Слідство Веде Венсді :)

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Cьогодні забанили ще один "другий" нік:





Чий же він може бути? Багато варіантів:







Цей нік вже рік як не дописує:



Цей нік вже був спійманий на запасному ніці і також перестав дописувати з травня 2023:





Не пише з січня 2023 року:







Таке враження, що або ботоферма, або якесь СБУ (але тоді паляцця настільки непрофесійно, як ото Мур, ЛОЛ!).

Моя версія - або Мур вчергове спалився (увагу на нього звернули, бо хтось спитав, де він), або АлексУП, який звернув на себе увагу постиком про кгбістів.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

На Єрмачці вчергове випиляли в назавжди цікавого та харизматичного юзера.



Хоча насправді юзера забанили за надзвичайно грубий вираз в сторону Афроєжа, формальна причина бану - другий нік.

Я вирішила дослідити, чий же це може бути другий нік.

Отже:






З цього провайдера (T-Mobile, США) писали такі особи:





Звісно, навряд чи це Татусь. І потім, ось що піднімає ймовірність другого варіанту:





А Інсайдера запрошуємо до нас, якщо захоче.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#43
Сьогодні нік Vovchik (відомий тут під ніком Золотий Карась) нарешті зробив донат, який він пообіцяв вже давно. Але чи правдивими є його слова про те, що в нього зайняло довгий час "роздуплитися" для цього?

Отже, проаналізуємо факти.

Вовчик зробив свій pledge 12 серпня. Він сказав, що з технічних причин не може послати переказ, бо знаходиться в Німеччині, і через 3 дні повертається в США і тоді надішле його.



Станом на 17 серпня (а може, і раніше), Вовчик був в США. Але доната не було.



Пройшло десять днів і Вовчик накатав більше 60 постів (на що мав час і бажання), але доната так і не послав.

Обурена його демагогією та рванням вишиванки у темі про збір авто, я почала відслідковувати, коли ж буде обіцяний донат.

Мій перший пост про це був зроблений 19 серпня, коли я помітила, що Вовчик повернувся в США.

Але донатів від Вовчика не було і він не збирався їх робити. Не знаю, чи бачив він мій пост, а якщо бачив, то думав, що ніхто не помітить і всі забули про його обіцянку.

Мій другий пост про це був зроблений 21 серпня, Вовчик вже ДАВНО був в США.

Але донатів від Вовчика не було і він не збирався їх робити. Не знаю, чи бачив він мій пост, а якщо бачив, то думав, що ніхто не помітить і всі забули про його обіцянку.

Мій третій пост про це був зроблений 25 серпня. Пройшло більше тижня (а конкретно аж 9(!)) днів з моменту задокументованого поста, запощеного з території США (насправді Вовчик повернувся в США раніше).

Але донатів від Вовчика не було і він не збирався їх робити. Але на цей раз він побачив мій пост і нарешті, щоб не втратити обличчя остаточно, мусив зробити донат.

Зверніть увагу на його брехню і викручування про "роздуплився після довгої дороги". Це роздуплювання відбувалося більше 10 днів!



Між моментом обіцянки доната і власне, виконанням обіцянки пройшло ... 15 (!) днів! Чого не зробиш, аби зажати жалюгідні як для американця 100 баксів!



Мій вердикт: якби не мої пости (а особливо останній), "волонтери" ті гроші б не скоро побачили (якщо побачили б взагалі).

Ще один такий же у тій темі - СергійСВ. Там взагалі слова нічого не значать.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Серпень 26, 2023, 19:30Сьогодні нік Vovchik (відомий тут під ніком Золотий Карась) нарешті зробив донат, який він пообіцяв вже давно. Але чи правдивими є його слова про те, що в нього зайняло довгий час "роздуплитися" для цього?

Отже, проаналізуємо факти.

Вовчик зробив свій pledge 12 серпня. Він сказав, що з технічних причин не може послати переказ, бо знаходиться в Німеччині, і через 3 дні повертається в США і тоді надішле його.



Станом на 17 серпня (а може, і раніше), Вовчик був в США. Але доната не було.



Пройшло десять днів і Вовчик накатав більше 60 постів (на що мав час і бажання), але доната так і не послав.

Обурена його демагогією та рванням вишиванки у темі про збір авто, я почала відслідковувати, коли ж буде обіцяний донат.

Мій перший пост про це був зроблений 19 серпня, коли я помітила, що Вовчик повернувся в США.

Але донатів від Вовчика не було і він не збирався їх робити. Не знаю, чи бачив він мій пост, а якщо бачив, то думав, що ніхто не помітить і всі забули про його обіцянку.

Мій другий пост про це був зроблений 21 серпня, Вовчик вже ДАВНО був в США.

Але донатів від Вовчика не було і він не збирався їх робити. Не знаю, чи бачив він мій пост, а якщо бачив, то думав, що ніхто не помітить і всі забули про його обіцянку.

Мій третій пост про це був зроблений 25 серпня. Пройшло більше тижня (а конкретно аж 9(!)) днів з моменту задокументованого поста, запощеного з території США (насправді Вовчик повернувся в США раніше).

Але донатів від Вовчика не було і він не збирався їх робити. Але на цей раз він побачив мій пост і нарешті, щоб не втратити обличчя остаточно, мусив зробити донат.

Зверніть увагу на його брехню і викручування про "роздуплився після довгої дороги". Це роздуплювання відбувалося більше 10 днів!



Між моментом обіцянки доната і власне, виконанням обіцянки пройшло ... 15 (!) днів! Чого не зробиш, аби зажати жалюгідні як для американця 100 баксів!



Мій вердикт: якби не мої пости (а особливо останній), "волонтери" ті гроші б не скоро побачили (якщо побачили б взагалі).

Ще один такий же у тій темі - СергійСВ. Там взагалі слова нічого не значать.


Так)
Без Форуму Украінських Патріотів не факт що фуп побачив би донат від Вовчика)
Тому що "Форум Украінських Патріотів——це сила(с) " )

Wednesday

#45
Вчора написала оце:



А сьогодні встаю і бачу, як злочинця потягло на місце злочину:



Гагага! Та ти їх і злила!

Я давно спостерігала, як ШЛ (він же Хома Л) на Єрмачці веде незрозумілу мені війну з Люкстенебрісом. Ви всі самі можете почитати, скільки він раз піднімав про нього теми в Адмінці і скільки раз діставав його.

А тепер спитайте себе, звідки звичайний юзер ШЛ міг знати, що Люкс модератор? Ми з ним ще про це сперечалися, я казала, що Люкс не модер і що ШЛ робив помилки з встановленням цього, а аін сказав, що всі колишні модератори були запрошені взяти кнопку, коли почалася війна. Ну і ще дещо не те що сказав, але ми не будемо розкривати таємницю переписки.

Він це міг знати тільки від іншого модератора, хто був в курсі цього.

А тепер спитайте себе, хто тваринно ненавидить Люкса за те, що той колись образив її "красиву" зовнішність і висміював її?

За яку хижу булершу рве дупу такий же, як вона, хижий булер? Не тому, що вона "дєвачка" (вона його в цьому плані мало цікавить), а саме тому що вони одинакові, займалися булінгом side by side роками і have each other's back?

ШЛ ненавидить Люкса і без неї, а тут їй додатково було вигідно нацькувати ШЛ на Люкса і виконати брудну роботу ручками інших, як вона це робила раніше по відношенню до інших осіб руками VVV_VVV, rst, medveda і так далі.

Кожного разу, коли ШЛ атакував Люкса, ця особа з"являлася і приєднувалася до атак. Так само вона була практично одною, хто атакував Світлану (у нас це заскрінено).

Ось вона і злила, а зараз, як раніше з брехнею про 20 відсотків, бреше, що це зробила Африканський Йож, щоб забруднити її і вибілити себе.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#46
Поступила додаткова інформація щодо того, хто заснував огидний кацапський форум Z (і це був не 2П формально).

Венсді приступила до збору матеріалу для аналізу і перевірки гіпотези.

Всьо тайноє рано ілі поздно становітся явним, як кажуть кацапи.

Далі буде  1&  1&  1&  1&  1&  1&  .

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#47
Цитата: Wednesday від Вересень 04, 2023, 08:32Поступила додаткова інформація щодо того, хто заснував огидний кацапський форум Z (і це був не 2П формально).

Венсді приступила до збору матеріалу для аналізу і перевірки гіпотези.

Всьо тайноє рано ілі поздно становітся явним, як кажуть кацапи.

Далі буде  1&  1&  1&  1&  1&  1&  1& .


Читаю тут одну істоту ... заніматєльно  :smilie10:

Блін, ніби живеш в якомусь серіалі :facepalm1:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Вересень 04, 2023, 21:37Читаю тут одну істоту ... заніматєльно  :smilie10:

Блін, ніби живеш в якомусь серіалі :facepalm1:.

Особу, яка технічно стоїть за створенням форуму Z, встановлено. Опрацьовуються додаткові деталі.

Stay tuned  :smilie7:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Вересень 08, 2023, 16:23Особу, яка технічно стоїть за створенням форуму Z, встановлено. Опрацьовуються додаткові деталі.

Stay tuned  :smilie7:

Цікаво)
Але я поки що залишаюся при думці що гівнобложик відкрив плєшивий.
Чому?——
Був колись на фупі момент якийсь——прибіг плєшивий і запросив всіх на такий форум——
І десь людей 20—30 побігли туди і щось там понаписали.Я й сам там щось понаписував —— пам"ятаю що плєшивий тішився цією "іграшкою"
пс. Можливо це була така собі "проба пера"
ппс. Ну і ще як факт—— прибіг плєшивий на цужик і типу від ніка " онаніст"( pajero) запропонував свою "пропозицію" про 3 к——
Я до нього там звертався в тій темі і ми трошки сралися там——і це точно був він.
На жаль ті теми на цужику зносили —— а я не маю звички все скрінити)

Wednesday

#50
Цитата: Сергій Чернівці від Вересень 08, 2023, 19:22Цікаво)
Але я поки що залишаюся при думці що гівнобложик відкрив плєшивий.
Чому?——
Був колись на фупі момент якийсь——прибіг плєшивий і запросив всіх на такий форум——
І десь людей 20—30 побігли туди і щось там понаписали.Я й сам там щось понаписував —— пам"ятаю що плєшивий тішився цією "іграшкою"
пс. Можливо це була така собі "проба пера"
ппс. Ну і ще як факт—— прибіг плєшивий на цужик і типу від ніка " онаніст"( pajero) запропонував свою "пропозицію" про 3 к——
Я до нього там звертався в тій темі і ми трошки сралися там——і це точно був він.
На жаль ті теми на цужику зносили —— а я не маю звички все скрінити)

Ти будеш здивований  :smilie1:

Я кажу, про це можна написати книжку і зняти фільм, а то, може, і серіал.

Все буде згодом, а поки скажу, що у мене закралися сумніви, а чи не даремно я котила на медведку. Так, воно, без сумніву, зсунуте по фазі, але, як виявляється, в їх ганебній тусовці є ще один схожий за багатьма параметрами протагоніст.

І цей протагоніст, як виявляється, полюбляє порнушку з ... пишними брюнетками :smilie10:.

Я вже півроку пишу, що в їх гойда-гусені і не тільки без Фройда не розберешся  :bluet:

Слідство продовжується  :smilie7:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#51
До речі, в мене вже є ім"я та прізвище та два імейли цього убоїща, щоб не сказати гірше.

Є кого здати в СБУ (шучу, шучу :laugh:).

Пишаюсь собою - мені ніхто не допомагав. Все - виключно OSINT :idea:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Зараз на Єрмачці, як ніколи, поналазило різних лівих ніків. Останній язикатий зацікавив:



Зараз в нього якийсь анонімайзер, що показує Іспанію, але раніше він мав пости з таких українських айпі:

1) 193.178.187.--



З цього айпі писали:






2) 188.231.162.--



З цього ай-пі писали:

Не встановлено.

3) 212.90.169.--



З цього ай-пі писали:

Не встановлено.

Можливо, заїдає пошук.

Але, схоже, що Амід - цілком можливий кандидат, враховуючи, що він порохохейтер і прихильник зебіла.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Думаю, що той кацап Іванов, який зараз скаче по Єрмачці, може бути:





Специфічне "хе хе" у нього  :lol:  :lol:  :lol:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Додаю лінк по дослідженню ботизму юзера Тидищ.

Схоже, адміністрація УП погоджується зі мною з цього приводу, враховуючи, що вона забанена на довгий термін за "штабну роботу".

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Закриваємо кейс огидного форуму Z.

Як кажуть, всьо тайноє рано ілі поздно становітся явним.

Можливо, я колись напишу про це книжку - і це буде лише одна із багатьох чудернацьких історій, які відбулися зі мною в моєму житті.

Але поки - лише факти і лише цитати. Вони говорять самі за себе і в принципі не потребують багато коментарів.



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#56
Сьогодні майже рік з того часу, як на онлайн-ресурсі, відомому як форум Цугундер, з"явилось оце повідомлення:



З нього почалась історія (правда, недовга) існування найогиднішої помийки укрнету, на якій назавжди заплямували себе ганьбою та безчестям ряд різних осіб, практично всі з яких були регулярними дописувачами на форумі Української Правди (ФУП).

Коли вони заснували той нужник і розв"язали кібербулінг, сподіваючись на повну анонімність, вони не знали і не гадали, що буде 1) існувати цей форум, на якому почали надавати відсіч цим покидькам і 2) що вони мають справу з професіоналами у певних царинах, які застосували ряд відповідних знань та навичок і без проблем ідентифікували цілу купу учасників цього ганебного кодла.

Багато з цих учасників і не заперечували цього факту, а дехто не мав проблем навіть формально підтвердити свою участь у кібербулінгу.

Проте особа засновника помийки форуму Z певний час залишалася невідомою.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#57
Довгий час вважалось, що цей нужник заснувала істота, відома тут як 2П (а на ФУП як нік Турчинов).  Він дійсно був одним із активних учасників форуму Z, але завжди заперечував, що причетний до власне створення ресурсу.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1135203.msg27418177#msg27418177
ЦитатаФорум Залупа був зроблений людиною десь за два тижні до нового року 2023 і була скинута мені силка на нього.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1135243.msg27414368#msg27414368
Цитата3К то не я обіцяв, точно так же як і форум Залупа не я креатівіл. Але я там дописував, це факт.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1135203.msg27411016#msg27411016
ЦитатаЕстественно. Хома как и остальные думали что то я написал, но то писал не я. Так же как и форум Залупа делал не я.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1135243.msg27415268#msg27415268



Звичайно, було б марним довіряти словам істоти з такою репутацією.

Проте, з часом були ідентифіковані докази, які показали, що насправді за створенням сайту була зовсім інша людина.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Що ж це за докази і що саме вказує нам на особу засновника брудного форуму Z?

Було два чинники, які ми проаналізували:

1) Особа, що писала під ніком Паджеро на Цугундері, написала, що зробила певну покупку із знижкою, а за це продавець товару чи послуги попросив Паджеро запостити лінк на помийку на різні ресурси:



2) Особа, що заснувала помийку, була АТОшником:



Моя перша реакція була запідозрити в цьому Данінга-Крюгера, але в нього дуже виразний стиль і він ніде не засвітився на помийці. Ці покидьки навіть намагалися замазати у цьому героя Гео, але звісно що він ніколи б не взяв участі у подібному лайні.

Тому ми продовжили "наблюдать", аналізувати і співставляти.

І тут на радарі з"явився підозрюваний.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#59
Коли я дописувала на Єрмачці у 2021 році, проти нас "грала" група юзерів, більшість яких мені запам"яталися своєю агресією і активним булінгом.

Серед них була одна сіра мишка, яка якщо і запам"яталась мені, то бридким віршиком про тітку в шубі і з свистком. Я тоді собі подумала - який збочений розум може прив"язати щось подібне до нашого кейсу?

Пізніше, аналізуючи весь контекст, я почитала пости цього юзера і зрозуміла, що перед нами досить непересічний і досить розумний чувак. Який має вищу освіту і знає іноземні мови, і який досить insightful. Мені також став зрозумілим додатковий контекст і драйвери, які рухали цією особою у тому, про що йдеться в нашій оповіді.

Але на той момент я візначила цю людину, коли побачила оцей пост:



Бегемотівною на той момент мене називала лише одна-єдина людина - 2П. І коли я це побачила, я зрозуміла, що ЛампоГаз і 2П пов"язані і можливо, спілкуються не тільки на Єрмачці.

Зверніть увагу на цей пост. Звісно ж, на той момент ЛампоГаз чудово знав, де знаходиться 2П і чим він займається:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.