Ганьба та ницість порохоботів

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Як агітатор за Порошенка та проти Зеленського у 2019 році, я до цього часу вважаю, що Петро Порошенко був би кращим за Зеленського як лідер української держави, особливо під час війни.

Але я больше нє магу малчать!

Одна справа - критикувати Верховного Зебіла і його зебілячий уряд, тим більше що є за що, а інша - тупо маніпулювати та перебріхувати реальність, викручуючи факти та інформацію так, щоб показати Зелю як каку, а Петю - як цяцю.

Розглянемо конкретно, що я маю на увазі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1
1. Теза "Із Зеленським війну не виграєш". Це брехня. Ні з ким Україна не виграє війну, якщо не буде зброї (причому високотехнологічної і в достатніх кількостях) і людського ресурсу. Це фактори об"єктивні і не залежать від Пе чи Зе.

2. Теза "Зелеені корумповані і тому США допомагає мало". Це цинічна брехня. Всім давно відомо, що зелені просили допомоги в США ще за місяці до війни, а коли почалася війна, то отримали лише пропозицію евакуювати Зе та 72 години на існування держави Україна. Це не тому, що зелені корумповані, а тому, що адміністрація Байдена, чи не найкорумпованішого президента США, вступила у сепаратну угоду з пуйлом і дала йому повний карт-бланш робити в Україні що заманеться, при цьому всіляко затягуючи та мінімізуючи допомогу Україні. Навіть якби Україною керував Пе, відбулося б це ж саме.

Цим особливо грішить пропорошенківський та пробідонівський ботяра нік Доктор. Внизу типовий маніпулятивний дрек від цього ніка:



І ще просто цинічні та брехливі витягнуті з невідомо якого місця такі ж посили. Це тупа брехня для недолугих ідіотів:






Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Петро вже мав шанс показати, як правильно, і хоча за його каденції було зроблено дуже багато, він не зміг дотиснути. Також, як я вже писала неодноразово, він ховає своїх синів від призову і його волонтерства недостатньо, щоб мінімізувати негативні наслідки цього факту, тоді як мільйони простих українців платять найвищу ціну.

Наступним президентом України повинен стати не Пе і не Зе, а якісно інша, справді патріотична людина, яка не на словах, а на ділі довела, що вона патріот і здатна втілити в життя лозунг "Україна - понад усе".

А вам, порохоботи, треба мати якусь совість, і критикувати конструктивно, що означає критику на основі фактів, правди та реального стану речей, а не брехні та інсинуацій.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Franchuk

Цитата: Wednesday від Серпень 02, 2023, 21:53Петро вже мав шанс показати, як правильно, і хоча за його каденції було зроблено дуже багато, він не зміг дотиснути. Також, як я вже писала неодноразово, він ховає своїх синів від призову і його волонтерства недостатньо, щоб мінімізувати негативні наслідки цього факту, тоді як мільйони простих українців платять найвищу ціну.

Наступним президентом України повинен стати не Пе і не Зе, а якісно інша, справді патріотична людина, яка не на словах, а на ділі довела, що вона патріот і здатна втілити в життя лозунг "Україна - понад усе".

А вам, порохоботи, треба мати якусь совість, і критикувати конструктивно, що означає критику на основі фактів, правди та реального стану речей, а не брехні та інсинуацій.
Троє чорт зна хто написали десь чорт зна що, а винен виявився Порошенко. Щось таке зараз досить таки масово пішло в хід :-(

Wednesday

Цитата: Franchuk від Серпень 03, 2023, 20:22Троє чорт зна хто написали десь чорт зна що, а винен виявився Порошенко. Щось таке зараз досить таки масово пішло в хід :-(

Що Порошенко винен у своїх помилках, в результаті яких електорат масово кинувся голосувати за Зе, і що часом його прихильники пишуть просто жахливу фігню - це дві окремі і не взаємопов"язані речі.

Вони пишуть фігню - не знаю, чи масово, але пишуть - вже давно.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Franchuk

Цитата: Wednesday від Серпень 03, 2023, 22:00Що Порошенко винен у своїх помилках, в результаті яких електорат масово кинувся голосувати за Зе, і що часом його прихильники пишуть просто жахливу фігню - це дві окремі і не взаємопов"язані речі.
Вони пишуть фігню - не знаю, чи масово, але пишуть - вже давно.
Це вже як на сьогодні масовий московський стандарт:
московський бот пише українською мовою
багато правильних українських постів,
заради ОДНОЇ головної московської задачі -
поширювати московську ненависть до Порошенка.

Поширювати будь-яким чином,
і то в основному без жодного намагання хоч якось її аргументувати,
навіть широко вживану на початку 2019
кретинську брехню на Порошенка зараз не часто видно.

Просто тупо сифониться утробна московська ненависть
- З РОЗРАХУНКУ НА ПОПУЛЯРНІСТЬ ТУПОСТІ.

Wednesday

Цитата: Franchuk від Серпень 04, 2023, 00:06Це вже як на сьогодні масовий московський стандарт:
московський бот пише українською мовою
багато правильних українських постів,
заради ОДНОЇ головної московської задачі -
поширювати московську ненависть до Порошенка.

Це Ви про кого? Хто цей бот?

А про Зеленського теж погане пишуть, включаючи кацапів. То в кацапів московська ненависть лише до Порошенка, а до Зеленського її нема?

Та і нащо їм тратити ресурси на Порошенка, він давно вже збитий льотчик і не стане президентом знову.

ЦитатаПросто тупо сифониться утробна московська ненависть
- З РОЗРАХУНКУ НА ПОПУЛЯРНІСТЬ ТУПОСТІ.

Я в певних випадках бачу ненависть з боку порошенківського табору і навела відповідні приклади вище. Це неконструктивно і нічим Україні не допоможе. А в Порошенка все і так ок в лондонах чи де там його велика родина зараз проживає.

На яких підставах його сини звалили з України і чому вони не в ЗСУ?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Franchuk

Цитата: Wednesday від Серпень 04, 2023, 04:57Це Ви про кого? Хто цей бот?
А про Зеленського теж погане пишуть, включаючи кацапів. То в кацапів московська ненависть лише до Порошенка, а до Зеленського її нема?
Та і нащо їм тратити ресурси на Порошенка, він давно вже збитий льотчик і не стане президентом знову.
Я в певних випадках бачу ненависть з боку порошенківського табору і навела відповідні приклади вище. Це неконструктивно і нічим Україні не допоможе. А в Порошенка все і так ок в лондонах чи де там його велика родина зараз проживає.
На яких підставах його сини звалили з України і чому вони не в ЗСУ?
У Москви і відповідно у московських холуїв є РЕАЛЬНІ підстави ненавидіти Порошенка.
За створення армії, за безвіз, за світову підтримку України, за томос, за НАТО в конституції
- а особливо за узаконення ним вітання "Слава Україні! Героям слава!".
І за те, що повернути назад всі ці діяння Порошенка вони,
при всьому своєму величезному московському бажанні, ніяк не можуть,
і то навіть будучи зараз на чолі більшості владних інституцій України.
Ненавидіти ж Зеленського у  Москви і відповідно у московських холуїв
жодної реальної підстави нема.
Якщо Ви такі реальні підстави тут не перечислите звісно.

Wednesday

Я перепрошую, але Ви не відповіли на мої запитання.

Я повторю:

1)
Цитата: Wednesday від Серпень 04, 2023, 04:57Це Ви про кого? Хто цей бот?

2)
Цитата: Wednesday від Серпень 04, 2023, 04:57На яких підставах його сини звалили з України і чому вони не в ЗСУ?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Franchuk від Серпень 04, 2023, 10:37У Москви і відповідно у московських холуїв є РЕАЛЬНІ підстави ненавидіти Порошенка.
За створення армії, за безвіз, за світову підтримку України, за томос, за НАТО в конституції
- а особливо за узаконення ним вітання "Слава Україні! Героям слава!".
І за те, що повернути назад всі ці діяння Порошенка вони,
при всьому своєму величезному московському бажанні, ніяк не можуть,
і то навіть будучи зараз на чолі більшості владних інституцій України.
Ненавидіти ж Зеленського у  Москви і відповідно у московських холуїв
жодної реальної підстави нема.
Якщо Ви такі реальні підстави тут не перечислите звісно.

Я не запитувала Вас про підстави. Я запитувала вас про ФАКТ того, що кацапи ненавидять Зеленського. Моє питання було буквально таке:

Цитата: Wednesday від Серпень 04, 2023, 04:57А про Зеленського теж погане пишуть, включаючи кацапів. То в кацапів московська ненависть лише до Порошенка, а до Зеленського її нема?

Якщо Ви зайдете на один із розкручених кацапських пабліків (наприклад, на цуг) і почитаєте те, що там пишуть, то побачите, що майже ніхто не пише про Пороха і про його досягнення.  Знаєте, чому? Тому що це НЕРЕЛЕВАНТНО. Тому що він давно не лідер країни, а просто лідер опозиції, яка не приймає ніяких рішень.

А що релевантно для кацапів - це знищити Зеленського, тому що він керівник України під час війни.

І тому там пишуть про Зеленського, а не про Пороха. Про Зеленського-наці, про Зеленського єврея, який систематично знищує українців, про Зеленського корупціонера, про Зеленського клоуна і так далі.

Виходить за фактом, що озвірілі порохоботи, які пишуть чухню на кшалт того, що якби презом був Порох, то війни б не було, працюють разом з кацапами (про що ця тема і мої пости на її початку).

Не хочете ЦЕ прокоментувати?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Franchuk

#10
Цитата: Wednesday від Серпень 04, 2023, 16:59Я перепрошую, але Ви не відповіли на мої запитання.
Я повторю:
1)    Цитата: Wednesday від Сьогодні в 03:57
    Це Ви про кого? Хто цей бот?
2)    Цитата: Wednesday від Сьогодні в 03:57
    На яких підставах його сини звалили з України і чому вони не в ЗСУ?

Хто бот?
Той, хто під ніби як українським видом реально працює на російські інтереси.
Фаріон, наприклад, при тому, що говорить багато правильних українських слів, практично завжди, а чи не в кожному своєму відео, знаходить підставу, чи і без підстави, повідомити про свою ненависть до Порошенка. Тобто ті правильні українські слова набувають просто вигляду обгортки, якою вона огортає сьогодні найпершу московську задачу: не допустити продовження далі ненависних Москві діянь Порошенка на зразок створення армії, безвізу, світову підтримку України, томос, НАТО в конституції - чи узаконення ним вітання "Слава Україні! Героям слава!".

Є ще звісно окрім московських ботів корисні ідіоти, але то таке.

Що ж до Вашого запитання: "На яких підставах його сини звалили з України і чому вони не в ЗСУ?",
то оскільки для нас з Вами щодо кожного політика цікаво перш за все, щоб він "не на словах, а на ділі довела, що вона патріот", це я цитую Ваші слова, тобто наявність реальних ДІЙ на користь України, як наприклад створення армії, безвіз, світова підтримка України, томос, НАТО в конституції та узаконення вітання "Слава Україні! Героям слава!" - у випадку Порошенка,
чи НІЧОГО - у випадку Зеленського,
то на жаль це Ваше питання,
дуже важливе для Вас і для тих, кому дуже треба не допустити продовження далі ненависних Москві діянь Порошенка на зразок створення армії, безвізу, світової підтримки України, томос, НАТО в конституції - чи узаконення вітання "Слава Україні! Героям слава!",
це Ваше питання для мене не важливе. І тому я не в курсі, навіть чи це факт, чи це чиясь чергова фальшивка типу питання навіщо Порошенко вбив свого брата.

Franchuk

Цитата: Wednesday від Серпень 04, 2023, 17:08Цитата: Franchuk від Сьогодні в 09:37
У Москви і відповідно у московських холуїв є РЕАЛЬНІ підстави ненавидіти Порошенка.
За створення армії, за безвіз, за світову підтримку України, за томос, за НАТО в конституції
- а особливо за узаконення ним вітання "Слава Україні! Героям слава!".
І за те, що повернути назад всі ці діяння Порошенка вони,
при всьому своєму величезному московському бажанні, ніяк не можуть,
і то навіть будучи зараз на чолі більшості владних інституцій України.
Ненавидіти ж Зеленського у  Москви і відповідно у московських холуїв
жодної реальної підстави нема.
Якщо Ви такі реальні підстави тут не перечислите звісно.

Я не запитувала Вас про підстави. Я запитувала вас про ФАКТ того, що кацапи ненавидять Зеленського. Моє питання було буквально таке:

Цитата: Wednesday від Сьогодні в 03:57
А про Зеленського теж погане пишуть, включаючи кацапів. То в кацапів московська ненависть лише до Порошенка, а до Зеленського її нема?

Якщо Ви зайдете на один із розкручених кацапських пабліків (наприклад, на цуг) і почитаєте те, що там пишуть, то побачите, що майже ніхто не пише про Пороха і про його досягнення.  Знаєте, чому? Тому що це НЕРЕЛЕВАНТНО. Тому що він давно не лідер країни, а просто лідер опозиції, яка не приймає ніяких рішень.

А що релевантно для кацапів - це знищити Зеленського, тому що він керівник України під час війни.

І тому там пишуть про Зеленського, а не про Пороха. Про Зеленського-наці, про Зеленського єврея, який систематично знищує українців, про Зеленського корупціонера, про Зеленського клоуна і так далі.

Виходить за фактом, що озвірілі порохоботи, які пишуть чухню на кшалт того, що якби презом був Порох, то війни б не було, працюють разом з кацапами (про що ця тема і мої пости на її початку).

Не хочете ЦЕ прокоментувати?

Це я Вас тут запитував про те, чи є реальні підстави ненавидіти Зеленського у Москви і відповідно у московських холуїв. Ви ж не думаєте, що тільки у Вас є право запитувати?

Не думаю, що є сенс гадати, була б війна, чи ні, якби президентом був Порошенко
(раз Ви з такою повагою не спотворюєте прізвище Зеленського, то спотворювати прізвище Порошенка, - якщо памятати його дії на користь України - це вже чисто від Вас московське щось)
але що розмінування Чонгару при Порошенку точно б не було, тобто моментальної окупації півдня і безліч всього такого іншого на зразок "евакуації" азовців, це простий факт.

Що ж стосовно кацапських пабліків, то який сенс там в них поливати лайном Порошенка? Там же українських виборців - катма. Поливати лайном Порошенка є прямий сенс в типу Форумах Українських Патріотів. Особливо ж це РЕЛЕВАНТНО, якщо такі форуми створені спеціально для цього, тобто для "прадвіганія" головних московських задач під прикриттям (в обгортці) решту всього дуже проукраїнського.

Це вже ну зовсім щиро московське поганяло "озвірілі порохоботи".

Wednesday

Цитата: Franchuk від Серпень 04, 2023, 22:32Хто бот?
Той, хто під ніби як українським видом реально працює на російські інтереси.

Я так розумію з Вашого іншого допису, що Ви у цьому обвинуватили мене?

Тобто якщо людина відмовляється бути сектантом і має власну об"єктивну думку щодо Петра, вона у Вас відразу стає кацапським ботом?

Навіть якщо вона невтомно агітувала за нього під час передвиборчої компанії 2019 року?

Нічого собі!

ЦитатаФаріон, наприклад, при тому, що говорить багато правильних українських слів, практично завжди, а чи не в кожному своєму відео, знаходить підставу, чи і без підстави, повідомити про свою ненависть до Порошенка. 

Фаріон - не бот. Вона жива людина, пундіт і навіть пропагандист, але не бот. Ви навіть базовою термінологією не володієте  ;D

ЦитатаТобто ті правильні українські слова набувають просто вигляду обгортки, якою вона огортає сьогодні найпершу московську задачу: не допустити продовження далі ненависних Москві діянь Порошенка на зразок створення армії, безвізу, світову підтримку України, томос, НАТО в конституції - чи узаконення ним вітання "Слава Україні! Героям слава!".

Тобто Ви кажете, що лише Порошенко і тільки Порошенко здатний імплементувати все це і ніхто більше? Якщо завтра Порошенко помре, то все, гаплик Україні? Не припускаєте, що подальшим розвитком цього може і повинна керувати інша людина? Чи на всю Україну у Вас один-єдиний патріот - Петро?

ЦитатаЄ ще звісно окрім московських ботів корисні ідіоти, але то таке.

А Ви себе до якої групи зараховуєте - першої чи другої?

ЦитатаЩо ж до Вашого запитання: "На яких підставах його сини звалили з України і чому вони не в ЗСУ?",
то оскільки для нас з Вами щодо кожного політика цікаво перш за все, щоб він "не на словах, а на ділі довела, що вона патріот"

Ви вчергове не відповіли на це питання, тому що чудово знаєте, що Вам відповісти нічого. Петро і його родина - це "іліта", не такі, як прості українці. Їм нема чого гинути на фронтах, то для пейзанів та бідних. Це при цьому, що його син був "слугою народу" у свій час, а коли push came to shove, то забув про свій конституційний обов"язок захищати країну, громадянином якої є і яка платила йому зарплату.

Те, чим займався Порошенко у свій час на своїй посаді чи скільки мільйонів він задонував на ЗСУ, не компенсує простого факту - він відмовляється віддати найдорожче за свою країну, як це роблять кожного дня мільйони українських родин. І цього форуму не потрібно, щоб це констатувати - це всі знають, бачать і розуміють.

Він на особистому прикладі довів, що долучився до створення двокастовості українського суспільства - одні воюють і помирають, а інші красиво постять у фейсбучиках і відсиджуються за кордоном. Якщо Ви це виправдовуєте, то це називається КОРУПЦІЯ.

Цитатаце я цитую Ваші слова, тобто наявність реальних ДІЙ на користь України, як наприклад створення армії, безвіз, світова підтримка України, томос, НАТО в конституції та узаконення вітання "Слава Україні! Героям слава!" - у випадку Порошенка 

Див. вище. До речі, це не тільки заслуга одного Порошенка, а його команди - сотень, якщо не тисяч, людей.

Цитатачи НІЧОГО - у випадку Зеленського

Ми тут про Пороха, а не про Зеленського.

Цитатато на жаль це Ваше питання,
дуже важливе для Вас і для тих, кому дуже треба не допустити продовження далі ненависних Москві діянь Порошенка на зразок створення армії, безвізу, світової підтримки України, томос, НАТО в конституції - чи узаконення вітання "Слава Україні! Героям слава!",
це Ваше питання для мене не важливе. І тому я не в курсі, навіть чи це факт, чи це чиясь чергова фальшивка типу питання навіщо Порошенко вбив свого брата.

Перекручення. Хочете сказати, що Петрові діти не в Лондоні, а в окопах? Докази в студію!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Franchuk

#13
 :)

Wednesday

Цитата: Franchuk від Серпень 04, 2023, 22:33Це я Вас тут запитував про те, чи є реальні підстави ненавидіти Зеленського у Москви і відповідно у московських холуїв. Ви ж не думаєте, що тільки у Вас є право запитувати?

Ви, замість того, щоб відповісти на моє питання, задали своє, яке не має відношення до обговорення. Звичайно, що маєте право, але я занотувала це як намагання відвести дискусію вбік.

ЦитатаНе думаю, що є сенс гадати, була б війна, чи ні, якби президентом був Порошенко

Війна була б у будь-якому випадку, бо в Білому Домі сидить слабка особа, яка зробила те ж, що зробила в 2014 році. Це об"єктивний фактор, який не залежить від того, хто є президент в Україні.

Цитата(раз Ви з такою повагою не спотворюєте прізвище Зеленського, то спотворювати прізвище Порошенка, - якщо памятати його дії на користь України - це вже чисто від Вас московське щось)

Вибірково не помічаєте, як я написала "Верховний Зебіл" і так далі? Та Ви, виявляється, той самий, про кого ця тема! Абсолютно ніякої об"єктивності, одне сліпе облизування ідола і такий же сліпий хейт по відношенню навіть до тих, хто критикує його конструктивно.

Цитатаале що розмінування Чонгару при Порошенку точно б не було, тобто моментальної окупації півдня і безліч всього такого іншого на зразок "евакуації" азовців, це простий факт.

Ніхто не знає, як би воно було чи не було. При Пороху зривалися склади, процвітала корупція у всіх сферах так само, як і при зе.

ЦитатаЩо ж стосовно кацапських пабліків, то який сенс там в них поливати лайном Порошенка? Там же українських виборців - катма.

Це неправда. На цузі повно громадян України і українських виборців.

ЦитатаПоливати лайном Порошенка є прямий сенс в типу Форумах Українських Патріотів.

Ви цинічно брешете. Називати факти - що сини Пороха ховаються від свого громадянського обов"язку - це не поливати лайном. Це - конструктивна критика в рамках правил цього форуму.

ЦитатаОсобливо ж це РЕЛЕВАНТНО, якщо такі форуми створені спеціально для цього, тобто для "прадвіганія" головних московських задач під прикриттям (в обгортці) решту всього дуже проукраїнського.

Ви цинічно брешете. Всі люди мають право на свої погляди і на вибір між політиками та їх платформами. Підніміть мої дописи на фупі за першу половину 2019 року і побачите, наскільки активно я агітувала за По проти Зе. Так, я відмовляюсь сліпо обсмоктувати та облизувати По, як ви, і я коментую його конструктивно, віддаючи належне за позитив і критикуючи за негатив.

ЦитатаЦе вже ну зовсім щиро московське поганяло "озвірілі порохоботи".

Московське - це сліпе поклоніння і обожнювання, як кацапи обожнюють пуйла, і намагання знищити всіх тих, у кого інша точка зору. Браво, Ви на своєму прикладі чудово проілюстрували мої посили в цій темі  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Franchuk

Цитата: Wednesday від Серпень 04, 2023, 23:17Ви, замість того, щоб відповісти на моє питання, задали своє, яке не має відношення до обговорення. Звичайно, що маєте право, але я занотувала це як намагання відвести дискусію вбік.

Це Ви тут повно всього написали про Зеленського, наприклад:
"Цитата: Wednesday від Сьогодні в 03:57
А про Зеленського теж погане пишуть, включаючи кацапів. То в кацапів московська ненависть лише до Порошенка, а до Зеленського її нема?"
або:
"І тому там пишуть про Зеленського, а не про Пороха. Про Зеленського-наці, про Зеленського єврея, який систематично знищує українців, про Зеленського корупціонера, про Зеленського клоуна і так далі."

тому ще раз (вже втретє, чи вчетверте) прошу Вас відповісти на дуже просте питання:
чи є РЕАЛЬНІ підстави ненавидіти Зеленського у Москви і відповідно у московських холуїв?

Wednesday

Цитата: Franchuk від Серпень 04, 2023, 23:29тому ще раз (вже втретє, чи вчетверте) прошу Вас відповісти на дуже просте питання:
чи є РЕАЛЬНІ підстави ненавидіти Зеленського у Москви і відповідно у московських холуїв?

До чого тут "ненавидіти"? Це слово позначає емоцію, а для кацапів важливо не стільки емотувати, скільки скомпроментувати, обезголовити, знищити український, підкреслюю, легітимний і всесвітньовизнаний уряд на чолі із Зе під час війни.

І це їх стратегічна мета, тому що Зе є офіційним лідером країни, яка з усіх сил чинить опір агресору, і чийому уряду дають допомогу різні країни світу.

І такі, як Ви, хто відмовляється підходити до критики Зе конструктивно (тобто критикувати, коли є за що (і на жаль, є ДУЖЕ багато за що і я сама не стримую себе у його критиці), а не висмоктувати зраду з одного місця там, де її немає), бо сліпо віддані своєму Пе-поводирю, дефакто працюєте на ворога.

Тому що треба бути 1) чесним 2) правдивим і 3) справедливим.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Franchuk

Цитата: Wednesday від Серпень 05, 2023, 00:21До чого тут "ненавидіти"? Це слово позначає емоцію, а для кацапів важливо не стільки емотувати, скільки скомпроментувати, обезголовити, знищити український, підкреслюю, легітимний і всесвітньовизнаний уряд на чолі із Зе під час війни.
І це їх стратегічна мета, тому що Зе є офіційним лідером країни, яка з усіх сил чинить опір агресору, і чийому уряду дають допомогу різні країни світу.
І такі, як Ви, хто відмовляється підходити до критики Зе конструктивно (тобто критикувати, коли є за що (і на жаль, є ДУЖЕ багато за що і я сама не стримую себе у його критиці), а не висмоктувати зраду з одного місця там, де її немає), бо сліпо віддані своєму Пе-поводирю, дефакто працюєте на ворога.
Тому що треба бути 1) чесним 2) правдивим і 3) справедливим.
О, та Ви як бачимо спец викручуватися, вивертатися, виплутуватися, вислизати, висковзувати, вибріхуватися, видряпуватися і відкараскуватися - коли треба дати пряму відповідь на просте, пряме, але дуже незручне для Вас (і для решту тих, у кого є РЕАЛЬНІ підстави ненавидіти Порошенка) питання:
"чи є РЕАЛЬНІ підстави ненавидіти Зеленського у Москви і відповідно у московських холуїв?".

Декларуючи при цьому, "що треба бути 1) чесним 2) правдивим і 3) справедливим".

Та Ви чуть лі не Захарова. Та що Захарова, Лавров!

Wednesday

#18
Цитата: Franchuk від Серпень 05, 2023, 12:44О, та Ви як бачимо спец викручуватися, вивертатися, виплутуватися, вислизати, висковзувати, вибріхуватися, видряпуватися і відкараскуватися

Ну Ви називаєте це так, а я називаю це полемікою.

Цитата- коли треба дати пряму відповідь на просте, пряме, але дуже незручне для Вас (і для решту тих, у кого є РЕАЛЬНІ підстави ненавидіти Порошенка) питання:

Я завжди даю прямі відповіді на прямі, криві, прості чи складні питання, якщо вони мають відношення до теми обговорення і якщо вони мають сенс.

Я розумію, що Ви любите розвивати квазі-філософські дискусії, розщіплювати волосинки та займатися тим, що я називаю семантичними ігрищами. У цьому сенсі Ви нагадуєте мені галамагу, який вигадує цілі всесвіти власних конструктів, понять і дефініцій і потім очікує і дуже злиться, коли його опоненти відмовляються їх використовувати, дістають тлумачний словник української мови і кажуть - ні, це слово чи поняття означає зовсім інше.

Я намагалася пояснити Вам Вашу методологічну помилку і що питання про емоції кацапів по відношенню до минулих чи актуальних керівників України нерелевантне.

Тому що їх емоції не мають практичного значення. Мають значення дії.

Наприклад, переважна кількість юзерів Єрмачки люто ненавидить кацапів у себе під диваном чи під спідницями своїх дружин. І що? А я не аналізую, ненавиджу я їх чи ні, а роблю те, що від мене залежить, щоб допомогти їх знищити і щоб допомогти ЗСУ. У мене були моменти хейту і ненависті і іноді бувають зараз, але це не має відношення, наприклад, до моїх донатів, які відбуваються незалежно від моїх емоційних реакцій по відношенню до кацапів як маси людей та їх верховного жреця пуйла.

Тому і мій посил був, що треба обговорювати не ненависть кацапів (ненависть не дія, а емоція), а їх стратегічну мету та дії по знищенню української державності, у тому числі через дискредитацію та моральне і навіть фізичне знищення керівництва України під час війни.

Цитата"чи є РЕАЛЬНІ підстави ненавидіти Зеленського у Москви і відповідно у московських холуїв?".

Ну якщо Ви вже так просите ... Звичайно, що є. Самим фактом того, що він продовжує керувати Україною під час війни. Що він відмовляється (поки) здати Україну і піти на територіальні поступки. Що він згуртував суспільство та збройні сили, особливо на початку, і що він став медійним символом українського спротиву на світовій арені. Індивідуально кацапи і не тільки ненавидять його, бо він єврей, бо він не дуже гарний, бо він не дуже розумний. Ненависть часто іраціональна - багато ненавидить його тільки тому що він є. Як велика кількість українців іраціонально ненавидить президента Трампа, хоча він єдиний за час незалежності України, хто зробив купу добра для ЗСУ і єдиний за останні десятиліття, який зробив проблеми Росії.

Але не тільки кацапи ненавидять його. Ви не читаєте іноземних пабліків і не живете за кордоном, інакше б знали, що Зеленського якщо не ненавидить, то не любить велика частина жителів США та Канади, та інших країн світу. Як його тільки не обзивають - і наці, і зрадником, і крадієм, і кровожерливим, і так далі і тому подібне. Так, це ті самі люди, чиї податки йдуть на ваші пенсії і на вашу зброю. І що ви тепер будете з цим робити?

ЦитатаТа Ви чуть лі не Захарова. Та що Захарова, Лавров!

Якщо почитати Ваші дописи, то вони практично на 100 відсотків про кацапів. Цікаво, чому? Любите популяризувати цей чудовий народець, постійно привертати до них увагу? Тоді хто тут насправді Лавров чи Захарова?

Краще розкажіть нам, що Ви зробили для ЗСУ за останні місяці, бо Вашими опусами ділу не допоможеш. Бо для мене було несподіванкою взнати від вас, що "Лаврови" та "Захарови" перераховують бабло на потреби ЗСУ кожного місяця і не тільки.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Franchuk

Цитата: Wednesday від Серпень 05, 2023, 20:11
Цитата"чи є РЕАЛЬНІ підстави ненавидіти Зеленського у Москви і відповідно у московських холуїв?".

Ну якщо Ви вже так просите ... Звичайно, що є. Самим фактом того, що він продовжує керувати Україною під час війни. Що він відмовляється (поки) здати Україну і піти на територіальні поступки. Що він згуртував суспільство та збройні сили, особливо на початку, і що він став медійним символом українського спротиву на світовій арені. Індивідуально кацапи і не тільки ненавидять його, бо він єврей, бо він не дуже гарний, бо він не дуже розумний. Ненависть часто іраціональна - багато ненавидить його тільки тому що він є. Як велика кількість українців іраціонально ненавидить президента Трампа, хоча він єдиний за час незалежності України, хто зробив купу добра для ЗСУ і єдиний за останні десятиліття, який зробив проблеми Росії.
Але не тільки кацапи ненавидять його. Ви не читаєте іноземних пабліків і не живете за кордоном, інакше б знали, що Зеленського якщо не ненавидить, то не любить велика частина жителів США та Канади, та інших країн світу. Як його тільки не обзивають - і наці, і зрадником, і крадієм, і кровожерливим, і так далі і тому подібне. Так, це ті самі люди, чиї податки йдуть на ваші пенсії і на вашу зброю. І що ви тепер будете з цим робити?

Ну дякую, це вже щось, хоч трошки.
Лишається маленька дрібничка: конкретизуйте будь ласка Ваші шановні слова стосовні до Зеленського, що це нібито Зеленський "єдиний за час незалежності України, хто зробив купу добра для ЗСУ і єдиний за останні десятиліття, який зробив проблеми Росії."
Тобто що саме, як Вам здається, Зеленський щось зробив добре, хоч одне, для ЗСУ?
І яку саме, як Вам здається, Зеленський зробив проблему, хоч одну, для Росії?