Тернистий Шлях до Перемоги. Хроніки Війни

Попередня тема - Наступна тема

Administrator

Тема для обговорення перебігу та подій у боротьбі української нації проти російсько-фашистських загарбників.

Wednesday

Незібрані, але не зломлені соняшники Бахмуту :(.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Брати назавжди. Українець, поляк та чеченець виборюють свободу та незалежність України.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Воїна, який написав ці рядки, уже нема.

Галушко Денис

https://www.facebook.com/HalushkoDenis/posts/pfbid03cECb8TrYsoC48UjuiWS5aJF5VFVMD6JsdDVPW2DQdGNcsLTiNDSq1L2mManWU1el

Прийшов мінус і тепер всі хто під Бахмутом в буквальному сенсі розуміють фразу «вгризатися в землю»
Боже, дай мені душевний спокій  Прийняти те, що не можу змінити, Відвагу змінити те, що можу.
  І мудрість відрізнити одне від другого. Жити нинішнім днем, Радіти кожній миті, Вважати незгоди...
  Гори у пеклі вся @бана наволоч що прийшла до нас з мечем, від нього і загинете, безславно, на Богом нам даній землі!
Слава Україні!

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Розпечене усе як жар,
Земля й повітря смертю пахнуть -
Стоїть незламний Соледар,
Не похитнувсь сталевий Бахмут.
Ціна зростає кожен день,
Війна своє до крихт збирає,
З її широких чорних жмень
Червона кров на сніг стікає.
Іще міцний шалений звір,
Із раною страшною в боці,
Не зрозумів ще до цих пір,
Що ждуть його на кожнім кроці.
Життя кладемо на вівтар -
Всі згинуть вороги, зачахнуть...
Тримаєм міцно Соледар,
І не здамо ніколи Бахмут!
Господи, сили дай, стійкості й міці!

@Богдан Іваночко

День триста двадцять третій
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#5
Чому ці молоді британські хлопці віддали свої життя за Україну, а жирні кварталівські коти ховаються
у Польщі?

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Прочитала деяку нехорошу інфу, але постити не буду :(.

Не є прихильницею Зеленського та його уряду, але який би він не був, це законно обраний уряд України і в українців іншого нема.

Тому особисто не буду писати ніякої критики, хіба що є за що. А в деяких випадках якщо і є за що. Єдине, що сподіваюсь, що висновки буде зроблено і пронто.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.


Wednesday

Цитата: DiDUS від Січень 18, 2023, 06:26https://twitter.com/small10space/status/1615454393775579136

Соледар... Кококо.....Ми не взяли...

Здається мені, що то фейк, якесь іпсо. Дуже вже чистенькі дяді на відео.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

DiDUS

Коцапня голодає... З їхнього чату..

Ребят кто выручит 😔кто может киньте срочникам на шаурму, кто служил поймёт😉без негатива,всех с крещением😊PS:служим в Ростове, связисты😊(сбер)
;)

DiDUS

❗️ У МиГ-31К над Молодечно загорелся двигатель: местные жители слышали взрыв

В украинских телеграм-каналах начала распространяться информация о взрыве в Беларуси. Наши данные указывают на то, что речь идет не о взрыве, а, вероятно, о помпаже двигателя.

В районе 12:00 (минское время) жители Молодечненского района (Минской области) слышали в небе сильный взрыв, многие писали, что от него затряслись окна в домах, как в самом г. Молодечно, так и в пригороде. 

Так вот, по данным мониторинговой группы «Беларускі Гаюн» ровно в это время, а точнее в 10:59 (киевское время) над районом Молодечно у истребителя МиГ-31К ВКС РФ (RF-95194) произошло возгорание одного из двух двигателей, которое сопровождалось звуком взрыва — на деле же это был звук помпажа двигателя, после возгорания.

В результате, МиГ-31К ВКС РФ (RF-95194) был вынужден экстренно завершить полёт и вернуться на аэродром «Мачулищи».

А теперь самое главное. Произошло возгорание двигателя у именно того МиГ-31К, который горел 25 декабря 2022 г. при попытке взлета с аэродрома в Мачулищах.

@Hajun_BY

Wednesday

Цитата: DiDUS від Січень 19, 2023, 09:50Коцапня голодає... З їхнього чату..

Ребят кто выручит 😔кто может киньте срочникам на шаурму, кто служил поймёт😉без негатива,всех с крещением😊PS:служим в Ростове, связисты😊(сбер)
;)


Ну, в кацапів теж є типу валантьорскоє двіженіє. Їх баби і т.п. теж їм і баблішко, і припаси збирають.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Петро Шаблезуб



Оце Перемога, всім Перемогам Перемога!

 ;D
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Wednesday

Зафіксуємо, що на фупі сказали, що:

1) 15 лютого буде наступ кацапів на Київ
2) посольства почали виводити з Києва.

Ці пости видалили. Побачим, що буде насправді.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Можете не вірити, але я знайшла цю новину у коментах правого сайта The Gateway Pundit, який сама ж занесла у недостовірні джерела на цьому форумі через велику кількість кацапських ботів та публікації деяких пундітів.

Але останнім часом я бачу там багато проукраїнських коментарів.

І сьогодні побачила оце:



До речі, цей акацунт не проукраїнський, він просто постить новини про війну.

Я не полінилася і вирішила перевірити, чи це правда. Знайшла телеграм Військово-Морських Сил України. І дійсно, там є така новина:



Кацапи "полегшали" на 25 мільйонів доларів, уахахаха (плюс мінус два кацапи, але вони копійка за десяток).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Якщо хтось ще не бачив, непогана робота:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Епічне відео кацапських танкових камікадзе, ЛОЛ!

from r/UkraineWarVideoReport


Там на тому реддіті купа свіжих відео. Не знаю, як вставляти, крім прямого посилання.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ще одна болюча жертва України у боротьбі за волю і незалежність  :(

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Січень 31, 2023, 16:17Зафіксуємо, що на фупі сказали, що:

1) 15 лютого буде наступ кацапів на Київ
2) посольства почали виводити з Києва.

Ці пости видалили. Побачим, що буде насправді.
В мене друг приїхав у відпустку у Львів, каже на пару днів і назад.

Служить під Києвом, в Бородянці, риють окопи, каже це вже третя лінія оборони під Києвом.

Так що там все надійно.