Слідство Веде Венсді :)

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

#20
Продовжимо далі - на цей раз по ТЧ3Н.

Він там щось униленько відкладає у мій бік теж, але наразі у нього зараз дві основні теми:

1) Авіатор. Оскільки ТЧ3Н є гетеросексуалом (to the best of our knowledge, хоча є такі, що сумніваються) і якби Авіатор був жінкою, то ТЧ3Н просто палає нестримною жагою та пристрастю до цієї особи. На жаль, Авіатор насправді could not care less, але ТЧ3Н вперто відмовляється у це вірити і продовжує переслідувати his unrequited love with everything he's got.

Нема навіть сенсу перераховувати всі ті нікнейми, під якими пише ТЧ3Н про Авіатора, але типові - Фонд Доньки Авіатора, Доцент унд Парторг.

2) Білий Хорват. Я вже декілька раз зазначала, що, на мою думку, останньою соломинкою, яка переламала хребет верблюду ТЧ3Н, був пост Хорвата про те, що він знав, що той зламається. Це вдарило ТЧ3Н у найпотаємніші глибини його его і після цього він не тільки шпурнув свій логін і звалив з форуму, але став активно хейтити людину, про яку раніше казав тільки найкращі речі і до якого планував приїхати в гості.

Це було видно і по його постах на Єрмачці, а на кацапському форумі Z він практично не стримує себе по відношенню до Хорвата, намагаючись всіляко принизити його. Він злив Мареку інфо про суму доната Хорвата, і Марек почав використовувати цю інфу, применшуючи його внесок, і просто грубо ображати Хорвата. А раніше такого не було.

Але ми не про Хорвата (з ним все ок і у нього кришталева репутація однієї із найчесніших та найпорядніших осіб на декількох форумах). Ми про цікавий психологічний феномен.

Коли на форум Z налетіли дикі месники і почали у особливо збоченій формі знущатися над опаришами, ТЧ3Н природньо став об"єктом нападок. Я навіть не буду аналізувати все те, що вони писали про ТЧ3Н, і як вони всіляко його топтали і кОпали - це просто shocking content.

Але мені здався цікавим один момент.

Справа в тому, що ще під час булінг-кампанії 2021 року ТЧ3Н запустив негарний мем про 2.99. ТЧ3Н постійно говорив про 2.99 де тільки міг, і постійно використовував і продовжує використовувати це проти Хорвата.
 
А месники підмітили, що, як кажуть, у каво што баліт, тот о том і гаваріт. І на цій підставі використали цей мем проти самого ТЧ3Н.

Тоді як Хорват такою дурнею не переймається і взагалі на неї не реагує (тому що це просто тупо до нього не відноситься), ТЧ3Ну дуже не сподобалися такі порівняння.

Під різними ніками він почав "прояснювати", що то не у нього 2.99. І в кінці-кінців бомбанув не по дитячому:



Ну що можна тут сказати?

Крім, висловлюючись побутовою мовою спілкування ТЧ3Н, НЄЧЄГО НА ЗЄРКАЛО ПЄНЯТЬ, ЄСЛІ РОЖА КРІВАЯ.


ПС. Мені тільки що спало на думку - а може, в цьому і є корінь (pun intended) такої пристрасті, щоб не сказати більше, ТЧ3Н до Авіатора?

Адже злі язики стверджували, що Авіатор is very well ... зупинимось, бо леді такі питання не обговорюють, а декому так не жити (C) .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#21
Цитата: Сергій Чернівці від Травень 07, 2023, 00:32Завжди цікаво читати ці "дослідження"))
пс.——
Якщо я не помиляюся там немає прив"язки до ніків——
Там кожний допис можеш писати з нового будь—якого ніку——
Тобто не виключено що плєшиве лайно наприклад там днює й ночує саме з собою.(ну ще там два—три дрвбограі))

Так, там можна писати з будь-якого ніка.

Але там не тільки плєшиве лайно, батарейка, рст, мудведка і ТЧ3Н. Поведінкою цих осіб я вже давно не здивована і вона мене давно перестала шокувати - це давно мейнстрім.

А ось дельта ... Зараз продемонструю і це буде дійсно шокуючим  :o .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#22
Ми і раніше вказували, що на огидному форумі Z брали участь певні жіночі ніки - наприклад, ВІЗОТМ, відома на Єрмачці як Мирослава.

Ось ще декілька можливих доказів її участі:





і тут:







Коли я переглядаю копію цього треда, то бачу, що на початку того треду дискурс безперечно Мирославин. А далі стається таке:


Помітно, що стиль ДЕЯКИХ постів змінився. Причому стиль Мирослави зберігається у деяких постах під нікнеймом Свєта.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Є ще такий варіант:





Теж не менша моя "поціновувачка", ніж ВІЗОТМ, і любить ставити подвійні дужки для смайлів )).

Цілком можливо, що вони навіть працювали разом у цьому треді - одинаково чорнороті хейтерші, тому схожі за стилем.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Але не це мене шокувало. А ось що.

У цьому повідомленні був використаний один дуже специфічний вираз.



Коли я зробила пошук, то знайшла 27 сторінок згадувань його на Єрмачці.

26 разів його використали різні чоловічі ніки від Мікі Мастіфо до Дончанина.

Але його використав лише один (!) жіночий нік.

І що ж це був за нік??

DRUMROLLS!



І як же звати цей нік в реальному житті?

СВЄТА!

Звичайно, скажете ви, це може бути просто співпадінням. Може, і так.

Але яка ймовірність такого ПОДВІЙНОГО співпадіння? Відповідь на це питання давайте самі.


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну і ще один доказ на користь моєї версії:





І теж подвійні дужечки )).

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#26
Тепер ви розумієте, чому я була в шоці?

Тому що, якщо моя версія вірна, саме керівництво ФУПу бере участь у булінгу теперішніх і колишніх учасників ФУПу на ресурсах осіб, з якими лупиться в десна і кого покриває на Єрмачці. Відносини між Єжом і Плєшивим задокументовані і тут, і на Єрмачці велику кількість раз.

Тепер, Сергій і Хорват, ви розумієте, чому тему Мирослави, яку вона відкрила проти мене, днями не закривали, а тему Сергія знесли відразу?

Тепер ви розумієте, чому Сергій постійно в довготривалому бані, а Плєшивий ні?

Тепер ви бачите, чому Єрмачка мовчала, хоча всі прекрасно знали, що відбувається на огидному кацапському форумі Z?

Тепер розумієте, чому певні фрази Кадри про "волонтерів" повитирали, а вона сама ледве вилазить з банів?

Ну і особисто від себе. Знову ж таки, якщо моя версія вірна, то я навіть не уявляла, що АЙ так до мене ставиться. Особливо беручи до уваги, що я була чи не єдиною особою на ФУПі, яка неодноразово (!) публічно заступалася за неї в плані 20-відсоткових образ і казала, що ніяких доказів, крім слів Слава, ні в кого не було.

Ну що ж - знову ж таки, якщо моя версія вірна і це дійсно вона займається такою гидотою, то хай це буде на її совісті.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Травень 07, 2023, 05:24Тепер ви розумієте, чому я була в шоці?

Тому що, якщо моя версія вірна, саме керівництво ФУПу бере участь у булінгу теперішніх і колишніх учасників ФУПу на ресурсах осіб, з якими лупиться в десна і кого покриває на Єрмачці. Відносини між Єжом і Плєшивим задокументовані і тут, і на Єрмачці велику кількість раз.

Тепер, Сергій і Хорват, ви розумієте, чому тему Мирослави, яку вона відкрила проти мене, днями не закривали, а тему Сергія знесли відразу?

Тепер ви розумієте, чому Сергій постійно в довготривалому бані, а Плєшивий ні?

Тепер ви бачите, чому Єрмачка мовчала, хоча всі прекрасно знали, що відбувається на огидному кацапському форумі Z?

Тепер розумієте, чому певні фрази Кадри про "волонтерів" повитирали, а вона сама ледве вилазить з банів?

Ну і особисто від себе. Знову ж таки, якщо моя версія вірна, то я навіть не уявляла, що АЙ так до мене ставиться. Особливо беручи до уваги, що я була чи не єдиною особою на ФУПі, яка неодноразово (!) публічно заступалася за неї в плані 20-відсоткових образ і казала, що ніяких доказів, крім слів Слава, ні в кого не було.

Ну що ж - знову ж таки, якщо моя версія вірна і це дійсно вона займається такою гидотою, то хай це буде на її совісті.
Ех, Свєта, Свєта...

Нудно тобі стало?
Захотілося розваг?

Wednesday

Цитата: білий хорват від Травень 07, 2023, 10:58Ех, Свєта, Свєта...

Нудно тобі стало?
Захотілося розваг?

Ну, точно ми сказати не можемо, що це вона. Просто таке співпадіння прикольне  ;D

А взагалі-то потім під "свєтою" може написати ще купа різних осіб, щоб ще більше сплутати сліди. Тому кожен пост треба розглядати сам по собі окремо.

Я додам коментарі з психологічних аспектів у темі про волонтерський спінофф і там продовжим обговорення  :)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

До речі, частина постів під ніком "Свєта" написана Мирославою. Незважаючи на те, що вона почала спеціально змішувати російську та українську, розбивати слова і так далі, щоб збити мене із сліду, все одно в неї проскакують типові для неї фрази та словечка.

Ну і те, як вона постійно намагається розмовляти з умовним "Авіатором", палить її стовідсотково.

Не здивуюсь, якщо більшість з цих бабів, яких він всіляко ганяв та принижував, are creaming just hearing his nickname. Відчувають сильну руку, хехе.

Але ж Мирослава могла бути його мамою  :o Стара геть втратила розум!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Здається, я ідентифікувала ще одну "Свєту". Під поганялом "Astonished".

Ну що ж, логічно. Пригадую, коли ця поважна дама скакала до мене у темі про Трампа.

Ну-ну.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#31
Відкрилися деякі цікаві нюанси по створенню кацапського форуму Z.

Для мене особисто почалося все з того, що одного вечора я зайшла на цугундер і побачила тему, в якій все це відбувалося.

Це скрін із мого листа до пані Кадри від 28 грудня 2022 року.



А тепер співставляємо це з оцим твердженням:



Не пам"ятаєте, хто щось купував у Плєшивого із знижкою аж у 20 доларів, щоб на 7 поколінь вперед заробити собі такої карми?



Воістину, 6 20 турчівських срібряників за те, щоб продати свою совість, честь та гідність ось так:



До речі, цілком можливо, що та сама особа і запостила відомий пост про 3К. Так що технічно Турч ніби і не відповідальний, але ж без його відома чи дозволу та помийка б не відбулася. І так, він безпосередньо відповідає за все, що відбувається на їх лайносайті.

Я також допускаю, що і ТЧ3Н, і Бандерівець вже давно знають, хто конкретно стоїть за Паджеро, тому і з"їхали з питання про 3К.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

А хто в курсі про нік з цужика Капітан Колбасьєв? Які у нього були відносини з Плєшивим?

Є лінгвістичні підстави вважати, що він дописує на помийці і зокрема створює фейкові пости типу від "протилежної сторони", коли "динаміка обговорень" сходить до нуля.

Також, які відносини з Плєшивим у ніка Жмень з Єрмачки?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Травень 13, 2023, 06:27Відкрилися деякі цікаві нюанси по створенню кацапського форуму Z.

Для мене особисто почалося все з того, що одного вечора я зайшла на цугундер і побачила тему, в якій все це відбувалося.

Це скрін із мого листа до пані Кадри від 28 грудня 2022 року.



А тепер співставляємо це з оцим твердженням:



Не пам"ятаєте, хто щось купував у Плєшивого із знижкою аж у 20 доларів, щоб на 7 поколінь вперед заробити собі такої карми?



Воістину, 6 20 турчівських срібряників за те, щоб продати свою совість, честь та гідність ось так:



До речі, цілком можливо, що та сама особа і запостила відомий пост про 3К. Так що технічно Турч ніби і не відповідальний, але ж без його відома чи дозволу та помийка б не відбулася. І так, він безпосередньо відповідає за все, що відбувається на їх лайносайті.

Я також допускаю, що і ТЧ3Н, і Бандерівець вже давно знають, хто конкретно стоїть за Паджеро, тому і з"їхали з питання про 3К.


Цей нік "онаніст"( це переклад pajero з іспанськоі)—— і є сам плєшивий клоун.
Я з ним там переписувався.( нік Красавчег)——
І навіть в тому треді десь були підтвердження цього факту.
А те що він там нібито щось "купив" зі знижкою——це "легенда прикриття" була.
Хоч вона і вилізла там в тому треді пізніше.—— він сам почав писати від свого імені.

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Травень 13, 2023, 18:38Цей нік "онаніст"( це переклад pajero з іспанськоі)—— і є сам плєшивий клоун.
Я з ним там переписувався.( нік Красавчег)——
І навіть в тому треді десь були підтвердження цього факту.
А те що він там нібито щось "купив" зі знижкою——це "легенда прикриття" була.
Хоч вона і вилізла там в тому треді пізніше.—— він сам почав писати від свого імені.


Цілком можливо. Хоча нащо на помийці вони тоді писали про атошника, теж збити сліди?

Також, Плєшивий цей форум на себе, скоріше всього, не реєстрував. Я вже десь писала, що парсильщик батарейка визнав, що адмін і отримував пілюлей від власників сервісу через скаргу.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Травень 13, 2023, 18:55Цілком можливо. Хоча нащо на помийці вони тоді писали про атошника, теж збити сліди?

Також, Плєшивий цей форум на себе, скоріше всього, не реєстрував. Я вже десь писала, що парсильщик батарейка визнав, що адмін і отримував пілюлей від власників сервісу через скаргу.

На жаль на цузі випиляли той нік "онаніст" і всі його пости——а там щось було таке що явно вказувало на плєшивого і він сам від того не відхрещувався.

пс. А гівнобложик карельського гівна——я так зрозумів це якесь відгалуження від кацапського двача здається——там немає "засновника" чи чогось що якимось би чином вказувало на "власника".

Сергій Чернівці

До речі про ті нюанси як влаштований гівнобложик карельського гівна може розказати дрищ——він там щось починав про те.

Wednesday

Схоже, нам вдалося ідентифікувати ще одного учасника ганебного альянсу опаришів кацапського форуму Z:



It makes sense, враховуючи, що:

1) Він теж любить посмоктати "ніс" Турча, як видно із скріну вище
2) Він похвалявся, що зареєстрований на нашому форумі, але дописує на форумі Z, і що у всіх би забомбило, якби взнали, хто це.

Скажу чесно, що у мене не забомбило, бо я на цей нік до сьогоднішнього дня уваги не звертала від слова взагалі.

Його нік на цьому форумі називати не буду з етичних міркувань.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну що, ідентифіковано ще одну сучку, що дописувала на форумі Z.

Пам"ятаєте оцю огидну сентенцію?



А сьогодні натрапила на таке:



Ну і раніше Вібраторівна висловлювала схожі сентенції:



Ну і вона там доведено писала, коли "пішла" з Єрмачки після наїзду Люкса.

Соціопати, як правило, бувають надзвичайно фізично, сексуально і інтелектуально привабливими. Але тут той рідкісний випадок, коли соціопат приваблює хіба свого кота. Недаремно я завжди коментувала, що в неї багато спільного з Мудведем  ;).

Таки два чоботи пара. Бідні коти :(.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday





Варіанти:

holic

Redwolf

Є і інші, але вони давно не писали.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.