.02.2023 11:37



підкажіть, хто тупий, я чи модератор?

Сергій Чернівці

Цитата: білий хорват від Лютий 04, 2023, 08:08
Цитата: Wednesday від Лютий 04, 2023, 00:47А мудведка дійсно все ще працює на свого оверлорда Турча.

  • По-перше, намагався прикрити його, брешучи, нібито це форум Ганса.
  • По-друге, як я і підозрювала, він там точно дописує (правда, російською, але фрази та стилістику не проп"єш (тут мудвед має великий стаж)
  • Ну і по-третє, пісенька про 3К - турчівська. Невідомо, чому вони вимагають 3К з мене, коли винен Торч.
Соратники по службе

Заслані козачки

Працюють на розвал України

По великому рахунку насрати що на одного, що на іншого((
Але "на той час" цікаво стало коли виявилися подробиці про дядю плєшивого——генерала ФСБ та депутата госдуми.
Почитав тоді трошки про нього——там багато чого проти Украіни як держави взагалі((
І питання виникло——
Ось цей дядя з такими думками——і в нього брат в Украіні займається бізнесом——
Бачив я таких "скритих" москалів проживаючих в Украіні——
Там в принципі ті ж самі нарративи що й в кацапів——про "хохлів" та про "меншебратство".
І ось в цьому середовищі прожив та виріс наш клоун((——
І хтось дійсно думає що він в глибині душі за Украіну?((