"Молимось за Ізраїль"? - Not so fast

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#221
Протест у Лівані:



Турки штурмують посольство Ізраїлю в Стамбулі:



В Іорданії протестуючі підпалили посольство Ізраїлю:




Пора починати молитися за нас всіх  :smilie9:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Во кровожерливий туп**здень! 2 МІЛЬЯРДИ мусульман не пересадиш і не винищиш. Скоріше тобі та тобі подібним капець наступить, ніж їм.



Зроби щось ядерному Пакистану, придурок :facepalm:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#223
Так всі і повірили, сіоністе  :lol:  :lol:  :lol:

Аж із штанів вискакує. Але після "обезголовлених немовлят" та "розпанаханих вагітних" хто вам повірить? Особливо коли постять відосики, де над Газою повно електричного світла :facepalm1:, а ізраїльські пабліки биренько труть та підміняють відео з різними таймстемпами :smilie9:



Фашики видаляють власні твіти, аж гай шумить!

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Аналіз від морського піхотинця США, експерта. Перекладати все не буду - можете самі. Висновок - ізраїльтяни лупанули навіть не ракетою, а скоріше всього, американською бомбою.

- Вибуховий пристрій, ймовірно, був 300-600 фунтів. Більші бомби розкидали б більше уламків на стоянці, ніж на будівлях.

- Бомба вагою 700 фунтів і більше завдала б більше шкоди вершинам будівель через ударні хвилі.

- Найбільш видимі пошкодження пов'язані з вибухом палива; первинний вибух, ймовірно, спричинив пошкодження конструкції.

Судячи з доказів, це не міг бути ісламський джихад, як стверджують ізраїльські сили оборони на основі нашого аналізу інформації, яку ми маємо на даний момент.

Вони не мають можливостей для такої передової зброї.







Лінк
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Макрон вимагає справедливості для палестинців - "ніщо не виправдовує вбивства".



На вулицях Тегерану в 3 години ночі:


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

"Чорні прапори прийдуть із Хорасану, ніщо не поверне їх назад, доки вони не будуть встановлені в Єрусалимі".

ВПЕРШЕ В ІСТОРІЇ над мавзолеєм Імама Рези в місті Мешхед, Іран піднято чорний прапор.



Пишуть, що це дуже фіговий знак  :smilie2:.

Але також пишуть, що це просто знак скорботи. А прапор помсти - червоний.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Мразі, просто мразі  :smilie9: І вони продовжують бомбити  :smilie9:





Батько ридає над тілом вбитої дитини  :smilie9:  :smilie9:  :smilie9:



Лінк







Ізраїльтянам весело!

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Фігасє ... панять і прастіть!

Я не напишу того, що я хочу сказати.But God be my witness, justice will be served  :smilie9:  :smilie9:  :smilie9:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Ізраїль перегнув палку.

Думаю покарання йому за це бумерангом прийде.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Жовтень 18, 2023, 15:17Ізраїль перегнув палку.

Думаю покарання йому за це бумерангом прийде.

Ну, це зрозуміло. І не тільки йому.

Але я ось просто не розумію так званих "українців" тої ж Єрмачки, які кричать "ви всьо врьотє", "де трупи" і на повному серйозі обговорюють, як краще винищити два мільйони людей.

По-перше, зайдіть у цю тему і подивіться на трупи.

По-друге, коли Росія буде робити з Україною те ж саме (така ж масивна бомба на Київ, наприклад, це питання часу - чи ви думаєте, що 31 танк Абрамс і парочка хімарсів дозволяють говорити про перемогу у найближчому майбутньому), вас вже більше ніхто не пожаліє.

Вже станом на вчора Україна практично зникла з англомовного твітеру. Українські новини розганяються практично тільки українцями і купкою підтримки типу НАФО. Решта світу прикута до подій у Палестині. Вже новини, що зброя з Німеччини піде Ізраїлю, а не Україні. Вже новини, чому США дозволяє Ізраїлю робити все що завгодно, а Україні забороняє стріляти по російській території.

І тут проходить чітка лінія між добром і злом - будь-яка людина незалежно від політичних переконань та релігійної приналежності буде співчувати невинним палестинським дітям, які ніякі не терористи і ні в чому не винні.

Я бачу чіткі паралелі між тим, як винищували українців під час Червоного Терору та Голодомору, і тим, що відбувається у Палестині. Тільки один народ оголосили "куркулями" та "ворогами народу", винищували, вивозили з рідної землі, а їх території загарбали і відмовили у праві на державність. А інший народ оголосили терористами і роками геноцидили і так само хочуть їх або вигнати із своєї землі у інші країни, або фізично знищити 2 мільйони людей. Може, тому я так і реагую.

Дефакто українці такий же "расходний матеріал" для сильних світу цього, як і палестинці. Але українці (не всі, але багато) співчувають не їм, а рвуть дупи за тих, хто їх вбив.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#231
Один в один із кацапської методички. Пам"ятаєте перші обстріли в Маріуполі і вагітну, про які кацапи писали, що то акторка?

Просто скрипт один і той же.





Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Сіоністська мерзота так типово бреше. Вони не представили жодного доказу, що немовлята були обезголовлені, брехали про напад (що то Хамас всіх повбивав, тепер у них вбивав не Хамас, а цивільні), визнали, що це вони запустили ракету, а потім витерли твіт. А фотки розкурочених палестинських немовлят то не фейк, дивіться вище.



Навіть не знаю, що гірше - сам акт чи ось таке цинічне біснування і танці на трупах розірваних на шматки немовлят.



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Во дурак. Сумніваюсь, що вони загинули від рук Хамасу. Скоріше всього, були вбиті ізраїльськими бомбами. І ще не вечір.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Поки сіоністи намагаються перетягнути ковдру на підтримку Ізраїлю, а українські корисні дурачки їм в цьому допомагають (просто читніть Єрмачку, офігієте), "війна в Україні вже закінчилася", як пишуть у твітері укрохейтери.

Перекладаю - всім начхати. Ну і це ж логічно. Ось:



Правда, реалії такі, що американська та німецька зброя таки піде Ізраїлю, "який розраховує тільки на себе", а з України потихеньку роблять Палестину and nobody gives a f**ck  :hot:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Сіоністи самі визнали, що вдарили по госпіталю, а потім биренько видалили твіт. То на якій підставі вони можуть зараз стверджувати, що це не вони? Технічний аналіз вказує, що у Хамасу не могло бути такої зброї. Відео наслідків удару в інтернеті море.



Скавчання фашиків - ето нє ми!

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Трупи нєсвєжиє, хтось підкинув:



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Сюрприз у Газі? Ми ж обіцяли! (С)



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Бідон геть з глузду з"їхав. Назвав Хамас "іншою командою", ніби це спорт, змагання :facepalm1:.

Він сказав буквально (лінк на офіційний транскрипт внизу):

https://www.whitehouse.gov/briefing-room/speeches-remarks/2023/10/18/remarks-by-president-biden-and-prime-minister-netanyahu-of-israel-before-bilateral-meeting-tel-aviv-israel/



"І виходячи з того, що я бачив, здається, нібито що це зробила інша команда, а не — не ви. Але є багато людей, які не впевнені".

Зверніть увагу на виділене червоним - "здається, нібито". Зараз, коли ви пройдетесь по зарубіжних медіа, ці слова вилучено з цитати.

Ось із Фоксу:

https://www.foxnews.com/world/biden-israel-not-blame-gaza-hospital-bombing-left-500-dead-done-other-team



Розумієте, що відбувається? Вони буквально вирізають слова із того, що сказав президент США, щоб вибілити Ізраїль і показати, що типу сумнівів більше не залишилось :facepalm:.

А про Бідона просто нагадую, що ще декілька днів назад він розказував, що бачив обезголовлених немовлят. Представники Білого дому мусили виправляти, що цього ніколи не було.

Ось в такому світі ми живемо  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#239
Сіоністські пукани, напевно, тріскаються від люті  :lol:  :lol:  :lol:. Я справедлива людина і тому не маю ніяких проблем похвалити Байдена там, де він цього заслуговує. Це правильні слова та дії. Але цього всього можна було б і не допустити.

Бабло мирним палестинцям:



І їм же власну державу:



Впевнена, в кулуарах Бібі сказали - будеш видьоргуватись, значить, залишишся один на один з Іраном.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.