"Молимось за Ізраїль"? - Not so fast

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Яка нафіг гИгієна від особи, яка ліпила сіоністські фейки про розпоротих вагітних і решту іпсо просто з офісу пуйлосмока Біби :facepalm:?



Хто ще вірить так званим ізраїльським відео після їх зашкварів з "обезголовленими немовлятами" та "лазерними ППО" з комп"ютерних ігор??
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Глава агентства безпеки Shin Bet каже, що він особисто відповідальний за відсутність раннього попередження про смертоносний напад ХАМАС на південь Ізраїлю 7 жовтня.



У листі до членів агентства Ронен Бар пише: «Незважаючи на серію дій, які ми здійснили, у суботу, на жаль, ми не змогли створити достатнє попередження, яке дозволило б зірвати атаку».

«Як той, хто очолює організацію, відповідальність за це лежить на мені», — каже Бар. «Час для розслідування буде. Зараз ми боремося».

За кілька годин до атаки 7 жовтня оборонне відомство виявило незвичний рух у секторі Газа, що призвело до нічної телефонної розмови між високопосадовцями, але ознаки були здебільшого заперечені.

Тим не менш, згідно з повідомленнями івритомовних ЗМІ, Бар пішов до штаб-квартири агентства і наказав розгорнути невелику групу на кордоні Гази, передбачаючи невелику атаку.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Президент Макрон доручив міністру внутрішніх справ Жеральду Дарманіну протягом наступних 48 годин провести «нещадну» перевірку файлів тих, хто «несе ненависть і терористичну ідеологію», щоб вивезти з Франції ісламістів закордонного походження, повідомляє Le Figaro.



Це сталося після того, як Домінік Бернар, вчитель середньої школи в місті Аррас, був зарізаний підозрюваним ісламістом на ім'я Мохамед Могоучков. Повідомляється, що підозрюваний, який народився в Росії, до нападу був у списку екстремістів країни під контролем — його називають «файлом S» — до нападу, а також, як повідомляється, у 2014 році на нього було видано наказ про депортацію, який було успішно скасовано апеляціями промігрантських груп.

Чекаємо депортації в Расєюшку?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Сауди опустили Блінкена в стилі пуйла, повідомляє Вашингтон Пост.

«В Ер-Ріяді саудівський правитель змусив Блінкена чекати кілька годин на зустріч, яка мала відбутися ввечері, але на яку наслідний принц з'явився лише наступного ранку.



Після початку зустрічі Мухаммед «наголосив» на необхідності зупинити військові операції, «які забрали життя невинних людей» — маючи на увазі наступ Ізраїлю — і зняти «облогу Гази», через яку палестинська територія залишилася без води та електрики. або паливо, згідно з саудівським підсумком зустрічі.

Наслідний принц також закликав зупинити «поточну ескалацію» конфлікту, що прямо суперечить політиці США, які підтримують Ізраїль у досягненні своєї максималістської мети знищення ХАМАС.

Якщо Блінкена очікували холодного прийому в Ер-Ріяді, то публічне приниження – це щось інше.

Business Insider повідомив:

«Позиція Саудівської Аравії відрізняється від позиції адміністрації Байдена. Спроби Блінкена знайти спільну мову з президентом Єгипту Абделем Фаттахом ас-Сісі, іншим регіональним союзником США, також не мали успіху.

Останніми тижнями були ознаки того, що Саудівська Аравія та Ізраїль знаходяться на порозі історичної угоди, яка призведе до нормалізації відносин між ними. Аналітики вважають, що однією з головних цілей ХАМАС під час терактів 7 жовтня було зруйнування переговорів.

Саудівська Аравія протягом тривалого часу була одним із ключових регіональних союзників США, але останніми роками її правитель намагався вести більш незалежний курс королівства, налагоджуючи тісніші зв'язки з конкурентом США Китаєм. Минулого року спалахнула дипломатична суперечка, коли саудівці зневажливо поставилися до адміністрації Байдена і відмовилися збільшити видобуток нафти.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#204
Цитата: Wednesday від Жовтень 07, 2023, 19:52Коли я пішла спати, то, звичайно, вже знала про те, що Хамас напав на Їзраїль. І подумала - на якій хвилині укрохом"ячки почнуть радіти та хіхікати з цього приводу?

Та практично відразу.

Але справа в тому, що ця заварушка ніяк не допоможє Україні, а скоріше навпаки.

І знову із серії - а я ж казала!

Навіть незважаючи на те, що Бібі поповз знову смоктати у Пуйла, це ще не найгірше для України. А найгірше те, що ті сили, які і без того ненавидять Україну і хотіли їй нашкодити (згадайте міжнародний скандал із паном Гунькою, який замутив самі знаєте хто), зараз з усіх сил педалюють той факт, що допомога Україні - це проблема для допомоги Ізраїлю.

Ось тільки за сьогодні:



"Режим Байдена пропустив найбільш смертоносний напад на євреїв з часів Другої світової війни після того, як минулого року адміністрація перевела активи з Близького Сходу в Україну".

Джон Реткліфф: Зараз я спілкувався з людьми в розвідувальному співтоваристві, які вказали, що, на жаль, адміністрація Байдена могла перенаправити або перенаправити деякі розвідувальні ресурси з Близького Сходу в Україну. І я не знаю, чи це так, але я знаю це, Лаура. Ми обидва хочемо, щоб Сполучені Штати були тим союзником, який зараз потрібен Ізраїлю. Але не можна уникнути того факту, що два тижні тому радник з питань національної безпеки Джейк Салліван виступав на національному телебаченні, вихваляючись не дуже скромно, кажучи, що Близький Схід ніколи не був таким спокійним, і він приділяв цим питанням менше часу, ніж будь-хто з його попередників у минулому. 20 років. І це подих епічних масштабів, тому що, очевидно, лише через два тижні ізраїльський народ постраждав від найгіршого жорстокого злочину з часів Голокосту.

І тому роль, яку повинні відігравати США, Лаура, полягає в тому, що наше найкраще розвідувальне підприємство, наша людська розвідка, наша сигнальна розвідка, наша геопросторова розвідка повинні працювати рука об руку з ізраїльтянами, щоб підтримувати їх у тому, що їм потрібно. Але я думаю, що є реальні питання щодо наших власних розвідувальних ресурсів і можливостей за вказівками цієї адміністрації.

Переклад: тобто забути про Україну, тому що ресурсів на все не вистачає, і віддати все можливе Ізраїлю.

Це за це рвуть на соросячій Єрмачці дупи сіоністи та корисні ідіоти? :smilie9:  :smilie9:  :smilie9:

Питання риторичне.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Чи можуть нащадки тих, хто пережив Голокост, закликати до Голокосту по відношенню до інших? Та їх мацою не годуй  :hot:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

І куди ж бідному єврею податися? Всюди кляті мусульмани та християни  :smilie2:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#208
Ізраїль продовжує бомбардування мирняка, це велика біда, і страшно на це дивитись.



Але є і надія, бо є на світі такі чудові молоді люди - мудрі не за роками, і не із зачерствілим серцем.

19-річна дівчинка, яка пережила пекло страшного ранку 7 жовтня в кібуці Беері, записала відеозвернення до співгромадян.

"Не можу чути слово "помста", мені страшно думати, що люди в Газі переживають зараз такий самий жах, як пережила я, але мене врятували, а їх врятувати нікому! Не треба захищати нас бомбардуванням, за кожну бомбардування ми платитимемо новою кров'ю. Дайте нам політичне рішення та справедливий світ!", - каже юна ізраїльтянка.

Цей пристрасний монолог перебуває у кричущому дисонансі з промовами політиків, які лунають з усіх трибун. Ізраїльтянам обіцяють "повністю знищити ХАМАС", але не кажуть, яким чином це буде зроблено - так, щоб наступна наша війна не виявилася ще страшнішою за нинішню.

19-річна мешканка кібуца Беері знає, що за кожне бомбардування рано чи пізно буде заплачено життям ізраїльтян, і впевнена, що це чудово усвідомлюють в уряді - і свідомо множать зло, жертвують майбутніми поколіннями заради своїх дрібних політичних амбіцій. "У нашому дитячому садку всі діти вже знали, ким вони хочуть бути в армії, - не хочу, щоб і мій син думав про це у п'ятирічному віці!"

Вціліла дівчинка каже, що, звісно, звинувачує Нетаніяху, але не тільки його, "проблема глибша". Вона благає співгромадян - подумайте, за кого ви голосуєте і чого ви від них вимагаєте. Подумайте, як співвідносяться ваші цінності з тією реальністю, яку ви творите. 19-річна кібуцниця сподівається, що її голос буде хоч кимось почутий: "Коли ви вбиваєте надію, ви вбиваєте кібуц Беері ще раз".




Лінк
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#209
Хехе, вчора відмова Зеленському відвідати Ізраїль та анальний секс Бібі з Пуйлом, а сьогодні заява МЗС України:

Я копіюю з офіційного сайту МЗС, єслі шо:

https://mfa.gov.ua/news/zayava-mzs-ukrayini-shchodo-situaciyi-na-blizkomu-shodi



Ето ж ви їх бєз ножа рєжетє! Two-state solution! Уявляю, яке зараз там стоїть сичання та скавчання в бік України!

А єриачківські сіоністи в афігеї: це ж на який шпагат треба сісти! Особливо чекаю коментарів від фейкомета Вуйка з Онтаріо.



Тепер їм доведеться вибрати, на чиїй вони стороні - України чи своєї історично-культурно-етнічної батьківщини.

It's a tough racket (C).

LOL!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#210
Якщо у хід пішли "аргументи" типу зоофілії та публічного вбивства, кепські справи у сіоністів Єрмачки  :lol:  :lol:  :lol:

До речі, за осликів довгий бан - хіба ні?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Нікі Хейлі ще недавно вимагала зачистити Газу, а зараз адвокатує за те, щоб завезти мільйон палестинців у США :facepalm:.

"Ви повинні розуміти, незалежно від того, чи ми говоримо про жителів Гази та палестинців, всі вони, ви знаєте, половина з них у той час, коли я була там, не хотіли опинитися під владою ХАМАС. Вони не хотіли, щоб за ними наглядали терористи. Вони знали, що живуть жахливо через ХАМАС. Так, інша половина підтримувала ХАМАС і хотіла бути частиною цього. Ми також бачимо це з Іраном. Іранський народ не хоче опинитися під іранським режимом... Так багато людей хочуть звільнитися від цього терористичного правління. Вони хочуть бути вільними від усього цього. І американці завжди з розумінням ставилися до того факту, що ви можете відокремити цивільних осіб від терористів, і це те, що ми повинні робити".



Навряд чи це додасть їй популярності у виборців.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#212
Злі язики кажуть, що іранці хакнули американські комунікації і виклали імейл, в якому говориться, що американські військові не палають бажанням воювати за Ізраїль.

Електронний лист від 13 жовтня 2023 року отримано з однієї з внутрішніх систем обміну повідомленнями Національної гвардії США.

У електронному листі генерал Хокансон звинуватив війська в антисемітизмі за те, що вони відкрито заявили, що не хочуть жертвувати своїм життям за Ізраїль. Він додав, що критика Трампа на адресу Нетаньяху в середу лише погіршить ситуацію.

"Я хочу домовитися про зустріч, щоб обговорити те, що я чую від Тоні. Очевидно, зростає антисемітизм серед військовослужбовців, які відкрито заявляють, що вони проти Ізраїлю та не бажають ризикувати своїм життям за них. Із зауваженнями Трампа проти Нетаньяху в середу ця проблема тільки погіршиться. Нам потрібно розробити стратегію боротьби з цим і згуртувати війська на підтримку Ізраїлю проти ХАМАС. Я вважаю, що краще спробувати випередити це, оскільки Тоні вважає, що це стає проблемою.

Коли я розмовляв з Орі невдовзі після нападу, він висловив занепокоєння щодо республіканців у Конгресі, і якщо вони перешкоджатимуть повній підтримці з боку США, я намагався заспокоїти його, але він не помилився. CENTCOM сказав мені, що ситуація з Тубервілем має великий вплив на їхні операції. CENTCOM має обмежені сили і не очікував початку гарячої війни в регіоні. Це, у поєднанні з відсутністю підтверджених керівних позицій, означає, що CENTCOM не зможе підтримати Ізраїль, якщо це перетвориться на багатофронтову війну, якщо Хезболла вступить у бій. Чесно кажучи, якщо Хезболла чи інші гравці вступлять у війну, Ізраїль також не зможе захистити себе. Молімося, щоб цього не сталося".



Національна Гвардія США сказала, що імейл фальшивий. Але є одне "але".

Це був би не перший випадок, коли чиновник адміністрації Байдена злив документи іранському режиму.

Республіканці Палати представників нещодавно заявили, що колишній спеціальний посланник в Ірані Роберт Маллі, «можливо, мав компрометуючий зв'язок з іранським режимом».

Роберта Меллі, божевільного ненависника Трампа, вже відсторонили від посади в режимі Байдена. ФБР перевіряє, чи він неправильно поводився з секретною інформацією.

Представник Майкл МакКол (R-TX) сказав FOX News, що порушення безпеки Меллі були настільки серйозними, що його відсторонили без збереження заробітної плати, а також призупинили його допуск до безпеки.

Меллі підозрюють у передачі секретної інформації США Ірану.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#213
Ізраїльський авіаудар завдав удару по лікарні Аль-Ахлі в місті Газа, де тисячі мирних жителів шукають медичної допомоги та притулку від безжальних атак.

Міністерство охорони здоров'я Гази повідомляє про щонайменше 500 жертв вибуху в лікарні. Також обстріляли школу, яку організовує ООН, де живуть біженці.

Напад Ізраїлю на лікарню Гази є «безпрецедентним»





Link

Ізраїльська атака на лікарню Аль-Ахлі в місті Газа є найбільш смертоносним авіаударом ізраїльської авіації за п'ять воєн, що точилися з 2008 року, заявляє Палестинська цивільна оборона.

«Розправа в арабській лікарні Аль-Ахлі є безпрецедентною в нашій історії. Хоча ми були свідками трагедій у минулих війнах і днях, те, що сталося сьогодні ввечері, прирівнюється до геноциду», – сказав речник Махмуд Басал.

Президент Палестинської автономії (ПА) Махмуд Аббас оголосив триденну жалобу після бомбардування Ізраїлем арабської лікарні Аль-Ахлі в Газі, повідомляє офіційне палестинське інформаційне агентство WAFA.

Цікаво, що буде далі? Впишеться Іран чи ні?

Бідні люди  :smilie9:  :smilie9:  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#214
"Тільки в Газі найморальніша армія світу може бомбити житлові будинки, тоді як захід надсилає їм більше бомб і боєприпасів. І якщо ізраїльська армія не вб'є вас у вашому домі, добре, вони добиють вас, коли ви будете лікуватися в лікарні. Людство померло".



Відірвані частини тіл, кишки жінок, дітей, немовлят, старих людей ...



Фашики вже почали брехати, типу це не вони зробили  :smilie9:  :smilie9:  :smilie9:



Ох погано це закінчиться, дуже погано  :smilie9:  :smilie9:  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Канада повинна зайнятися тими, хто поширює фейки і закликає до геноциду палестинців. Ми не такі, як вони  :smilie9:  :smilie9:  :smilie9:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Сіоністи біснуються в гілці на Єрмачці, брешуть, викручуються, виправдовують ЗЛО :smilie9:.

На таких гілках і видно якість людини.

Приємно вразили Аналітик, Палермо, навіть австралієць BFBF і деякі інші.

Решта - страшні люди, відстій, звучать як кацапи по відношенню до українців і навіть гірше :smiley23:  :smiley23:  :smiley23:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

За що купила, за те і продаю:

"Якщо є найкращий доказ того, що Ізраїль бреше про авіаудар по лікарні, то це: перші повідомлення про вибух сталися близько 19:20 за місцевим часом. Кожне відео, яке ЦАХАЛ або ізраїльський уряд поширюють, показує вибух, який стався між 7:59 і 8:00".



"Вони майже напевно чекали, поки ХАМАС або PIJ почнуть запускати ракети, вилучили це з відео в прямому ефірі, а потім стверджували, що цей самий ракетний залп, який ми бачимо зараз, спричинив вибух у лікарні, був нещасним збігом обставин, хоча це сталося через 30 хвилин після цього".

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.