Російська помилка лідерів західного світу

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 26, 2023, 20:03Це не ваша заслуга, а наша недоработка ©
Не факт, а відсутність даних.

Дехто й слона не помітить, а потім нарікає, що він "раптом" з'явився.

На виправдання тим всім "друзям", які нічого не помічали, може бути тільки одне, єдине - вони просто "не помічали" бо просто не знали, що той чи інший симптом є саме симптомом шизи, а не чимось іншим, незначним, нешкідливим, безпечним.
Це як "не помічати" відсутність тяги в димарі, яка приводить до смерті від отруєння чадним газом, "не помічати", бо не знати як це буває і що це таке - чадний газ.

Вибач, але я вже неодноразово вказала, що у трьох різних статтях від трьох різних авторів була написана одна і та ж інформація. І статей було набагато більше, бо це були новини принаймі федерального, якщо не інтернаціонального рівня. Це раз.

По-друге, я могла б ще на додаткових 17 сторінок обговорювати твої особисті домисли, які не мають відношення до реальності цієї історії. Але я цього робити не буду (С), хоча б тому що мені треба займатися податками.

Тому знову-таки, можеш вірити у що бажаєш. Маєш право.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 26, 2023, 20:08Поцікався в поліції чи відкривається кримінальна справа і чи проводиться розслідування в таких випадках.


І що слідчі знайшли, кому висунули звинувачення?

Нікому. Тому що ніхто не винний.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 26, 2023, 20:14Вибач, але я вже неодноразово вказала, що у трьох різних статтях від трьох різних авторів була написана одна і та ж інформація. І статей було набагато більше, бо це були новини принаймі федерального, якщо не інтернаціонального рівня.

Одна й та ж халва.   :-\

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 26, 2023, 20:15І що слідчі знайшли, кому висунули звинувачення?

Нікому. Тому що ніхто не винний.

Ніхто не винний і винні всі.
Так це називається.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 26, 2023, 20:14Тому знову-таки, можеш вірити у що бажаєш. Маєш право.

Та й ти маєш право і користуєшся ним - право вірити в те, що ніхто нічого не міг зробити і ніхто не винен.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 26, 2023, 20:44Та й ти маєш право і користуєшся ним - право вірити в те, що ніхто нічого не міг зробити і ніхто не винен.

Тому що ніхто не винен. Тому що симптомів не було.

А якби і були, то мільйони шизофреніків з цим живуть і це не злочин.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 26, 2023, 20:46Тому що ніхто не винен. Тому що симптомів не було.

А якби і були, то мільйони шизофреніків з цим живуть і це не злочин.

А хто казав протилежне?

абабагаламага

Анекдот згадався.   :D

Дві сусідки сваряться:
- По-перше, я не брала твій горщик, по-друге, я його не розбила, а по-третє він вже був розбитим, коли я його брала!

 ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 26, 2023, 20:52А хто казав протилежне?


Ти назвав його дегенератом і використав слово "винні".
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: абабагаламага від Березень 26, 2023, 20:44Та й ти маєш право і користуєшся ним - право вірити в те, що ніхто нічого не міг зробити і ніхто не винен.

Так приблизно виправдовуються й ті "лідери західного світу", до речі.  8)

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 26, 2023, 20:57Ти назвав його дегенератом і використав слово "винні".

Тому, що він дегенерат і шиз і винні ті, хто "не помічав" і робив вигляд, що все добре. А він не винен в тому, що хворим був і не лікувався. Винні батьки, які це приховували. І "друзі", які "не помічали". Про вину журнашлюх годі й згадувати, коні не винні. ©

А в астальном, прєкрасная маркіза... ©


Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 26, 2023, 21:03Тому, що він дегенерат і шиз і винні ті, хто "не помічав" і робив вигляд, що все добре. А він не винен в тому, що хворим був і не лікувався. Винні батьки, які це приховували. І "друзі", які "не помічали". Про вину журнашлюх годі й згадувати, коні не винні. ©

А в астальном, прєкрасная маркіза... ©

Ти брешеш і наводиш наклеп. Втрете:

Onset may happen suddenly or may occur after the slow and gradual development of a number of signs and symptoms, a period known as the prodromal stage.[7] Up to 75% of those with schizophrenia go through a prodromal stage.[72] The negative and cognitive symptoms in the prodrome stage can precede FEP (first episode psychosis) by many months and up to five years.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 26, 2023, 21:13Ти брешеш і наводиш наклеп.

Так, я брешу і зводжу наклеп на ні в чому не винних батьків, які народили виродка. 

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 26, 2023, 21:43Так, я брешу і зводжу наклеп на ні в чому не винних батьків, які народили виродка

Попустися. Щоб не сказати більше. І не гніви Господа такими словами.

Ось іди краще Хауза подивися. Сподіваюсь, полегшає  ;D

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 26, 2023, 21:49Попустися. Щоб не сказати більше.

А то що, вирвеш мені матку?   ;D

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 26, 2023, 21:49Ось іди краще Хауза подивися. Сподіваюсь, полегшає  ;D

ЦитатаHouse M.D #shorts

Аааа, тепер ясно, якщо я не помиляюся і те "shorts" це - "лутшие моменти", то ясно чому ти ніц не зрозуміла з Хауса, бо шортси дивилася?    ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 26, 2023, 22:09А то що, вирвеш мені матку?   ;D

Я не вириваю маток.

Але цілком може бути так, що у твого внука, наприклад, діагностують шизофренію. Не дай Бог, але ж теоретично це можливо?

Ти заклеймиш таврованим залізом тих батьків, які народили виродка, і себе заодно?

Адже ти теж генетично будеш до цього причетний.

You get my drift?

Тому і кажу - не гніви Господа, це не той випадок.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 26, 2023, 22:14Аааа, тепер ясно, якщо я не помиляюся і те "shorts" це - "лутшие моменти", то ясно чому ти ніц не зрозуміла з Хауса, бо шортси дивилася?    ;D

Такий самий висновок, як і решта твоїх по темі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 26, 2023, 22:17Я не вириваю маток.

Але цілком може бути так, що у твого внука, наприклад, діагностують шизофренію. Не дай Бог, але ж теоретично це можливо?

Ти заклеймиш таврованим залізом тих батьків, які народили виродка, і себе заодно?

Адже ти теж генетично будеш до цього причетний.

You get my drift?

Тому і кажу - не гніви Господа, це не той випадок.

Не чіпай моїх онуків і не перекручуй моїх слів.
І Господа ім'я всує не згадуй.