Дональд Трамп - Найкращий Президент Сучасності

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Ну Пенсу залік за чітку підтримку України, але ніхто за нього не проголосує, бо він вважається зрадником Трампа.

А щодо Трампа, то це сто раз обговорювали, що він коли називав Пуйла генієм, то був сарказм. Сто раз це обговорювали, що треба вірити не словам, а діям. Он Бідон голосно казав про санкції із пекла та який пуйло поганий, а по факту зробив Пуйлу гарно і приємно, а Україні - засушений хвостик.
УП це рупор демократів і їх аналітика та статті лайна варті. Вже СНН цитуй тоді :).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Трампу висунуто звинувачення за 7 пунктами – адвокат

Адвокат Дональда Трампа Джим Трасті підтвердив у четвер ввечері, що колишньому президенту висунули звинувачення за сімома пунктами і повідомив, що ці звинувачення "випливають із Закону про шпигунство".

Джерело: CNN із посиланням на Трасті

Пряма мова: "У ньому є деякі формулювання, які дозволяють припустити, що це будуть за сім звинувачень. Не на 100% ясно, що всі вони є окремими звинуваченнями, але в основному вони випливають із звинувачення за Законом про шпигунство".

Деталі: Трасті назвав звинувачення у шпигунстві "сміховинним" і додав, що є також "кілька звинувачень у перешкоджанні роботі та звинувачення у неправдивих свідченнях".

Він сказав, що його команда не отримала копію обвинувального акту, натомість отримала повістку про виклик до суду електронною поштою.

Трасті також підтвердив, що Трамп з'явиться в суді у вівторок, але не сказав, які адвокати будуть присутні разом з колишнім президентом.

Нагадаємо: Велике журі присяжних суду Мангеттена проголосувало за висунення звинувачення експрезиденту США Дональду Трампу.

https://www.pravda.com.ua/news/2023/06/9/7406037/

Wednesday

Цитата: білий хорват від Червень 09, 2023, 08:42Трампу висунуто звинувачення за 7 пунктами – адвокат

Адвокат Дональда Трампа Джим Трасті підтвердив у четвер ввечері, що колишньому президенту висунули звинувачення за сімома пунктами і повідомив, що ці звинувачення "випливають із Закону про шпигунство".

Джерело: CNN із посиланням на Трасті

Пряма мова: "У ньому є деякі формулювання, які дозволяють припустити, що це будуть за сім звинувачень. Не на 100% ясно, що всі вони є окремими звинуваченнями, але в основному вони випливають із звинувачення за Законом про шпигунство".

Деталі: Трасті назвав звинувачення у шпигунстві "сміховинним" і додав, що є також "кілька звинувачень у перешкоджанні роботі та звинувачення у неправдивих свідченнях".

Він сказав, що його команда не отримала копію обвинувального акту, натомість отримала повістку про виклик до суду електронною поштою.

Трасті також підтвердив, що Трамп з'явиться в суді у вівторок, але не сказав, які адвокати будуть присутні разом з колишнім президентом.

Нагадаємо: Велике журі присяжних суду Мангеттена проголосувало за висунення звинувачення експрезиденту США Дональду Трампу.

https://www.pravda.com.ua/news/2023/06/9/7406037/

Відвернення уваги від скандалу щодо хабарництва Байдена і 5 мільйонів доларів хабаря від Злочевського. І знову Україна прославилася  >:(
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Звинувачення президенту Трампу висувають кожних два місяці, але його рейтинг тільки зростає. Таке враження, що деми роблять це навмисно і працюють на його боці, ЛОЛ!

Останні опитування показують, що рейтинг Трампа підскочив на 38 позицій:



Нагадуємо, що секретні документи були також знайдені у Хіларі, Майка Пенса та Джо Байдена, який цим займався ще з 70-х. Але звинувачують лише Трампа - як завжди.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Рейтинг Трумпа серед республіканців свідчить тільки про те, який він видатний клоун, - аж 400 років турми йому світить.
А чи виберуть американці чинушу-демократа чи чинушу-республіканця залежати буде від тих "ключових" штатів, забув як їх називають точно, тих штатів, де вічно невизначеність.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 13, 2023, 09:25Рейтинг Трумпа серед республіканців свідчить тільки про те, який він видатний клоун, - аж 400 років турми йому світить.
А чи виберуть американці чинушу-демократа чи чинушу-республіканця залежати буде від тих "ключових" штатів, забув як їх називають точно, тих штатів, де вічно невизначеність.

TDS is a real thing.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.


Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Колишній президент Дональд Трамп заявив, що Володимир Путін відклав російське вторгнення в Україну через те, що йому сказав Трамп під час їх спілкування.

Трамп згадав свою розмову з Путіним під час ексклюзивного інтерв'ю ведучому телеканалу Fox News Брету Байєру в понеділок, у якому він сказав, що якщо Росія вторгнеться в Україну, доведеться «заплатити до чорта високу ціну».

"З Путіним у мене дуже хороші стосунки. Я маю на увазі, що я не спілкувався з ним давно, але у мене були дуже міцні стосунки", - сказав Трамп. «Коли я був у Білому Домі, він цього не зробив. Він зробив це після того, як я пішов.

"Я думав, що він може це зробити", - додав Трамп. «Слухай, я розмовляв з ним. Я сказав: «Якщо ти це зробиш, то заплатиш в чорта високу ціну. Це буде катастрофа. Не роби цього».

За словами Трампа, після цієї розмови Путін вагався щодо початку вторгнення.

«Він взагалі мені не повірив, за винятком, можливо, 10%, а 10% — це все, що вам потрібно», — сказав колишній президент. «Тільки після того, як я пішов [з посади], ви почали чути про це».

І він правий. Він міг вихваляти пуйла як хотів, але при Трампі пуйло не рипалось і втрати України на Донбасі постійно знижувались, а Україна жила мирним життям. Трамп також зняв ембарго на поставки зброї в Україну, почав душити Рашку економічними способами і почав тренувати українських військових. Він також дуже підсилив Польщу.

А Бідон всіляко кляв пуйла, а сам розчинив йому ворота в Україну і до цього часу не надає потрібної зброї у потрібних кількостях. Україну потихеньку стирають з лиця землі, і Бідона це не хвилює від слова взагалі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Бомбезний пост одного із небагатьох дописувачів форуму СУП, кого я дуже поважаю і люблю (і сподівалася, що він до нас приєднається):

Feral Cat
Ветеран форума
******

Re: Сторонники Трампа, кто они?
« Reply #16 : Червня 20, 2023, 05:20:34 17:20 »

Залишимо Трампа осторонь наразі.

Ваша аналітєґа щодо Америки начисто позбавлення поінформованості як і розуміння того, що відбувається в американському супільстві особливо починаючи з періоду правління лавреата (пригадую часи, коли вкраїнська просвіщонна і євроорієнована публіка сцяла окропон від щастя в 2008, коли цього недолугого, закомплексованого і нарцисичного уйобка зробили президентом). Обама і його міньойни в медія, академії, маскульті стали активно насаджувати американський варіянт такої собі нової китайської культурної революції яка в свою чергу отримала інстуктивне вчення від тих, хто розстрілював киян у січні 1918 року лише за наївність вишиванки, козацьких вусів або ж чорної ряси чи то хутряного комірця навколо шиї та капелюха на голові. Наразі ж ця куьтурна революція в США іде в рішучий наступ по всіх фротах, а ненависні вам реднеки, трампісти-євангелісти, водії траків, сантехніки, будівел.ники, машиністи, нафтовики, власники невеликих ресторанів та піццерій, медсестри, фермери, матері дівчаток та консервативні євреї відчайдушно опираються цій навалі необільшовицького і неомаоїстського агресивного маразму із його бойовими загонами антіфи та їй подібної нечисті.

В економічній сфері ця нова революційна братія вбачає ідеалом суміш китайського центрального планування із бізнесом транснаціональних корпорацій. І коли звідси щось там патякають про олігархат в Україні, то закривають очі на олігархат реальний у hi-tech галузях в США.

А тепер кілька слів про те, чому багато прихильників Трампа серед республіканців не дуже охочі у підтримці України. Тут все дуже просто.

1. Нинішній окупант Білого Дому попри висхлі мізки дбав і дбає про те, щоб його родина мала достатньо бабла на прожиття. Тому він і притяг свого дегенерата синочка в Україну рубати бабло, коли Україна була гола, боса, роззброєна. І очевидно, що тоді в 2014 році збройний опір українців йому був не потрібний, бо де б синок отримував на дурняк таки купу бабла? Тому й отримали ви ковдри і аптечки замість кулеметів і джавелінів від лавреата. Ну а позаяк цей корумпований дідок є суперником республіканців, то багато із них асоціюють його і Україною і дотримуються думки, що його підтримка України є продовженням його кримінальної бізнесової схеми і є платою українцям за хабарі та бабло для його зубожілої родини.
2. Інший герой нашого часу Ukrainian born Саша Віндман (ще один улюбленець СУПівської тусовки) також не додав республіканцям великого ентузіязму щодо України, ВИКОРИСТАВШИ її з метою усунути президента Трампа від влади.

,,,але як вам тут усім відомо, в усьому винен Пророшенко Трамп.  :gigi:

Боротьба ж триває... 
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 14, 2023, 04:20Trump Derangement Syndrome (TDS), тип психічного розладу  8)

Так, тих розладів, що у прихильників, що у противників Трумпа, не бракує.   ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 21, 2023, 16:47Так, тих розладів, що у прихильників, що у противників Трумпа, не бракує.   ;D

TDS - це не у прихильників Трампа.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 21, 2023, 17:33TDS - це не у прихильників Трампа.

А в прихильників як називається? Інший термін?
Аааа, згадав ...   ;D
Трампанзі?   ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 21, 2023, 18:14А в прихильників як називається? Інший термін?
Аааа, згадав ...   ;D
Трампанзі?   ;D
У прихильників нема ніякого синдрому, вони психічно здорові.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 21, 2023, 19:02У прихильників нема ніякого синдрому, вони психічно здорові.

Психічно здорових, та ще й в тирнеті, не буває. В кожного якісь вивихи... Ну, хіба що крім мене.   :D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 21, 2023, 19:09Психічно здорових, та ще й в тирнеті, не буває. В кожного якісь вивихи... Ну, хіба що крім мене.   :D

Звісно, що є в рамках норми. І це ми, трампісти. Сексфріки, червонодупі марксисти, хабарники, збоченці, сатанисти, вакцинатори, борці з клайміт чейндж, абортмахери - то все виборці Бідона.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 21, 2023, 19:52Звісно, що є в рамках норми. І це ми, трампісти. Сексфріки, червонодупі марксисти, хабарники, збоченці, сатанисти, вакцинатори, борці з клайміт чейндж, абортмахери - то все виборці Бідона.

Трампісти це все одно що "прихильники" пончика корейського.   ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 22, 2023, 23:15Трампісти це все одно що "прихильники" пончика корейського.   ;D

Брехня. Трампісти - це сіль землі, це люди з традиційними цінностями, це ті, на кому ще тримається Америка і Канада. Це ті, за рахунок кого ви ще існуєте.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Тобто коли майже 10 років українці накладали на Трампа за те, що погано керує Україною, за його МАГА, за його America comes first, це було неправильно? Які ж ви безсоромні у своїй брехні та хуцпі!



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Ну не п...с той Трамп?

Україні, можливо, доведеться віддати частину території, щоб зупинити війну – Трамп

Колишній президент Штатів Дональд Трамп заявив, що Україні, можливо, доведеться віддати Росії частину території, щоб зупинити війну.

Джерело: Трамп в інтерв'ю Reuters

Деталі: Трамп не виключив, що українській владі, можливо, доведеться поступитися частиною території на користь Росії, щоб зупинити війну, яка почалася із вторгнення російських військ в Україну 16 місяців тому.

Крім того, він заявив, що російський президент був "дещо ослаблений" заколотом "вагнерівців", і що США повинні використати цей момент для переговорів про мирне врегулювання між Росією і Україною.

"Я хочу, щоб люди перестали гинути через цю безглузду війну", – сказав Трамп.

"Я думаю, що найбільша річ, яку США повинні робити зараз, – це встановлення миру: зібрати Росію та Україну й укласти мир", – додав колишній президент США.

Нагадаємо: Щодо звинувачень у воєнних злочинах, висунутих проти Путіна міжнародним кримінальним судом у березні минулого року, Трамп сказав, що його долю слід обговорювати, коли війна закінчиться, "тому що зараз, якщо ви піднімете цю тему, ви ніколи не досягнете миру, ви ніколи не досягнете врегулювання".


https://www.pravda.com.ua/news/2023/06/30/7409207/