Welcome to the Club, Або Спробуємо з Коалою (C)!

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Січень 05, 2024, 23:43Що таке БоДжо?
Що таке "в рейс"?—— дальнобійник чи моряк?

Борис Джонсон - а з інших постів видно, що це професійний водій :smiley24:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Sergio

Цитата: Wednesday від Січень 06, 2024, 01:06Борис Джонсон - а з інших постів видно, що це професійний водій :smiley24:.
Збираюсь у рейс. Так вийшло що водій.

Wednesday

Цитата: Sergio від Січень 06, 2024, 06:22Збираюсь у рейс. Так вийшло що водій.

Клас! Цікава професія - напевно, побачили всю Європу.

Щасливої дороги! Сподіваюсь, погода буде хороша.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Sergio

Сьогодні рейс простий. Зараз біля Ліверпуля машина вже стоїть, далі - Лутон і ввечері додому порожній.

Wednesday

Цитата: Sergio від Січень 06, 2024, 06:53Сьогодні рейс простий. Зараз біля Ліверпуля машина вже стоїть, далі - Лутон і ввечері додому порожній.

А Ви зараз фізично де знаходитесь? Показує місто Маргате на березі. Може, це специфіка мобілки така.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Sergio

Цитата: Wednesday від Січень 06, 2024, 06:56А Ви зараз фізично де знаходитесь? Показує місто Маргате на березі. Може, це специфіка мобілки така.
Fleetwood,точніше його околиці

Wednesday

Цитата: Sergio від Січень 06, 2024, 07:10Fleetwood,точніше його околиці

Деякі айпішники цікаво відображаються. Тут один юзер був, то таке враження, що він по всій Україні подорожував, а насправді він був в одному і тому ж місті.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

В мене з Ліверпулем асоціюється їх футбольна команда і ця пісня:


Ця мелодія використовувалася для прогнозу погоди на радянському телебаченні (в кінці програми "Время").

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Sergio

Яка з футбольних команд? Там є дві і в одній з них запалює українець  :super:

Сергій Чернівці

Цитата: Sergio від Січень 06, 2024, 21:51Яка з футбольних команд? Там є дві і в одній з них запалює українець  :super:

В мене теж Ліверпуль асоціюється з командою футбольною, та те що це місто де народилися Бітлз.
А загалом про Англію загальне враження з серіалу "нормальні люди"( дуже сподобався серіал про підліткові проблеми)
Ну і кидає мені канал на ютубі де камера вечором стоіть в центрі міста і знімає англійську молодь)——теж прикольно. Інакше аніж в Німеччині.

Wednesday

Цитата: Sergio від Січень 06, 2024, 21:51Яка з футбольних команд? Там є дві і в одній з них запалює українець  :super:

А які? я пам"ятаю, що Ліверпульська команда (чи то футбольний клуб) "змагалася" з Манчестер Юнайтед (типу як Калгарі Флеймз змагаються з Едмонтон Ойлерс).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Пам'ятаю як Ліверпуль виграв Лігу Чемпіонів з Міланом в фіналі.

Darina

Куди подівся автор гілки? Обіцяв дописувати і забув. :shuffle:

Wednesday

#73
Цитата: Darina від Січень 17, 2024, 03:47Куди подівся автор гілки? Обіцяв дописувати і забув. :shuffle:

Не знаю, куди подівся, але гикалося йому добряче :bluet:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Sergio

Цитата: Wednesday від Січень 07, 2024, 05:33А які? я пам"ятаю, що Ліверпульська команда (чи то футбольний клуб) "змагалася" з Манчестер Юнайтед (типу як Калгарі Флеймз змагаються з Едмонтон Ойлерс).
Евертон звісно що.

Sergio

Цитата: Wednesday від Січень 17, 2024, 06:11Не знаю, куди подівся, але гикалося йому добряче :bluet:.
Сиджу біля хабу Амазона, п'ю каву. Чого мені гикати? Ще тиждень важкої праці і в неділю - на море.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Sergio

GFY скажи своєму чоловіку, якщо він у тебе звісно є.

Яка ж мерзенна спільнота кацапів тут!

Wednesday

Цитата: Sergio від Січень 22, 2024, 19:31GFY скажи своєму чоловіку, якщо він у тебе звісно є.

Яка ж мерзенна спільнота кацапів тут!

ШЛ, ти навіть не приховуєш свій лінгвістичний стиль, але для чогось намагаєшся розігрувати кумедію  :facepalm1:.

Нафіга ти тут??
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Січень 22, 2024, 19:38ШЛ, ти навіть не приховуєш свій лінгвістичний стиль, але для чогось намагаєшся розігрувати кумедію  :facepalm1:.

Нафіга ти тут??