Новини звідусіль: світова підтримка України і не тільки

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 07, 2023, 23:071. Французи винні арабам і ці араби - французькі громадяни, власним громадянам винні "французи" у формі держави французької. Ферштейн?
А всім іншим арабам - ні, не винні нічого.
2.Те саме - Америка, держава США.
Держава vs чорні громадяни. Тут ферштейн?
3.Українська держава "винна", як ти кажеш, власним громадянам жидівського походження. Але не громадянам Ізраїлю, ті мають державу власну.
Невже так важко спокійно розібратися і не генерувати якісь лементи?

З ніг на голову. Ти виправдав злочин малолітнього гангстера, який не хотів працювати та жити за законами країни, де виріс, тим, що його етнічну батьківщину колись окупували, а не я.

Якби вони всі не сиділи на соціалі, а працювали, як всі, і не заїкалися про "окупацію", ніхто б не мав до них претензій. Тому французи нічого не винні цим неробам, які самі вирішили не інтегруватися у те суспільство, яке їх пригріло і дало всю можливу підтримку. Але вам, лівакам, завжди мало, мало.

А не має значення, що євреї мають свою державу, бо ці араби теж мають свої відповідні держави. Але ж не тільки нікуди не їдуть назад на батьківщину, а ще і права качають.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 07, 2023, 23:15Без аміда, без лементу за вуха притягненого не можеш?  Спробуй, це не так вже й важко.

Це на якому такому "твоєму місці" ще знову лементному?
Ти годуєш американських громадян? Сірьозно? Якщо ні, то чого їх приплітаєш до себе, багатостраждально-величної? Га?
Ти годуєш французьких громадян? Відколи і чим саме? Фейками пропагандистськими?
Ще які подвиги ти здійснюєш?
Може досить маячню нести?

Я годую канадських біженців, яких тут теж дофіга і більше. Які поколіннями сидять на соціалі у певних "спільнотах". В нас в Альберті цього менше, а ось на сході Канади - дофіга.

А ще нативи вимагають репарацій. Тобто я, українка, яка сама походить із загеноцидженої нації, їм щось винна, тільки тому що їх предки першими перейшли через Берінгову протоку? Чічас!

А французи і працюючі американці всіх рас та кольорів шкіри думають так само, як я (крім ліваків). То хай ліваки із своєї кишені і утримують цих "пригноблених".
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#122
Цитата: Wednesday від Липень 07, 2023, 23:18Так ці європейські окупації теж були дуже давно, то чому араби зараз виставляють рахунки французам?

Яка новітня окупація??

Не дуже давно, а зовсім недавно.
Наприклад Алжир.
19-20 століття.
Цитата5 липня 1830 року Алжирське намісництво було завойоване Францією, за наказом короля Карла X і під командуванням генерала Бурмона (Французький Алжир)[8].
...
Під час Першої світової війни 175 тис. алжирців було мобілізовано на фронти Європи (з них загинуло 25 тис.), а 120 тис. вивезено до Франції на спорудження фортифікацій.
...
1919 року французький уряд законодавчо зрівняв у правах громадян франції та тубільців.
...
Боротьба за визволення завершилася підписанням 18 березня 1962 року Евіанських угод про припинення вогню і самовизначення країни шляхом референдуму[1]. Під час референдуму 1 липня 1962 року переважна більшість алжирців висловилася за незалежність. Алжир отримав незалежність 5 липня 1962 року, після 8-річної війни з французами[1]. 

Вимкни вже на кухні те колгоспне радіо. Савєцкого колгоспу вже давно нема, прокинься.  ;D  Скоро й РФії не стане, а ти все того колгоспника слухаєш і слухаєш.

;D

абабагаламага

#123
Цитата: Wednesday від Липень 07, 2023, 23:27Я годую канадських біженців, яких тут теж дофіга і більше. Які поколіннями сидять на соціалі у певних "спільнотах". В нас в Альберті цього менше, а ось на сході Канади - дофіга.

А ще нативи вимагають репарацій. Тобто я, українка, яка сама походить із загеноцидженої нації, їм щось винна, тільки тому що їх предки першими перейшли через Берінгову протоку? Чічас!

А французи і працюючі американці всіх рас та кольорів шкіри думають так само, як я (крім ліваків). То хай ліваки із своєї кишені і утримують цих "пригноблених".

То говори про Канаду, а не виступай від імені французів, вони тебе на це не уповноважували, як і московське колгоспне радіо.
І штатівські громадяни тебе теж не уповноважували у вибори їхнього президента вмішуватися, за Трумпа агітувати і про їхні проблеми з нігерами хвилюватися.

:D

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 07, 2023, 23:24З ніг на голову. Ти виправдав злочин малолітнього гангстера

Шо-шо?  :o
Де це таке тобі привиділося?

 ;D

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 07, 2023, 23:24Тому французи нічого не винні цим неробам, які самі вирішили не інтегруватися у те суспільство, яке їх пригріло і дало всю можливу підтримку. Але вам, лівакам, завжди мало, мало.

А не має значення, що євреї мають свою державу, бо ці араби теж мають свої відповідні держави. Але ж не тільки нікуди не їдуть назад на батьківщину, а ще і права качають.

Ще раз.
Дозволь французам самим вирішувати, що і кому вони винні, а чого не винні.
Це тільки кацапи всіх повчають як кому жити, не будь як вони.
Не хочеш бути українкою, то не будь, але не ставай кацапкою, ти ж сама казала, що твої родичі були в УПА.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 07, 2023, 23:24ці араби теж мають свої відповідні держави. Але ж не тільки нікуди не їдуть назад на батьківщину, а ще і права качають.

Я до їхніх документів не заглядав, але цілком можливо, що частина з них, якщо не всі - громадяни Франції, то чого вони мали б кудись їхати?

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 07, 2023, 23:37Не дуже давно, а зовсім недавно.
Наприклад Алжир.
19-20 століття.
Вимкни вже на кухні те колгоспне радіо. Савєцкого колгоспу вже давно нема, прокинься.  ;D  Скоро й РФії не стане, а ти все того колгоспника слухаєш і слухаєш.

;D

І що? Десь є правило, яке каже - якщо в минулому столітті, то рахується. А якщо в позаминулому - то ні.

Забудь! Ніхто нікому нічого не винен, а не подобається - чумадан в руки і вперйод на історичну батьківщину!

Так і договоришся, що Крим треба буде кацапам віддати.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 07, 2023, 23:40То говори про Канаду, а не виступай від імені французів, вони тебе на це не уповноважували, як і московське колгоспне радіо.
І штатівські громадяни тебе теж не уповноважували у вибори їхнього президента вмішуватися, за Трумпа агітувати і про їхні проблеми з нігерами хвилюватися.

:D

А тебе уповноважували?

Я говорю від імені здорового глузду.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 07, 2023, 23:54Ще раз.
Дозволь французам самим вирішувати, що і кому вони винні, а чого не винні.
Це тільки кацапи всіх повчають як кому жити, не будь як вони.
Не хочеш бути українкою, то не будь, але не ставай кацапкою, ти ж сама казала, що твої родичі були в УПА.

Піпець! Я можу коментувати що хочу і коли хочу, будь-яку подію в світі і у будь-якій географічній точці.

Це називається свобода слова, якщо ти не в курсі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 07, 2023, 23:49Шо-шо?  :o
Де це таке тобі привиділося?

 ;D

А це що??

Цитата: абабагаламага від Липень 07, 2023, 08:41Це не вторгнення, а бумеранг, відплата.
Вторгненням була колонізація французами Африки.
А твої Лепени - дебіли.


Ти виправдовуєш дії малолітнього бандита і масові заворушення його братів по розуму і цінностях, легімітизуючи це як "відплату" через колонізацію.

Тобто це в тебе прості французи винні, які до тих подій взагалі ніякого відношення не мали.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 07, 2023, 23:56Я до їхніх документів не заглядав, але цілком можливо, що частина з них, якщо не всі - громадяни Франції, то чого вони мали б кудись їхати?

Ну так їм же не подобається у Франції такій, як вона є. Змушують працювати, дотримуватися закону.

Не подобається - фігуй. Мені от в Україні не подобалося, я і виїхала.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#132
Цитата: Wednesday від Липень 08, 2023, 00:26І що? Десь є правило, яке каже - якщо в минулому столітті, то рахується. А якщо в позаминулому - то ні.

Забудь! Ніхто нікому нічого не винен, а не подобається - чумадан в руки і вперйод на історичну батьківщину!

Так і договоришся, що Крим треба буде кацапам віддати.

Ти знов привласнюєш сабі право французів вирішувати як, за якими законами і конституціями їм жити.
Не уподібнюйся кацапам.
Крим притягла завуха.
Всі твої інтерполяції і апроксимації є нічим іншим як логічними хибами в дискусії, це двійка, пані кондидатка навук і доцентка. Незалік, провал повний захисту дисертації, дискваліфікація.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 08, 2023, 00:32А це що??

Ти виправдовуєш дії малолітнього бандита і масові заворушення його братів по розуму і цінностях, легімітизуючи це як "відплату" через колонізацію.

Це твої фантазії.
Я нічого не виправдовую, не легитимізую, а тільки пояснюю причини.
За заворушення, нищення майна, вбивства всі винні мають бути покарані.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 08, 2023, 00:33Ну так їм же не подобається у Франції такій, як вона є. Змушують працювати, дотримуватися закону.

Не подобається - фігуй. Мені от в Україні не подобалося, я і виїхала.

А їм подобається.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 08, 2023, 00:27А тебе уповноважували?

Я говорю від імені здорового глузду.

А я не говорю ані від імені французів ані від імені американців.

Це тобі так здається.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 08, 2023, 03:17А я не говорю ані від імені французів ані від імені американців.

Це тобі так здається.

То з чого взяв, що я говорю від імені французів? Те, що я сказала, стосується до будь-якої країни, в якій є імігранти. Приїхав, тобі дали можливість бути всім тим, що і всі, бери працюй, плати податки, поважай закони, stay out of trouble, а не пали, грабуй, вбивай і вимагай, що тобі хтось щось винен.

І це я кажу саме як імігрант.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 07, 2023, 23:49Шо-шо?  :o
Де це таке тобі привиділося?

 ;D

Ще раз постити твою цитату, де ти написав, що вони грабують і палять, бо їм французи винні за окупацію?

Я б сказала, що їм французи винні, але це буде некошерно, хехе.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 07, 2023, 23:56Я до їхніх документів не заглядав, але цілком можливо, що частина з них, якщо не всі - громадяни Франції, то чого вони мали б кудись їхати?

Тому що вони палять і грабують, і не поважають закони Франції.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 08, 2023, 00:51Це твої фантазії.
Я нічого не виправдовую, не легитимізую, а тільки пояснюю причини.
За заворушення, нищення майна, вбивства всі винні мають бути покарані.

Так ти ж сказав, що панять і прасціть, бо мальчікі в трусіках вимагають справедливості за окупацію.

Ти вже вибери, якої лінії аргументації будеш дотримуватися, бо тебе хитає зі сторони в сторону, як човен, повний нелегалів, по дорозі у Кале.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.