Чорна отрута пропаганди: чому українці бажають зла політикам інших країн

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Я вже давно помітила злобу і нетолерантність українців по відношенню до країн та політиків, які вони вважають "проросійськими".

У нас вже давно існує тема, де ми документуємо погрози українців вбити президента Трампа та всіляко покарати мільйони його прихильників по всьому світу.

Нещодавно була велика радість українців з приводу поранення прем"єра Словачини Фіцо, були заклики вбити президента Орбана, а сьогодні я побачила велику радість і заклики до вбивства президента Ірану Раісі.

Це - давно не поодинокі випадки. Це - уже не тенденція. Це - усталений феномен, практично feature політичної психології типового українця.

До такої міри, що коли ти надаєш факти і аргументи, типу що Трампа розслідували роками, витративши мільйони доларів, і так і не знайшли ніяких доказів його колюзії чи будь-яких нелегальних дій з росіянами, а навпаки, цим займалися ті ж люди, які його в цьому звинувачували - українці відкидають факти та аргументи і, закотивши очі, верещать - ви всьо врьотє!

Я впевнена, що ніхто б з громадян цих країн не скакав від радості, якби з українським президентом чи членами уряду сталося щось погане. Я ніколи не бачила за два роки війни ніде закликів вбити Зеленського чи інших представників українського уряду в англомовних, причому радикально правих, ресурсах.

Чому так? Будемо досліджувати у цій темі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Але спочатку - декілька скрін-цитат.

Найсвіжіша - за сьогодні. Українці бажають смерті президенту Ірану в цій темі:












Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Здавалося б, звідки в українців така ненависть до Ірану та його президента?

Недавно наводилися такі аргументи:

1) "Іран поставив Росії дрони Шахед".

Так, це правда. Але ж і Ізраїль поставив Росії технологію дронів, з допомогою якої вони вбивають українців, і навіть побудував там завод.

Але українці чомусь не закликають до вбивства ізраїльської верхівки і не радіють, якщо в Ізраїлі щось йде не так, а навпаки, підтримують його і не закликають скинути на Ізраїль ядерну бомбу, як це роблять українці по відношенню до Ірану на різних ресурсах.

2) "Іран торговий партнер Росії".

Так, це правда. Але ж і Україна ПРОСТО ЗАРАЗ торгує ... з Іраном і Росією, і факт військової співпраці Ірану з Росією українцям абсолютно не завада!

3) "Іран збив український літак".

Так, це правда. Але ж і Україна збивала пасажирські літаки (кажуть, то були кацапи, але формально Україна взяла на себе провину і виплатила компенсацію родинам загиблих). Чи ненавидять євреї Україну за це, закликають скинути на неї ядерну бомбу та вбити її керівництво?

То де ж тут викосорангова сучка порилась?

Далі буде.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.