Стерненко: патріот чи перевертень?

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 30, 2023, 20:35Ще чого. Сплєтні апсушдать це не до мене. Стерненко не є посадовою особою, в мене до нього претензій нема і не може бути. А чого ти в нього вчепилася, тайна сія вєлікая єсть.

 ;D

Тому що він бреше. Особливо збираючи бабло.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 30, 2023, 21:02Тому що він бреше. Особливо збираючи бабло.

Чому тебе це хвилює, бо одна бабка сказала?
Як ти можеш перевірити її слова?

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 01, 2023, 00:05Чому тебе це хвилює, бо одна бабка сказала?
Як ти можеш перевірити її слова?

Не бабка, а дівчина, яка скомпілювала факти та показання з інших джерел.

Вчергове повторюю - в тебе є контраргументи проти цих фактів?

Стерненко нікого не вбивав, сидить в окопах, а не триндить в інтернеті? Що конкретно ти піддаєш сумнівам?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 01, 2023, 00:30Не бабка, а дівчина, яка скомпілювала факти та показання з інших джерел.

Вчергове повторюю - в тебе є контраргументи проти цих фактів?

Стерненко нікого не вбивав, сидить в окопах, а не триндить в інтернеті? Що конкретно ти піддаєш сумнівам?

Це один Степаненко не сидить в окопах чи таких є більше?
Поясни, чому ти маєш претензії тільки до нього аж тему про це створила?
 :o  :o  :o

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 01, 2023, 01:06Це один Степаненко не сидить в окопах чи таких є більше?
Поясни, чому ти маєш претензії тільки до нього аж тему про це створила?
 :o  :o  :o

Тому що він триндить, але не робить. All hat, no cattle, як кажуть у нас в Альберті.

В країні реально сотні тисяч реальних героїв, це вони повинні бути на всіх ефірах і їх повинні знати. Вони це заслужили. А він - ні.

І це не тільки його стосується, звісно.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Хочеш, розберем по молекулах, каже правду Панченко чи ні?

Мене, наприклад, зацікавив зв"язок Супрун і Стерненка. Адже, здавалося б, такі різні люди. Панченко каже, це тому, що Стерненко трахав супрунихину прессекретаря.

Я зробила пошук і що? це правда. Мало того, сама Супрун підвердила, що Стерненко трахав цю дівку:

https://glavcom.ua/news/suprun-pidtverdila-shcho-divchina-sternenka-pracyuje-u-neji-pressekretarkoyu--690900.html




Екс-в.о. міністра Уляна Супрун сьогодні підтвердила це.

Таку заяву Супрун зробила після сьогоднішнього засідання Київського апеляційного суду, який залишив без змін запобіжний захід Серненку.

На судовому засіданні адвокати Стерненка просили змінити йому запобіжний захід на особисте зобов'язання. Серед поручителів були голова парламентської фракції партії «Голос» Кіра Рудик, екскерівник МОЗ Уляна Супрун і колишній в'язень Кремля Володимир Балух.

Зазначимо, що під час сутичок 15 червня під час акції на підтримку Сергія Стерненка правоохоронці затримували Наталію, але згодом відпустили.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 01, 2023, 01:09Тому що він триндить, але не робить. All hat, no cattle, як кажуть у нас в Альберті.

В країні реально сотні тисяч реальних героїв, це вони повинні бути на всіх ефірах і їх повинні знати. Вони це заслужили. А він - ні.

І це не тільки його стосується, звісно.

Ще раз - він такий один-єдиний чи таких є більше?
Якщо не єдиний, то чому цю тему ти присвятила одному-єдиному? Га? В чому причина?

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 01, 2023, 01:17Хочеш, розберем по молекулах, каже правду Панченко чи ні?

Ні, не хочу. Бо ти нічого не розбираєш, а тільки робиш те, про що казав Жванецький.

Wednesday

Напевно, фейковий акаунт, га?



Причому так чьотко на свинособачій, як 99% відсотків "патріотів" Єрмачки, ЛОЛ!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 01, 2023, 01:22Ще раз - він такий один-єдиний чи таких є більше?
Якщо не єдиний, то чому цю тему ти присвятила одному-єдиному? Га? В чому причина?

Тому що він відомий і тому що його виставляють як майбутнього президента. Я не тему присвятила, а спитала, чому він не воює, як і Шрайк.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 01, 2023, 01:25Ні, не хочу. Бо ти нічого не розбираєш, а тільки робиш те, про що казав Жванецький.

Не викручуйся. По факту Панченко навела як мінімум один правдивий факт.

Чи він не трахав ту тьолку? Чи трахав, але то була не офіційна дівчина? Чи трахав, але не тільки її.

Що тут Панченко сказала неправдивого?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 01, 2023, 01:34Тому що він відомий і тому що його виставляють як майбутнього президента. Я не тему присвятила, а спитала, чому він не воює, як і Шрайк.

Які "всі виставляють"??   :o
Це в Альберті чи де таке?   ;D

Сергій Чернівці

Я вперше побачив Стерненка саме під час того "прямого ефіру" де він зарізав чувака.
В принципі він зарізав нападника——тобто можно і сказати що це був самозахист.
Але на тому прямому ефірі виглядало саме так як йому потім закидували——що він біг за чуваком з наміром вбити.
Ну і цікаво було потім спостерігати як потім те відео ефіру ховали—— а коли воно знову з"явилося—як викручувалися адвокати з питанням про ніж.
Хоча на прямому ефірі чітко і ясно було зрозуміло що ніж його і носив він його з собою до того вже довгий час.
По його волонтерству немаю нічого сказати—— як і по волонтерству інших людей——немає в мене претензій до волонтерів , якщо ці грощі доходять до адресата.
По його перебуванню " не в окопах"—— теж промовчу——тому що і я не в окопах(
Не можу зараз нікому закидати такі питання(——кожний сам робить свій вибір де йому зараз бути.
пс. На рахунок "голосування" та "донатів"—— є чимало людей більш достойних і того, і іншого.

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Липень 01, 2023, 01:41Я вперше побачив Стерненка саме під час того "прямого ефіру" де він зарізав чувака.
В принципі він зарізав нападника——тобто можно і сказати що це був самозахист.
Але на тому прямому ефірі виглядало саме так як йому потім закидували——що він біг за чуваком з наміром вбити.
Ну і цікаво було потім спостерігати як потім те відео ефіру ховали—— а коли воно знову з"явилося—як викручувалися адвокати з питанням про ніж.
Хоча на прямому ефірі чітко і ясно було зрозуміло що ніж його і носив він його з собою до того вже довгий час.
По його волонтерству немаю нічого сказати—— як і по волонтерству інших людей——немає в мене претензій до волонтерів , якщо ці грощі доходять до адресата.
По його перебуванню " не в окопах"—— теж промовчу——тому що і я не в окопах(
Не можу зараз нікому закидати такі питання(——кожний сам робить свій вибір де йому зараз бути.
пс. На рахунок "голосування" та "донатів"—— є чимало людей більш достойних і того, і іншого.

Панченко якраз і показує відеоцитати самого Стерненка, де він тупо заперечує сам собі і каже, що типу ой! я нічого не пам"ятаю! Може, що і ляпнув у стані афекту, ну я такий - і очицями кліп-кліп! тобто ТУПО бреше і с***ть в очі. А тупе стадо хаває аж в горлянках колом.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 01, 2023, 01:35Не викручуйся. По факту Панченко навела як мінімум один правдивий факт.

Чи він не трахав ту тьолку? Чи трахав, але то була не офіційна дівчина? Чи трахав, але не тільки її.

Що тут Панченко сказала неправдивого?

Яку тьолку? Чому тебе це хвилює кого трахав Стерненко, а кого не трахав? Мені чомусь байдуже таке.
Ти їй заздриш чи як це розуміти? Чи ти йому заздриш?  ;D

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Липень 01, 2023, 01:45Панченко якраз і показує відеоцитати самого Стерненка, де він тупо заперечує сам собі і каже, що типу ой! я нічого не пам"ятаю! Може, що і ляпнув у стані афекту, ну я такий - і очицями кліп-кліп! тобто ТУПО бреше і с***ть в очі. А тупе стадо хаває аж в горлянках колом.



В принципі я так розумію що саме по цій ситуаціі більшість людей що розглядали цю ситуацію склали своє враження—— і це враження фактично не може бути іншим від того що видно було під час того прямого ефіру. А саме——чувак дійсно захищався—— для цього він і носив з собою той ніж—— а коли він поранив нападника і той почав втікати——побіг за ним щоб добити .( фактично  та юридично це вже було перебільшення права на самозахист). Ну а вже потім в процесі розгляду справи——адвокати пояснили йому як він має себе поводити і які слова говорити.

Wednesday

Ой божечки ... а це часом не колорадка на "патріоті"??

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 01, 2023, 01:47Яку тьолку? Чому тебе це хвилює кого трахав Стерненко, а кого не трахав? Мені чомусь байдуже таке.
Ти їй заздриш чи як це розуміти? Чи ти йому заздриш?  ;D

Мене хвилює правда. Панченко сказала з цього приводу правду, а ти намагаєшся цей факт загазлайтити. І якби не Супрун, то хто зна, що б з ним було.

Логічно пояснюю?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Липень 01, 2023, 01:50В принципі я так розумію що саме по цій ситуаціі більшість людей що розглядали цю ситуацію склали своє враження—— і це враження фактично не може бути іншим від того що видно було під час того прямого ефіру. А саме——чувак дійсно захищався—— для цього він і носив з собою той ніж—— а коли він поранив нападника і той почав втікати——побіг за ним щоб добити .( фактично  та юридично це вже було перебільшення права на самозахист). Ну а вже потім в процесі розгляду справи——адвокати пояснили йому як він має себе поводити і які слова говорити.

В нас за таке однозначно тюрма. Те, що він побіг добивати, говорить саме за себе.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Це піпець. Я поки не прочитала брехню Стерненка про реєстрацію волонтерів, взагалі про нього нічого не знала. Подивилася відео Панченко, офігіла. А тут таке вилазить ...



Ну у Зеленського і СБУ особливі відносини ...
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.