"Лендліз Невигідний" - ціна для України

Попередня тема - Наступна тема

Getrieb

я втретє питаю, хто з трампістів критикує Байдена за порушення його обовязків перед Україною? Ви не назвали жодного трампіста, а це означає, що Байден нчого не порушив, логічно

Wednesday

Цитата: Getrieb від Лютий 21, 2024, 23:18я втретє питаю, хто з трампістів критикує Байдена за порушення його обовязків перед Україною? Ви не назвали жодного трампіста, а це означає, що Байден нчого не порушив, логічно

А я Вам вже третій раз відповідаю, що трампістка Вікторія Спарц критикувала і продовжує критикувати Байдена за порушення його обов"язків перед Україною.

Що з Вами?? :smilie10:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Getrieb

вона не трампістка, перелічити прізвища трампістів? У вас не вийде викрутитись цього разу, перерахуйте з десяток трампістів, які критикують Байдена саме за невиконання своїх зобов'язань стосовно України

Wednesday

Цитата: Getrieb від Лютий 22, 2024, 00:10вона не трампістка, перелічити прізвища трампістів? У вас не вийде викрутитись цього разу, перерахуйте з десяток трампістів, які критикують Байдена саме за невиконання своїх зобов'язань стосовно України

Як не трампістка??? :smilie10:  А по всіх українських медіа її так і називають. Так і пишуть - клята трампістка Спарц!!

А хто у вас трампісти?


 :facepalm1:  :facepalm:  :lol:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Це піпець, друзі! Її тільки лінивий трампісткою не обізвав чи в укрмедіа, чи в її соцмедіа, а коли push comes to shove, то вона вже і не трампістка! :smilie10:

Ох нічого ж собі бідоністи-викрутасники!

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

ЦитатаТим більше беручи до уваги, що ще весною 2022 року він сідав за стіл переговорів з кацапами, де збирався віддати їм захоплені території?
Не було такого

Можна десь почитати про це?

Wednesday

Цитата: білий хорват від Лютий 22, 2024, 06:46Не було такого

Можна десь почитати про це?

Стамбульські перемовини. Злі язики стверджують, що Зеленський мав підписати угоду з кацапами, за якими певні території мали відійти їм, але брити переконали його не робити цього і продовжувати воювати.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Лютий 22, 2024, 07:02Стамбульські перемовини. Злі язики стверджують, що Зеленський мав підписати угоду з кацапами, за якими певні території мали відійти їм, але брити переконали його не робити цього і продовжувати воювати.
:weep:

Байки Бабці Гані

А ще, злі язики кажуть, що марсіяни прилетять і заберуть Землю.

Зеленському можна різні речі закидувати, але здачу територій ніколи.

Ці байки притягнуті за вуха.

Я вище наводив слова ЗЕ, що він думає про здачу територій.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Лютий 22, 2024, 07:02Стамбульські перемовини. Злі язики стверджують, що Зеленський мав підписати угоду з кацапами, за якими певні території мали відійти їм, але брити переконали його не робити цього і продовжувати воювати.
Навіщо видумувати і придумувати якісь несінітниці, якщо навіть за цим посиланням чітко читаємо:

"Президент України дав дуже чіткі вказівки нашій делегації. Ми не торгуємо людьми, землями та суверенітетом. Наша позиція залізобетонна. Вона підкріплена міжнародним правом, Збройними Силами України, міжнародними санкціями, які були застосовані проти Росії, зброєю, яка була передана та передається Україні для оборони від агресора", - заявив міністр.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Лютий 22, 2024, 07:27Навіщо видумувати і придумувати якісь несінітниці, якщо навіть за цим посиланням чітко читаємо:

"Президент України дав дуже чіткі вказівки нашій делегації. Ми не торгуємо людьми, землями та суверенітетом. Наша позиція залізобетонна. Вона підкріплена міжнародним правом, Збройними Силами України, міжнародними санкціями, які були застосовані проти Росії, зброєю, яка була передана та передається Україні для оборони від агресора", - заявив міністр.

Це офіційна інформація. А що там насправді відбувалося, вони ж не розкажуть. Ти що, буквально віриш всьому, що кажуть зебіли?

Я читала це в зарубіжних джерелах і не в одному. А Росія б ніколи не підписала нічого без територіального компонента. Тому південь і здали.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Лютий 22, 2024, 07:23:weep:

Байки Бабці Гані

А ще, злі язики кажуть, що марсіяни прилетять і заберуть Землю.

Зеленському можна різні речі закидувати, але здачу територій ніколи.

Ці байки притягнуті за вуха.

Я вище наводив слова ЗЕ, що він думає про здачу територій.

Зе нічого не "думає", він не здатний. Ти ж не віриш йому, коли він каже, що в нас нема корупції, і що Баканов нє вінават?

Якщо він бреше в одному, то і в решті довіряти йому не можна. Я не вірю жодному його слову. Я вірю лише результатам -  злочинній некомпетентності в неготовності країни до війни, що кацапи майже Київ захопили, в розставлянні реально упоротих осіб типу Данілова, Баканова, Буданова та Єрмака на найвищі пости, в корупції у всіх царинах і наразі повному провалі забезпечення ЗСУ зброєю, коли його уряд два роки казав, що їм лендліз невигідний.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Лютий 22, 2024, 07:28Це офіційна інформація. А що там насправді відбувалося, вони ж не розкажуть. Ти що, буквально віриш всьому, що кажуть зебіли?

Я читала це в зарубіжних джерелах і не в одному. А Росія б ніколи не підписала нічого без територіального компонента. Тому південь і здали.
В зарубіжних це в яких, в російських?

Так, це було бажання Росії.

Ще раз, мирна здача територій, це маячня і бажання Росії, на яке ЗЕ ніколи не погоджувався і не погодиться.

Можливо західні аналітики хотіли, щоб Україна здала території, вони і зараз хочуть.

Але не приписуй це українській владі.

білий хорват

Більше того

Уряд України каже, що навіть якщо припиниться допомога, то будуть навіть лопатами воювати, але землі не віддадуть.

Wednesday

#233
Цитата: білий хорват від Лютий 22, 2024, 07:36В зарубіжних це в яких, в російських?

Так, це було бажання Росії.

Ще раз, мирна здача територій, це маячня і бажання Росії, на яке ЗЕ ніколи не погоджувався і не погодиться.

Можливо західні аналітики хотіли, щоб Україна здала території, вони і зараз хочуть.

Але не приписуй це українській владі.


Я читаю виключно англомовні матеріали, я навіть українських не читаю (недолуге укроіпсо, шите білими нитками, про те "як ми вже перемогли", як "будемо пити каву в Ялті" та "їсти шашлики в травні", як "скінчаться ракети" і "рашка загинається" і скільки "мільярдів кацапів ми вбили" - а реальність трохи інша і набагато менш рожева  :smilie2:).

Якщо українська влада не хотіла здачі територій, то як кацапи могли пройти маршем до Маріуполя? чому країна не була підготована до війни? Чому не вивезли хоча б сиротинці та будинки престарілих, а зебіл евакуював 95 квартал? Чому навіть окопи не рили?

Коли я чую про "ой, ми не думали, що пуйло нападе з Білорусі", це мене бісить. Я менеджер проектів і частина моєї роботи - менеджмент ризиків. Це означає, що я записую БУДЬ-ЯКУ можливість того, що з проектом піде щось не так, і визначаю рівень впливу та можливість цього ризику, і готую заходи, щоб ризик або не відбувся, або щоб його мінімізувати.

Ви розказуєте мене, що ні в одного високопоставленого чиновника в Україні не виникло думки, що можливість нападу з територї Білорусі існує? Вони сліпі? Вони не бачать кордонів України на мапі?

Як це взагалі можливо? це просто верх некомпетентності і я вважаю, що це було ТАК ЗАДУМАНО.

Є конкретні дії і результати і з кожним днем все гірше.

Побачимо, що здасть чи не здасть Зе, бо ще не вечір  :smilie2:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Лютий 22, 2024, 07:38Більше того

Уряд України каже, що навіть якщо припиниться допомога, то будуть навіть лопатами воювати, але землі не віддадуть.

Український "нарід" не погоджується воювати лопатами. Хай Зе бере лопату разом із тими, хто так кажуть, і відправляються на фронт. Покажуть на своєму прикладі.

Але він навіть із своїх мільярдів (нажитих на кривлянні перед агресором, включаючи під час війни) навіть ні копійки не задонував на ЗСУ. Офшори - це святе!

ПС. Землю ВЖЕ віддали. 25 відсотків території and counting.

Тому що їм "лендліз невигідний", нагадую.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Лютий 22, 2024, 07:43Я читаю виключно англомовні матеріали, я навіть українських не читаю (недолуге укроіпсо, шите білими нитками, про те "як ми вже перемогли", як "будемо пити каву в Ялті" та "їсти шашлики в травні", як "скінчаться ракети" і "рашка загинається" і скільки "мільярдів кацапів ми вбили" - а реальність трохи інша і набагато менш рожева  :smilie2:).

Якщо українська влада не хотіла здачі територій, то як кацапи могли пройти маршем до Маріуполя? чому країна не була підготована до війни? Чому не вивезли хоча б сиротинці та будинки престарілих, а зебіл евакуював 95 квартал? Чому навіть окопи не рили?

Коли я чую про "ой, ми не думали, що пуйло нападе з Білорусі", це мене бісить. Я менеджер проектів і частина моєї роботи - менеджмент ризиків. Це означає, що я записую БУДЬ-ЯКУ можливість того, що з проектом піде щось не так, і визначаю рівень впливу та можливість цього ризику, і готую заходи, щоб ризик або не відбувся, або щоб його мінімізувати.

Ви розказуєте мене, що ні в одного високопоставленого чиновника в Україні не виникло думки, що можливість нападу з територї Білорусі існує? Вони сліпі? Вони не бачать кордонів України на мапі?

Як це взагалі можливо? це просто верх некомпетентності і я вважаю, що це було ТАК ЗАДУМАНО.

Є конкретні дії і результати і з кожним днем все гірше.

Побачимо, що здасть чи не здасть Зе, бо ще не вечір  :smilie2:.
Пройоби у військовому плані і добровільна здача територій це різні речі.

Якщо і треба буде когось судити, так це за недбальство, але не за добровільну здачу територій.

Тому, не приписуй ЗЕ того, чого він ніколи не робив і не зробив би.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Лютий 22, 2024, 07:49Український "нарід" не погоджується воювати лопатами. Хай Зе бере лопату разом із тими, хто так кажуть, і відправляються на фронт. Покажуть на своєму прикладі.

Але він навіть із своїх мільярдів (нажитих на кривлянні перед агресором, включаючи під час війни) навіть ні копійки не задонував на ЗСУ. Офшори - це святе!

ПС. Землю ВЖЕ віддали. 25 відсотків території and counting.

Тому що їм "лендліз невигідний", нагадую.
"Віддали", а потім забрали.

Забрали назад київську область, забрали назад харківську область.
Забрали назад Херсон.

Далі буде...

Як отримають літаки, далі забирати буде легше.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Лютий 22, 2024, 08:11Пройоби у військовому плані і добровільна здача територій це різні речі.

Якщо і треба буде когось судити, так це за недбальство, але не за добровільну здачу територій.

Тому, не приписуй ЗЕ того, чого він ніколи не робив і не зробив би.

Що значить "добровільна"? Якщо тобі викручують руки і ти знаєш, що в тебе нема чим воювати, і скоро не буде ким, це не добровільна, а вимушена здача територій. Це я про статус кво.

А що сталося з Півднем, то пів-України так думає, я в цьому не оригінальна. Недбальство теж різне буває. Ось тут, наприклад, вважають, що то було не недбальство, а злочинний умисел. І я цим людям довіряю у їх оцінках, бо вони там були і все це бачили.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Лютий 22, 2024, 08:15"Віддали", а потім забрали.

Забрали назад київську область, забрали назад харківську область.
Забрали назад Херсон.

Далі буде...

Як отримають літаки, далі забирати буде легше.

Будем сподіватися. Але поки ті літаки прийдуть, кацапи Київ візьмуть. А оборонятися лопатами - буквально випилювати людей. Скоро дітей в окопи поженуть з такими темпами, поки зелена ботва набиває дивани валютою  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Getrieb

#239
вже заговорила зуби іншими темами так і не назвавши жодного трампіста, хто засудив Байдена за невиконання його обов'язків стосовно допомоги Україні)). Злив зарахували. Обслуга трампістів це ж маніпулятори звичайні, вони морочать голову паралельно декількома темами, думаючи, що за кожну окрему тему всі забули, прізвища трампістів у студію, хто засудив Байдена!