Російська помилка лідерів західного світу

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 26, 2023, 22:25Не чіпай моїх онуків і не перекручуй моїх слів.
І Господа ім'я всує не згадуй.

То якої холєри ти чіпаєш чужих дітей і чужі родини, свідомо брешучи про них?

Називаючи невинних психічно хворих людей виродками і дегенератами?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 26, 2023, 22:34То якої холєри ти чіпаєш чужих дітей і чужі родини, свідомо брешучи про них?

Називаючи невинних психічно хворих людей виродками і дегенератами?


Я чіпаю чи ти?

Я ось це запостив?

Цитата: Wednesday від Березень 22, 2023, 15:54Газети писали, що сцена злочину була такою жахливою, що офіцери, які були на місці першими, мусили потім довго проходити психологічну реабілітацію.

Що ж змусило в принципі щасливу та люблячу людину вчинити таке? Ми вже ніколи не взнаємо.

Але є підстави вважати, що у Джошуа була недіагностована психічна хвороба - скоріше всього, шизофренія.

То я брешу чи ти?
Я сюди історію "невинного" шиза-вбивці дітей притягнув?
Йди краще на архітектора переучуйся, бо логіка - не твоє.
Мене можеш забанити назавжди, бо я завжди виродків буду називати виродками, можеш не сумніватися.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 27, 2023, 04:53Я чіпаю чи ти?

То я брешу чи ти?
Я сюди історію "невинного" шиза-вбивці дітей притягнув?
Йди краще на архітектора переучуйся, бо логіка - не твоє.
Мене можеш забанити назавжди, бо я завжди виродків буду називати виродками, можеш не сумніватися.

Я не називаю психічно хворих людей дегенератами і виродками. Ти - називав.

Так от, це все одно що називати виродками хворих на рак чи на церебральний параліч.

Тому що і в одному, і в другому випадку їх хвороба - не їх особистий вибір, не річ, яку вони можуть контролювати. Іх хвороба не залежить від їх бажання чи волі.

Ти ж не вважаєш таких людей рівним собі. Подібні тобі скидали дітей з фізичними і психічними вадами із скелі (спартанці) і спалювали їх у газових печах (фашисти), тому що як ти, вважали їх виродками та дегенератами.

Це не питання логіки чи банів.

Це питання людських цінностей.

Тепер я розумію, чому ти із штанів вискакував, захищаючи дегуманізацію Карасем повних людей, який називав їх жирними мавпами.

Я не буду тебе банити, але можу підказати, де ти зустрінеш в цьому однодумців - на форумі Z, де мене, наприклад, називають бегемотом, так само намагаючись дегуманізувати.

Впевнена, вони зустрінуть тебе з відкритими обіймами.

ПС. Ще до ковіду, коли я користувалась місцевим метро, кожного ранку чоловік висаджував мене на станції. І кожного ранку я спостерігала, як на парковці поряд з машини вибирається молодий хлопець, спирається на милиці і повільно шкутильгає до платформи.

У цього дуже симпатичного на обличчі молодого чоловіка була важка форма ДЦП. Без милиць він просто не міг би стояти на ногах. Але кожного разу, у будь-яку погоду - чи сонце, чи дощ, чи сніг - він повільно доходив до платформи, сідав у поїзд і їхав на роботу.

Так само, іноді він був у моєму поїзді по закінченню робочого дня. Вже всі, що були у поїзді, давно зійшли з перону, сіли у свої авто чи у сусідні автобуси, а він все ще повільно шкутильгав на милицях до свого авто.

Я пишаюся тим, що у моєму місті, моєму районі і моєму поїзді є такі люди. Це справжні герої, які з нами поряд. Такої сміливості, цілеспрямованості, мужності, як у того хлопця, ще треба пошукати.

Так ось, якщо чи ти, чи хтось інший вважаєте його чи когось іншого, що, незважаючи на фізичну чи психічну проблему, зустрічає виклики кожного дня, дегенератами та виродками, я рекомендую вам тримати такі думки при собі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#163
Для тих, хто не в танку:

Люблячий чоловік і батько мав недіагностовану шизофренію, при якій у 25 відсотках випадків немає ніяких попередніх симптомів і про яку не знав і не підозрював ні він, ні люди в його професійному та сімейному оточенні. Трагічно, в нього наступив епізод, при якому у зміненій свідомості він, не усвідомлюючи того, що робить, вбив дружину, двох дітей, ще одну особу і себе.

Чи є він виродком і дегенератом? Звісно, ні. Він був люблячим і відданним сином, другом, чоловіком і батьком. Те, що він зробив у стані зміненої свідомості через свою трагічну хворобу, не відміняє того, ким він був насправді.

І так, якби Джошуа вижив, він би вважався НЕВИННИМ і був би НЕПІДСУДНИМ.

Всім, хто вважає інакше, самим пора давно звернутися до психіатра.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Березень 22, 2023, 20:15Гагага! В нас купа психічно хворих живе на вулиці, час від часу вони когось вбивають чи харасять, і ніхто цим особливо не переймається.
Завжди мені спадало на думку, що ось така надмірна західна толерантність, вседозволеність, може зруйнувати західну цивілізацію.

Це то саме, як не помічати "хвороби" Путіна і загравати з ним, що в кінцевому результаті привело / приведе до світової війни.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 27, 2023, 05:34Я не називаю психічно хворих людей дегенератами і виродками. Ти - називав.

Так от, це все одно що називати виродками хворих на рак чи на церебральний параліч.

Тому що і в одному, і в другому випадку їх хвороба - не їх особистий вибір, не річ, яку вони можуть контролювати. Іх хвороба не залежить від їх бажання чи волі.

Ти ж не вважаєш таких людей рівним собі. Подібні тобі скидали дітей з фізичними і психічними вадами із скелі (спартанці) і спалювали їх у газових печах (фашисти), тому що як ти, вважали їх виродками та дегенератами.

Це не питання логіки чи банів.

Це питання людських цінностей.

Тепер я розумію, чому ти із штанів вискакував, захищаючи дегуманізацію Карасем повних людей, який називав їх жирними мавпами.

Я не буду тебе банити, але можу підказати, де ти зустрінеш в цьому однодумців - на форумі Z, де мене, наприклад, називають бегемотом, так само намагаючись дегуманізувати.

Впевнена, вони зустрінуть тебе з відкритими обіймами.

ПС. Ще до ковіду, коли я користувалась місцевим метро, кожного ранку чоловік висаджував мене на станції. І кожного ранку я спостерігала, як на парковці поряд з машини вибирається молодий хлопець, спирається на милиці і повільно шкутильгає до платформи.

У цього дуже симпатичного на обличчі молодого чоловіка була важка форма ДЦП. Без милиць він просто не міг би стояти на ногах. Але кожного разу, у будь-яку погоду - чи сонце, чи дощ, чи сніг - він повільно доходив до платформи, сідав у поїзд і їхав на роботу.

Так само, іноді він був у моєму поїзді по закінченню робочого дня. Вже всі, що були у поїзді, давно зійшли з перону, сіли у свої авто чи у сусідні автобуси, а він все ще повільно шкутильгав на милицях до свого авто.

Я пишаюся тим, що у моєму місті, моєму районі і моєму поїзді є такі люди. Це справжні герої, які з нами поряд. Такої сміливості, цілеспрямованості, мужності, як у того хлопця, ще треба пошукати.

Так ось, якщо чи ти, чи хтось інший вважаєте його чи когось іншого, що, незважаючи на фізичну чи психічну проблему, зустрічає виклики кожного дня, дегенератами та виродками, я рекомендую вам тримати такі думки при собі.


Маячня і поезія, але від цього не легше нікому, навпаки, така маячня призводить до трагедій.
Хвора людина є хворою людиною.
Слово "виродок" це не лайка, а діагноз генетичних чи інших відхилень в розвитку, вроджених, і не є жодною образою і чіплянням.
Те саме - слово "дегенерат".
Зрозумій це і тобі стане легше.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Березень 23, 2023, 06:59То твоя вигадка і не більше. У нього був вищий за середній рівень життя і досягнень. Різні незначні речі типу неврозу можуть бути симптомами, а можуть і не бути. Галюцинацій та голосів у нього не було.
Те, що про ці голоси він раніше нікому не розказував, то не означає, що не було.

Може він дружині зізнавався.
А дружина з етичних міркувань мовчала, не розголошувала.

А в останні дні зізнався також і батькові.

абабагаламага

#167
Цитата: Wednesday від Березень 27, 2023, 06:07І так, якби Джошуа вижив, він би вважався НЕВИННИМ і був би НЕПІДСУДНИМ.

Він був би неосудним тільки у випадку якби судово-медична експертиза це встановила - те, що він не усвідомлював що робить. Якщо ж ні, то був би осудним, спрямованим на примусове лікування, ув'язненим, в залежності від того, що встановила експертиза, що встановило слідство і суд, а не те, що опублікували якісь журнашлюхи.
Все.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Березень 27, 2023, 08:44Те, що про ці голоси він раніше нікому не розказував, то не означає, що не було.

Може він дружині зізнавався.
А дружина з етичних міркувань мовчала, не розголошувала.

А в останні дні зізнався також і батькові.

Може, може. Ще раз кажу - було надано інформацію ту, що надано. Жодна особа за роки, що знали його, не підтвердила нічого незвичного, крім безпосередньо перед епізодом батько.

Це цілком в рамках норми, коли, унадцяте повторюю, у 25 відсотках випадків епізод настає без ніяких попередніх симптомів.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 27, 2023, 08:42Маячня і поезія, але від цього не легше нікому, навпаки, така маячня призводить до трагедій.
Хвора людина є хворою людиною.
Слово "виродок" це не лайка, а діагноз генетичних чи інших відхилень в розвитку, вроджених, і не є жодною образою і чіплянням.
Те саме - слово "дегенерат".
Зрозумій це і тобі стане легше.

О, то це я винна?

Припустимо, ти маєш рацію.

Ну піди у госпіталь, де лежать солдати без рук і ніг і назви їх дегенератами та виродками. Поясни, що то не є лайкою, а  навпаки, компліментарно.

Або у онкологічний госпіталь у дитяче відділення, де лежать роздуті від стероїдів малюки. І так само назви їх дегенератами та виродками, адже у них це теж через генетику.

Та ти звідти живим не вийдеш - тобе їх родичі і батьки розшматують і правильно зроблять.

Генетично перфектний знайшовся.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 27, 2023, 08:48Він був би неосудним тільки у випадку якби судово-медична експертиза це встановила - те, що він не усвідомлював що робить. Якщо ж ні, то був би осудним, спрямованим на примусове лікування, ув'язненим, в залежності від того, що встановила експертиза, що встановило слідство і суд, а не те, що опублікували якісь журнашлюхи.
Все.

Ніколи шизофреніки не визнаються винними. Примусово лікуватися і закритими у спецзаклад - так.

Тут судити не було кого, людини не стало. До чого тут твої виправдання?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Березень 27, 2023, 08:34Завжди мені спадало на думку, що ось така надмірна західна толерантність, вседозволеність, може зруйнувати західну цивілізацію.

Це то саме, як не помічати "хвороби" Путіна і загравати з ним, що в кінцевому результаті привело / приведе до світової війни.

Так було раніше. Зараз вони гуляють вільно і був недавно випадок, коли такий хворий (правда, там була, здається, не шизофренія, а алкогольно-фетальний синдром чи як це називається) атакував чоловіка серед білого дня на зупинці метро, до сонної артерії залишалися якісь міліметри.

Але це не дає нікому права називати цих нещасних людей виродками і дегенератами.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#172
Цитата: Wednesday від Березень 27, 2023, 08:55О, то це я винна?

Припустимо, ти маєш рацію.

Ну піди у госпіталь, де лежать солдати без рук і ніг і назви їх дегенератами та виродками. Поясни, що то не є лайкою, а  навпаки, компліментарно.

Або у онкологічний госпіталь у дитяче відділення, де лежать роздуті від стероїдів малюки. І так само назви їх дегенератами та виродками, адже у них це теж через генетику.

Та ти звідти живим не вийдеш - тобе їх родичі і батьки розшматують і правильно зроблять.

Генетично перфектний знайшовся.

Солдати без рук і ніг не виродки, а поранені і покалічені, ніхто їх крім тебе не обзивав.
Хворі малюки нікого не вбивали.
І я не говорю це їхнім батькам, а говорю конкретно тут про конкретний випадок.
А твої "узагальнення" це не більше ніж істерика.

Wednesday

Про всяк випадок:

ВИ́РОДОК, дка, чол.

1. Зовнішньо потворна людина.

2. Людина, що втратила кращі якості; недолюдок. Партія допомогла викрити і розгромити цих виродків, запроданців чужоземних розвідок (Олесь Донченко, VI, 1957, 597); Виродок роду людського, — думав Іван Мусійович. — І куди приткнеш цього ледаря? (Юрій Збанацький, Любов, 1957, 14); — Та хіба ж то люди, Докіє? То виродки, — заспокоювала Христя. — А в сім'ї, самі знаєте, не буває без виродка (Василь Кучер, Трудна любов, 1960, 55);
//  лайл. [Захарко:] Що, сину, чи смачно частувала тебе кума? Чи міцно тулила до серця? Безпутний ти, виродку! (Марко Кропивницький, II, 1958, 177); — Брешеш, сучий виродку! — гримнула мати. — Всю ніч проволочився десь, прошвендяв (Олександр Ільченко, Козацькому роду.., 1958, 487).

ДЕГЕНЕРА́Т, а, чол.

1. Людина з ознаками дегенерації; виродженець.

2. перен., зневажл. Людина аморальної, негідної поведінки; виродок. — Дивно, що фашизм виносить на поверхню саме таких дегенератів, — міркував художник. — Дегенерат Гітлер, морфініст Герінг.. Мабуть, сама гнила атмосфера фашизму розплоджує такі мікроби (Олесь Гончар, III, 1959, 228).

Жодне, ЖОДНЕ з цих значень не можна застосувати до Джошуа Лала, як і до будь-якої іншої людини із фізичними чи психічними проблемами. Це люди, а не виродки і не дегенерати, і вони не вибирали свої хвороби.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 27, 2023, 09:01Солдати без рук і ніг не виродки, а поранені і покалічені, ніхто їх крім тебе не обзивав.
Хворі малюки нікого не вбивали.
І я не говорю це їхнім батькам, а говорю конкретно про конкретний випадок.
А твої "узагальнення" це не більше ніж істерика.

Він не вбивав, та людина, якою він був і якою його знали, не вбивала.

Що тобі ще не зрозуміло?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Березень 26, 2023, 20:14Вибач, але я вже неодноразово вказала, що у трьох різних статтях від трьох різних авторів була написана одна і та ж інформація. І статей було набагато більше, бо це були новини принаймі федерального, якщо не інтернаціонального рівня.
Часто буває так, що журналісти один в одного переписують новини і тому одне і то саме можна прочитати в різних статтях, а якщо копнУти глибше, то першоджерело виявиться у всіх одне і те саме.

абабагаламага

#176
Цитата: Wednesday від Березень 27, 2023, 08:57Ніколи шизофреніки не визнаються винними.

Це ти собі так чомусь безпідставно вирішила, а насправді є інакше.



ЦитатаХворобу буває важко розпізнати на ініціальних її етапах, а також при млявому перебігу, коли переважають неврозоподібні та психопатоподібні розлади або параноїдні маячення. У цих випадках недооцінюється ступінь змін особистості і, часто, прихована маячна налаштованість. Визнані осудними, такі особи можуть тривалий час перебувати в місцях позбавлення волі, відбувати покарання, а потім унаслідок загострення хвороби чи змін особистості вчиняти повторні суспільно небезпечні дії.
https://buklib.net/books/30960/



ЦитатаРезультати судово-психіатричних експертиз в Україні за 2002—2007 рр. свідчать, що клінічними видами психічних розладів, за наявності яких у злочинців судово-психіатричні експерти рекомендували застосування ст. 20 КК, переважно були: органічні розлади психіки, шизофренія, шизотопові розлади, розлади особистості та поведінки в зрілому віці, розумова відсталість, розлади психологічного розвитку, поведінки та емоцій дитячого і підліткового віку тощо 1. Тобто йдеться про майже всі групи психічних розладів, передбачених Міжнародною статистичною класифікацією хвороб і споріднених проблем охорони здоров'я десятого перегляду.

https://www.viaduk.net/clients/vsu/vsu.nsf/(print)/E8A6F000C0AE1DA7C2257B7B004CDA94



ЦитатаСтаття 20. Обмежена осудність
Кримінальний кодекс України (ЗМІСТ)
Інши кодекси
1. Підлягає кримінальній відповідальності особа, визнана судом обмежено осудною, тобто така, яка під час вчинення кримінального правопорушення, через наявний у неї психічний розлад, не була здатна повною мірою усвідомлювати свої дії (бездіяльність) та (або) керувати ними.

2. Визнання особи обмежено осудною враховується судом при призначенні покарання і може бути підставою для застосування примусових заходів медичного характеру.

{Стаття 20 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2617-VIII від 22.11.2018 }
https://protocol.ua/ua/kriminalniy_kodeks_ukraini_stattya_20/

білий хорват

Цитата: Wednesday від Березень 27, 2023, 06:07Для тих, хто не в танку:

Люблячий чоловік і батько мав недіагностовану шизофренію, при якій у 25 відсотках випадків немає ніяких попередніх симптомів і про яку не знав і не підозрював ні він, ні люди в його професійному та сімейному оточенні. Трагічно, в нього наступив епізод, при якому у зміненій свідомості він, не усвідомлюючи того, що робить, вбив дружину, двох дітей, ще одну особу і себе.

Чи є він виродком і дегенератом? Звісно, ні. Він був люблячим і відданним сином, другом, чоловіком і батьком. Те, що він зробив у стані зміненої свідомості через свою трагічну хворобу, не відміняє того, ким він був насправді.

І так, якби Джошуа вижив, він би вважався НЕВИННИМ і був би НЕПІДСУДНИМ.

Всім, хто вважає інакше, самим пора давно звернутися до психіатра.


Подивись фільм A Beautiful Mind з Russell Crowe.

Там про люблячого успішного щасливого розумного батька, який дістав нобелівську премію.

І який під сам кінець навчився дурити всіх знайомих, друзів, що голосів і галюцинацій він більше не чує.

Цей фільм на автентичних фактах.

абабагаламага

#178
Цитата: білий хорват від Березень 27, 2023, 09:23Подивись фільм A Beautiful Mind з Russell Crowe.

Там про люблячого успішного щасливого розумного батька, який дістав нобелівську премію.

І який під сам кінець навчився дурити всіх знайомих, друзів, що голосів і галюцинацій він більше не чує.

Цей фільм на автентичних фактах.

Класний фільм, але там Неш не навчився дурити, навпаки,  :D  він навчився не дурити самого себе, визнав, усвідомив, довів самому собі  :)  власну хворобу і навчився її контролювати і лікуватися.

абабагаламага

#179


 :D