Новини звідусіль: світова підтримка України і не тільки

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 08, 2023, 00:59А їм подобається.

Так ти ж казав, що ні, вони мають право палити і грабувати, бо їх окупували.

Кому подобається, той сидить тихенько і с***ть від щастя, що його туди впустили.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 08, 2023, 04:19То з чого взяв, що я говорю від імені французів? Те, що я сказала, стосується до будь-якої країни, в якій є імігранти. Приїхав, тобі дали можливість бути всім тим, що і всі, бери працюй, плати податки, поважай закони, stay out of trouble, а не пали, грабуй, вбивай і вимагай, що тобі хтось щось винен.

І це я кажу саме як імігрант.

Ти говориш як колгоспне радіо. Признавайся, дивишся якусь Рашу Тудей?   ::)
Це проблема французів, ще раз тобі кажу.
В Калгарі хтось щось палить, грабує, вимагає?
Ні? То не ретранслюй лепенів.

абабагаламага

#142
Цитата: Wednesday від Липень 08, 2023, 04:20Ще раз постити твою цитату, де ти написав, що вони грабують і палять, бо їм французи винні за окупацію?

Я б сказала, що їм французи винні, але це буде некошерно, хехе.

Ти вже раз цитувала і "відповідала" на цей мій пост, пішло зациклення?

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 08, 2023, 04:21Тому що вони палять і грабують, і не поважають закони Франції.

Ще раз, вже вчетверте чи вп'яте - це проблема французів. Тебе призначили генпрокурором Франції? Хто призначив, коли?   ::)

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 08, 2023, 04:23Так ти ж сказав, що панять і прасціть, бо мальчікі в трусіках вимагають справедливості за окупацію.

Ти вже вибери, якої лінії аргументації будеш дотримуватися, бо тебе хитає зі сторони в сторону, як човен, повний нелегалів, по дорозі у Кале.

Це все - твої фантазії, бо нічого такого я не говорив. Це не мене хитає, а ти провалила захист своєї дисертації і в тебе істерика.

абабагаламага

#145
Цитата: Wednesday від Липень 08, 2023, 04:24Так ти ж казав, що ні, вони мають право палити і грабувати, бо їх окупували.

Кому подобається, той сидить тихенько і с***ть від щастя, що його туди впустили.

Я нічого не казав про якесь право палити.
Знов потік фантазій в тебе замість аргументованого захисту дисертації. Ти вже дістала опонентів, вони одноголосно ставлять незалік.

Право і обов'язок французів виховувати власних громадян. Хто це буде робити і як, збоченці макрони чи збоченці лепени чи ще інший вид французьких вихователів, вибирати і вирішувати французам. Раша тудеям, чи що ще ти там дивишся в своєму Калгарі, до волі французів - зась! Вимкни колгоспне радіо, стане легше.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 08, 2023, 06:58Ти говориш як колгоспне радіо. Признавайся, дивишся якусь Рашу Тудей?   ::)
Це проблема французів, ще раз тобі кажу.
В Калгарі хтось щось палить, грабує, вимагає?
Ні? То не ретранслюй лепенів.

Ще раз - ти намагаєшся заткнути мені рот, заборонити мені використовувати моє право на свободу слова? я можу коментувати все, що захочу, у тому числі це питання.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 08, 2023, 07:00Ти вже раз цитувала і "відповідала" на цей мій пост, пішло зациклення?

Я цитувала, а ти вчергове відмазався. Зрозумів, що ріденько ... але вже пізно.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 08, 2023, 07:03Ще раз, вже вчетверте чи вп'яте - це проблема французів. Тебе призначили генпрокурором Франції? Хто призначив, коли?   ::)

Ні, це проблема не тільки французів. Це проблема будь-якої іншої країни, де відбувається марксистський повзучий переворот і де відбувається нелегальна іміграція та аб"юз системи біженства.

Але звідки тобі це знати, в Україну ніхто не хоче імігрувати, звідти всі валять.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 08, 2023, 07:09Я нічого не казав про якесь право палити.
Знов потік фантазій в тебе замість аргументованого захисту дисертації. Ти вже дістала опонентів, вони одноголосно ставлять незалік.

Право і обов'язок французів виховувати власних громадян. Хто це буде робити і як, збоченці макрони чи збоченці лепени чи ще інший вид французьких вихователів, вибирати і вирішувати французам. Раша тудеям, чи що ще ти там дивишся в своєму Калгарі, до волі французів - зась! Вимкни колгоспне радіо, стане легше.

Казав, що вони мають право, тому що їх окупували. Казав, а тепер викручуєшся як вуж на пательні.

А якщо ти не розумієш різниці між "вирішувати" і "коментувати", то твої проблеми. Я хочу і буду коментувати що захочу, як захочу, де захочу і коли захочу.

Запекло в одному місці, бо прищемили твоє лівацьке его? Ну так я не комі, в мене з паразитами розмова коротка. Не інвалід ментальний і фізичний - кайло в руки і працюй! Тобі ніхто нічого не винний ВЗАГАЛІ.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 08, 2023, 07:23Ще раз - ти намагаєшся заткнути мені рот, заборонити мені використовувати моє право на свободу слова? я можу коментувати все, що захочу, у тому числі це питання.

Свобода слова це свобода говорити правду.
В іншому випадку це зловживання свободою слова.
Тобі більше друге подобається?
Чому?

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 08, 2023, 07:24Я цитувала, а ти вчергове відмазався. Зрозумів, що ріденько ... але вже пізно.

Навпаки, я відповідаю аргументовано, а в тебе істерики і зациклення, невміння вести цивілізовану дискусію. Повний провал.   :(

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 08, 2023, 07:25Ні, це проблема не тільки французів. Це проблема будь-якої іншої країни, де відбувається марксистський повзучий переворот і де відбувається нелегальна іміграція та аб"юз системи біженства.

Але звідки тобі це знати, в Україну ніхто не хоче імігрувати, звідти всі валять.

Ще раз - залиш в спокої французів, ти там не живеш, як і в Україні.
Розповідай про Трудо.
Залиш в спокої американських, французьких і українських виборців, ти ж заявила, що за них не відповідаєш, то в чому тоді справа, чому повчаєш і чому засуджуєш? Колгоспне радіо тебе під'юджує?

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 08, 2023, 07:35Свобода слова це свобода говорити правду.
В іншому випадку це зловживання свободою слова.
Тобі більше друге подобається?
Чому?

Свобода слова - це виражати свою думку. Я вважаю, що кажу правду в парадигмі своїх цінностей.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 08, 2023, 07:37Навпаки, я відповідаю аргументовано, а в тебе істерики і зациклення, невміння вести цивілізовану дискусію. Повний провал.   :(

Це не аргументи, а постійне перекручування фактів та слів, вербальні та фактажні маніпуляції, а також періодичний перехід на мою особу та факти моєї біографії.

Наприклад, коли ти кажеш, що в мене істерика, це газлайтинг. Насправді я тебе просто спіймала за руку при черговій підтасовці власних слів та "аргументів".
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 08, 2023, 07:42Ще раз - залиш в спокої французів, ти там не живеш, як і в Україні.
Розповідай про Трудо.
Залиш в спокої американських, французьких і українських виборців, ти ж заявила, що за них не відповідаєш, то в чому тоді справа, чому повчаєш і чому засуджуєш? Колгоспне радіо тебе під'юджує?

Ти зовсім береги втратив. Ця тема про заворушення у Франції - чому це я маю залишати їх в спокої? Ти тупо затикаєш мені рот.

Маю право і хочу повчати і засуджувати, ок? Ти ж повчаєш та засуджуєш мене у цьому, то чому тобі можна, а мені ні?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 08, 2023, 07:28Казав, що вони мають право, тому що їх окупували. Казав, а тепер викручуєшся як вуж на пательні.

Де?  ::)
Про жодне "право" на бешкети і нищення майна я нічого не казав. Це все - виключно твої фантазії і ти "дискутуєш" сама з собою.  Підкрути трохи гучність в динаміку, зменш, бо в тебе йде самозбудження.  :-\

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 08, 2023, 07:28А якщо ти не розумієш різниці між "вирішувати" і "коментувати", то твої проблеми. Я хочу і буду коментувати що захочу, як захочу, де захочу і коли захочу.

Ти "коментуєш" не висловлювання спірозмовника, а власне збудження, якісь "помєхі в ефірє".
Це не коментування, це спотворення і автогенерація.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 08, 2023, 07:46Де?  ::)
Про жодне "право" на бешкети і нищення майна я нічого не казав. Це все - виключно твої фантазії і ти "дискутуєш" сама з собою.  Підкрути трохи гучність в динаміку, зменш, бо в тебе йде самозбудження.  :-\

Ну ок, тоді поясни, що ти мав на увазі під цим і для чого ти це написав?

Цитата: абабагаламага від Липень 07, 2023, 20:07Він просто констатував фактичний стан справ.
За все треба платити.


Чому французи повинні платити цим бандитам?

А також нащо ти це написав:

Цитата: абабагаламага від Липень 07, 2023, 08:41Це не вторгнення, а бумеранг, відплата.
Вторгненням була колонізація французами Африки.

Кому відплачують ці бандити, що палять та вбивають, га? кому бумеранг і за що?


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 08, 2023, 07:28Запекло в одному місці, бо прищемили твоє лівацьке его? Ну так я не комі, в мене з паразитами розмова коротка. Не інвалід ментальний і фізичний - кайло в руки і працюй! Тобі ніхто нічого не винний ВЗАГАЛІ.

Знов автогенерація і самозбудження. Прикрути гучність динаміків, ти не чуєш співрозмовника, а чуєш уявні "голоси".  :D