Стерненко: патріот чи перевертень?

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

До речі, чому ці шрайки та стерненки не в окопах?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#1
Цитата: Wednesday від Червень 30, 2023, 08:28До речі, чому ці шрайки та стерненки не в окопах?

А що Стерненко, щось вчудив?

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 30, 2023, 14:02А що Стерненко, щось вчудив?

Я навіть не знала, що він вбив людину. Але коли послухала оце, то більше ні цента не перешлю на нього, навіть якщо хтось щось виграє і про це попросить.


Так, Панченко контроверсійна журналістка, але мене цікавить не особа, а факти. Якщо по фактах, які вона виклала, є спростування, буду рада їх почути.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 30, 2023, 17:20Я навіть не знала, що він вбив людину. Але коли послухала оце, то більше ні цента не перешлю на нього, навіть якщо хтось щось виграє і про це попросить.


Так, Панченко контроверсійна журналістка, але мене цікавить не особа, а факти. Якщо по фактах, які вона виклала, є спростування, буду рада їх почути.

І охота тобі це колупати?
Стерненко виправдали, там був самозахист.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 30, 2023, 17:27І охота тобі це колупати?
Стерненко виправдали, там був самозахист.

В Україні багато кого виправдали. Але ж там не тільки про це.

Звичайно, охота колупати, враховуючи, що з цього "чорта" ліплять патріота, ще і майбутнього преза. Та я і не колупаю, а просто кажу, що таке лайно підтримувати не буду.

До речі, він брехав про реєстр волонтерів, а коли йому натикали повну горлянку м"яса, навіть не вибачився. Сам, напевно, теж незареєстрований.

І чому він не в окопах? Особливий?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 30, 2023, 17:34В Україні багато кого виправдали. Але ж там не тільки про це.

Звичайно, охота колупати, враховуючи, що з цього "чорта" ліплять патріота, ще і майбутнього преза. Та я і не колупаю, а просто кажу, що таке лайно підтримувати не буду.

До речі, він брехав про реєстр волонтерів, а коли йому натикали повну горлянку м"яса, навіть не вибачився. Сам, напевно, теж незареєстрований.

І чому він не в окопах? Особливий?

Я не знаю, казав ніби, що інвалід по зору.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 30, 2023, 17:40Я не знаю, казав ніби, що інвалід по зору.

Там таких "інвалідів" дофіга і більше просто зараз під кулями.

"Ніби казав" - ключове. Шматок лайна цей Стерненко. Не дивно, що неетичні волонтери Єрмачки обс***ються від нього.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 30, 2023, 17:42Там таких "інвалідів" дофіга і більше просто зараз під кулями.

"Ніби казав" - ключове. Шматок лайна цей Стерненко. Не дивно, що неетичні волонтери Єрмачки обс***ються від нього.

А тобі більше подобається бути з кацапами, які його ненавидять.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 30, 2023, 17:47А тобі більше подобається бути з кацапами, які його ненавидять.

Це ти за тим принципом, що пуйло теж чморить сороса?  ;D

Ну ви і слабаки. Що це аргументація взагалі? Дитячий садочок.

Я роблю висновки по доступних мені фактах. Знову ж таки, є якісь контраргументи щодо фактів, наведених Панченко? Ні? Ну то ...

І ще - читай тему "Українські гниди". З такими і пуйла не треба.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 30, 2023, 17:50Я роблю висновки по доступних мені фактах. Знову ж таки, є якісь контраргументи щодо фактів, наведених Панченко?

По перше, я навіть не збираюся слухати якесь чмо з українським прізвищем, що вєщаєт мені на кацапском нарєчії.
По друге, те що одна бабка сказала, це для тебе "факти"?
Тоді ти не знаєш значення цього слова. Фактами називати можна те, що знаєш як безпосередній свідок чи експерт. А зі слів кого б не було, а тим більше зі слів якогось мурла кацапомовного з українським прізвищем, ти можеш тільки і виключно констатувати один єдиний факт - це те, що хтось щось сказав.
І ані висновку, що викладене тим кимось, є правдою чи ні ти зробити не можеш, за означенням.
Тому твої "висновки" - гівна варті, вибач.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 30, 2023, 19:24По перше, я навіть не збираюся слухати якесь чмо з українським прізвищем, що вєщаєт мені на кацапском нарєчії.
По друге, те що одна бабка сказала, це для тебе "факти"?
Тоді ти не знаєш значення цього слова. Фактами називати можна те, що знаєш як безпосередній свідок чи експерт. А зі слів кого б не було, а тим більше зі слів якогось мурла кацапомовного з українським прізвищем, ти можеш тільки і виключно констатувати один єдиний факт - це те, що хтось щось сказав.
І ані висновку, що викладене тим кимось, є правдою чи ні ти зробити не можеш, за означенням.
Тому твої "висновки" - гівна варті, вибач.

Вау. Ватета да. Тобто якщо особисто при чомусь не був і за ручку не тримав, то не факт?

Тобто мені треба було персонально побувати в Єлоустоні, щоб переконатися, що там вулкани?
Чи персонально бути присутньою при оголошенні незалежності України, інакше то фейк?
Чи персонально стояти біля труни Сталіна, коли він коні двинув? Так це ж неможливо.

Ти відео не бачив, бо то Панченко, а що вона там надала цитати з різних видань, витяги із судових справ, і так далі, то не факти, бо вона так сказала?

Та ти практично чешеш по пуйлівській методичці - "ви всьо врьотє"  ;D  ;D  ;D  А как дисал!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 30, 2023, 19:42Вау. Ватета да. Тобто якщо особисто при чомусь не був і за ручку не тримав, то не факт?

Тобто мені треба було персонально побувати в Єлоустоні, щоб переконатися, що там вулкани?
Чи персонально бути присутньою при оголошенні незалежності України, інакше то фейк?
Чи персонально стояти біля труни Сталіна, коли він коні двинув? Так це ж неможливо.

Ти відео не бачив, бо то Панченко, а що вона там надала цитати з різних видань, витяги із судових справ, і так далі, то не факти, бо вона так сказала?

Та ти практично чешеш по пуйлівській методичці - "ви всьо врьотє"  ;D  ;D  ;D  А как дисал!

До чого тут вулкани?
Ти про політику говорила, а не про вулкани, це не те саме.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 30, 2023, 19:45До чого тут вулкани?
Ти про політику говорила, а не про вулкани, це не те саме.

Принцип той самий. Витяг дефініцію слова "факт" з одного місця і лупає очицями, ніби нічого не сталося.

Ось насправді що таке факт:

http://sum.in.ua/s/fakt

ФАКТ, у, чол.

1. Дійсна, не вигадана подія, дійсне явище; те, що сталося, відбулося насправді. Сортуючи листи, Целя пригадала собі факт з перших тижнів своєї бюрової служби (Іван Франко, II, 1950, 314); Франко явився новатором у галицькій літературі. Не тільки в формі, в літературній манері, а і в своїх відносинах до фактів життя, які він малює (Михайло Коцюбинський, III, 1956, 36); [Стрижень:] Моряки! Трапився нечуваний факт в історії Чорноморського флоту. Офіцери не вийшли на прапор (Олександр Корнійчук, I, 1955, 43);
//  Приклад, випадок. Бойчук оповів другий подібний факт — як в Ростоках Середніх теж двоє таких аматорів пішли грабувати один одного. Та ще й стрінулися десь на перелазі (Гнат Хоткевич, II, 1966, 187); Важливо, що Міцкевич-юнак знав про факти поміщицького свавілля, деспотизму, жорстокості (Максим Рильський, X, 1962, 53);
//  Те, що є матеріалом для певних висновків і відповідає об'єктивній дійсності. Жадаєте біографічних звісток? Подаю вам кілька фактів (Михайло Коцюбинський, III, 1956, 218); Книга Вахушті цікава як перша географія Грузії, як довідник, у якому зібрано велику кількість фактів (Видатні вітчизняні географи.., 1954, 25).
Доконаний факт див. доконаний.
♦ Ставити (поставити і т. ін.) перед фактом кого — повідомляти когось про те, що вже відбулося. — Гай будемо садити. В Тихій долині.. Я поставлю товариша Гризоту.. перед фактом (Валентин Речмедін, Твій побратим, 1962, 17).

2. Реальність, дійсність; те, що об'єктивно існує. Так уже мене виховано і треба се приймати як факт! (Леся Українка, III, 1952, 685); — На кораблях брудні, сірі, обвітрені паруси, і саме цей факт мені хвилює кров (Юрій Яновський, II, 1958, 40);
//  чого. Наявність, існування чого-небудь. — Да, — сказав слідчий, — справи ваші незавидні, товариші ковалівці. Факт злочину й махінацій на долоні (Василь Кучер, Трудна любов, 1960, 337).

3. у знач. присудк. сл. Справді, безперечно, безсумнівно. Доводиться просто дивуватися, коли цей борець, поет, белетрист і публіцист знаходить ще час для серйозної наукової роботи! А тим часом це факт (Михайло Коцюбинський, III, 1956, 35); — У тебе після кожного бою ціла хмара ідей, — зауважив Сагайда, який, видно, уже звик до цього. — Факт, що мої вусачі дали жару. А ти все кричав, що партачимо (Олесь Гончар, III, 1959, 62).
Факт [є, лишається] фактом — незаперечна річ. Кому-кому, а мені то се навіть непростимо: адже я, очевидно, на «ідеолога» не вдався, бо я не публіцист (тут уже нічого не поробиш, факт фактом!) (Леся Українка, III, 1952, 693).

4. у знач. част., розм. Уживається для вираження згоди, ствердження; справді, дійсно, звичайно, безсумнівно. — Відмовився [І. В. Мічурін] їхати. Чи ви бачили щось подібне? — Що ви кажете? — Факт (Олександр Довженко, I, 1958, 470); — Хоч і боягуз у тебе [гусака] хазяїн, а все ж таки він тебе викохав.. Кожну пір'їну твою пригладжував. Факт (Олесь Донченко, VI, 1957, 76).
♦ Факт той, що... — справа в тому, що... А факт тим часом той, що я страшенно боюсь сеї постановки, і в Києві більше, ніж де (Леся Українка, V, 1956, 205); — Думаєш — дерлися [на скелі] хто як попало? Помиляєшся, брате... Для цього в нас є така штука — альпійський канат.. Факт той, що як один зірветься, то всі підтримають... (Олесь Гончар, III, 1959, 221).

Ніде нема, щоб для того, щоб щось було фактом, треба бути свідком того. Офігіти!!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 30, 2023, 19:48Принцип той самий.

Ні.
Вулкани - справа чиста, політика - брудна.

 :D

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 30, 2023, 19:48(Олесь Гончар, III, 1959, 221).

Ніде нема, щоб для того, щоб щось було фактом, треба бути свідком того. Офігіти!!

Олесь Гончар про політику не писав, боявся.

Wednesday

Не викручуйся і просто визнай - ти обіс***вся.

А Стерненко - кусок лайна. Які ваші кумири, такі і ви.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 30, 2023, 20:14Не викручуйся і просто визнай - ти обіс***вся.

А Стерненко - кусок лайна. Які ваші кумири, такі і ви.

Я нічого не знаю про Стерненко, тому нічого про нього не кажу, щось чув, але не можу стверджувати чи оцінювати.
Ти ж впадаєш в істерику після ролику якоїсь фінтіфлюшки. Навіщо?   :D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 30, 2023, 20:18Я нічого не знаю про Стерненко, тому нічого про нього не кажу, щось чув, але не можу стверджувати чи оцінювати.
Ти ж впадаєш в істерику після ролику якоїсь фінтіфлюшки. Навіщо?  :D

Ти НЕ ХОЧЕШ знати цих неприємних фактів, що черговий "патріот" виявився лайном.

На:

00:00 Вступление
00:24 Новые украинские герои
00:58 Разжигают, сидя на диване, а на фронт не едут
01:28 Стерненко - не воюющий националист
02:16 Кто такой Сергей Стерненко?
03:00 Стерненко и Правый Сектор
03:40 Почему Стерненко нерукопожатный даже в правой тусовке?
Как ходил под СБУ
04:02 Супрун и Стерненко
04:26 Биография радикала и убийцы
05:13 Как выглядел Стерненко до того, как за него взялись профессиональные стилисты и режиссеры
05:42 Русский рэп и шутки над евреями
06:00 Почему Стерненко не в окопе?
06:48 Стерненко и события 2 мая в Одессе
07:14 Похищение человека и 7 лет тюрьмы. Почему дело замяли?
08:08 Индульгенция от офиса президента
09:04 Убил человека и не понес наказание
11:18 Стерненко работал на СБУ, а они ему помогли не сесть
11:33 Смена имиджа: из быдловатого радикала в интеллигента в очках
12:16 Стерненко за ЛГБТ
13:20 Как Стерненко с Притулой разводит украинцев на деньги
15:40 Выводы


Наведеш контраргументи по вищезазначеному? Поговорим. А на нєт і суда нєт.

Зроблю з цього окрему тему, бо це жорсткий офтоп (я його почала, визнаю).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 30, 2023, 20:26Наведеш контраргументи по вищезазначеному? Поговорим. А на нєт і суда нєт.

Ще чого. Сплєтні апсушдать це не до мене. Стерненко не є посадовою особою, в мене до нього претензій нема і не може бути. А чого ти в нього вчепилася, тайна сія вєлікая єсть.

 ;D

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 30, 2023, 20:26Зроблю з цього окрему тему, бо це жорсткий офтоп (я його почала, визнаю).

Це не офтоп, всьо чотко.   ;D