Ватники чи Патріоти? Критичний Аналіз

Попередня тема - Наступна тема

абабагаламага

Цитата: білий хорват від Травень 15, 2023, 09:50Нє, ти просто не в курсі.

Там була мова, вони на ФУПі так домовились, що якщо Сєрьога попісяє на Плєшивого, то в нього плєшь пройде.

Сєрьога з Плєшивим домовилися?
А той уникає лікування?  Ги-ги-ги.

абабагаламага

#61
Цитата: білий хорват від Травень 15, 2023, 10:00Це він по приколу такі ніки собі вибирав на ФУПі.
Хома, Фома, Ребе Моше.

На відміну від Плєшивого Хома українець.

Українець, але птушник?   ;D
Тому й з малороства ніяк вилізти не може чи теж дядька в масквє має з тіткою???

білий хорват

Цитата: абабагаламага від Травень 15, 2023, 10:00Сєрьога з Плєшивим домовилися?
А той уникає лікування?  Ги-ги-ги.
Так

Сєрьога йому запропонував таку уринотерапію на його плєшь.

А той відмовився ще думає

;D  ;D  ;D

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Травень 15, 2023, 02:40То від слова "ватник" - ну ти ж в курсі. А хто знає, чому кацапів називають "бобрами"? я якось про кацапів до другого Майдану не замислювалась і що там у них відбувалось.

До речі, це трохи офтоп (і так, я це повністю визнаю і каюсь наперед), але трохи має відношення до теми.

Якщо особа має українське громадянство і живе в Україні, але у побуті розмовляє російською, я їх не вважаю етнічними українцями. Тому що етнічність - це у першу чергу мова та культура, а не громадянство та ареал проживання. При цьому вони можуть бути патріотами і любити свою країну - це окреме питання.

Але чому ці російськомовні не вважають себе кацапами, а вважають когось іншого?

Цікава твоя думка.

Блін))
Я вдома розмовляю російською(( ( жінка в мене все ж таки більш російськомовна)
Але це не заважає мені вважати себе украінцем ((
пс. Я взагалі розмовляю з людьми на тій мові на якій вони до мене вперше звернулися——
В мене буває ситуація що стоімо в компаніі і з декількомалюдьми спілкуємося різними мовами( включаючи німецьку зараз))
Ну таке.
Як хтось там казав——"стратив")

абабагаламага

Цитата: Сергій Чернівці від Травень 15, 2023, 10:10Блін))
Я вдома розмовляю російською(( ( жінка в мене все ж таки більш російськомовна)
Але це не заважає мені вважати себе украінцем ((
пс. Я взагалі розмовляю з людьми на тій мові на якій вони до мене вперше звернулися——
В мене буває ситуація що стоімо в компаніі і з декількомалюдьми спілкуємося різними мовами( включаючи німецьку зараз))
Ну таке.
Як хтось там казав——"стратив")


А предки твої хто? Від цього тре танцювати...



Сергій Чернівці

Цитата: абабагаламага від Травень 15, 2023, 10:14А предки твої хто? Від цього тре танцювати...




Моі—— украінці.
А ось у жінки десь починаючи з прабабці—— чукчі))

абабагаламага

Цитата: Сергій Чернівці від Травень 15, 2023, 10:31Моі—— украінці.
А ось у жінки десь починаючи з прабабці—— чукчі))

Ги-ги. Почуття гумору це головне, так що ти нічо не стратив. )))
А ще головне щоб жінка слухняною була, знала хто в хаті господар! ;)

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Травень 15, 2023, 09:32Це - погано, не мати власної думки і сліпо вірити.
В граб зе пуссі.

Відкрий окрему тему про походження слів та їх вплив на майбутнє української державності (чи як сам побажаєш сформулювати) і я в ній підтримаю обговорення. Тут це офтоп.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#68
А темка-то мегапопулярна! За менш ніж 24 години майже 160 проглядів. Це вам не про галімий День Матері з 5 проглядами за вчора.

І ми ісчо і нє начіналі (С).

Але скавчання ВЖЕ стоїть зачотне! Особливо про "вирване із контексту" і про "Авіатор - патріот". І ще про те, як це він мені все скрінить і лінки шле.

Бо я така тупа і не здатна сама відкрити історію повідомлень юзера за певний період і проаналізувати. Це як Мудведка колись на супику кавіщав, що за моїм ніком стоїть ціла команда ФСБ, бо одна людина за декілька годин не була здатна нарити на нього стільки інфи  ;D  ;D  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Травень 15, 2023, 08:52Хома, а це взагалі пздц.

Тобто Україна завдячує своїм існуванням Росії?

Це ж чистої води Хуйловські дядюшкіні ФСБшні наративи.

Справа в тому, що Плєшивий навіть не вата. Ватники - це такі тупі істоти, що мислять і думають стереотипами типу "гардціцца" і "Расія впєрде".

Плєшивий - великодержавний російський шовініст. Тому Україна - "колонія", тому Росія "допомогла" Україні, тому він як представник "кращого" народу страждає тут і так далі. Це не блабла, він так дійсно думав, і впевнена, що думає зараз - просто із зрозумілих причин не може більше таке відкрито вербалізувати.

Тому що по таких питаннях люди не змінюються.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Травень 15, 2023, 10:00Це він по приколу такі ніки собі вибирав на ФУПі.
Хома, Фома, Ребе Моше.

На відміну від Плєшивого Хома українець.

ТЧ3Н, може, і походить із поліського села, але нічим не відрізняється за рівнем українськості від будь-якого російськомовного громадянина України.

В родині він спілкується російською (я це бачила і чула на власні очі), дружина у нього Ксюха (!), а не Оксана, традицій українських в родині у нього ніяких нема і, думаю, ніколи не було. Типовий куївський кейс, як з мільйонами умовних шушобяк.

Але ж це Авіатор ватник, у якого в родині спілкування українською і усіма традиціями firmly in place.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Травень 15, 2023, 10:10Блін))
Я вдома розмовляю російською(( ( жінка в мене все ж таки більш російськомовна)
Але це не заважає мені вважати себе украінцем ((
пс. Я взагалі розмовляю з людьми на тій мові на якій вони до мене вперше звернулися——
В мене буває ситуація що стоімо в компаніі і з декількомалюдьми спілкуємося різними мовами( включаючи німецьку зараз))
Ну таке.
Як хтось там казав——"стратив")


Ще раз зроблю дисклеймер, що для мене найвищою цінністю є патріотизм. Патріоти України говорять різними мовами, живуть в різних країнах світу і можуть мати різний колір шкіри. Ти, безперечно, є патріотом України, як і переважна більшість людей, яких ми обговорюємо.

І ти цілком можеш (і це правильно) вважати себе українцем за громадянством, приналежністю до української нації (яка складається з представників різних етносів, а не тільки етнічних українців). Тут питань ніяких нема.

Але якщо ти виріс в родині, яка спілкувалася вдома російською, то навряд чи можеш вважатися етнічним українцем. Генетично це може бути так, але в культурному плані - ні, бо мова визначальний чинник.

При цьому я цілком усвідомлюю, що таких людей дуже багато. Їх діди та прадіди були етнічними українцями, що розмовляли українською і практикували певні культурні речі, а ось вже діти на внуки стали російськомовними. У мене багато таких знайомих теж.

Але факт є факт. Наприклад, моя дитина є генетично українка на 50 відсотків, але вона не є українкою на всі сто, бо ми спілкуємося англійською. І тут в Канаді таких людей багато.

Але мій комент був більше про кацапів. Чому такі, як Плєшивий, не вважають себе кацапами?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Травень 15, 2023, 10:31Моі—— украінці.
А ось у жінки десь починаючи з прабабці—— чукчі))

А що поганого у чукчах? Ці расисти Плєшивий та ТЧ3Н задовбали вже.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Травень 15, 2023, 15:10ТЧ3Н, може, і походить із поліського села, але нічим не відрізняється за рівнем українськості від будь-якого російськомовного громадянина України.

В родині він спілкується російською (я це бачила і чула на власні очі), дружина у нього Ксюха (!), а не Оксана, традицій українських в родині у нього ніяких нема і, думаю, ніколи не було. Типовий куївський кейс, як з мільйонами умовних шушобяк.

Але ж це Авіатор ватник, у якого в родині спілкування українською і усіма традиціями firmly in place.
Куянин?

Мирослава образиться

Wednesday

Цитата: білий хорват від Травень 15, 2023, 15:20Куянин?

Мирослава образиться

Так, куянин. Там 99 відсотків Єрмачки таких, перефарбованих. Аналіз є у відповідній темі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Травень 15, 2023, 15:19А що поганого у чукчах? Ці расисти Плєшивий та ТЧ3Н задовбали вже.

Може це для когось буде дивним——але чукчі один ( якщо не єдиний) з народів Півночі, який не скорився підкоренню імперією(
Ось тут цікаво про війну чукчів з кацапами за часів Єкатерини2.
https://lenta.ru/articles/2021/05/22/chukchi/

Не дуже відрізняється від історіі корінних індіанців Америки.

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Травень 15, 2023, 16:17Може це для когось буде дивним——але чукчі один ( якщо не єдиний) з народів Півночі, який не скорився підкоренню імперією(
Ось тут цікаво про війну чукчів з кацапами за часів Єкатерини2.
https://lenta.ru/articles/2021/05/22/chukchi/

Не дуже відрізняється від історіі корінних індіанців Америки.


Цікаво. Дякую, що поділився. Якраз огидні кацапи типу великоросійського шовініста Плєшивого і їх дурненькі служки типу ТЧ3Н створювали та розпускали принизливі стереотипи про різні народи -  примітивних хохлів, недолугих чукч, повільних естонців, сексуально стурбованих грузинів, жадібних вірменів, тупих молдаван і так далі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Травень 15, 2023, 15:17Наприклад, моя дитина є генетично українка на 50 відсотків, але вона не є українкою на всі сто, бо ми спілкуємося англійською.

І чому б їй не знати українську, не хоче вона чи не хочеш ти?

білий хорват

Цитата: Wednesday від Травень 15, 2023, 05:55Під час Майдану. Я б подумала, що це стьоб, але знаючи його натуру і бажання жерти лагман, впевнена, that he really meant it.


Плєшивий любить лагман?


Wednesday

Цитата: абабагаламага від Травень 15, 2023, 17:41І чому б їй не знати українську, не хоче вона чи не хочеш ти?

Мала розмовляє українською, хоч і не ідеально. Але я маю на увазі, коли ми спілкуємося як родина, то розмовляємо англійською. Хоча дотримуємося українських традицій та ходим в українську церкву.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.