"Молимось за Ізраїль"? - Not so fast

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

На сьогодні Ізраїль вбив уже 3 тисячі палестинських дітей.






"Ізраїль має право захищатися від новонароджених дітей".  :smilie9:





Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Зараз в Газі пекло на землі:





Якщо світ проковтне це з Палестиною, він проковтне це з Україною. Згадаєте мої слова.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Особисто я переживаю за українських хлопців та дівчат і за мирних жителів у всіх країнах, де йде війна. А цьому ізраїльські печуть  :facepalm:.



Щодо тіктокерської армії, то незважаючи на матеріальний компонент, вона вигребе чимало, особливо враховуючи її стан на зараз. Хоча мені теж шкода і простих ізраїльтян, яких їх кровожерливий уряд (що недостатньо поклав їх під час масової вакцинації) кидає у м"ясорубку, розв"язану глобалістами.

Чим більше загине з обох боків, тим краще для них. Так само і в Україні :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну, як ми і передбачали, чергова брехня від сіоністів.

Самі поклали купу своїх солдат та мирняка і кількість цих жертв collateral damage можна тільки уявити.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Пам"ятаєте статті по всіх мейнстрім медіа про "сина лідера Хамаса", який засуджує їх дії, бла бла бла?



Виявляється, це ніякий не син лідера Хамаса, а син лейтенанта Шмідта ізраїльський інформатор :facepalm:.



Мде ...  яка ганьба :facepalm1:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#345
Документуємо далі злочини Ізраїлю:



Її батьки загинули, а на руках залишилась новонароджена сестричка.



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Я люблю цих чудових євреїв і цілую їм ноги (не знаю, чи дозволили б). РЕСПЕКТИЩЕ!!




І цих євреїв і не євреїв теж!



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Кореспондент NBC повідомляє:

«Мені вдалося підключитися протягом хвилини з великими труднощами, і я хотів повідомити вам, що весь Інтернет, електрика та все було відключено.

Постраждала кожна вулиця. Люди перевозять своїх мертвих і поранених найпростішими методами... на візках і тук-туках.

Усюди дуже небезпечно — нас бомблять і з неба, і з землі. Кілька хвилин тому військові літаки бомбили локації поблизу нас».

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Жахливі крики людей, яких живцем спалюють ізраїльскі бомби, і які з переламаними хребтами помирають під завалами. Сіоністи перевершують німецьких фашистів - ті були більш гуманними :smilie9:  :smilie9:  :smilie9: .



Лінк
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Трошки гумору у ці чорні години: тіктоківська армія проти шини :facepalm:



Лінк
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Таки сіоністські МРАЗІ  :smilie9: І вони ще це смакують, упиваються кров"ю  :smilie9:  :smilie9:  :smilie9:

Дивитися всім, не відвертати очі. Включити звук, почути ці крики. Це ЗЛО у найгіршому своєму прояві.



Лінк

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Госпіталь забитий тілами мертвих.



Лінк
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#352
Турція молодці!



Лінк

Протест в Торонто - думаю, після цієї чергової ночі масакри протести пройдуть у всіх містах Канади:



Лінк

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Масивний протест на підтримку Палестини прсто зараз у Лондоні. Я впевнена, з мусульманами поряд крокують і євреї, і християни, і просто атеїсти. Тому що вони марширують на підтримку загальнолюдських цінностей і проти вічного зла.



Лінк



Лінк

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Упороті вже оголосили всіх мусульман ІГІЛОМ  :lol:  :lol:  :lol:



Тільки є нюанс - мусульман у світі 2 мільярди, а євреїв в Ізраїлі - 9.5 мільйона.

А ще додайте сюди мільярди різних інших людей по всьому світу, що підтримують Палестину ...
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Хамас чи партнери успішно фіганули по Тель-Авіву ракеткою і в коментарях пишуть: "а як так Залізний Купол пропустив ракету"? - "А це просто ізраїльська ракета не злетіла" (насмшіка над сіоністськими відмазками про бомбардування госпіталя)  :lol:  :lol:  :lol:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Родичі захоплених в заручники ізраїльтян вимагають від свого уряду обміняти їх на палестинців в тюрмах Ізраїля (що і було вимогою Хамасу відразу, для того і були взяті заручники, як підтверджується свідченнями очевидців).

Якби ізраїльтяни не убили купу своїх, не повісили це на Хамас і зробили цей обмін відразу, то війни не було б. І це лише початок. Скільки ще тисяч своїх плюс десятки тисяч палестинців покладе Нетаньяку до ніг диявола, якому він служить?



Лінк
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

"Ізраїль має буквально найгіршу PR-команду всіх часів.

У них є той клоун Нафталі, який буквально заблокував мене, тому що йому набридло, що я викриваю його відверту брехню.

Він також видалив твіт, який підтверджував, що Ізраїль бомбардував лікарню, але потім видалив і швидко змінив розповідь.

У вас є ОФІЦІЙНИЙ обліковий запис Ізраїлю, який постійно привертає увагу спільноти та змушує відомих прихильників Палестини, таких як сестри Хадід, отримувати доксінг і погрози вбивством після того, як вони публічно ганьбили Гігі Хадід за підтримку Палестини у своєму ОФІЦІЙНОМУ обліковому записі.

У вас є журналісти, які є ізраїльськими шахраями, які ховаються від «ракет ХАМАС», а люди ходять і їздять на велосипедах за ними.

У вас є телефонні дзвінки, які вони випускають, і які НЕМОЖЛИВО перевірити.

У вас є 3D-анімації, які вони випускають, які повинні використовуватися як докази баз ХАМАС під лікарнями??

У вас є інтерв'ю із «захопленими членами ХАМАСу», які під час допиту в Мосаді Ізраїлю можуть змусити їх сказати що завгодно.

Тоді у вас є це.

Повідомлення жителям Гази англійською мовою, коли вони говорять арабською, а також у той час, коли Ізраїль відключив їхній Інтернет.

Це не більше ніж пропаганда для тих досить дурних на заході, які споживають це".

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#359
Документуємо злочини Ізраїлю далі.

Вони бомблять вночі, щоб люди навіть не бачили, куди тікати. Без світла, електрики, зв"язку, їжі, води.

Деякі українці радіють і тішаться цьому, але якщо нічого не зміниться, через декілька місяців такі ж репортажі будемо бачити і з України. Так що не дуже скачіть і танцюйте на трупах палестинців. Власне горе, я бачу, вас нічому не навчило.



Лінк

Просто піпець  :smilie9:  :smilie9:  :smilie9:



Лінк
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.