Політичні подорожі з Pavel Dalnoboy

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Один із моїх найулюбленіших пандітів онлайн - це відомий блогер та політичний коментатор Павло Американський Дальнобійник (ютуб акаунт Pavel Dalnoboy). Я слухаю Павла вже давно і маю практично стовідсоткове співпадіння з його поглядами щодо американської та української політики.

У цій темі я буду ділитися його матеріалами та коментувати їх, і сподіваюся, що приєднаються і інші.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday



Я погоджуюся з Павлом, що саме через безхребетність і злочинну співпрацю з російським режимом адміністрації Байдена Україна знаходиться в такій критичній ситуації.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Нове від Павла. Все логічно, як завжди.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Новий стрім від Павла - супер (хоча я поки не все ще прослухала  :D )!

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#5
Цитата: Wednesday від Червень 25, 2023, 23:36


Я погоджуюся з Павлом, що саме через безхребетність і злочинну співпрацю з російським режимом адміністрації Байдена Україна знаходиться в такій критичній ситуації.

Маячня, точнісінько так само можна звинуватити кого завгодно в тому, що він "дозволив" якому завгодно злочинцеві здійснити його злочин.
Але як вам цю просту істину пояснити, якщо у вас замість мозку в голові якась тирса? Ніяк.
Тому продовжуйте дрочити на клоуна Трампа, який ніби "не дозволив".
Можете вірити також в "плоску Землю", інопланетян і в будь-яку іншу маячню, в "безхребетність". А в те, що бачите перед власним носом, - не вірте, бо навіщо, це ж треба хоча б арифметику вивчити, а ви й так "інтелектні", від народження.   ::)

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 07, 2023, 03:16Нове від Павла. Все логічно, як завжди.


Ну, і "що сказав Трамп"?
Нічого.
 Точніше, він, Паша, бідолаха, каже, що не знає що буде робити Трамп, але це за замовчуванням буде добре, бо це Трамп.
Ось так, - нема Бога крім Аллаха і Трамп - пророк його.
 ::)

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 12, 2023, 10:06Маячня, точнісінько так само можна звинуватити кого завгодно в тому, що він "дозволив" якому завгодно злочинцеві здійснити його злочин.
Але як вам цю просту істину пояснити, якщо у вас замість мозку в голові якась тирса? Ніяк.
Тому продовжуйте дрочити на клоуна Трампа, який ніби "не дозволив".

Маячня. Вам на пальцях пояснили, що відбулася змова між адміністрацією Байдена і піж пуйлом. Всі події, що відбулися і відбуваються, всі заяви відповідних політиків, і найголовніше, їх дії прямо підтверджують це.

Мало того, схоже на те, до кінця року, як вустами чеського лідера вербалізував адмін Бідона, Україну змусять сісти за "стіл переговорів". І підписувати злиття своїх територій та заморожену війну на довгі роки вона буде при Байдені, а не при Трампі.

Але як вам цю просту істину пояснити, якщо у вас замість мозку в голові якась тирса? Ніяк.
Тому продовжуйте дрочити на клоуна Байдена, який "кращий друг України".
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 12, 2023, 19:06Мало того, схоже на те, до кінця року, як вустами чеського лідера вербалізував адмін Бідона, Україну змусять сісти за "стіл переговорів". І підписувати злиття своїх територій та заморожену війну на довгі роки вона буде при Байдені, а не при Трампі.

Це іларіонови пророцтва ізрєкают чи Трумп знов щось промекав?

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 12, 2023, 20:48Це іларіонови пророцтва ізрєкают чи Трумп знов щось промекав?

Це американські спецслужби. Чи ти статтю не читав?

Ні, читав, але ані всьо врут. Святий Байден, найкращий друг України, не може встромити нам ножа в спину!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 12, 2023, 20:56Святий Байден, найкращий друг України, не може встромити нам ножа в спину!

Ти переплутала, - ножі в спину це хуйлятина.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 12, 2023, 20:56Це американські спецслужби. Чи ти статтю не читав?

Ні, читав, але ані всьо врут. _

Ти як маленька, не знаєш, що спецслужбам вірити не можна.
На те вони й "спец".
Довірлива дівчинка Венсді.

 :D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 12, 2023, 22:08Ти як маленька, не знаєш, що спецслужбам вірити не можна.
На те вони й "спец".
Довірлива дівчинка Венсді.

 :D

Та тут і вірити не треба, достатньо просто проаналізувати перебіг подій і офіційні заяви бідоноїдів. Але аналіз, це очевидно, тільки для кандидатів і тому подібне. Решта радо поїдає те, що їм розжують і покладуть в ротик українські медіа, і ще дуже ображається, коли їм вказують на їх когнітивний дисонанс.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 12, 2023, 23:48Та тут і вірити не треба, достатньо просто проаналізувати перебіг подій і офіційні заяви бідоноїдів. Але аналіз, це очевидно, тільки для кандидатів і тому подібне. Решта радо поїдає те, що їм розжують і покладуть в ротик українські медіа, і ще дуже ображається, коли їм вказують на їх когнітивний дисонанс.

Для того, щоб аналізувати, треба щоб прутень-аналізатор в тебе виріс,  ;D тобто, бути не аматором, а професіоналом, не покладатися на віру, а на знання і розуміння, а якщо цього немає, то й не пхатися туди.
І не поїдати, тут ти правильно кажеш. Але сама поїдаєш, але не тих, кого треба.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 13, 2023, 02:53Для того, щоб аналізувати, треба щоб прутень-аналізатор в тебе виріс,  ;D тобто, бути не аматором, а професіоналом, не покладатися на віру, а на знання і розуміння, а якщо цього немає, то й не пхатися туди.
І не поїдати, тут ти правильно кажеш. Але сама поїдаєш, але не тих, кого треба.

Ну, це твоя приватна думка і ти маєш на неї право.

А я маю право сказати тобі, що твоя думка мені до одного місця.

Живи тепер з цим  ;D

ЛОЛ

 ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 13, 2023, 03:46Ну, це твоя приватна думка і ти маєш на неї право.

А я маю право сказати тобі, що твоя думка мені до одного місця.

Живи тепер з цим  ;D

ЛОЛ

 ;D

Завтра з батьками до директора!   >:(

 ;D


Wednesday

Нове цікаве відео від Павла:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Блискучий коментар з приводу останнії подій від Павла. Всім слухати!

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Давно не оновлювала цю тему, але сьогодні послухала недавні відео від Павла і дуже рекомендую оце.

Практично посібник з того, як виправити ситуацію в Україні, щоб отримати шанс виграти війну.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#19
ДУЖЕ рекомендую всім, хто хоче вижити і хто сподівається на якесь майбутнє для України, послухати цей ефір.

Може, нарешті проснуться ті, хто перебуває в летаргічному сні десятиліттями і побачить свою справжню реальність.

І особливо критично важливим є посил про промивання укромізків різними швецями та портніковими - солодкоротою мерзотою, як описує Павло.


WOW! Ютуб видалив відео, бо там була жорстка критика оцих кацапсько-соросячих пропагандистів, про яких цей пост.

Значить, правильно Павло їх розіп"яв, раз вони на нього настукали.

Лінк на це відео на Телеграм:


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.