Welcome to the Club, Або Спробуємо з Коалою (C)!

Попередня тема - Наступна тема

John Galt

Ласкаво просимо на новий 100-відсотково проукраїнський і 100-відсотково патріотичний форум! Він створений, щоб дати можливість спілкуватися тим, хто не може чи не хоче це робити на вже існуючих онлайн-ресурсах.

Ми не знаємо, як все буде, але сподіваємося на краще! І сподіваємось, що спілкування буде цікавим, динамічним і стимулюючим ;D.
To those of you who retain some remnant of dignity and the will to live your lives for yourselves ... examine your values and understand that you must choose one side or the other. Any compromise between good and evil only hurts the good and helps the evil.

Administrator

Усі бажаючі можуть сказати "привіт" у цій темі  :) .

Koala


Administrator

Вітаємо, пане Коала! Раді, що Ви змогли зареєструватись та залогінитись. Гарного спілкування (хоча учасників поки тут ще небагато)!

Darina

Драсті, а тут можна матюкатись? ;)

Wednesday

#5
ЦитатаДрасті, а тут можна матюкатись? ;)

 :-*  :-*  :-*  :-*
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Administrator

Драсті, а тут можна матюкатись? ;)

Шановна пані Дарина, ласкаво просимо на форум! Так, тут дозволяється, хоч і не рекомендується, матюкатись  :). Пункт 10 Правил каже:

Ненормативна лексика не рекомендується, але дозволяється. Зловживання матом та перманентна брудноротість можуть каратися тимчасовим чи перманентним баном.

Приємного спілкування!

білий хорват

Привіт Wednesday

Це ти створила форум?

білий хорват

Як буде час, то буду час від часу заглядати сюди.
В мене зараз і на ФУПі нема дуже часу дописувати.

Пробігся швидко по темам
Трохи глючить цей форум.

Наприклад, не працюють кнопки "Цитувати" і "Цитувати виділений текст".

Administrator

ЦитатаЯк буде час, то буду час від часу заглядати сюди.
В мене зараз і на ФУПі нема дуже часу дописувати.

Пробігся швидко по темам
Трохи глючить цей форум.

Наприклад, не працюють кнопки "Цитувати" і "Цитувати виділений текст". 

Дужє раді бачити Вас тут, Хорвате! Раді, що вдалося зареєструватися.

Щодо цитування, то коли ви натискаєте кнопку чи "цитувати" чи "відповідь", на панельці з іконками для шрифту, ютубу і так далі є кнопочка "вставити цитату". Проведіть мишкою по іконках і знайдете.

Вона вставить код і між ними копіюйте і вставляйте той текст, який хочете зацитувати. Це працює подібно до фупу та інших форумів.

Гарного спілкування і впевнені, з часом тут буде більше юзерів.

Щодо Вашого питання вище, так, юзер Венсді одна із співзасновників форуму.

Ребе Моше

Шалом! Висувайте кандидатів на обрізання!

Darina

на жаль у мене нема що обрізати >:(

Koala

А що, корисна процедура https://bigthink.com/health/defying-science-american-parents-reject-male-circumcision/
80% громадян США обрізані.

Firm evidence in favor of circumcision
"Our risk-benefit analysis showed that benefits exceeded procedural risks, which are predominantly minor, by up to 200 to 1," an international team of researchers reported in a 2017 systematic review of 140 studies conducted in the prior decade.

The myriad benefits include:

A large reduction in urinary tract infections, which affect 1 in 12 circumcised males over their lifetime compared to 1 in 3 uncircumcised males.
A large reduction in balantis — a painful, itchy, and potentially disfiguring swelling of the head of the penis — typically caused by fungal infection. The lifetime rate is 12% for uncircumcised men vs. 2% for circumcised men.
A 15% to 50% lower risk of prostate cancer. Prostate cancer is the second leading cause of cancer death in U.S. men, killing 34,500 every year.
An up to 70% lower rate of contracting HIV. (Though this was derived from studies conducted in Africa. The reduction in the U.S. is probably lower, potentially just 16%.)
A 50% lower risk of contracting genital human papillomavirus.
A greatly reduced risk of penile cancer (even though it is rare). The lifetime risk is approximately 1 in 1,000 for an uncircumcised man vs. 1 in 50,000 to 1 in 12,000,000 for a circumcised man.
A reduced risk of giving female sex partners bacterial vaginal infections and sexually transmitted infections.

Wednesday

В мене теж нічого обрізати, але ось хочу сказати, що сиджу на роботі, копіпащу в Екселі. Подивлюся, думаю, що там на форумі робиться.

А тут в цій темі ви :) і така велика silly посмішка на усю мордашку :). Потім постійно себе ловила на тому, що посміхаюсь.

Колеги, якщо помітили, напевно подумали, що я куку ;D But you guys have made me very happy!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

ЦитатаThe myriad benefits include:
 

Це правда, що багато чоловіків в Північній Америці почикані.

Але парадигма трохи змінюється. Наприклад, тут наведені аргументи проти.

Теоретично я підходжу до проблеми з того боку, що якщо природа щось створила, то значить, воно треба. Наприклад, апендикс та мигдалини виконують важливу імунну функцію.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

ЦитатаШалом! Висувайте кандидатів на обрізання!
Шалом

Чому під іншим ніком?

Вже пройшов обряд і навернувся?  :)

Darina

А я не розпізнала хто то під ніком Ребе сюди завітав.
Зате мене відразу впізнала Мирослава і повідомила про це на ФУПі. ;)

Wednesday

ЦитатаЗате мене відразу впізнала Мирослава і повідомила про це на ФУПі. ;)

Так, це смішно. Ми їх обговорюєм тут, а вони нас там. Круговорот тролінгу в природі  :P .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Медведылло

Привет! Мне на фупе в личку прислали инвайт на этот форум. Кто? Зачем? Чем я вам интересен? Кого еще на фупе вы заманивали сюда?

На фупе я забанен в который раз. На 3 месяца. Неудобный я очень, за словом в карман не лезу, всегда пишу то, что думаю, очень люблю мерзости сказать в глаза, что она мерзость, не приемлю никакой цензуры и дебильного модераторства: для меня нет кумиров и авторитетов, есть только аргументы и факты. Поэтому на фупе, где кнопку захватила пидарская ипсошная компашка, я последний год в основном провел в банах. Я вам тут нужен такой?

Administrator

Цитата: Медведылло від Січень 08, 2023, 22:12Привет! Мне на фупе в личку прислали инвайт на этот форум. Кто? Зачем? Чем я вам интересен? Кого еще на фупе вы заманивали сюда?

На фупе я забанен в который раз. На 3 месяца. Неудобный я очень, за словом в карман не лезу, всегда пишу то, что думаю, очень люблю мерзости сказать в глаза, что она мерзость, не приемлю никакой цензуры и дебильного модераторства: для меня нет кумиров и авторитетов, есть только аргументы и факты. Поэтому на фупе, где кнопку захватила пидарская ипсошная компашка, я последний год в основном провел в банах. Я вам тут нужен такой?

Привіт, Медведило - раді Вас бачити! У темі про подвійні стандарти фупу один із постів описує, хто Вас заманив запросив, і там же написано про їх мотивацію.

Сподіваємося, що незважаючи на особи запрошувачів, Ви будете активним учасником і зможете вільно висловлювати свою думку у рамках Правил форуму. Тим більше що багато хто тут її поділяє і вважає, що Вас банили за неї несправедливо.

Незважаючи на те, що на сьогодні найбільш популярною гілкою Форуму є тред з фупівськими розбірками, мета цього форуму - дати людям можливість для СЕРЙОЗНОГО обговорення найгостріших проблем, які зараз стоять перед Україною та українцями.

Так що приєднуйтесь.