Маємо найвпливовішого в світі Регента.....

Попередня тема - Наступна тема

платник податків

Керівник ОП Єрмак увійшов до списку 100 найвпливовіших людей від Time, Зеленського там немає

 Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак увійшов до списку 100 найвпливовіших людей за версією журналу Time.

Про це інформує Цензор.НЕТ.

Єрмак став одним із найвпливовіших людей у категорії "Лідери". Крім нього, у списку Юлія Навальна, іранська активістка Наргес Мухаммаді, прем'єр-міністри Польщі та Італії Дональд Туск та Джордже Меллоні, губернатор Каліфорнії Гевін Ньюсом та інші.

Кілька слів про Єрмака написав для Time колишній генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен.

"Визначальними першими кадрами варварського вторгнення Росії в Україну є зернисте відео, зняте президентом Володимиром Зеленським на вулицях Києва. Послання Зеленського, якого оточувала його команда, було чітким: керівництво України нікуди не збирається йти. Безпосередньо за ним тієї ночі стояв його видатний радник Андрій Єрмак - людина, яка відіграє центральну роль у забезпеченні роботи влади.

Після повномасштабного вторгнення він доніс послання Зеленського до світу, створивши міцну мережу друзів України від Заходу до Глобального Півдня, об'єднавши їх навколо питань від санкцій до довкілля.

Я був свідком цього на власні очі під час нашої роботи над гарантіями безпеки для України, яка призвела до низки двосторонніх угод із союзниками. Зараз наша робота зосереджена на вступі України в НАТО та ЄС", - написав Расмуссен.
Джерело: https://censor.net/ua/n3484916


Ганьба....
 :facepalm1:  :facepalm1:  :facepalm1:  :facepalm1:  :facepalm1:

Wednesday

Він навіть не вибрана особа. Піар на крові справжніх патріотів  :smilie9:.

Я цій скотині ніколи не прощу брехню і дезинформацію про лендліз. Що він Україні невигідний  :smilie9:.

Як може бути невигідна зброя в будь-яких кількостях і безплатно??

В результаті це коштувало ЗСУ страшних втрат і на сьогодні загрожує втраті державності. Все це у відповідних темах тут.

https://ukrpatriots.com/forum/nformacjn-resursi/analz-pozicj-lendlz-stejkholderv-destruktivna-rol-posla-markarovo/

https://ukrpatriots.com/forum/nformacjn-resursi/ukranskij-uryad-prodovzhu-lendlz-dezinformacyu/
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

платник податків

Цитата: Wednesday від Квітень 17, 2024, 20:16Як може бути невигідна зброя в будь-яких кількостях і безплатно??
Тут трішечки не так.   В будь-яких кількостях точно не було б, а безплатно тільки те, що буде знищено при бойових діях.
Принаймі так було в Другій Світовій.

Wednesday

Цитата: платник податків від Квітень 17, 2024, 20:19Тут трішечки не так.   В будь-яких кількостях точно не було б, а безплатно тільки те, що буде знищено при бойових діях.
Принаймі так було в Другій Світовій.

Повертати треба було те, що вціліло (або заплатити, якщо залишаєш це собі), зруйноване або повністю знищене було б списане.

Але в умовах війни які шанси, що щось повністю уціліє і не буде пошкоджене?

І то повертати не треба було, здається, аж 50 чи 70 років (за минулим законом, тим, що закінчився).

Ніби то респи і Джонсон запропонують новий лендліз (з того, що я чула, це той самий 4-й законопроект).

Чекаємо деталей. Реально, без лендлізу і довготривалого sustained постачання зброї Україні нічого не світить.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

платник податків

Ну що ж, чекаємо реакцію Найвеличнішого. :icon_cool:

Його Его отримало архіболючий удар. :hot:

Wednesday

Цитата: платник податків від Квітень 17, 2024, 20:27Ну що ж, чекаємо реакцію Найвеличнішого. :icon_cool:

Його Его отримало архіболючий удар. :hot:

Я думаю, ця маріонетка може і не знати - якщо не докладуть  :laugh:.

Всі ці рейтинги - до одного місця. Це все піар і робиться за бабло. Для звичайних платників податків, за чиї гроші йде підтримка України, це нічого не значить і навіть викликає зворотну реакцію.

Особливо враховуючи, що на це можуть йти навіть гроші з іноземної допомоги, з якої фінансується бюджет, а значить, різні державні піар-кампанії.

Зебіла на Заході прості люди давно ненавидять і чудово знають, що він собою представляє.

Тому я завжди казала, що він повинен поменше світити своїм гнусавим ХХХ, а піар повинні робити наші героїчні воїни - чоловіки, жінки, хлопці і дівчата. Дивлячись на реальних людей, які реально роблять неможливе у дуже складних умовах, навіть найзатятіше найвпертіше серце зарубіжного платника податків не витримає (там люди переважно добрі і співчутливі).

А коли бачиш нахабну заточку Зебіла і чуєш його хуцпаті вимоги, просто хочеться послати його наХХХ :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

платник податків

Цитата: Wednesday від Квітень 17, 2024, 21:07Я думаю, ця маріонетка може і не знати - якщо не докладуть  :laugh:.

Обов'язково цей рейтинг дійде до Найвеличнішого.   У єрмака також є завидливі вороги, які мітять на його місце біля Бубочки. Знаючи маніакально хворобливу пристрасть Найвеличнішого до оплесків і рейтингів, вони не можуть не скористатися таким шансом. :smiley14:

Wednesday

Цитата: платник податків від Квітень 17, 2024, 21:25Обов'язково цей рейтинг дійде до Найвеличнішого.   У єрмака також є завидливі вороги, які мітять на його місце біля Бубочки. Знаючи маніакально хворобливу пристрасть Найвеличнішого до оплесків і рейтингів, вони не можуть не скористатися таким шансом. :smiley14:


Цілком можливо.

Але як же обурють всі ці інтриги і підкилимний движ, враховуючи, що відбувається на фронті  :smilie9:.

Їм то що. В них ніхто ні з родичів, ні з близьких, ні їх дітей, ні вони самі не в окопах.

Будуть погані справи - просто першими звалять за кордон.

А якщо Україна виграє, припишуть всі здобутки собі.

Тому я завжди казала, що в поствоєнній Україні до влади повинні прийти ті, хто особисто своїми руками здобував перемогу.

А не це кодло  :bluet:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Дуже вдало, як завжди, від цього ресурсу  :laugh:.




Але час Зебілу збирати каміння наступить тоді, коли ... ой, я не можу тут цього написати  :smilie9: .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

платник податків

Цитата: Wednesday від Квітень 17, 2024, 21:31Дуже вдало, як завжди, від цього ресурсу  :laugh:.




Але час Зебілу збирати каміння наступить тоді, коли ... ой, я не можу тут цього написати  :smilie9: .

 :super:

Який сьогодні обнадійливий день!!!
- в Конгресі США видно прогрес по наданню допомоги Україні
- в Україні можуть скластись умови, при яких всесильний начальник канцелярії Президента і дуже ймовірний агент кацапського впливу буде відправлений у відставку.


Wednesday

Цитата: Wednesday від Квітень 17, 2024, 21:07Всі ці рейтинги - до одного місця. Це все піар і робиться за бабло. Для звичайних платників податків, за чиї гроші йде підтримка України, це нічого не значить і навіть викликає зворотну реакцію.

Особливо враховуючи, що на це можуть йти навіть гроші з іноземної допомоги, з якої фінансується бюджет, а значить, різні державні піар-кампанії.


Не я одна так думаю. Тепер розумієте, чому Спарц вимагає, щоб американська допомога йшла тільки на зброю, а не на цих сук??

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Гарячі пиріжки просто з печі від Шапошникова  :laugh:.


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: платник податків від Квітень 17, 2024, 21:39:super:

Який сьогодні обнадійливий день!!!
- в Конгресі США видно прогрес по наданню допомоги Україні
- в Україні можуть скластись умови, при яких всесильний начальник канцелярії Президента і дуже ймовірний агент кацапського впливу буде відправлений у відставку.


По другому пункту - Шапошников вважає, що Єрмак буде новим гауляйтером замість Зебіла  :facepalm:.

І через це його піарять.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

По допомозі треба дивитися так, що сам по собі біл майже не відрізняється від того, що пропонували деми і що було затверджено Сенатом. Можливо, це спеціально, щоб отримати консенсус із демами.

Особисто я найважливішим вважаю 4-й законопроект, де про лендліз, ака безвідсоткову позику. Саме це повинно забезпечити ЗСУ всім потрібним, бо у першому білі для ЗСУ там небагато і ті гроші швидко закінчаться.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.