Грузія стає вірним сателітом Росії

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: білий хорват від Квітень 30, 2024, 07:36Пропутінська влада Грузії захищає себе - це добре.

Дайош Грузію сателітом Росії!

Ну то хай самі грузини вирішують, де і з ким їм бути. Їм на Україну було пофіг, то чого я маю за них переживати?

Закон повинен помічати не тільки американських, а і російських інфлюенсерів, чи не так?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Квітень 30, 2024, 07:40Wednesday в тебе змішалися мухи з котлєтами.

Ти так договоришся, що згідно твоєї логіки Майдан це був державний переворот.

Верніть Януковича, бо він правовитий правитель. Україна має бути правовою державою, тому Майдан це переворот, який відбувся не згідно з законами України.

До чого тут взагалі Україна і Майдан? Хіба в Україні був такий закон? Його і зараз немає, як і незалежних українських медіа.

Ну в США мирний протест - це "переворот", люди за це сидять, тільки тому що зайшли у будівлю. Хоча за конституцією США мають право на мирний протест.

В Україні був Майдан, Революція Гідності. Люди реально вийшли за порухом серця, їх ніхто не заставляв. У мене на майдані були члени родини.

Але майдан би не обійшовся без великих грошей, і це факт. Нуландша з печеньками (а в неї дуже погана репутація) -  це факт. "F**ck the EU" і рішалки ставити "Яца" - це факт. Кошулинський, який прикидається для відео, що несе ноші з пораненим - це факт.

А ось хто розстріляв Майдан, ми так і не знаємо. "Українському народу ще зарано знати правду про це". Казали таке? Казали.

Я це питання для себе ще не закрила.

Але я досить довго живу на світі, щоб розуміти, що nothing is what it seems.

І що Майдан по факту не тільки не переміг, а український народ вчергове в грубій формі тр**нули.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Квітень 30, 2024, 07:30У вас був вибір - Кошулинський.

Фаріон: «Мене дивує, як суспільство не бачить зв'язку між Порошенком і Зеленським»
 
Порошенко і Зеленський абсолютні партнери і породження один одного

Ірина Фаріон: - Я не бачу жодних здобутків. Навпаки, це відкат країни у 2012 рік, це ретро Януковича у його найгіршому варіанті. Такі собі піонери та жовтенята «Партії Регіонів» прийшли до влади, тому що попередня влада не закріпила здобутки Майдану, а знищила їх.

Не можна розглядати владу Зеленського як окреме явище від тих процесів, які мала Україна впродовж усіх 29 років.

Зеленський - це наслідок недовлади Порошенка. Порошенко зробив все для того, щоб нейтралізувати національний дух Майдану, знищити добровольчий рух, загнати Україну в Мінський формат домовленостей, накинути Україні абсолютно путінський закон про ОРДЛО і довести українців до страшного фінансового та економічного зубожіння.

Те, що Порошенко і Зеленський - абсолютно тотожні формації, найкраще свідчить їх голосування за закон про продаж землі. Те, що Порошенко і Зеленський абсолютні партнери і породження один одного, свідчить повна реанімація путінської сили у парламенті на чолі із Медведчуком. Ця п'ята колона всередині країни, внутрішній ворог був оживлений саме в часи Порошенка, не лише в політичному, а й в економічному плані.

Медведчук входить тепер до десятки найбагатших людей країни. У порівнянні з його рейтингом в часи президентства Ющенка, Медведчук наростив його максимально саме завдяки Порошенкові.

 За часів Ющенка Медведчук ледве мав 1% підтримки у своєму дикому блоці «НеТак», до якого входив однопартієць Порошенка Кравчук. Всі вони вийшли з однієї злочинної, партії, що називалась СДПУ(о), тобто партії антиукраїнської і антинаціональної.

 Якщо у такому контексті вміти аналізувати, то ми насправді побачимо повну і абсолютну реанімацію режиму Росії всередині України. І те, що ми маємо сьогодні - це насправді створення так званої малоросійської колегії.

 Мене дивує тільки одне - як суспільство не бачить зв'язку між Порошенком, Зеленським і Медведчуком які є ланками одного ланцюга - ланцюга знищення Української держави за суттю. Бо українська держава за суттю буде тільки тоді, коли ідеологічно вона буде українською.

 Натомість наше суспільство не голосує за ідеологічні партії, бо не виросло до державницького рівня усвідомлення себе.

Наше суспільство голосує за фантики, голосує за обіцянки, голосує за мир ціною втрати України. Тому я б не аналізувала рік правління Зеленського, як окреме явище. Зеленський продовжує все те, що робив Порошенко. Зеленський не скасував Мінський формат домовленостей, якій є для України тупиковим. Зеленський у грудні 2019 року продовжив дію закону про ОРДЛО, не змінивши у цьому законі жодної букви, а лише дату, що відтермінувало його на рік. Тобто зовнішня політика Зеленського - це те саме, що й політика Порошенка. Це політика капітуляції. Тому аналізувати, що зробив Зеленський, не має жодного сенсу.

Націоналізм - це єдина ідеологія, яка може вивести Україну на шлях самостійної держави

Проблема Кошулинського була в тому, що в нього була дуже сира і дуже лівацька, практично комуністична платформа. Тому його і підтримало мало людей. І це навіть не мало значення, бо я думаю, що зебіла просто "поставили", хоча за нього дійсно багато людей голосувало.

Я в принципі з тобою згідна, тому що я написала, що Майдан не переміг. Якби Майдан дійсно переміг, Порошенко і Зеленський як президенти були б неможливими.

Я також погоджуюсь про націоналізм. Я формулюю це трохи по-іншому - державницьке мислення, Україна понад усе, МУГА. Але принципи одинакові.

А ти змінив свою думку про Зебіла. Раніше ти був реальним його фанатом  :gigi:. Але я рада, що змінив.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Квітень 30, 2024, 07:56Я не кажу, що це добре. Я кажу, що це логічно. Якби я хотіла втримати владу, я б теж це зробила.
Ти захищаєш, ти говориш, що влада Грузії робить все правильно.

Треба дивитися на кінцеву мету.
І розуміти наслідки.

А наслідки будуть такі - опозиції заткнуть рот, а Грузія остаточно стане сателітом Росії, як Білорусь.

Ти ніби все говориш правильно, але не розумієш однієї речі.

Сам по собі пістолет не є Злом.
Все залежить, в чиїх руках він опиниться.
Якщо в руках злочинця, то це погано.
Якщо в руках правоохоронців, то це добре.

Так само і з законами.
Треба дивитися, кого ці закони захищають і до чого вони приведуть.

В Росії - зміцнять владу Путіна.
В Грузії - зміцнять пропутінську владу.
В результаті, Грузія стане сателітом Росії.

Тому, в даному випадку говорити, що влада Грузії робить все правильно і захищати її, це допомагати ворогу.

Ти навіть Україні зараз пропонуєш прийняти такий закон. А я не впевнений, що з теперішньою владою для України це буде добре.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Квітень 30, 2024, 07:57Ну то хай самі грузини вирішують, де і з ким їм бути. Їм на Україну було пофіг, то чого я маю за них переживати?
Ось це і є приклад - моя хата з краю.

Щоб Зло перемогло, достатньо щоб Добро мовчало.

Ці дії зміцнюють ворога, зміцнюють Росію, зміцнюють Путіна.

Чим міцніше буде Росія, тим гірше буде Україні.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Квітень 30, 2024, 08:22Ти захищаєш, ти говориш, що влада Грузії робить все правильно.

Треба дивитися на кінцеву мету.
І розуміти наслідки.

А наслідки будуть такі - опозиції заткнуть рот, а Грузія остаточно стане сателітом Росії, як Білорусь.

Ти ніби все говориш правильно, але не розумієш однієї речі.

Сам по собі пістолет не є Злом.
Все залежить, в чиїх руках він опиниться.
Якщо в руках злочинця, то це погано.
Якщо в руках правоохоронців, то це добре.

Так само і з законами.
Треба дивитися, кого ці закони захищають і до чого вони приведуть.

В Росії - зміцнять владу Путіна.
В Грузії - зміцнять пропутінську владу.
В результаті, Грузія стане сателітом Росії.

Тому, в даному випадку говорити, що влада Грузії робить все правильно і захищати її, це допомагати ворогу.

Ти навіть Україні зараз пропонуєш прийняти такий закон. А я не впевнений, що з теперішньою владою для України це буде добре.

Я пояснюю логіку влади. Це якби я коментувала, що робить павук, коли плете павутину. Це погано для мухи, яка туди потрапить, але це добре для павука. Я - зовнішній спостерігач, і не даю моральну оцінку тому закону.

Наратив, що закон поганий і що він проросійський, йде від опозиції. Якби ця опозиція працювала сама від себе, це одне. А якщо вони працюють за гранти і пушать певні цілі, це інше.

З точки зору національної держави, яка переслідує власні інтереси (про яку ти писав вище і якою ПОВИННА бути Україна, якщо вона хоче зберегти суверенітет і незалежність), це неприпустимо і опозиція має бути саме народною опозицією Грузії.

Це як українські грантожери камлають про корупцію за гранти, а самі беруть в ній участь (як розкриває той же Шапошников чи Бойко). Це абсолютно невигідно інтересам української держави, як би ця соросяча наволоч не верещала, що це хатєлки пуйла.

Що конкретно там в Грузії, хай розбираються самі грузини.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

ЦитатаОце і є приклад спіну соросятини. Пуйло абсолютно логічно захищає свою владу цим законом. Якби я була на його місці, я б це теж робила.
Тобто соросятина для тебе є більшим злом, ніж Путін і Росія.

Чи це також справи Росії і нехай собі самі це вирішують?

Wednesday

Цитата: білий хорват від Квітень 30, 2024, 08:28Ось це і є приклад - моя хата з краю.

Щоб Зло перемогло, достатньо щоб Добро мовчало.

Ці дії зміцнюють ворога, зміцнюють Росію, зміцнюють Путіна.

Чим міцніше буде Росія, тим гірше буде Україні.

А що можна конкретно зробити з цього приводу нам з тобою? Чим ми можемо допомогти грузинам? Тут Україна на волоску, а я маю за них переживати? :facepalm1:  В них є свій народ, хай вирішує свою долю.

Якщо там почнеться революцьйон, не виключаю варіант, що пуйло може зайти з військами. Як це було після нашого майдану.

Так це нам вигідно, бо його ресурси будуть частково відвернуті від України. Може, звучить цинічно, але для мене пріоритет - виживання України, а не Грузії.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Квітень 30, 2024, 08:30Тобто соросятина для тебе є більшим злом, ніж Путін і Росія.

Чи це також справи Росії і нехай собі самі це вирішують?

Пуйло сам глобаліст. Це явища одного порядку, просто методи інші. А мета одна - висмоктування ресурсів і анігіляція незалежності та суб"єктності української держави.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

ЦитатаА ти змінив свою думку про Зебіла. Раніше ти був реальним його фанатом  :gigi:. Але я рада, що змінив.
Чому ви всі приписуєте нам, хто в другому турі проголосував за ЗЕ, що ми є його прихильниками?

Ніколи такого не було і я завжди це повторював.

Я голосував за Кошулинського.

А в другому турі проти влади, яка себе скомпрометувала, яка себе не оправдала, яка похоронила ідеали Майдану. Голосував за нових, за інших. Був би робот Вердер, проголосував би за робота Вердера.

А те, що в Україні нові люди такі які є, то це вже інше питання, інших НЕМАЄ.

По суті, суспільство в Україні масово зкорумповане. Брат сват, любі друзі, порєшать.

І да, якщо вернути час назад, я би ще раз в другому турі проголосував би проти старої влади. Я не жалію, що так зробив.

І да, я вважаю, що ЗЕ набагато кращий за Порошенка, хоча би тим, що закрив проросійські партії, арештував Медведчука, закриває Московський Патріархат. Тільки за це йому можна подякувати. Але цього замало.

Так само як тоді, тепер, якби були вибори, другий раз за теперішню владу я більше голосувати не буду.

Я дотримуюсь такого принципу, не оправдали себе, на смітник, наступні. Не оправдали, на смітник, наступні.

Тільки проблема в тому, що інших людей за ментальністю в Україні немає.
Хто б не прийшов, завжди на першому місці буде кум, брат, сват.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Квітень 30, 2024, 08:52Чому ви всі приписуєте нам, хто в другому турі проголосував за ЗЕ, що ми є його прихильниками?

Ніколи такого не було і я завжди це повторював.

Я голосував за Кошулинського.

А в другому турі проти влади, яка себе скомпрометувала, яка себе не оправдала, яка похоронила ідеали Майдану. Голосував за нових, за інших. Був би робот Вердер, проголосував би за робота Вердера.

А те, що в Україні нові люди такі які є, то це вже інше питання, інших НЕМАЄ.

По суті, суспільство в Україні масово зкорумповане. Брат сват, любі друзі, порєшать.

І да, якщо вернути час назад, я би ще раз в другому турі проголосував би проти старої влади. Я не жалію, що так зробив.

І да, я вважаю, що ЗЕ набагато кращий за Порошенка, хоча би тим, що закрив проросійські партії, арештував Медведчука, закриває Московський Патріархат. Тільки за це йому можна подякувати. Але цього замало.

Так само як тоді, тепер, якби були вибори, другий раз за теперішню владу я більше голосувати не буду.

Я дотримуюсь такого принципу, не оправдали себе, на смітник, наступні. Не оправдали, на смітник, наступні.

Тільки проблема в тому, що інших людей за ментальністю в Україні немає.
Хто б не прийшов, завжди на першому місці буде кум, брат, сват.

Ну ти просто такі речі писав про Зеленського, що він все змінить, бла бла. Треба десь буде знайти.

Колись Ольга Тейлор, яку ФУП не заслужив - одна із найрозумніших дописувачів, які коли-небудь були там, написала про вибори Зеленського, що це були останні демократичні вибори.

Схоже на те, що вона мала рацію. Станом на зараз все погано.

Але завжди залишається надія. З цим я і йду спати  :gigi:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Квітень 30, 2024, 08:34А що можна конкретно зробити з цього приводу нам з тобою? Чим ми можемо допомогти грузинам? Тут Україна на волоску, а я маю за них переживати? :facepalm1:  В них є свій народ, хай вирішує свою долю.

Якщо там почнеться революцьйон, не виключаю варіант, що пуйло може зайти з військами. Як це було після нашого майдану.

Так це нам вигідно, бо його ресурси будуть частково відвернуті від України. Може, звучить цинічно, але для мене пріоритет - виживання України, а не Грузії.
Одне з іншим пов'язано.

Що ти конкретно можеш зробити?
В першу чергу перестати публічно, на форумі, захищати їх, оправдовувати логічно, казати, що мають право це зробити, що ти також би так зробила.

Бо твій мислевірус іде до твого оточення.

А потім такі люди в Європах, Канадах, США, для прикладу, оправдовують жителів ДНР/ЛНР, говорячи про громадянську війну в Україні, а не про війну Росії з Україною, як це робили на початку війни.

Бо також їм пропаганда доносила, що люди мають право на рідну російську мову, на децентралізацію і тд.

Не раз, треба піти проти закону, щоб досягнути кінцеву мету, щоб перемогти Зло.

Це як в тому фільмі, Жиглов кинув гаманець в кишеню злочинцю, щоб арештувати його, бо іншого способу не було. Важніше була кінцева мета - вор должен сідєть в тюрьмє.

білий хорват

ЦитатаНу ти просто такі речі писав про Зеленського, що він все змінить, бла бла. Треба десь буде знайти.
А я і не відмовляюсь від своїх слів.

Як я вже писав вище, він закрив відверто проросійські медіа та партії, він закриває Московський Патріархат, він арештував кума Путіна, якого Порошенко готував на владу.

Це величезні зміни в сенсі розбудови держави.

До нього ніхто нічого подібного не робив.

Зеленський припинив круговорот в українському політикумі одних і тих самих - Юлі, Пєті, Віті, Ляшки, Юлі, Пєті, Віті, Ляшки і так по колу 20 років.

ЗЕ розпочав зміни.

Звичайно, що цього замало, і що він притормозив, попавши під вплив старих сил, тому він мусить піти.

Тепер є шанс, що прийдуть до влади ті, хто воював, кому Україна понад усе.

За гегемонії Віть, Пєть, Юль і Ляшків доконати цього було б неможливо.

Я це казав тоді і повторюю зараз.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Квітень 30, 2024, 09:07Одне з іншим пов'язано.

Що ти конкретно можеш зробити?
В першу чергу перестати публічно, на форумі, захищати їх, оправдовувати логічно, казати, що мають право це зробити, що ти також би так зробила.

ЛОЛ, з якого дива? Те, що я сказала, є фактом. Може, мені не обговорювати, що сонце встає на сході і що 2+2=4? А що, якщо це нашкодить грузинській опозиції грантожерні?

Ти начитався Єрмачки і просуваєш наратив проплачених агентів впливу, це ж навіть не твій власний висновок. Не читай до обіду радянських українських газет, вони виїдять тобі мозок.

Ось, до речі, чудова ілюстрація, чому потрібний такий закон, тому що ось просто зараз в Україні все це демонструється наочно:


Ми про це давно пишемо і ось тут по пунктах розписано, як за приватні іноземні гроші вже 30 років в Україні просувається антидержавницька антиукраїнська політика.

Грузини просто набагато розумніші українців і не хочуть стати тим, у що завдяки цьому впливу перетворилася Україна за 30 років - в руїну.

ЦитатаБо твій мислевірус іде до твого оточення. 

З колегами я не обговорюю політичні питання, це вважається моветоном на роботі. З друзями я Грузію теж не обговорюю чи з членами родини, а мій чоловік і без мене здатний скласти свою позицію по будь-якій проблемі.

ЦитатаА потім такі люди в Європах, Канадах, США, для прикладу, оправдовують жителів ДНР/ЛНР, говорячи про громадянську війну в Україні, а не про війну Росії з Україною, як це робили на початку війни.

Це взагалі до цього питання не відноситься.

ЦитатаБо також їм пропаганда доносила, що люди мають право на рідну російську мову, на децентралізацію і тд.

Право російськомовних записано в конституції України, децентралізація - політика українського уряду при Порошенкові. Що не так?

ЦитатаНе раз, треба піти проти закону, щоб досягнути кінцеву мету, щоб перемогти Зло.

Закони постійно змінюються. Сьогодні такий закон, завтра такий. Уряд, який визнаний усім світом як легітимний, якого вибрали грузини, вирішив увести новий закон. Тобі може це подобатися чи не подобатися, але це їх рішення. Це їх внутрішні проблеми і ніхто не може диктувати їм, що з цим робити. Думка проплаченої за зовнішні гроші опозиції навряд чи представляє думку цілого грузинського народу.

Я також не розумію, як ти можеш називати себе націоналістом і допускати, що в твоїй країні оперують і здійснюють безпосередній вплив на політику держави організації, які фінансуються з-за кордону. І навіть не урядами, а приватними особами.

Будь-який націоналіст і державник ніколи б цього не допустив і такі організації були б викинуті з країни на раз, а їх діяльність заборонена.

А ти споживаєш їх продукцію, замість того, щоб думати критично, і підтримував нав"язану ними ж ляльку, яка зараз руйнує Україну. Зебіл і Алекс Сорос - як два чоботи пара. Продаж землі - це звідти ж (моя теорія, що Пороха не допустили на другий термін, бо він не прогнувся перед сороснею щодо продажу землі).

А питання впливу соросятини на рішення українських можновладців здати ядерну зброю теж дуже цікаве. В США цим займалися демократи, які декадами на їх баблі.

Мене хвилює російська експансія в Грузії не більше, ніж їх експансія в Африці (де вони просто зараз витиснули американців, які в паніці намагаються евакуювати своїх військових).

А тобі раджу уважно перечитати ось цю статтю, якщо ти справді націоналіст.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Квітень 30, 2024, 09:30А я і не відмовляюсь від своїх слів.

Як я вже писав вище, він закрив відверто проросійські медіа та партії, він закриває Московський Патріархат

Закриває, закриває і ніяк не закриє.

Цитатавін арештував кума Путіна, якого Порошенко готував на владу.

Віддав його ціленьким, замість того, щоб посадити. Щодо того, що ти написав про Порошенка, в тебе є якісь докази? Нащо йому садити Медведчука, якщо він сам хоче бути Презом?

ЦитатаЦе величезні зміни в сенсі розбудови держави.

Ти це серйозно? Корупція до неба, непідготовка до війни і бакановщина - це в тебе величезні зміни в розбудові держави? Ну хіба "розбудови" в протилежну сторону - з такими темпами і динамікою її скоро не буде.

ЦитатаДо нього ніхто нічого подібного не робив.

Так, за 5 років настільки швидко довести країну до ручки не кожен зможе.

ЦитатаЗеленський припинив круговорот в українському політикумі одних і тих самих - Юлі, Пєті, Віті, Ляшки, Юлі, Пєті, Віті, Ляшки і так по колу 20 років.

Не факт.

ЦитатаТепер є шанс, що прийдуть до влади ті, хто воював, кому Україна понад усе.

Не факт. Цього не допустять саме ті, за кого ти топиш в Грузії. Зебіл - агент їх впливу, він один із них. І вони його на цю посаду і поставили.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Квітень 30, 2024, 17:24ЛОЛ, з якого дива? Те, що я сказала, є фактом. Може, мені не обговорювати, що сонце встає на сході і що 2+2=4? А що, якщо це нашкодить грузинській опозиції грантожерні?
Ти вільна людина і обговорювати можеш все на світі.

Тільки роблячи неправильні висновки ти поширюєш свій мислевірус на інших.

ЦитатаТи начитався Єрмачки і просуваєш наратив проплачених агентів впливу, це ж навіть не твій власний висновок. Не читай до обіду радянських українських газет, вони виїдять тобі мозок.
З чого ти це взяла?
Це мої власні думки і мої власні переконання.

ЦитатаОсь, до речі, чудова ілюстрація, чому потрібний такий закон, тому що ось просто зараз в Україні все це демонструється наочно:
Правильно, заборонити свободу слова, залишити тільки "правильні" ЗМІ і да здравствует Беларусь.

Кожен сам для себе має вирішувати, що і кого читати.
Забороняти щось це повернення до тоталітаризму.

Це не стосується проросійських медіа, бо з Росією у нас війна.
Тому все проросійське треба заборонити, як вороже.

ЦитатаМи про це давно пишемо і ось тут по пунктах розписано, як за приватні іноземні гроші вже 30 років в Україні просувається антидержавницька антиукраїнська політика.
Ми, це хто?

Ти і Адміністратор (в одному лиці)?

Чи ти на себе в множині говориш?

ЦитатаГрузини просто набагато розумніші українців і не хочуть стати тим, у що завдяки цьому впливу перетворилася Україна за 30 років - в руїну.
Так, грузини вибрали шлях стати другою Білоруссю.

В Білорусі руїни немає.

ЦитатаЗ колегами я не обговорюю політичні питання, це вважається моветоном на роботі. З друзями я Грузію теж не обговорюю чи з членами родини, а мій чоловік і без мене здатний скласти свою позицію по будь-якій проблемі.
Тільки потім такі, як Ілони Маски кажуть, що вони "мають право"...
Мають право на відділення Криму, Донбасу, бо їх прищемляють, бо вони "мали право" а їм цього не дали.
Цікаво, звідки такі висновки зробив Ілон Маск?

Звідки вся Європа казала, що в Україні громадянська війна, а не війна з Росією.

Так і тепер з Грузією, твої висновки будуть переконувати інших, що ось цих людей побили правильно, бо вони заважали уряду прийняти "правильний" закон.

https://www.eurointegration.com.ua/news/2024/05/1/7185009/

Протест у Грузії: в Тбілісі побили лідерів опозиції



ЦитатаЗакони постійно змінюються. Сьогодні такий закон, завтра такий. Уряд, який визнаний усім світом як легітимний, якого вибрали грузини, вирішив увести новий закон. Тобі може це подобатися чи не подобатися, але це їх рішення. Це їх внутрішні проблеми і ніхто не може диктувати їм, що з цим робити. Думка проплаченої за зовнішні гроші опозиції навряд чи представляє думку цілого грузинського народу.
Те ж саме можна було сказати і про Майдан і про опозицію до Януковича.
Чим це відрізняється від законів прийнятих за часів Януковича, які обмежували дії опозиції?
Виходить, що Янукович діяв легально і розганяв майданівців легально?

ЦитатаМене хвилює російська експансія в Грузії не більше, ніж їх експансія в Африці
Ти не вмієш дивитися глобально.

Це все пов'язано.

Це все підсилює ворога, а отже послаблює Україну.

Спочатку Грузія стане другою Білоруссю, потім Казахстан, Молдова....

А тебе тільки Україна хвилює.
А що це все події однієї ланки, ти не бачиш.

Впливи Росії зміцнюються, розширюються, а отже Росія стає сильнішою.
А отже Україні буде важче.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Квітень 30, 2024, 17:33Закриває, закриває і ніяк не закриє.

Печерську Лавру в Києві почали забирати

Процес іде
Не все відразу
За панування Медведчука і прихожанина московського патріархату Порошенка такого і подумати не можна було

СБУ прийшла з обшуками до митрополита УПЦ МП Луки – джерело

Служба безпеки України проводить обшуки в митрополита УПЦ МП Запорізького та Мелітопольського Луки, в миру - Андрій Коваленко.

Джерело: співрозмовник "Української правди" в спецслужбі

Деталі: Слідчі дії відбуваються зранку 1 травня в Запоріжжі.

Подробиці в СБУ обіцяють згодом.

Довідково: За даними руху "Чесно", митрополита Луку було зафіксовано в поширенні проросійської пропаганди та виправдовуванні збройної агресії РФ проти України.

У 2023 році Коваленко заявив, що масштаби гонінь часів Сталіна-Хрущова на Церкву були мізерно малі порівняно з тим, що відбувається зараз в Україні.

https://www.pravda.com.ua/news/2024/05/1/7453725/

 :Prapor2:

білий хорват

ЦитатаЗакони постійно змінюються. Сьогодні такий закон, завтра такий. Уряд, який визнаний усім світом як легітимний, якого вибрали грузини, вирішив увести новий закон. Тобі може це подобатися чи не подобатися, але це їх рішення. Це їх внутрішні проблеми і ніхто не може диктувати їм, що з цим робити. Думка проплаченої за зовнішні гроші опозиції навряд чи представляє думку цілого грузинського народу.
У Європарламенті закликали позбавити Грузію статусу кандидата на членство в ЄС
Після застосування насильства силовиками в Тбілісі на мітингу проти закону про "іноагентів" у Європарламенті закликали ЄС позбавити Грузію статусу кандидата на вступ.

Джерело: євродепутатка Віола фон Крамон, "Європейська правда"

Деталі: Членкиня Європарламенту заявила, що насильство проти протестувальників у Грузії, які мирно демонстрували проти закону про "іноагентів", повинне зіткнутися з конкретними наслідками.

Вона закликала у своєму Twitter (Х) відкликати у Грузії статус кандидата на вступ до ЄС, який країна отримала в грудні минулого року. Багато хто вважає, що Грузія отримала статус авансом, оскільки ЄС пішов на цей крок, аби не допустити розвороту Тбілісі у бік Росії.

Також євродепутатка пропонує зупинити європейське фінансування проєктів Грузії, запровадити санкції проти проросійського олігарха та фактичного керівника партії влади Бідзіни Іванішвілі і заборонити в'їзд для депутатів, які голосували за суперечливий закон.

https://www.pravda.com.ua/news/2024/05/1/7453779/

білий хорват

Грузія перетворюється на другу Білорусь.

Росія поширює вплив на Грузію.

Білорусь + Грузія = сильніша Росія.
Сильніша Росія = важче буде Україні.

Але їм (Wednesday + Адміністратор) це по барабану.

Хто наступний?

Казахстан?
Молдова?

Wednesday

Хорват, дякую за дискусію - I've been enjoying it.

Com, зверніть увагу - це і є приклад конструктивного спілкування.

Хорват, відповім пізніше попунктово.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.