Welcome to the Club, Або Спробуємо з Коалою (C)!

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: Mickey Maus від Січень 30, 2023, 16:22Неа не знаєте, мене не було на фуп, суп я цілком нова людина тут, і цей нік тільки для цього форуму взяв

Без проблем і сподіваюсь, Вам на форумі буде добре. Будемо спілкуватися  :) .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Січень 28, 2023, 19:53
Цитата: абабагаламага від Січень 28, 2023, 19:50Ага. А я без запрошення прийшов. Єслішо. )))

Всі, хто хоче, можуть приєднуватися, і не треба ніяких запрошень  :) .

Я пожартував.  )))
;)

абабагаламага

Дякую за відновлення пароля.  )))

абабагаламага

 Ну, і де ті коали, чому не нерестяться тут?  >:(

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 14, 2023, 20:12Ну, і де ті коали, чому не нерестяться тут?  >:(

Коала був і десь пропав.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

платник податків

О, дякую.... :)

Зайшов подивитись, чим ви тут на цьому ФУПі займаєтесь, а тут ціла дискотека...

Слухаю, згадую молодість... :'(

Wednesday

Цитата: платник податків від Березень 19, 2023, 17:07О, дякую.... :)

Зайшов подивитись, чим ви тут на цьому ФУПі займаєтесь, а тут ціла дискотека...

Слухаю, згадую молодість... :'(

Раді бачити Вас тут! Сподіваюсь, будете активно дописувати і дискутувати. Нас тут небагато, але ми не кусаємся  :)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

платник податків

#47
Цитата: Wednesday від Березень 19, 2023, 17:52Раді бачити Вас тут! Сподіваюсь, будете активно дописувати і дискутувати. Нас тут небагато, але ми не кусаємся  :)

Дякую.

Але я більше читач, чим писака. По технічних проблемах вилетів з великого ФУПу, звернув увагу на вас.  Якщо не вдасться туди повернутись, мені там не дуже раді, більше сиджу в бані, то буду деякі свої думки висловлювати і у вас.

Тільки у вас ну дуже мало народу. Навіть Ваш особистий талант, як класного дописувача,  не дає "розгону" форуму. Колективна думка, можливість самому приймати участь у дискусіях по її формуванні, стимулює краще.

Постараюсь колись висловитись більше по цій темі.

Wednesday

Цитата: платник податків від Березень 19, 2023, 19:05Дякую.

Але я більше читач, чим писака. По технічних проблемах вилетів з великого ФУПу, звернув увагу на вас.  Якщо не вдасться туди повернутись, мені там не дуже раді, більше сиджу в бані, то буду деякі свої думки висловлювати і у вас.

Тільки у вас ну дуже мало народу. Навіть Ваш особистий талант, як класного дописувача,  не дає "розгону" форуму. Колективна думка, можливість самому приймати участь у дискусіях по її формуванні, стимулює краще.

Постараюсь колись висловитись більше по цій темі.

Будемо дуже раді. До речі, ми практично не банимо, за майже три місяці був 1 одноденний бан і один постійний (але скоро буде амністія :)).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

платник податків

Цитата: Wednesday від Березень 19, 2023, 19:34Будемо дуже раді. До речі, ми практично не банимо, за майже три місяці був 1 одноденний бан і один постійний (але скоро буде амністія :)).

Та я чемний, за 17 років перебування на ФУПі до війни був в бані лише раз.
Стараюсь не порушувати правил.
А тепер там тотальна зачистка по пункту 4. ваших правил.

"4. Неконструктивна критика, брехня та наклепи на адресу чинного Президента України, вищого керівництва, центральних та місцевих органів влади заборонені і будуть каратися тимчасовим чи перманентним баном. Конструктивна критика чинної влади всіх рівнів дозволяється."

Надіюсь, що виділене жирним у вас виконується, бо переважно за це і отримував бани на ФУПі.

Wednesday

Цитата: платник податків від Березень 19, 2023, 22:10Та я чемний, за 17 років перебування на ФУПі до війни був в бані лише раз.
Стараюсь не порушувати правил.
А тепер там тотальна зачистка по пункту 4. ваших правил.

"4. Неконструктивна критика, брехня та наклепи на адресу чинного Президента України, вищого керівництва, центральних та місцевих органів влади заборонені і будуть каратися тимчасовим чи перманентним баном. Конструктивна критика чинної влади всіх рівнів дозволяється."

Надіюсь, що виділене жирним у вас виконується, бо переважно за це і отримував бани на ФУПі.

Звісно що дозволяється, бо я перша, хто цим тут займається :)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ура! З нами антик - один із найяскравіших дописувачів укрнету!

Антик, пишіть що хочете і скільки хочете - тут Вам раді. А фупівці сюди активно заходять і читають, так що Ваші дописи не будуть непоміченими :smiley24:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Sergio

Я - Сергій. Про вас дізнався з фуп, читаю який дуже давно. Як то кажуть ковбасник, живу на півночі Англії.

Дякую!

Wednesday

ДУЖЕ раді, що Ви до нас приєдналися! Сподіваємось, що будете брати активну участь в нашій поки що не дуже великій спільноті  :smiley15:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Sergio від Січень 05, 2024, 19:13Я - Сергій. Про вас дізнався з фуп, читаю який дуже давно. Як то кажуть ковбасник, живу на півночі Англії.

Дякую!

Привіт, Сергій.
Північ Англіі——це якесь узбережжя там?Яке місто найближче?

Sergio

Цитата: Сергій Чернівці від Січень 05, 2024, 20:28Привіт, Сергій.
Північ Англіі——це якесь узбережжя там?Яке місто найближче?
Якщо чули - Блекпул, але поруч Престон - дуже відоме.

Wednesday

#56
Цитата: Sergio від Січень 05, 2024, 22:25Якщо чули - Блекпул, але поруч Престон - дуже відоме.

Матимете можливість, розкажіть нам більше і з фото. Якщо бажаєте, можемо навіть виділити Вам окремий підрозділ для авторського контенту.

А які у Вас політичні уподобання? Зразу скажу, що тут можна бути хоч сатаністом, ЛОЛ! Тут збірна солянка. Я колишня порохоботка, а зараз критикую Петю - втім, як і Зебіла - і чекаю приходу справжнього українського Месії.

А так я на правій стороні спектру і голосую за консерваторів-республіканців.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Sergio

Цитата: Wednesday від Січень 05, 2024, 23:12Матимете можливість, розкажіть нам більше і з фото. Якщо бажаєте, можемо навіть виділити Вам окремий підрозділ для авторського контенту.

А які у Вас політичні уподобання? Зразу скажу, що тут можна бути хоч сатаністом, ЛОЛ! Тут збірна солянка. Я колишня порохоботка, а зараз критикую Петю - втім, як і Зебіла - і чекаю приходу справжнього українського Месії.

А так я на правій стороні спектру і голосую за консерваторів-республіканців.
Вподобання БоДжо, але зараз все просто жахливо. Якщо фотографії цікавлять - завтра буду плавати, спробую зробити фотки. Холодно, але Водохреще! В неділю у рейс, тому завтра.

Wednesday

Цитата: Sergio від Січень 05, 2024, 23:19Вподобання БоДжо, але зараз все просто жахливо. Якщо фотографії цікавлять - завтра буду плавати, спробую зробити фотки. Холодно, але Водохреще! В неділю у рейс, тому завтра.

Sounds good!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Sergio від Січень 05, 2024, 23:19Вподобання БоДжо, але зараз все просто жахливо. Якщо фотографії цікавлять - завтра буду плавати, спробую зробити фотки. Холодно, але Водохреще! В неділю у рейс, тому завтра.

Що таке БоДжо?
Що таке "в рейс"?—— дальнобійник чи моряк?