"Молимось за Ізраїль"? - Not so fast

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

#20
Цитата: білий хорват від Жовтень 09, 2023, 07:25Молитись треба не за Ізраїль, а за Україну.

Ізраїль собі раду дасть.

Коли Україна просила допомогу в Ізраїля, просила допомогти зброєю, то Ізраїль відмовив. Ізраїль вперто не хотів допомагати Україні. Та і з біженцями до Ізраїлю було не все гаразд. Були проблеми. Не всіх пускали, потім почали виганяти.

Тепер Ізраїль на своїй шкірі відчує, що таке бути під обстрілами.

Я би сказав навіть, що це карма прийшла до Ізраїля.

Звичайно, треба бути на стороні Ізраїлю, бо в нападі на них сторчать вуха Росії і Ірану, а вони для нас найбільші вороги.

Я про це і написала у своєму другому пості. Ізраїль лупився в десна з кацапами вже давно і продавав їм технології та зброю, яку потім було використано проти українців.

А так я на стороні України, а щодо решти інших конфліктів у світі, мені шкода невинних з усіх боків.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Тобто я правильно розумію, що американські деми в обличчі адміністрації Байдена спеціально затягували зброю Україні і до цього часу не дають те, що потрібно, щоб не "допустити ескалації" та не дозволити жертв кацапського мирняку, поки Рашша вже другий рік геноцидить українців?

А коли це стосується Ізраїлю та ядерної країни Ірану, то не боїться ескалації і що жертви серед палестинського мирняку - це ок?

2.3 мільйони жителів Гази не здатні вийти з цього найбільшого у світі концентраційного табору, уже більше 500 вбитих і тисячі поранених. Електрику та інше їм відключено.



Нетаньяху, друг Пуйла, пообіцяв зрівняти ці 2.3 мільйони із землею.





Це подвійні цінності демократичної партії США. Геноцид ок, якщо це геноцид "неправильних" типу "українських наці" та "терористичних палестинських дітей".
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#23
Я теж відмовляюсь вірити, що Мосад, одна із найсильніших розвідок світу, могла таке пропустити.

Кидайте в мене камінням, але я думаю, що це false flag, і вони "зробили вигляд, що нічого не знають", спеціально.



І ще який дебіл організував той "фестиваль" поряд з кордоном з Газою, щоб побільше взяти заручників? Рейв не увечері, а днем??
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Це жерсть, піпець, повний зашквар. Замість того, щоб урегулювати заваруху, мінімізувати кількість жертв з обох боків (і потенційно уникнути 3-ї світової, бо за Палестину можуть і вписатися муслимські нації), тільки геноцид! Тільки хардкор! :hot:

Державний секретар Байдена Ентоні Блінкен видалив допис у X Twitter у понеділок через день після публікації заклику до припинення вогню між Ізраїлем і ХАМАС.

Це другий твіт Держдепартаменту із закликом до стриманості Ізраїлю, який був опублікований і видалений після жахливої атаки ХАМАС у суботу на цивільні та військові цілі в Ізраїлі.

Ось твіт, який видалив Блінкен:



Нові методички поступили від його хендлерів:


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ще таке в твітері побачила - самі ізраїльські армійці кажуть, що Іран ні до чого??

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#26
Ця ситуація спричинила великий розкол у американському і світовому лівач"ї. Якщо республіканці і праві традиційно були твердо за Петра на стороні Ізраїлю, то з лівими нє всьо так однозначно.

Ось батхерт із Гарвардського унту:



Петицію на пітримку Палестини підписала ціла купа студентських організацій, сіоністам це не сподобалося:





Пішла за попкорном - сорти червонодупого лівач"я можуть мочити один одного до нескінченності  :smiley24:

Також, що там щодо тіл дітей, знівечених в результаті падіння ізраїльських бомб та ракет? Чи то вже не діти і вже не люди, і вони це заслужили?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Байденівський спеціальний посол в Ірані каже, що Хамас та Хезболла - благочинні організації  :facepalm1:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну ісчо би. Слабкий Байден з Обамою не для того дали мільярди доларів Ірану, щоб потім вступити з ними у війну.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Серед правих теж розкол (я писала вище):

Одні кажуть, що Ізраїлю більше не давати допомоги (я тільки за, допомога повинна йти Україні, яку деми роззброїли, а Ізраїль США озброювали десятиріччями):



Інші кажуть, що геноцидити жінок та дітей не тільки негуманно, а і викличе атвєтку, включаючи в США:





А треті вимагають закатати Газу в асфальт разом з немовлятами і Ізраїль чемпіон :super:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Шкода невинних з обох сторін конфлікту, а так мене цікавлять лише дві речі:

1) Щоб з цього не вибухнула 3-я світова війна
2) Щоб Україна продовжувала отримувати потрібну їй зброю і чим побільше.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#31
Юзер Віра, як завжди, базує  :smiley24: Більшість її опонентів - недолугі ваксери з промитими лівацькою пропагандою мізками, не здатні мислити критично.



Ще раз для ідіотів: найбільша і наймогутніша розвідка в світі - Моссад - ні вухом ні рилом про це не знала??

Для кого ці казочки?

ПС. Хірург Цахалу відчуває не більше ні менше, ніж будь-який військовий хірург в Україні вже два роки. І щось я не бачила страждань на ізраїльських форумах з цього приводу, як оце зараз на українських.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#32
Та ні, це була не вата, яка ще тиждень назади билася у істериці, обзиваючи всіх українців нацистами і обливаючи лайном українського героя пана Гуньку за те, що він як міг захищав свою знекровлену батьківщину від кривавих комуняк. Фактично замутила скандал на порожньому місці, що дуже нашкодило Україні  :smilie9:  :smilie9:  :smilie9:



Я не зовсім поділяю те, що у цитаті, але те, що євреї як нація далеко не білі та пухнасті - це доконаний факт. До списку ще треба додати єврейський тероризм - в одній тільки Росії у свій час єврейських терористів було дофігіща, про інші країни я вже мовчу.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#33
Ну да, сказати, як Вінстон Черчіль та Вільгельм Другий, що євреї влаштували революцію в Росії і були відповідальними за масові вбивства - це антисемітизм :facepalm: .



Не знала, що Черчіль - антисеміт :facepalm1:.



А це питання, виявляється, як лакмусовий папірець. Фейкове українство облазить з цих дописувачів, як шагренева шкіра  :smilie9:. Потомки червоних терористів та голодоморщиків вибрали сторону - і ця сторона не українська  :smilie9: .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Який тотальний піндець!

Канадська державна медіа-корпорація CBC інструктує всіх не називати палестинців терористами :facepalm1:.





І вже ідентифікували того чувака, що послав мемо, і вимагають його звільнити.

Червонодупі версус червонодупі :hot: Ололо!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Тобто я правильно розумію, що цей імпотентний факер кацапки пропонує українцям закрити очі на Голодомор, а євреям - на Голокост, наприклад?



А нащо тоді історія взагалі, якщо "зараз світ змінився"? З якої точки можна забути. що було в минулому?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

У Вуйка рідна мова - російська. Цікаво, що він думає з приводу пана Гуньки? Чи боїться написати свої справжні думки на українському (allegedly) форумі?



Але його рідний брат в лавах ЗСУ і сам він допомагає ЗСУ, як і багато інших євреїв, хто або уже склав голову за Україну, або продовжує воювати за неї із зброєю в руках. Таким людям, безумовно, глибока пошана, честь і хвала. Як і будь-якій людині будь-якої національності (навіть росіян), які воюють за Україну.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

А якщо впишуться інші мусульманські нації, га, факер кацапки? Скільки там того Ізраїля, а США за них воювати не бажають - їм Іран важливіший.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Якщо ізраїльтяни зачистять 2.3 мільйони мирняка в Газі, будуть мати мільярди ворогів на сторіччя вперед.

Мусульман у світі значно більше, ніж ізраїльтян. На сьогоднішній день їх 2 мільярди.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Таки дійсно пора прикривати Єрмачку. Реально прямим текстом пішла кацапська пропаганда під "українських наці" чистісінькою російською мовою:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.