Останні повідомлення

#1
Вільне Спілкування / Re: Флуд, Флейм, Офтопік та Ін...
Останній допис від Wednesday - Сьогодні в 19:23
Замість того, щоб слину пускати на іноземних чуваків у формі та гнати в окопи інших, хай поїде нафронтницею.

І патріотичний обов"язок виконає, і протеїну отримає так, що з усіх оріфайсес буде литися  :smiley24:.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139425.msg27924310#msg27924310
Цитатамені одразу впали в око МУЖИКИ. Бля, які вони ахуєнні!

І не треба буде роками на тіндері сидіти в пошуках "принца" з великим і товстим :facepalm:.
#2
Здоров'я - Всьому Голова / Re: Психічні розлади
Останній допис від Wednesday - Сьогодні в 19:04
Спитайте гонту, чи його 45-річна подруга, яка повісилась, була щеплена від ковіду.

Тому що ось:




Я просто навіть по єрмачківцях спостерігала. Після того, як вони отримали свої шмурдяки, у декого реально з"їхав дах.
#3
Вільне Спілкування / Re: Флуд, Флейм, Офтопік та Ін...
Останній допис від Wednesday - Сьогодні в 18:52
Читала тему про самовбивства та ржала.

Ржала не тому, що про самовбивства, це трагічна тема і трагічно, що люди не отримали вчасно допомоги і покінчили із собою.

А ржала над тим, як туди прийшла Чок-Кекс, сподіваючись отримати уваги і щоб чоловіки її почали переконувати - ну що ти, ти ж молода, красива, тобі ще жити і жити!

А вони їй замість компліментів "рецептів до новорічного столу" накидали  :lol:  :lol:  :lol:.
#4
Вільне Спілкування / Re: Флуд, Флейм, Офтопік та Ін...
Останній допис від Wednesday - Сьогодні в 18:45
Не знаю, чи Чок Кекс читає цей ресурс (хоча минулого року я бачила її тут декілька раз), але, схоже, вона образилась  :facepalm:.

Але ж я не написала вище нічого, що не є правдою, а про Катерину Другу і коня - це ж метафора (С) Бандерівець.

Цитатахворої

Про психічне здоров"я типово судять по тому, наскільки людина функціональна. За фактом я в чудовому шлюбі майже 20 років and going strong, маю непогану кар"єру, заробляю в рази більше опонентки, про вібратори не розповідаю (heck, I don't even have one  :laugh: ), enjoy my life and don't have suicidal ideation. То хто з нас хворий?

Цитатабабки

Ну, деякі "бабки" в 50+ живуть на всю котушку і навіть охмуряють найбагатших людей планети. А ще в деяких "бабок" в 70+ у домах престарілих більше сексу, ніж у цієї 40+ річної "молодухи", і це доконаний об"єктивний факт.

Взагалі смішно сумно читати, як постбальзаківські міленіали позиціонують себе як "молодих" :facepalm: . Молоді - це 20+ років, а 40+ - це ЗРІЛІСТЬ. Правда, зрілість, а вірніше, перезрілість у них суто фізична, а ментально вони знаходяться на рівні 13-річних підлітків. Почитати, що вона пише, це ж  :facepalm:!

Цитатаз трьома ніками

Іноді думаю - треба було тих 1000 КАД первісного доната поділити на chunks у 100 гривень (то була мінімальна ціна ніка на той момент) і нареєструвати собі сотні  1&.

Чіста па пріколу, як це люблять українці. Ото була б веселуха  :gigi:.
#5
Загальні Обговорення / Re: З Андрієм Іларіоновим - до...
Останній допис від Wednesday - Сьогодні в 18:31
Випадково побачила, як одна із корисних дуреп Єрмачки невдало ХХХ в мою сторону  :facepalm1:.

По-перше, інтелектуально і гормонально обмежена істота не здатна зрозуміти, що Іларіонов не є "харошим русскім" і навіть постійно критикує їх рух та політичні позиції.

По-друге, я так розумію, суть її претензії в тому, що один із прогнозів Іларіонова не збувся.

А бил лі мальчік, власне, прогноз?

Іларіонов десь сказав, що так воно і буде, інфа 1500+, давав гарантії?

Ні, він такого не казав, а описував можливий СЦЕНАРІЙ подій на основі інформації, яка на той момент була йому доступна.

Мені дуже жаль, що 40+-річна особа з вищою освітою не здатна зрозуміти різницю між словами "може" і "буде" :smilie10: .

І навіть прочитати решту статті, посилання на яку вона дала власноручно, де чорним по білому написано, що ТАКІ Ж САМІ ПРОГНОЗИ робили ... Залужний і Рєзніков!  :lol:  :lol:  :lol:

ПС. Якби я була пуйлом, то я б теж відразу відрізала шляхи постачання зарубіжної зброї, які йдуть через західний кордон. Це просто логічно і не треба бути професійним аналітиком, щоб до цього додуматися.
#6
Щодо самого Шапошнікова, а нікому не спадало на думку, що в нього у США дуже пристойний дах, інакше б він не записував такі відео?

І я навіть не здивуюсь, якщо він - один із escalation management tools, про які я написала тут?

Розумні люди зрозуміють, про що я, а тупим воно і не треба :laugh:.
#7
Краще спитай, де її молодший брат (якому за 25 точно). Патріотизм нафронтників завжди закінчується на них самих і членах їхньої родини  :bluet:.

#8
Вільне Спілкування / Re: Флуд, Флейм, Офтопік та Ін...
Останній допис від Wednesday - Сьогодні в 17:49
Єрмачківці геть мізками з"їхали! :Sho_za:


АльянсМайдану років під 40 плюс-мінус, він працював на будівництві в Прибалтиці, ще до мене постійно чіплявся, щоб я знайшла йому цнотливу канадієчку, щоб взяла його на утримання в Канаду :facepalm:.

А зараз, завдяки животворящому КУАЕТу, виїхав сам, не продаючи свої статеві органи за матеріальні цінності (С) і недавно дописував на Єрмачці з канадського айпі.
#9
Вільне Спілкування / Re: Флуд, Флейм, Офтопік та Ін...
Останній допис від Wednesday - Сьогодні в 17:42
Так вони і є психічно нездорові. Самогубство - ЗАВЖДИ прояв психічної хвороби. Тому що для психічно здорової людини бажання жити, чіпляючись за кожну секунду, - НОРМА. Страх смерті, жага жити, боротьба за життя - найбазовіший інстинкт.

#10
Вільне Спілкування / Re: Музика, Що Надихає
Останній допис від Wednesday - Сьогодні в 07:58
1&  1&  1&  1&  1&  1&