Політичні Аспекти Світової Підтримки України

Попередня тема - Наступна тема

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 12, 2023, 16:00насправді рівень свобод в США та Канаді досить низький. Мені нагадує часи застою, коли певні речі казати не можна, і коли ти чітко бачиш, що є пропаганда, а що реальність. Спитайте у Шаблезуба, він підтвердить.

Шаблезуб це той, хто зазнає постійних переслідувань в США та Канаді?
Тоді чому він не попросить політичного притулку, скажімо, в якійсь Нігерії, В'єтнамі чи в Папуа-Новій Гвінеї?
Чи його силою там утримують за ґратами і він не може виїхати?
Може треба тоді підключати світових моральних лідерів для визволення Шаблезуба з лап штатівсько-канадської охранки?    :o  :o  :o

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 12, 2023, 17:05
Цитата: Wednesday від Лютий 12, 2023, 16:00насправді рівень свобод в США та Канаді досить низький. Мені нагадує часи застою, коли певні речі казати не можна, і коли ти чітко бачиш, що є пропаганда, а що реальність. Спитайте у Шаблезуба, він підтвердить.

Шаблезуб це той, хто зазнає постійних переслідувань в США та Канаді?
Тоді чому він не попросить політичного притулку, скажімо, в якійсь Нігерії, В'єтнамі чи в Папуа-Новій Гвінеї?
Чи його силою там утримують за ґратами і він не може виїхати?
Може треба тоді підключати світових моральних лідерів для визволення Шаблезуба з лап штатівсько-канадської охранки?    :o  :o  :o

Ні, це людина з критичним мисленням. На відміну від 90 відсотків населення Північної Америки :). Тут ідеї марксизму-ленінізму майже перемогли і я серйозно.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Петро Шаблезуб

Цитата: абабагаламага від Лютий 12, 2023, 17:05
Цитата: Wednesday від Лютий 12, 2023, 16:00насправді рівень свобод в США та Канаді досить низький. Мені нагадує часи застою, коли певні речі казати не можна, і коли ти чітко бачиш, що є пропаганда, а що реальність. Спитайте у Шаблезуба, він підтвердить.

Шаблезуб це той, хто зазнає постійних переслідувань в США та Канаді?
Тоді чому він не попросить політичного притулку, скажімо, в якійсь Нігерії, В'єтнамі чи в Папуа-Новій Гвінеї?
Чи його силою там утримують за ґратами і він не може виїхати?
Може треба тоді підключати світових моральних лідерів для визволення Шаблезуба з лап штатівсько-канадської охранки?    :o  :o  :o

А чо ти до мене приїбався?
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#44
Цитата: Петро Шаблезуб від Лютий 12, 2023, 17:26А чо ти до мене приїбався?

То не я, це Венсді...   ;D

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 12, 2023, 17:16Тут ідеї марксизму-ленінізму майже перемогли і я серйозно.

Ідеї рабочє-крєстьянства завжди будуть перемагати якщо їм постійно не вказувати їхнє місце.

Петро Шаблезуб

Цитата: абабагаламага від Лютий 12, 2023, 17:42
Цитата: Wednesday від Лютий 12, 2023, 17:16Тут ідеї марксизму-ленінізму майже перемогли і я серйозно.

Ідеї рабочє-крєстьянства завжди будуть перемагати якщо їм постійно не вказувати їхнє місце.

Розкажи як.
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

абабагаламага

Цитата: Петро Шаблезуб від Лютий 12, 2023, 18:02
Цитата: абабагаламага від Лютий 12, 2023, 17:42
Цитата: Wednesday від Лютий 12, 2023, 17:16Тут ідеї марксизму-ленінізму майже перемогли і я серйозно.

Ідеї рабочє-крєстьянства завжди будуть перемагати якщо їм постійно не вказувати їхнє місце.

Розкажи як.

Як будуть перемагати чи як їх на місце поставити?

Петро Шаблезуб

Як перемагають я бачу на свої власні. Так що друге.
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

абабагаламага

#49
Цитата: Петро Шаблезуб від Лютий 12, 2023, 18:26друге.


Старим козацьким способом.

Можна навіть сказати - двопартійним старим козацьким способом. 
Ну, і, само собою, - ефективним регулюванням чисельності і якості популяції.
Інших способів не існує. :D

Wednesday

Отут Гетц таки має рацію. 48-годинний, 20%-вий Джо.



Каліфорнію віддайте кацапам, обамоїди.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Петро Шаблезуб

Цитата: абабагаламага від Лютий 12, 2023, 18:48
Цитата: Петро Шаблезуб від Лютий 12, 2023, 18:26друге.


Старим козацьким способом.

Можна навіть сказати - двопартійним старим козацьким способом. 
Ну, і, само собою, - ефективним регулюванням чисельності і якості популяції.
Інших способів не існує. :D

Сумнівно що глобалісти хочуть залишити розумніших. Нащо їм конкуренція? Ще й рано чи пізно вирахують і вздьорнуть - старим козацьким способом тобто.
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Петро Шаблезуб

"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

абабагаламага

Цитата: Петро Шаблезуб від Лютий 12, 2023, 20:13Сумнівно що глобалісти хочуть залишити розумніших. Нащо їм конкуренція? Ще й рано чи пізно вирахують і вздьорнуть - старим козацьким способом тобто.

Я не знаю хто такі глобалісти, але якщо хтось розумний в Античній Греції ще міг забезпечити собі панування над дурнями, знищуючи розумних конкурентів, то в сучасному світі, думаю, це не вдасться, оскільки тих дурнів розплодилося вже стільки, що вони можуть знищити будь-якого розумника просто власною масою, а навіть випадково, і навіть не маючи такого наміру. Тому про якість таки дбати треба. Від дурного поли вріж та втікай каже українське прислів'я. Та й навіщо тим глобалістам світове панування, хіба що й вони дурні? Ну, тоді людству точно хана.  (((

Wednesday

Картинка говорить сама за себе.



А вони ще дивуються, де атакамс та літаки.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Які світові лідери відвідували Україну і коли? Сайт Статиста провів аналіз.

https://www.statista.com/chart/29358/world-leaders-in-ukraine/

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Золотий карась

У Держдепі Сполучених Штатів заявили, що допомога Китаю Росії матиме "трагічні наслідки" і викличе запитання з боку інших країн стосовно політики Пекіна.
Джерело: речник Держдепартаменту США Нед Прайс, цитує Укрінформ
Пряма мова: "Надання КНР будь-якої летальної допомоги Росії для її застосування в Україні було б кроком із потенційно жахливими й трагічними наслідками, передусім, для народу України".
Деталі: За словами Прайса, це також було б "дуже чітким сигналом для країн в усьому світі про брехливість заяв Китаю про те, що він не займає жодної сторони в цій війні". Бо в такому разі, продовжив Прайс, китайцям доведеться відповідати на запитання, чому тоді вони надають летальну допомогу.

Wednesday

Цитата: Золотий карась від Лютий 28, 2023, 14:44Деталі: За словами Прайса, це також було б "дуже чітким сигналом для країн в усьому світі про брехливість заяв Китаю про те, що він не займає жодної сторони в цій війні". Бо в такому разі, продовжив Прайс, китайцям доведеться відповідати на запитання, чому тоді вони надають летальну допомогу.

Сумно посміхаюсь. Ніби ніхто не знає, що представляє собі Китай.

А взагалі ці так звані заяви нагадують махання пальчиком пуйлу перед вторгненням бідоном і ко. "Якщо на півшишечки", то тобі нічого не буде, санкції із пекла, бла бла.

А хижаки просто тупо поклали і роблять що хочуть. Бо знають, що з іншого боку слабаки і все.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Золотий карась

Щось до болю знайоме прозвучало у цій заяві. О, згадав! Пів року перед війною ми чули про тяжкі наслідки для параші, однак, такі погрози війні не запобігли.
Подивимось, чи вплинуть вони на керівництво Китаю

Wednesday

Цитата: Золотий карась від Лютий 28, 2023, 14:48Щось до болю знайоме прозвучало у цій заяві. О, згадав! Пів року перед війною ми чули про тяжкі наслідки для параші, однак, такі погрози війні не запобігли.
Подивимось, чи вплинуть вони на керівництво Китаю

І ми знову майже одночасно :)

Нагадує червоні лінії обамбо. Але там були червоні не лінії, а моря крові після такої "підтримки".
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.