Ватники чи Патріоти? Критичний Аналіз

Попередня тема - Наступна тема

Ребе Моше

del

Ребе Моше

#1
Пости Веніамінда - патріота:





й він сам, гарний принц:

Прим. Адміністратора: Образливий контент видалено у відповідності з правилами Форуму.


Administrator

Профіль користувача заблоковано з питань безпеки. Але як завжди, він може звернутися за новим паролем, коли охолоне.

Wednesday

#3
Цитата: Ребе Моше від Травень 14, 2023, 20:14й він сам, гарний принц:

Дурненькі хлопчики у перезрілих чоловічих тілах навіть у 40 років не розуміють, що справжнього чоловіка фотожабою не зіпсуєш.

If you must ask me, Авіатор має мужню, цілком андрогенну зовнішність, а на цій фотці виглядає просто як аристократ і дивиться на всіляку шваль як на лайно.

І правильно робить.

Бідний ТЧ3Н, якого вже роками мучить ця пристрасть, зробив чергову помилку і вчергове програв у своїй уявній "битві" з Авіатором. Знаєш чому, ТЧ3Н?

Тому що Авіатор ніколи б не зробив це по відношенню до тебе. Тому що він справжній чоловік і вирішує проблеми та протиріччя іншими, більш конструктивними способами.

А ти скалічена власнозгенерованими в своїй нещасній голові монстрами дитина, яка просто не знає іншого способу виразити свою фрустрацію. Сам створив собі проблему і сам "мужньо" з нею борешся, ліплячи ворогам фотожаби та постячи, на твою думку, нищівні фотки в інтернет.

Я тобі ще раз кажу - тобі потрібна професійна психологічна допомога. Це тебе зжирає і нищить зсередини і мені особисто якось навіть боляче на це дивитися.

Це насправді якийсь крик про допомогу, але я не знаю, що я можу більше для тебе зробити, ніж написати ці слова.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#4
Цитата: Ребе Моше від Травень 14, 2023, 20:14Пости Веніамінда - патріота:

І це все, що у тебе знайшося на Ганса за всю його інтернет-історію? Are you f**ing kidding me? Зараз почитаю ті треди, бо потрібний контекст.

Але приклад Надюхи Савченко встає перед очима. У свій час на Югенда, який написав про неї гірку неприємну правду, навішали усіх собак і оголосили ворогом народу.

І що? де тепер ті "критикани"? і хто насправді якщо не ворог нароту, то агент впливу?

І я тебе просто ЗАРИЮ цитатами з того, з ким ти лупишся у десна (ТАК, ВІЗОТМ), щоб не сказати гірше, по сорокінськи.

Настільки полюбляєш "ніс" Баті Турча, що перед своїм носом не помічаєш evidence, with whom YOU are sitting in a tree.

Жаль, тут немає рвотного смайла.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#5
Цитата: Ребе Моше від Травень 14, 2023, 20:14Пости Веніамінда - патріота:




Спочатку коментарі по волонтерству. Авіатор попросив показати документацію на пікап. Яку і нащо, я не знаю і в цих деталях не розбираюсь.

Але у чому тут проблема? Чому раптом проблема показати таку документацію?

Також, у чому проблема для натіві зареєструватись як волонтер? Це вимагається українським законодавством, і це ЗАКОН. Якби "волонтери" Єрмачки не були під моїми санкціями через колаборацію з ватними покидьками, мені б цього факта було достатньо, щоб не донувати їм і не довіряти їм.

Зверніть увагу, ми і раніше, і я буквально сьогодні задала ТЧ3Н це запитання, і він його проігнорував.

Цікаво, чому? Де собака порилась? Що приховуєте? Чого намагаєтесь уникнути?

І ні, це не обвинувачення у присвоєнні коштів. Це питання, яке задасть будь-який професійний аудитор worth his/her salt.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Якщо Авіатор такий поганий, то чому Натіві взяла у нього кошти на своє лікування? І ще й подякувала за це і вибачилась за наїзд?

Га, ТЧ3Н?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Травень 14, 2023, 20:14Пости Веніамінда - патріота:




Тепер по посту, скрін з якого наведений вище. Знайшла ту тему на цужику, там всього три пости. Я так розумію, на фотці зображена Тетяна Чорновіл - далеко неоднозначна політична діячка, яка, last time I checked, знаходиться в ЗСУ.

Піду, думаю, подивлюся, як там воюється Тетяні. За її власними словами, її мати доглядає дитину, і "це дає можливість мені воювати".

А там - "воюється" пречудово, майже кожен день постики у фейсбучику. Невже під Бахмутом чи ще у якійсь гарячій точці є час та мобільний зв"язок дописувати в соціальних медіа?

Ось лише за останні тижні:













І так далі, і тому подібне.

Не знаю, де і як "воює" Тетяна Чорновіл, але час на подібне має і багатенько.

І так, на превеликий жаль, Авіатор має рацію, що є справжні герої, які воюють, а є "воїни", які ніби в формі, але ніяким своїм життям не ризикують і пристроєні десь у спокійних місцях. Їм нічого і ніде не загрожує, а особливо це стосується мажорів та різних політиків. Ось і все.

А про корупцію та бізнес на крові у буквальному сенсі і говорити нічого. Та почитайте того ж тракера, чи інших військових на Єрмачці - майже всі пишуть, що шоковані тим, що відбувається, і що по закінченню війни навіть не планують залишатися в Україні, а валити за кордон, тому що через страшенну корупцію не бачать іншого виходу.

Яєчні скандали, звільнення цілої купи чиновників, розкрадання гуманітарки, мегазакупки при відмові безплатних поставок (лендліз) - все це явища одного порядку і Авіатор не тільки в принципі правий по цих питаннях, а вони повинні підніматися і набувати широкого розголосу.

Тому що на статусі кво війну не виграєш.





Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну, давайте ще якісь "нищівні" докази ватності Авіатора.

А поки їх нема, зосередимся на справжній ваті.

З якою лупиться у десна ТЧ3Н, решта "волонтерів" і практично вся (за деякими винятками) Єрмачка.

Дуже жаль, що ТЧ3Н злив свій пароль і не зможе прокоментувати. Але думаю, він би все одно мовчав. Бо своє лайно не пахне.

І ми вже неодноразово вказували на ці шокуючі особливості характеру та особистості ТЧ3Н.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

А що краще - вата чи пінопласт? Чи може - шерсть? А пух?

Ці жаргони 21 століття, по моєму, є дуже тупими. Хоча причини виникнення їх я розумію, здається, це - самозахист молоді, позбавленої підтримки старших. Але все одно - тупо замінювати слова на шифр. І небезпечно.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Травень 15, 2023, 02:35А що краще - вата чи пінопласт? Чи може - шерсть? А пух?

Ці жаргони 21 століття, по моєму, є дуже тупими. Хоча причини виникнення їх я розумію, здається, це - самозахист молоді, позбавленої підтримки старших. Але все одно - тупо замінювати слова на шифр. І небезпечно.

То від слова "ватник" - ну ти ж в курсі. А хто знає, чому кацапів називають "бобрами"? я якось про кацапів до другого Майдану не замислювалась і що там у них відбувалось.

До речі, це трохи офтоп (і так, я це повністю визнаю і каюсь наперед), але трохи має відношення до теми.

Якщо особа має українське громадянство і живе в Україні, але у побуті розмовляє російською, я їх не вважаю етнічними українцями. Тому що етнічність - це у першу чергу мова та культура, а не громадянство та ареал проживання. При цьому вони можуть бути патріотами і любити свою країну - це окреме питання.

Але чому ці російськомовні не вважають себе кацапами, а вважають когось іншого?

Цікава твоя думка.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Продовжимо. Ми вияснили, з ким сиджу на гілці у кроні дерева я і з ким тримаюсь за ручки. Звісно ж, тільки і виключно в уяві ТЧ3Н (адже, як я показала у цій темі, останнього разу я спілкувалась з Авіатором ще в лютому 2023 року).

А взагалі яка багата уява, які асоціації. Ооо, там роботи у психоаналітика непочатий край. But we digress.

Моя уява не здатна згенерувати картинку, як ТЧ3Н тримається за ручки із перманентно вмазаним Плєшивим, під яким та гілка дерева вже тріщить і він ось-ось як мішок з лайном має падати на землю. Чи здатна. But again, we digress.

Ну, поїхали.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Травень 15, 2023, 02:40То від слова "ватник" - ну ти ж в курсі.

Ні, не в курсі.
Про що цей жаргон?

Чому в Україні шліфмашинки називають болгарками? Це що перець?
А чому раптом підшипники недавно перейменували на промпідшипники? Хіба бувають якісь непромислові? Кустарні?

З такими тенденціями тупими скоро мова зникне, перетвориться на сленг, фєню новітню, яку перестануть розуміти люди старші, а молоді будуть розуміти чи не розуміти в залежності від "раена", в якому проживають. Здичавінням це називається. І ніяк інакше.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Травень 15, 2023, 03:06Ні, не в курсі.
Про що цей жаргон?

Тут. Англійська версія має більше деталей.



ЦитатаЧому в Україні шліфмашинки називають болгарками? Це що перець?

Ще з совка, бо їх спочатку імпортували з Болгарії.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#14
До речі, Хома, зараз в Європі 3:27 ранку і ти зайшов і читаєш цю тему. Ще і під ВПН, ну що за цирк  :)

Значить, тобі не все одно. І нам теж не все одно. Перестань випендрюватися і починай спілкуватися конструктивно.


До мене лише зараз дійшло, що оскільки він кинув свій пароль, потім під ним міг зайти будь-хто.

Тоді вищесказане забираю назад.

Взагалі-то я розцінюю таке свинство з паролями як неповагу до цього ресурсу і мене особисто. Я важко працювала і продовжую працювати над цим сайтом and don't appreciate it -  or me - being exposed to this kind of crap. І щоб що?

Вчергове взяла змію на руки на свою голову.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#15
Починаємо методично і послідовно показувати, як ТЧ3Н і "волонтери" і не тільки тусять з справжньою, калірованою ватою.

Brace yourselves.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#16
C**ка, таки дочекався  >:(  >:(  >:( Кайфуєш вже від 300 тисяч вбитих українських захисників, племінничок фсбешний? А як тобі мільйони в екзилі? Not a big deal. Таунхауз вже в Польщі прикупив для своєї дупи, дітки не в ЗСУ, чому б і не повеселитися?

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

А як вам таке? Це ж класичні пуйлівські наративи про розділ України:



Але ні, ТЧ3Н не вважає це кацапською пропагандою. А от якби Авіатор таке сказав ...
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Гео завжди каже правду. Тому Турч його і ненавидів.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну тут взагалі слів нема. Та Авіатор це просто Степан Бандера якийсь у порівнянні з оцим ... ТЧ3Н, however, gets hot and bothered lapping up shit like that. Amirite, ТЧ3Н?

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.