Грузія стає вірним сателітом Росії

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

#40
Цитата: білий хорват від Травень 01, 2024, 11:02Ти вільна людина і обговорювати можеш все на світі.

Тільки роблячи неправильні висновки 

Це твоя думка, а я думаю, що це в тебе неправильні висновки, а мої - правильні.

Цитатати поширюєш свій мислевірус на інших.

Не більше і не менше, ніж якась інша людина, включаючи тебе чи будь-якого дописувача тут чи деінде. Ти ж не закликаєш дописувачів на Єрмачці самоцензурувати себе щодо того, що вважаєш правильним чи неправильним ТИ, наприклад?

ЦитатаЗ чого ти це взяла?
Це мої власні думки і мої власні переконання.

З того, що вони співпадають з наративами соросятини, у яких все, що спрямоване проти них - це відразу "происки врагов", "російська пропаганда" і "ворожі наративи".

Але Росія - не єдиний ворог української державності. Більшість українців цього не знає і не розуміє, бо не в курсі і їм нікому це розказати, враховуючи, що всі ЗМІ лежать під цією самою п"ятою колоною.

ЦитатаПравильно, заборонити свободу слова, залишити тільки "правильні" ЗМІ і да здравствует Беларусь.

Кожен сам для себе має вирішувати, що і кого читати.
Забороняти щось це повернення до тоталітаризму.

Ну, але ж ти постійно читаєш УП і постійно цитуєш їх. А вони визнані такою ж проплаченою із-за кордону чужими грошима організацією "правильними" медіа.

Таким чином, ти протирічиш сам собі.

А я кажу, що в Україні теж повинен бути такий же закон, де всі ці соросячі медіа за чужі гроші повинні бути відмічені відповідно. І російські теж.

ЦитатаЦе не стосується проросійських медіа, бо з Росією у нас війна.
Тому все проросійське треба заборонити, як вороже.

Я погоджуюсь, але в Україні при теперішній владі цього буде. Зелений уряд вивів у найвищі кола влади проросійських людей. Нагадати про Баканова, Татарова і так далі? Це Зеленський їх призначив.

ЦитатаМи, це хто?

Ти і Адміністратор (в одному лиці)?

Чи ти на себе в множині говориш?

Я використовувала у розумінні The Royal We, але таку думку, як в мене, поділяє багато людей і зокрема, пундіти, про яких я розповіла в цій темі. Я дуже рада цьому.

ЦитатаТак, грузини вибрали шлях стати другою Білоруссю. 

Поясни, на чому ти базуєш такі висновки. А може, вони вибрали шлях стати другою Турцією, Угорщиною чи Польщею до приходу соросятини?

ЦитатаТільки потім такі, як Ілони Маски кажуть, що вони "мають право"...

Ілони Маски мають право казати що хочуть - це називається свобода слова.

ЦитатаМають право на відділення Криму, Донбасу, бо їх прищемляють, бо вони "мали право" а їм цього не дали.
Цікаво, звідки такі висновки зробив Ілон Маск?

Може, послухав президента США Обаму? Я давала відповідне посилання.

ЦитатаЗвідки вся Європа казала, що в Україні громадянська війна, а не війна з Росією.

Мені невідомо, що вся Європа це казала. Можеш надати якісь докази?

ЦитатаТак і тепер з Грузією, твої висновки будуть переконувати інших, що ось цих людей побили правильно, бо вони заважали уряду прийняти "правильний" закон.

https://www.eurointegration.com.ua/news/2024/05/1/7185009/

Ось бачиш, ти знову тулиш сюди соросячу пропаганду, а кажеш, що це твої власні висновки.

Твої власні висновки - це коли ти особисто почитав та фахово порівняв ці два закони і переконався, що в грузинському будуть відмічати всіх іноагентів, крім кацапських. Якщо будуть відмічати і кацапських теж, ти будеш продовжувати наполягати, що це поганий закон, що він антиросійський за суттю, і що Україні такий закон не потрібний?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#41
ЦитатаТе ж саме можна було сказати і про Майдан і про опозицію до Януковича.
Чим це відрізняється від законів прийнятих за часів Януковича, які обмежували дії опозиції?

Я не порівнювала ці закони і не можу сказати, чим вони відрізняються. А ти порівнював чи просто береш на віру те, що прочитав на Єрмачці і в інших соросячих медіа, які спонсоруються з того ж гаманція, що і так звана "опозиція", і саме тому так голосно верещать з цього приводу?

ЦитатаВиходить, що Янукович діяв легально і розганяв майданівців легально?

Ти плутаєш "легальний" з "авторитарним", "недемократичним" і так далі. Я не пам"ятаю всіх деталей, але якщо той закон було прийнято по процедурі і у відповідності із законодавчими стандартами України і міжнародних організацій, членом яких є Україна з юридичної точки зору, то цей закон був абсолютно легальним.

Але він був морально неправильним.

Але ж це поняття відносні. Ось протести в університетах США. Одні і ті ж протести декілька тижнів були легальними і поліція нічого не робила, а вчора - бум! назвала ці протести заворушеннями і почала арештовувати сотні протестантів. Той же "заколот" 6 січня абсолютно нічим не відрізняється від Майдану (на Майдані було гірше), а люди вже роками сидять. І докажи, що це незаконно!

ЦитатаТи не вмієш дивитися глобально.

Це все пов'язано.

Я можу сказати це ж саме. Ти все зводиш до дихотомії Росія-Україна, а більшості країн світу начхати на це, вони роблять те, що вигідно їм. Ти можеш тисячу раз про це написати, але це нічого не змінить.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

ЦитатаЦе все підсилює ворога, а отже послаблює Україну.

Спочатку Грузія стане другою Білоруссю, потім Казахстан, Молдова....

А тебе тільки Україна хвилює.
А що це все події однієї ланки, ти не бачиш.

Впливи Росії зміцнюються, розширюються, а отже Росія стає сильнішою.
А отже Україні буде важче.

Може, буде, а може, не буде.

Нагадай мені, з яких чинників ти виходив, коли робив оцей прогноз:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1120926.msg26384529#msg26384529


Або цей:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1120926.msg26400817#msg26400817


Або вірив казочкам про привида Києва, якого просто не існувало:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1120926.msg26392244#msg26392244


За фактом ніхто не вписався за Україну і навряд чи впишеться. А Росія тільки збагатилася за роки війни і саме на продажі нафти, тому що фейкові санкції увели такі спеціально, хоча могли б увести нафтове ембарго.

Тому робити ці прогнози навряд чи варто. Світ багатофакторний, а коли ти кажеш, що Грузії робити чи ні, то звучить схоже на те, як пуйло каже, що Україна не має право вступити в НАТО чи мати свою армію.

А що є треті, четверті, двадцяті варіанти розвитку подій, ти не припускаєш?

Україна - це приклад, як НЕ треба робити, і як НЕ треба керувати своєю країною. Тому що за фактом ми бачимо, що за 30 років вона практично доведена до ручки.

Тоді як Турція, Саудівська Аравія, донедавна Польща - є прикладом успішних автономних країн.

Може, грузини подивилися на український Майдан і сказали - а ми не хочемо так. Ми не будемо майданити, будемо тягнути час, поки можемо, з кацапами, а за цей час озброїмось по вуха і зможемо дати гідну відсіч Росії, якщо вона нападе?

Замість того, як в Україні, поки вона була в розпалі внутрішнього протистояння і абсолютно неготовою у всіх відношеннях до ножа в спину?

Такий варіант не спадає на думку?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Травень 01, 2024, 11:06Печерську Лавру в Києві почали забирати

Процес іде
Не все відразу
За панування Медведчука і прихожанина московського патріархату Порошенка такого і подумати не можна було

В інших новинах - Печерський суд вирішив зняти електронний браслет із митрополита УПЦ МП Павла.

І що, процес іде?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Травень 01, 2024, 16:14У Європарламенті закликали позбавити Грузію статусу кандидата на членство в ЄС
Після застосування насильства силовиками в Тбілісі на мітингу проти закону про "іноагентів" у Європарламенті закликали ЄС позбавити Грузію статусу кандидата на вступ.

Джерело: євродепутатка Віола фон Крамон, "Європейська правда"

Деталі: Членкиня Європарламенту заявила, що насильство проти протестувальників у Грузії, які мирно демонстрували проти закону про "іноагентів", повинне зіткнутися з конкретними наслідками.

Вона закликала у своєму Twitter (Х) відкликати у Грузії статус кандидата на вступ до ЄС, який країна отримала в грудні минулого року. Багато хто вважає, що Грузія отримала статус авансом, оскільки ЄС пішов на цей крок, аби не допустити розвороту Тбілісі у бік Росії.

Також євродепутатка пропонує зупинити європейське фінансування проєктів Грузії, запровадити санкції проти проросійського олігарха та фактичного керівника партії влади Бідзіни Іванішвілі і заборонити в'їзд для депутатів, які голосували за суперечливий закон.

https://www.pravda.com.ua/news/2024/05/1/7453779/


Євросоюз = соросятина.

Поки ти цього не відчував у практичному сенсі, бо у вас був нормальний консервативний уряд.

Але все, Польща дефакто впала.

Ось, наприклад:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Травень 01, 2024, 16:24Грузія перетворюється на другу Білорусь.

Росія поширює вплив на Грузію.

Білорусь + Грузія = сильніша Росія.
Сильніша Росія = важче буде Україні.

Але їм (Wednesday + Адміністратор) це по барабану.

Хто наступний?

Казахстан?
Молдова?

Див. мої аргументи про прогнози і про внутрішніх ворогів України.

Я лише декілька днів тому назад взнала, що фонд Відродження був тут ДО того, як Україна взагалі стала незалежною  :smilie10:.

От ти кажеш про системне мислення і бачення цілісної картини. Як ти думаєш, хто завдав більше шкоди Україні за ці 30 років - Пуйло і Росія чи організації та особи, які під виглядом боротьби за демократію і проти корупції та Пуйла корумпували, розкрадали, послаблювали, брехали і робили так, щоб до влади ніколи не змогли прийти справжні патріоти і державники, а тільки і виключно ті, хто вигідні їм для дерибану?

І це не про вибілювання Росії і зняття з них відповідальності, а про тих, хто мав би почати озброювати Україну до зубів з першого дня незалежності, а насправді за бабло Сороса роззброїв її, віддав тому ж агресору ядерну зброю і зробив все можливе, щоб позбавити її реальної незалежності та самодостатності і зробити її якомога більш залежною від зовнішньої допомоги.

І визначи, де тут насправді root cause того, що відбулося і продовжує відбуватися на сьогодні.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Рада, що в багатьох українців розкриваються очі на ситуацію - це з коментарів під статтею ЄП:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

У Європарламенті – новий заклик забрати в Грузії кандидатський статус в ЄС

Литовський євродепутат Пятрас Ауштрявічюс слідом за своєю колегою Віолою фон Крамон закликав Єврокомісію призупинити кандидатський статус Грузії на вступ до ЄС через просування у парламенті законопроєкту про "іноагентів".

Про це, як пише "Європейська правда", Ауштрявічюс написав у четвер у своєму Twitter (Х).

Євродепутат вважає, що керівна партія Грузії "Грузинська мрія" не змогла впоратись із тим, щоб країна відповідала своєму кандидатському статусу на членство у ЄС.

"Прийнятий закон про іноземне втручання є кроком назад від демократичних принципів. Я закликаю Єврокомісію призупинити статус кандидата та скоротити економічну допомогу (Грузії. – Ред.)", – написав Ауштрявічюс.

https://www.eurointegration.com.ua/news/2024/05/2/7185131/

білий хорват

Через закон про "іноагентів" інтеграція Грузії в ЄС і НАТО під загрозою – Держдеп

США засудили законодавство у дусі Кремля про "іноземний вплив", яке в другому читанні ухвалив парламент Грузії, а також неправдиві наративи, які урядовці використали для його захисту.

Цей закон та антизахідна риторика керівної партії "Грузинська мрія" поставили Грузію на нестабільну траєкторію, йдеться в повідомленні.

"Заяви й дії грузинського уряду несумісні з демократичними цінностями, які лежать в основі членства в ЄС і НАТО, і таким чином ставлять під загрозу шлях Грузії до євроатлантичної інтеграції", – зазначив Міллер.

За його словами, члени керівної партії чітко заявили, що метою цього закону є змусити замовкнути критичні голоси та знищити активне громадянське суспільство Грузії, яке слугує критичним контролем над урядом у будь-якій демократичній країні.

"Коментарі, які неправильно характеризують іноземну допомогу Грузії, що ми надавали протягом 32 років для зміцнення економіки, демократії та здатності Грузії стримувати російську агресію, фундаментально підривають міцні відносини, які ми розвинули з урядом та народом Грузії", – вказав Міллер.

білий хорват

ЄС знову попередив Грузію про наслідки для її європрагнень через закон про "іноагентів"

У ЄС вчергове попередили Грузію, що ухвалення закону про "іноагентів" матиме наслідки для процесу її інтеграції до Європейського Союзу.

Про це у понеділок на брифінгу в Брюсселі заявив речник зовнішньополітичної служби ЄС Петер Стано, повідомляє "Європейська правда".

Стано нагадав, що ЄС у своїх минулих заявах був дуже чітким: "схвалення цього закону відводить Грузію від проголошеної цілі бути ближче до ЄС". У цьому контексті він нагадав про спільну заяву глави дипломатії ЄС Жозепа Борреля та єврокомісара Олівера Варгеї.

https://www.eurointegration.com.ua/news/2024/04/29/7184870/

білий хорват

Грузію попередили про загрозу зміни політики США у разі схвалення закону про "іноагентів"

Двопартійна група Сенату США 26 квітня надіслала лист прем'єр-міністру Грузії, в якому попередила, що якщо нововнесений законопроєкт про "іноагентів" стане законом, вони будуть змушені домагатися зміни політики Сполучених Штатів щодо Грузії.

Про це, як пише "Європейська правда", повідомило видання "Грузия Online"

Лист главі уряду Грузії Іраклію Кобахідзе спрямували 14 сенаторів. Цей документ за змістом є найрізкішим серед усіх інших заяв з боку Сенату.

Сенатори у листі закликали уряд Грузії відкликати закон, який ставить під загрозу відносини США і Грузії, а також підвищує ймовірність запровадження санкцій щодо окремих осіб, припинення прямого державного фінансування і розширення візових обмежень.

Сенатори також відкидають твердження керівної партії "Грузинська мрія" про те, що закон про "іноагентів" аналогічний американському FARA.

Наприкінці листа сенатори обіцяють, що ніколи не залишать "прагнення грузинського народу, який голосно і ясно висловився на підтримку демократичного і європейського майбутнього, почутого всіма".

За їхніми словами, відносини між США і Грузією ґрунтуються на взаємних інтересах і спільних цінностях, і кожен із них є рішучим прихильником подальшого поглиблення цих відносин.

https://www.eurointegration.com.ua/news/2024/04/27/7184769/

білий хорват

"Євросоюз закликає Грузію утриматися від ухвалення законодавства, яке може поставити під загрозу шлях Грузії до ЄС – шлях, який підтримує переважна більшість громадян Грузії", – йдеться у спільній заяві високого представника Європейського Союзу із зовнішньої та безпекової політики Жозепа Борреля та єврокомісара з питань європейської політики сусідства та розширення Олівера Варгеї.

У заяві стверджується, що Грузія має активне громадянське суспільство. "Запропонований закон обмежить можливості громадянського суспільства та засобів масової інформації вільно діяти, може обмежити свободу висловлення поглядів та несправедливо стигматизувати організації, які приносять користь громадянам Грузії", – сказано у заяві. Тож у Єврокомісії резюмують: "цей закон не відповідає основним нормам та цінностям ЄС", а тому його остаточне ухвалення "негативно вплине на прогрес Грузії на шляху до ЄС".

https://www.eurointegration.com.ua/articles/2024/04/18/7184062/

білий хорват

Цитата: Wednesday від Травень 01, 2024, 22:20Я не порівнювала ці закони і не можу сказати, чим вони відрізняються. А ти порівнював чи просто береш на віру те, що прочитав на Єрмачці і в інших соросячих медіа, які спонсоруються з того ж гаманція, що і так звана "опозиція", і саме тому так голосно верещать з цього приводу?
Тобто для тебе грузинська опозиція - це так звана "опозиція"?

Ось і тітушки побили "так звану опозицію".
Все, як в Україні під час Майдану.

Кого ти захищаєш?
Кого ти називаєш так званою опозицією?

Учасників протесту проти закону про "іноагентів" у Тбілісі побили "тітушки"

Група невідомих чоловіків спортивної статури напала на учасників акції протесту в Тбілісі, які виступають проти ухвалення резонансного закону про "іноагентів".

Про це, як пише "Європейська правда", повідомив грузинський проєкт SOVA.

Інцидент стався в районі проспекту Цариці Тамар недалеко від площі Героїв, де 2 травня зібралися тисячі маніфестантів. Постраждалим надали медичну допомогу.

Один з учасників мітингу розповів, що нападники пересувалися на кількох автомобілях і з'явилися раптово.

"Ми йшли, співали пісні, вони зупинили (авто), вийшли, напали на когось, почали бити людей. Я спробував їм допомогти, вони кинули мене на землю", – розповів телекомпанії Formula один із мітингувальників.

За даними ЗМІ, агресивні люди пересувалися на кількох автомобілях. Припускають, що нападники – спортсмени.

У бесіді з журналістом Mtavari Arkhi постраждалий хлопець сказав, що було 10-15 нападників.

За даними телеканалу, кілька людей отримали серйозні травми, у них вибиті зуби і, ймовірно, струс мозку. Деяких доправили в лікарню.

https://www.eurointegration.com.ua/news/2024/05/3/7185163/

білий хорват

Цитата: Wednesday від Травень 01, 2024, 21:47А може, вони вибрали шлях стати другою Турцією, Угорщиною чи Польщею до приходу соросятини?
Польща, Угорщина і Турція є країнами НАТО і підпорядковуються законам і цінностям НАТО.

Казати, що Грузії ні НАТО, ні ЄС не потрібний - це робота на ворога.

Раздєляй і владствуй

білий хорват

ЦитатаЄвросоюз = соросятина.

Тобто

Євросоюз - зло, не варто до них прислуховуватись, не варто туди вступати.

НАТО - зло, не варто до них прислуховуватись, не варто туди вступати.

США, Держдеп, сенатори - зло, не варто до них прислуховуватись, не варто з ними бути в згоді, не варто з ними співпрацювати.

Такі наративи - це робота на ворога.



Цитата: Wednesday від Травень 01, 2024, 21:47Ну, але ж ти постійно читаєш УП і постійно цитуєш їх. А вони визнані такою ж проплаченою із-за кордону чужими грошима організацією "правильними" медіа.

Таким чином, ти протирічиш сам собі.

А я кажу, що в Україні теж повинен бути такий же закон, де всі ці соросячі медіа за чужі гроші повинні бути відмічені відповідно.
По-перше, я не закликаю заборонити інші ЗМІ.
Я проти такого закону в Україні.

По-друге, я читаю тих і цитую тих, хто думає як я, і відповідає моїм переконанням.

УП пише все то само, про що думаю я, і до чого переконаний я.
І я не вважаю УП ресурсом, який шкодить Україні.

Чого тепер не скажеш про твій ресурс.

Цей ресурс і все що тут "ви пишете" - це прихована робота на ворога, це виправдання поширення політичної гегемонії Росії на інші країни, це засудження висловів європейських політиків, це засудження висловів держдепу та сенаторів США, які вказують, що такі дії Грузії не сумісні з європейськими цінностями та цінностями НАТО.

Раздєляй і владствуй

Я вже мовчу про захист союзників Росії, таких, як Іран.

Цей ресурс Україні варто б було внести в список ворожих ресурсів для України.


Wednesday

#55
ЦитатаЄвросоюз - зло, не варто до них прислуховуватись, не варто туди вступати.

НАТО - зло, не варто до них прислуховуватись, не варто туди вступати.

США, Держдеп, сенатори - зло, не варто до них прислуховуватись, не варто з ними бути в згоді, не варто з ними співпрацювати.

Наведи цитати, де я таке писала про Грузію. Чекаю.

Насправді я ніде такого не писала, а писала, що грузинський народ має право сам вибирати свою долю. Це означає самому вирішувати, що робити, які закони приймати і куди їм вступати чи не вступати.

Так само, як український. Сподіваюсь, ти не будеш це заперечувати?

І впевнена, це записане в їх основному законі - конституції.

Щодо вступу України в ЄС, я вважаю (і про це є окрема тема), що це їй невигідно з точки зору української державності, тому що ми вже бачили, що країни члени Євросоюзу просто нагинають по ряду питань і нав"язують їм політику, яка невигідна. Саме тому ЮК і вийшли з Євросоюзу і саме тому вони тепер здатні допомагати Україні. Я вже писала, що якби Великобританія не була автономною, Україна би вже давно не воювала.

Приклади абсурдної політики ЄС добре видно на прикладі протестів фермерів, де їм бюрократи з Брюселю диктують, що треба вирізати 200 тисяч корів чи скоротити на треть кількість вирощеної продукції. Впевнена, українські фермери будуть просто в захваті від такого диктату!

І це лише ОДИН приклад.

А ще хочу побачити, як буде реагувати Хорват, коли в дівчачий туалет школи, куди ходить його донька, зможуть вільно заходити хлопчики, тому що вони оголосили себе дівчатами і тому що тепер такий закон. "Стандарти ЄС і НАТО", як пише Хорват, ЛОЛ!

Щрдо вступу в НАТО, я роками адвокатувала за це, і кожен може підняти мої цитати і подивитися і на Єрмачці і тут (про це теж є окрема тема).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Травень 03, 2024, 10:37У Європарламенті – новий заклик забрати в Грузії кандидатський статус в ЄС

Литовський євродепутат Пятрас Ауштрявічюс слідом за своєю колегою Віолою фон Крамон закликав Єврокомісію призупинити кандидатський статус Грузії на вступ до ЄС через просування у парламенті законопроєкту про "іноагентів".

Про це, як пише "Європейська правда", Ауштрявічюс написав у четвер у своєму Twitter (Х).

Євродепутат вважає, що керівна партія Грузії "Грузинська мрія" не змогла впоратись із тим, щоб країна відповідала своєму кандидатському статусу на членство у ЄС.

"Прийнятий закон про іноземне втручання є кроком назад від демократичних принципів. Я закликаю Єврокомісію призупинити статус кандидата та скоротити економічну допомогу (Грузії. – Ред.)", – написав Ауштрявічюс.

https://www.eurointegration.com.ua/news/2024/05/2/7185131/

Ти не в курсі, що рада Євросоюзу складається із багатьох партій і там представники з різними політичними поглядами (навіть антиукраїнськими) і що заяви індивідуальних депутатів не завжди представляють позицію Євросоюзу в цілому?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Травень 03, 2024, 10:50ЄС знову попередив Грузію про наслідки для її європрагнень через закон про "іноагентів"

У ЄС вчергове попередили Грузію, що ухвалення закону про "іноагентів" матиме наслідки для процесу її інтеграції до Європейського Союзу.

Про це у понеділок на брифінгу в Брюсселі заявив речник зовнішньополітичної служби ЄС Петер Стано, повідомляє "Європейська правда".

Стано нагадав, що ЄС у своїх минулих заявах був дуже чітким: "схвалення цього закону відводить Грузію від проголошеної цілі бути ближче до ЄС". У цьому контексті він нагадав про спільну заяву глави дипломатії ЄС Жозепа Борреля та єврокомісара Олівера Варгеї.

https://www.eurointegration.com.ua/news/2024/04/29/7184870/

Ну попередили і що?

Україну теж попереджали не використовувати американську зброю по території Росії, не знищувати їх інфраструктуру і не переходити "червоні лінії".

Ти з цим згодний?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#58
Цитата: білий хорват від Травень 03, 2024, 10:53Грузію попередили про загрозу зміни політики США у разі схвалення закону про "іноагентів"

Двопартійна група Сенату США 26 квітня надіслала лист прем'єр-міністру Грузії, в якому попередила, що якщо нововнесений законопроєкт про "іноагентів" стане законом, вони будуть змушені домагатися зміни політики Сполучених Штатів щодо Грузії.

https://www.eurointegration.com.ua/news/2024/04/27/7184769/


Ну, в Хорвата всі без винятку американські сенатори і конгресмени 100 відсотків праві, їм треба вірити беззаперечно і ніколи не піддавати сумнівам їх вимоги:

https://thehill.com/policy/national-security/466064-dozens-of-dem-lawmakers-press-state-department-to-designate-white/
ЦитатаДесятки законодавців-демократів у середу вимагали від Державного департаменту визнати три групи, які прихильні до переваг білої раси, іноземними терористичними організаціями, стверджуючи, що зміна класифікації може допомогти США серйозно протистояти ескалації кризи білого екстремістського насильства.

У листі під керівництвом конгресмена Макса Роуза (Нью-Йорк), головного демократа в підкомітеті з питань боротьби з тероризмом Комітету Палати представників з внутрішньої безпеки, 39 законодавців запитали Державний департамент, чому вони не помістили український батальйон «Азов», фінський Північний рух опору чи Національний центр Великої Британії. Дія в списку США «іноземних терористичних організацій» (FTO).

За тим самим скриптом, що і кацапи.

До речі, там навіть по новому закону про допомогу нібито відмовляються надати їм зброю.

Цитата«Азов» воює на передовій, але обмежений у використанні зброї. Зокрема, бригада досі не отримує західну зброю, заявив командир «Азову» Денис Прокопенко («Редіс»). У низці законів про асигнування США міститься поправка про заборону надання будь-яких коштів «на зброю, навчання або іншу допомогу «Азову».

Але Хорват аплодує. Яка різниця, що люди, які на своїй шкурі вигрібають, загинуть без цієї зброї. Святі американські сенатори і конгоесмени не можуть бути неправі!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Травень 03, 2024, 11:19Польща, Угорщина і Турція є країнами НАТО і підпорядковуються законам і цінностям НАТО.

Так? А я думала, що в першу чергу вони керуються власними законами - конституцією і так далі. А статути НАТО - це окремо і вони стосуються конкретно підписаних і ратифікованих угод в контексті самого НАТО.

Хмм ... у Польщі, Угорщині та Турції статут НАТО перевищує конституції цих країн за юридичною силою?

Хорват, ти впевнений?  :laugh:


ЦитатаКазати, що Грузії ні НАТО, ні ЄС не потрібний - це робота на ворога.

Цитату, де я таке казала. Ти некрасиво брешеш, перекручуєш і наводиш на мене наклеп  :smilie9:.

Я казала, що народ Грузії має право вибирати власну долю. Як і будь-який інший народ світу.

Якщо ти їм нав"язуєш їх вибір і кажеш, куди їм вступати чи не вступати, ти нічим не відрізняєшся від пуйла, який каже, що Україні не можна вступати в НАТО. Це позиція гегемона і неповаги до вільного вибору вільної незалежної нації.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.