Антік - агент КДБ!

Попередня тема - Наступна тема

Хома Л

Інфа 146% Смерть кацапам!

Wednesday

Тільки зараз це побачила.

По-перше, КДБ давно не існує.

А на Росію просто зараз в реальному часу працюють найвищі особи так званої української держави. Так, саме так званої, тому що якби це була держава у класичному розумінні, такі особи давно би висіли на стовпах і зрада на найвищому рівні була б неможливою.

По-друге, далекі від народу ті, що не розуміють чи не бажають розуміти дописів антика.

Якби ви заїхали у яке-небудь поліське село і спитали, що люди дійсно думають, то почули б практично те ж саме за різними мотивами і тезами, які були у постах антика.

Або зайдіть у фейсбук Безуглої, на яку підписано більше 40 тисяч українців, і де 74 відсотки чоловіків сказали, що радо відмовляться від українського громадянства, аби не воювати.

Це просто сумні реалії сьогодення, а антик - просто один із небагатьох, який не боїться про них сказати на тій помийці.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#2
А так я згодна з Анатолем у його оцінках:








Все так і є. І такі спільноти і держави закінчують погано  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Щодо самого антика, то я дуже рада чути, що він подався на і отримав канадську візу.

Антик, виходьте з того місця і не оглядайтесь назад. Гірше не буде, бо Україну чекають ще більш важкі часи. Я це і галамазі теж рекомендувала в свій час.

Тим більше що якщо є родичі. Зараз в Канаді є положення, що ті, хто приїхали по КУАЕТ, можуть отримати статус постійного жителя, якщо у них є родичі (треба податися, звісно, і пройти процес).

Не треба переживати за вік - в Канаді люблять та підтримують старших людей. Багато пенсіонерів підпрацьовує і багато компаній підтримує найм старших людей - бо вік це теж частина парадигми diversity and inclusion.

Тільки даремно ви написали про те на тій помийці. Вам за це будуть чорно заздрити і ще більше хейтити :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#4
І ще одне. Анатоль написав, що проблема України - це несформованість української нації. Це так.

Але ще одна проблема - баланс кількості і якості в українському народі.

Високоякісних людей і навіть героїв, яким присвячена ця тема, в Україні мало. Багато з них уже вбиті на війні.

А більшість українського нароТу - це всі ці умовні карови, кнопи, шуші, баштани ... Недорозвинений морально і інтелектуально баласт.

Я це зрозуміла вчасно для себе більше 20 років назад, і звалила.  Не за ковбасою як такою, а просто зрозуміла, що з таким балансом "співгромадян" мені особисто там нічого не світить ні в якому сенсі. І виявилося, що я мала абсолютну  рацію.

Тому що з того часу в цьому плані там стало тільки гірше.

Therefore, антику, move on and don't look back.

І починайте (якщо ще не почали) вчити англійську 1&.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

вело

Цитата: Wednesday від Грудень 20, 2023, 17:22Тільки зараз це побачила.

По-перше, КДБ давно не існує.

А на Росію просто зараз в реальному часу працюють найвищі особи так званої української держави. Так, саме так званої, тому що якби це була держава у класичному розумінні, такі особи давно би висіли на стовпах і зрада на найвищому рівні була б неможливою.

По-друге, далекі від народу ті, що не розуміють чи не бажають розуміти дописів антика.

Якби ви заїхали у яке-небудь поліське село і спитали, що люди дійсно думають, то почули б практично те ж саме за різними мотивами і тезами, які були у постах антика.

Або зайдіть у фейсбук Безуглої, на яку підписано більше 40 тисяч українців, і де 74 відсотки чоловіків сказали, що радо відмовляться від українського громадянства, аби не воювати.

Це просто сумні реалії сьогодення, а антик - просто один із небагатьох, який не боїться про них сказати на тій помийці.
Цитата: Wednesday від Грудень 20, 2023, 17:22Це просто сумні реалії сьогодення, а антик - просто один із небагатьох, який не боїться про них сказати на тій помийці.
антік - підар

Wednesday

Цитата: вело від Грудень 20, 2023, 20:00антік - підар

Оціночне судження не зовсім простого дописувача і, я б сказала, професіонала :smiley24: .

Адже на Єрмачці так просто відразу не розбанюють - для цього потрібний певний clout.

Але маєте право за правилами цього ресурсу.

Мене он теж Франчук називає агентом КДБ за відмову цілувати Пецю в попу. І що??
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#7
А між тим книгу Антика читають  :smiley24:. Майже 500 проглядів, хоча дописів менше 200.

Антик, я по мірі можливостей буду і далі публікувати її. Я не очікувала, що вона така велика, плюс щось сталось з форматуванням - я мушу переводити частини в текст і змінювати певні символи.

Але я пообіцяла і тримаю свою обіцянку.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну, тут інший фреймворк. І релігія тут ні до чого, там багато не тільки християн або атеїстів з обох боків.

Україна не починала цю війну. Росія віроломно напала, а українці захищають свою Богом дану землю і свободу. Тому дефакто всі, хто знаходиться з того боку, - вороги, яких або треба вбивати, або брати в полон і тоді ставитись до них з дотриманням Женевської конвенції.

Тому братання як таке не на часі. Хай Росія вийде з території України і виплатить компенсацію за вчинені злочини. От потім можуть брататися ті, хто хочуть.

Якщо зможуть  :smilie9:.



А так, звісно, йде велика м"ясорубка. І в цьому винні:

1) Росія як агресор, яка не хоче зупинятися

2) зарубіжні партнери (зокрема, адміністрація Байдена), які не бажають надати Україні достатньо зброї, щоб захистити себе та витіснити ворога з мінімальними втратами.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Але реалії такі, що в Україні (а особливо в Києві та околицях) дофіга ждунів, яким якщо не брататися, то все одно, під якою владою жити.

Аби їх не зачіпали.

Знову-таки, 74 відсотки готові здати громадянство, аби не воювати (опит громадської думки в депутата Безуглої).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Darina

Цитата: Wednesday від Грудень 20, 2023, 18:01І ще одне. Анатоль написав, що проблема України - це несформованість української нації. Це так.

Але ще одна проблема - баланс кількості і якості в українському народі.

Високоякісних людей і навіть героїв, яким присвячена ця тема, в Україні мало. Багато з них уже вбиті на війні.

А більшість українського нароТу - це всі ці умовні карови, кнопи, шуші, баштани ... Недорозвинений морально і інтелектуально баласт.

Я це зрозуміла вчасно для себе більше 20 років назад, і звалила.  Не за ковбасою як такою, а просто зрозуміла, що з таким балансом "співгромадян" мені особисто там нічого не світить ні в якому сенсі. І виявилося, що я мала абсолютну  рацію.

Тому що з того часу в цьому плані там стало тільки гірше
:smiley24: на жаль український народ (не люблю слово нація,
відразу асоціація з фаріон :bluet:  і тягнибоком :bluet:)
глибоко морально деградований,
і з цим вже нічого не вдієш,
надто довго цей процес проходив безперешкодно,
ніколи владу не цікавила мораль,
бо завжди на Олімпі були кінчені аморали,
яких той недорозвинений народ туди проштовхував.
Виходить замкнене коло, і поодиноким порядним людям
у ньому не вистачає повітря,
тому у них один вихід - всіма силами
вибиратися з тієї ями і влаштовуватися
в країнах де можна чесно заробити на гідне життя
і відстояти в суді своє право якщо хтось його порушить.

Wednesday

Цитата: Darina від Січень 02, 2024, 16:08:smiley24: на жаль український народ (не люблю слово нація,
відразу асоціація з фаріон :bluet:  і тягнибоком :bluet:)
глибоко морально деградований,
і з цим вже нічого не вдієш,
надто довго цей процес проходив безперешкодно,
ніколи владу не цікавила мораль,
бо завжди на Олімпі були кінчені аморали,
яких той недорозвинений народ туди проштовхував.
Виходить замкнене коло, і поодиноким порядним людям
у ньому не вистачає повітря,
тому у них один вихід - всіма силами
вибиратися з тієї ями і влаштовуватися
в країнах де можна чесно заробити на гідне життя
і відстояти в суді своє право якщо хтось його порушить.

Цікавий аспект, що якщо комусь вдасться вирватися, то ті "патріоти", що залишилися, з двічі більшим остервенінням будуть гризти і переслідувати.

Цікаво, чи хейтили б так антика, якби він не написав, що має канадську візу?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 02, 2024, 16:30Цікавий аспект, що якщо комусь вдасться вирватися, то ті "патріоти", що залишилися, з двічі більшим остервенінням будуть гризти і переслідувати.

Цікаво, чи хейтили б так антика, якби він не написав, що має канадську візу?
гадаю що там не у візі справа
а в тому що антік чесна відверта людина,
і ще він проти сатаністів, якими є
аморали, бо вони проти Бога і його Заповідей,
принаймні щосекунди їх нахабно порушують і паплюжать.

Wednesday

Цитата: Darina від Січень 13, 2024, 22:10гадаю що там не у візі справа

Якраз і у візі. Подивіться, як спілкуються з Вами, після того, як взнали, що Ви переїхали в США. Та їх просто штирить від заздрощів!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Сьогодні антик описав жорсткі реалії виживання пенсіонерів в Україні. Так воно і є.

І тут вилазить зажерте, entitled чмо, яке в буквальному сенсі жере круасани і рябчиків кожного дня, бо живе у ФРАНЦІЇ, і вимагає його забанити  :smilie9:.

Думаю, що вже бачила, як пробите чергове дно, але ні, кожного разу воно пробивається глибше і глибше!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

В Україні глупа ніч - півтретього ночі. А на Єрмачці пара-трійка нажертих до свинячого писку дегенератів розбирає по літерах книгу Антика :Sho_za: .

Минулого разу ментально нездоровий нік Але спіймав кураж і отримав з цього приводу supply від таких же ідіотів, як сам, але цього разу щось не взлітає :facepalm:.

Але дякую за нагадування. Піду запощу ще декілька сторінок із книжки Антика - вона непоганенько додає нам проглядів  :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Січень 27, 2024, 02:34В Україні глупа ніч - півтретього ночі. А на Єрмачці пара-трійка нажертих до свинячого писку дегенератів розбирає по літерах книгу Антика :Sho_za: .

Минулого разу ментально нездоровий нік Але спіймав кураж і отримав з цього приводу supply від таких же ідіотів, як сам, але цього разу щось не взлітає :facepalm:.

Але дякую за нагадування. Піду запощу ще декілька сторінок із книжки Антика - вона непоганенько додає нам проглядів  :laugh:.

А взагалі-то цей кейс дуже добре показує, чому Україна приречена.

Якщо навіть під час війни отакий дегенерат-мажор може дозволити собі знущатися з простого українця, а решта "суспільства", замість того, щоб зупинити це неподобство, стоїть поряд, гигкає і під"юджує, таке суспільство нездорове і не зможе вижити в критичних умовах.

Це свого роду метафора української корупції, яка починається не у гаманцях, а яка починається в душі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#17
Антик зробив щось особливе у своєму житті і написав книгу. Її вже читають і вона запощена на багатьох ресурсах.

І вона є досить хорошим свідченням очевидця тих сумних, сірих часів совка та пост-совка, які пережила більшість із нас. Антик - хороший публіцист, а те, наскільки це точно відтворює його біографію, не так і важливо.

А що залишиться після оцього нікчемного, нікому не потрібного ні в реальному житті, ні віртуально, дідка?



Купка розкладеної смердючої плоті, якщо ті, хто займатимуться його похоронами, зажмуть гроші на кремацію.

Ну і *** з ним! :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Золотий карась

Антік вирушає в Канаду?
Не бачив цього на ФУПі, може щось пропустив.

білий хорват

Цитата: Золотий карась від Березень 14, 2024, 05:43Антік вирушає в Канаду?
Не бачив цього на ФУПі, може щось пропустив.

Антік хоче стати президентом України