Як тобі, Ілон Маск? Ілономаскоманійна тема

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Відкриваю тему, де буде висвітлюватися все про і навколо Ілона Маска, оскільки він з новин не вилазить, і не завжди у хорошому сенсі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Рано вранці в середу обліковий запис Дональда Трампа-молодшого в соцмережі на платформі X було зламано, що призвело до серії дивних твітів.

В одному з твітів містилася неправдива заява про смерть його батька, колишнього президента США Дональда Трампа.

У першому твіті, опублікованому о 8:25 ранку, йшлося: «З важким серцем я оголошую про смерть мого батька Дональда Трампа. Я балотуватимусь на пост президента у 2024 році».



Щоб розвіяти чутки про його смерть, колишній президент надіслав не пов'язаний твіт зі своєї власної платформи соціальних мереж, Truth Social, о 8:46 ранку більш ніж через півгодини після того, як було зроблено неправдиве оголошення.

За цим послідувала серія явно зламаних повідомлень, у тому числі одне, у якому провокаційно говорилося:

«Північну Корею ось-ось спалять».




Ну і про Бідона та інших, хехе:



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

SpaceX під керівництвом Ілона Маска подала до суду на федеральний уряд США.

Аерокосмічна компанія подала позов у відповідь на те, що адміністрація Байдена розпочала розслідування щодо SpaceX за наймання занадто великої кількості американців (!).

Адміністрація Байдена звинувачує SpaceX у відмові наймати біженців і шукачів притулку замість американських громадян.

Тепер Маск відповів позовом, стверджуючи, що справа уряду порушує Конституцію США.


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Маск оголосив, що відвідає південний кордон США, який вже місяцями прорваний сотнями тисяч нелегальних мігрантів. Це, напевно, найважливіша та найбільша внутрішня криза в США наразі.

Яка, звісно ж, не криза, а імплементація глобалістичної адженди лівацької адміністрації Обамобайдена.

Нащо Маску все це треба? Пишуть, що таким чином він сподівається привернути увагу мейнстрім-медіа, які в своїй більшості замовчують це питання.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Поки Маск тусив на південному кордоні в темних окулярах, адмін Бідона подав в суд на Теслу за дискримінацію расіалізованих робітників.



А Маск у твітері все пушить антиукраїнську пропаганду.


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ілончик запустив ще 22 нові спутники Старлінк.



Що б там не казали про цю жертву кацапської пропаганди, але його технології допомагають Україні.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Лівачйо в Європушці дуже зле на Маска, який виявив їх маленький брудний секрет.

Ілон Маск звинуватив їх у фінансуванні щонайменше 8 кораблів німецьких неурядових організацій, які збирали нелегальних іноземців біля узбережжя Африки та скидали їх в Італії.

Міжнародні ліві робили це роками. Вони фактично платять за вторгнення та фінансують кораблі неурядових організацій, щоб зробити це можливим.

Спотворені добродійники з Німеччини вірять, що вони «рятують» бідних африканців і дають їм краще життя – в Італії! Має бути негайна передача цих тисяч нелегальних іноземців безпосередньо до Німеччини після того, як вони висадяться в Італії.



Уряду Німеччини не сподобалось, коли Маск спитав, чи громадяни в курсі.



На що Маск написав - то ви цим пишаєтесь? Порушуєте суверенітет Італії? Це пахне вторгненням.





Очевидно, в уряду Німеччини, в якого нема грошей на ракети Таурус для України, це називається "рятувати життя". Життя нелегальних біженців для лівач"я значить більше, ніж життя українських дітей та воїнів ЗСУ.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Нерелевантні дурачки вирішили, що вони мають право щось вимагати у Маска  :facepalm:

А просто заткнутись не можна, лівачйо соросяче? Ви тільки шкодите кейсу України своїм ниттям  :smilie9:  :smilie9:  :smilie9:.


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

А Ілончику все хіхі та хаха. Він запропонував Вікіпедії мільярд доларів, якщо вони як мінімум на рік змінять назву на "Членопідія".

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Маск - молодець! Тепер увесь світ буде бачити злочини ізраїльського режиму у повній мірі :smilie9:.



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Керівник Twitter/X Ілон Маск націлився на радикально налаштованого мільярдера Джорджа Сороса під час нового інтерв'ю з подкастером Джо Роганом.

Маск попередив громадськість, що всі зусилля Сороса спрямовані на знищення людства.

Маск зробив це зауваження, розповідаючи про політику в ефірі «Досвід Джо Рогана» у вівторок.

«Усі часто чують про бугімена Джорджа Сороса», — сказав Маск під час двох з половиною годин виступу в популярному шоу.

«Але я маю на увазі, що Сорос насправді, ви знаєте, він є найбільшим вкладником Демократичної партії.

«Другим був Сем Бенкман-Фрід».

«А Сорос, я не знаю».

«Я маю на увазі, що він мав дуже важке виховання».

«І на мою думку, він принципово ненавидить людство».

«Це моя думка», — додав він.

«Справді?» — запитав Роган.

«Так. Я маю на увазі, що він робить речі, які роз'їдають тканину цивілізації», – відповів Маск.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Керівник Twitter/X Ілон Маск заявив, що велика кількість смертей під час пандемії насправді була спричинена апаратами штучної вентиляції легень, а не самим вірусом.



Деякий час зростає занепокоєння, що лікарі швидкої терапії та інтенсивної терапії по всьому світу неправильно використовують апарати штучної вентиляції легенів для пацієнтів з Covid.

Протокол передбачав підключення пацієнтів з Covid до апаратів, які використовуються для подачі кисню в легені.

Під час спалаху пандемії коронавірусу в Італії багато відділень невідкладної допомоги негайно поміщали пацієнтів з COVID-19 із низьким рівнем кисню на апарати ШВЛ.

Незабаром це стало стандартною практикою для захворювання, відомого як синдром гострого респіраторного дистрес-синдрому (ГРДС).

Інші країни запровадили цей досвід, і важкохворих пацієнтів з Covid регулярно поміщали до апаратів штучної вентиляції легенів, і дуже небагато вижили.

«80% людей, яких вони підключали до апаратів штучної вентиляції легень, померли», — сказав Джо Роган під час інтерв'ю в подкасті цього тижня.

Маск відповів, стверджуючи, що ці люди померли через апарати ШВЛ, а не через Covid.

«Так. Тож, насправді, я написав про це», — сказав Маск.

«Я подзвонив лікарям в Ухані і запитав: «Які найбільші помилки ви зробили під час першої хвилі?»

«І вони сказали: «Ми надто багато людей підключаємо до апаратів штучної вентиляції легенів».

«Тож тоді я написав у Twitter пост і сказав: «Привіт, я чую від Уханя, що вони зробили велику помилку, поставивши людей на інтубовані апарати штучної вентиляції легень на тривалий період. І що це насправді це шкодить легеням, а не COVID. Це лікування. Ліки гірші за хворобу».

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Маск заявив, що будь-хто, хто буде закликати до геноциду у будь-яку сторону, буде викинутий з Х.

Браво!

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ілончєг дуже-дуже недогодив сіоністам :facepalm:.

За словами ізраїльської газети Haaretz, вчорашній прийом для Ілона Маска в Ізраїлі був «цинічною зрадою євреїв, мертвих і живих».

Техмільярдер Маск зустрівся з прем'єр-міністром Нетаньяху, оглянув кібуц, який став мішенню для палестинських бойовиків, і висловив підтримку війні Ізраїлю проти ХАМАС у секторі Газа в понеділок.



Цей візит відбувся на тлі періоду суперечок для Маска, який нещодавно викликав обурення тим, що назвав "справжньою правдою" тезу, що білих людей на Заході «замінюють» через імміграцію з Глобального Півдня за допомогою прогресивних євреїв – «справжня правда».

«Зустрічати такого токсичного магната з розпростертими обіймами та вести його по місцях різанини, має стати плямою на спадщині Нетаньяху», – додає газета Haaretz.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Хехе, Ілончєг запалює вогні :hot:.

Власник X, Ілон Маск, підібрав правильні слова для рекламодавців, які намагалися його шантажувати.

Маск, виступаючи на саміті DealBook 2023 у Нью-Йорку, поділився: «Якщо хтось намагатиметься шантажувати мене рекламою? Шантажувати мене грошима? Іди на ХХХі».

Маск продовжив: «Не рекламуйте».

Засновник Tesla завершив свою промову словами: «Привіт, Боб», що було різким випадом у бік генерального директора Disney Боба Айгера.

Дісней раніше вирішив зняти рекламу з X після того, як замовні матеріали, написані Media Matters, CNN і CNBC, неправдиво описали Маска як антисеміта.



Непогано і головне, зрозуміло  :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Чоловіка з Флориди заарештували біля заводу Tesla Gigafactory в Остіні, штат Техас, після того, як він нібито погрожував там масовою стріляниною.

Чоловік сказав поліції, що «я збирався розстріляти Ілона Маска та завод» під час заходу з доставки Cybertruck у четвер, повідомляє KEYE-TV з Остіна CBS.

Чоловіка, якого ідентифікували як 28-річного Пола Оверіма, затримали у в'язниці округу Тревіс за звинуваченням у погрозі тероризму — злочині третього ступеня.

Видання повідомило, що представник служби безпеки Tesla повідомив поліції, що 9 листопада Оверім неодноразово погрожував насильством у повідомленнях Instagram, зокрема:

«Я точно божевільний»
«Але так, на заході Tesla я планую приєднатися, тому ви, хлопці, зупините мене»
«Я планую вбивати людей навіть у цей нормальний 30 листопада, і я хотів би, щоб ви щось з цим зробили, щоб мені не довелося цього робити»
"Я хочу померти"
«Мене потрібно зупинити»
«Якщо я кажу, що збираюся вбивати людей, то ви повинні сприймати це серйозно»
NBC News повідомляє, що Оверім використовував ім'я «ufotnoitalumis» у чат-групі Instragram.

Мережевий інформаційний ресурс повідомив, що в ордері на арешт він цитує його скаргу на сучасні технології, кажучи: «Мої думки не були вільними більше року. Вся електроніка навколо мене».

Слідчі використовували номер телефону, наданий Instagram, щоб відстежити Оверіма, який знаходився в Остіні за день до події, на яку він погрожував напасти, повідомляє NBC з посиланням на свідчення під присягою.

Оверім заявив поліції, що мав намір завдати шкоди Ілону Маску та виконавчому директору Neuralink Шівон Зіліс, з якою Маск народив близнюків у 2021 році, оскільки він вважав, що вони «спостерігали за ним через системи камер і відслідковували його», повідомляє KEYE.



Tesla повідомили про погрози 10 листопада, повідомляє КВУЕ-ТВ. Офіс шерифа округу Тревіс почав розслідування у вівторок, за два дні до події Tesla, після того, як дізнався, що офіційного звіту в поліцію подано не було.

«Того ж ранку чорний Chevrolet Tahoe Оверіма 2015 року випуску помітили камери дорожнього руху на шосе 290 на південному заході Остіна», — повідомила телестанція.

Наступного ранку його телефон пінгував у західному Остіні, повідомляє KVUE.

«Влада вважає, що Оверім, який не має зв'язків з округом Тревіс, приїхав із Флориди до Остіна, щоб потенційно здійснити напад».

KEYE повідомляє, що спецназ зупинив підозрюваного на парковці McDonald's і затримав його.

«Він сказав поліцейським, що у нього в машині була зброя, і сказав, що планує покінчити життя самогубством, перш ніж його зможуть заарештувати», — повідомляє видання.

Ну, пацан страждає від психічного розладу, це ж очевидно.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

А я і не знала про цих близнюків.

Шивон Зіліс - очевидно, дуже розумна і на вигляд непогана.



Зіліс - одна із зірок компанії Neuralink, яка намагається розробити комп'ютерний чіп, який можна імплантувати в мозок людини.

У квітні батьки подали петицію про зміну імен близнюків, щоб «мати прізвище батька та містити прізвище матері як частину по батькові». Це судові документи, до яких Insider отримав доступ.

Згідно з повідомленнями, близнюки народилися всього за кілька тижнів до того, як Маск і Клер Буше, музикант, також відома як Граймс, народили другу дитину через сурогатне материнство в грудні.

Виявляється, у Маска 9 дітей. Десята дитина померла немовлям.

Ілончєг не просто триндить з приводу спаду народжуваності в США, а робить цілком практичні кроки в плані розвороту тренду, ЛОЛ!

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

SpaceX Ілона Маска розпочала новий рік із запуску ракети Falcon 9 із першими в історії компанії супутниками прямого зв'язку.



Шість із 21 супутника Starlink, запущених з бази космічних сил Ванденберг, штат Каліфорнія, мають можливості прямого підключення до мобільного зв'язку, які забезпечують підключення більшості пристроїв 4G LTE, коли вони знаходяться в радіусі дії.

SpaceX планує «усунути мертві зони» за допомогою свого нового сервісу, який може бути запущений у 2025 році, очікуючи на отримання регуляторної ліцензії на комерційне використання.

Початкове розгортання в США буде здійснено американським мобільним партнером SpaceX, T-Mobile. Серед інших партнерів – мобільні оператори в Австралії, Канаді, Чилі, Японії, Новій Зеландії та Швейцарії.

Маск прокоментував запуск у вівторок ввечері. Він сказав: «Це дозволить підключитися до мобільного телефону в будь-якій точці Землі».

«Зверніть увагу, що це підтримує лише ~7 МБ на промінь, і промені дуже великі, тому, хоча це чудове рішення для місць без стільникового зв'язку, воно не є суттєвою конкуренцією з існуючими наземними мережами стільникового зв'язку», – сказав Маск.

Також очікується, що SpaceX матиме ще один рекордний рік запусків ракет.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Конфлікт в Ємені відразу вплинув на виробництво авто Тесла в Німечиині:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.