Ганьба та ницість порохоботів

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: Franchuk від Серпень 06, 2023, 00:35Лишається маленька дрібничка: конкретизуйте будь ласка Ваші шановні слова стосовні до Зеленського, що це нібито Зеленський "єдиний за час незалежності України, хто зробив купу добра для ЗСУ і єдиний за останні десятиліття, який зробив проблеми Росії."
Тобто що саме, як Вам здається, Зеленський щось зробив добре, хоч одне, для ЗСУ?
І яку саме, як Вам здається, Зеленський зробив проблему, хоч одну, для Росії?


Цікаво, чому Ви вирішили, що мої слова були про Зеленського, якщо я чітко і ясно написала:

"Як велика кількість українців іраціонально ненавидить президента Трампа, хоча він єдиний за час незалежності України, хто зробив купу добра для ЗСУ і єдиний за останні десятиліття, який зробив проблеми Росії".

Зеленський нічого не зробив для армії. Навпаки, бюджет урізав на велике крадівництво.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Franchuk

Цитата: Wednesday від Серпень 06, 2023, 00:44
ЦитатаЛишається маленька дрібничка: конкретизуйте будь ласка Ваші шановні слова стосовні до Зеленського, що це нібито Зеленський "єдиний за час незалежності України, хто зробив купу добра для ЗСУ і єдиний за останні десятиліття, який зробив проблеми Росії."
Тобто що саме, як Вам здається, Зеленський щось зробив добре, хоч одне, для ЗСУ?
І яку саме, як Вам здається, Зеленський зробив проблему, хоч одну, для Росії?

Цікаво, чому Ви вирішили, що мої слова були про Зеленського, якщо я чітко і ясно написала:
"Як велика кількість українців іраціонально ненавидить президента Трампа, хоча він єдиний за час незалежності України, хто зробив купу добра для ЗСУ і єдиний за останні десятиліття, який зробив проблеми Росії".
Зеленський нічого не зробив для армії. Навпаки, бюджет урізав на велике крадівництво.

Ваше "він єдиний", якщо не виривати наведене Вами речення з контексту поста, легше віднести до основного предмету того поста, Зеленського, аніж до побіжно згаданого Трампа. Особливо коли враховувати Ваше зауваження: "Звичайно, що маєте право, але я занотувала це як намагання відвести дискусію вбік."

Але якщо б доповнити Ваше зауваження: "Зеленський нічого не зробив для армії" Вашою згодою щодо того, що "Зеленський не зробив Росії жодної проблеми", тоді розмова про позитивні сторони президентства Зеленського мала б вигляд завершеної. І можна було б розглянути інші присутні тут предмети.

Wednesday

Цитата: Franchuk від Серпень 07, 2023, 10:48Ваше "він єдиний", якщо не виривати наведене Вами речення з контексту поста, легше віднести до основного предмету того поста, Зеленського, аніж до побіжно згаданого Трампа.


Ну, це Ваші когнітивні проблеми. В мене на аватарці написано:



ЦитатаАле якщо б доповнити Ваше зауваження: "Зеленський нічого не зробив для армії" Вашою згодою щодо того, що "Зеленський не зробив Росії жодної проблеми", тоді розмова про позитивні сторони президентства Зеленського мала б вигляд завершеної. І можна було б розглянути інші присутні тут предмети.

Цінність Зеленського - тільки в одному. Що в України є легітимний уряд. Решта мене не цікавить. Сам по собі Зеленський - інтелектуально обмежена лялька, яка нічого не вирішує. Керують зовсім інші люди, і не тільки єрмаки. Так само як і як сенільний Байден, який теж нічого не вирішує і де керують всім Обама та його люди.

Обоє - ставленники глобалістів, тому в принципі розмова про те, хто буде наступним президентом України, не має сенсу. Буде той, кого поставлять. Як це стосується лідерів переважної більшості країн так званого "вільного світу". До речі, саме тому і Пуйла не чіпають - він один із них.

Хіба що станеться якесь неймовірне чудо і серед мільйонів українців знайдеться справжній патріот і лідер національного масштабу на кшалт Голди Меїр. Тоді Україна матиме шанс. А якщо цього не станеться, то ось тут Блох правильно написав:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1134178.msg27371418#msg27371418



Це процес, що відбувається по всьому світі. Просто в Україні це роблять більш ефективними методами :(.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Franchuk

#23
Цитата: Wednesday від Серпень 07, 2023, 18:36Ну, це Ваші когнітивні проблеми. В мене на аватарці написано:



Цінність Зеленського - тільки в одному. Що в України є легітимний уряд. Решта мене не цікавить. Сам по собі Зеленський - інтелектуально обмежена лялька, яка нічого не вирішує. Керують зовсім інші люди, і не тільки єрмаки. Так само як і як сенільний Байден, який теж нічого не вирішує і де керують всім Обама та його люди.

Обоє - ставленники глобалістів, тому в принципі розмова про те, хто буде наступним президентом України, не має сенсу. Буде той, кого поставлять. Як це стосується лідерів переважної більшості країн так званого "вільного світу". До речі, саме тому і Пуйла не чіпають - він один із них.

Хіба що станеться якесь неймовірне чудо і серед мільйонів українців знайдеться справжній патріот і лідер національного масштабу на кшалт Голди Меїр. Тоді Україна матиме шанс. А якщо цього не станеться, то ось тут Блох правильно написав:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1134178.msg27371418#msg27371418



Це процес, що відбувається по всьому світі. Просто в Україні це роблять більш ефективними методами :(.


Добре,
але раз Ви наполягаєте на відповідності дійсності напису на Вашій аватарці,
то наведіть будь ласка щось з моїх тут, чи деінде, слів,
з яких Ви зробили Ваш шановний висновок:
"І такі, як Ви [...] сліпо віддані своєму Пе-поводирю, дефакто працюєте на ворога."
А якщо Ви не знайдете чим проілюструвати ці Ваші слова,
що ці Ваші слова стосовно моєї скромної особи, це Ваша помилка.

Wednesday

#24
Цитата: Franchuk від Серпень 08, 2023, 10:15Добре,
але раз Ви наполягаєте на відповідності дійсності напису на Вашій аватарці,
то наведіть будь ласка щось з моїх тут, чи деінде, слів,
з яких Ви зробили Ваш шановний висновок:

Чому Ви зробили висновок, що я зробила висновок із слів, наведених нижче? Я зробила цей висновок з того, що Ви зробили висновок, ніби я писала про Зеленського, коли я чітко, відкрито і експліцитно писала про Трампа.

Цитата: Franchuk від Серпень 08, 2023, 10:15"І такі, як Ви [...] сліпо віддані своєму Пе-поводирю, дефакто працюєте на ворога."
А якщо Ви не знайдете чим проілюструвати ці Ваші слова,
що ці Ваші слова стосовно моєї скромної особи, це Ваша помилка.

Ну ось, наприклад, Ви обізвали патріота агентом Пуйла. Значить, щось не так з Вашим когнітивним сприйняттям світу.

Цитата: Franchuk від Серпень 04, 2023, 22:33Поливати лайном Порошенка є прямий сенс в типу Форумах Українських Патріотів. Особливо ж це РЕЛЕВАНТНО, якщо такі форуми створені спеціально для цього, тобто для "прадвіганія" головних московських задач під прикриттям (в обгортці) решту всього дуже проукраїнського.

І що цікаво, Ви обізвали негарно цей форум, як раніше обзивали негарно Єрмачку. А тепер Ви звідти не вилазите, хоча Єрмачка є безперечно антиукраїнським ресурсом, тому що там постійно просуваються антидержавницькі та антиукраїнські наративи (наприклад, постійна брехня про розміри допомоги Україні, лендліз, вибілювання корупції можновладців і так далі). Щось я ні разу не помічала, щоб Ви там хоч слово сказали на захист, власне, правди і фактів, що ми постійно робимо на цьому форумі.

Якщо я вважаю Єрмачку антиукраїнською, то я там і не дописую, тому що мої дописи були б автоматичним внеском у просування антиукраїнства в українському онлайн-просторі. А Ви із задоволенням берете у цьому участь.

То хто тут що насправді просуває і у кого тут тоді специфічна адженда?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Franchuk

Цитата: Wednesday від Серпень 08, 2023, 17:25Цитата: Franchuk від Сьогодні в 09:15
    "І такі, як Ви [...] сліпо віддані своєму Пе-поводирю, дефакто працюєте на ворога."
    А якщо Ви не знайдете чим проілюструвати ці Ваші слова,
    що ці Ваші слова стосовно моєї скромної особи, це Ваша помилка.

Ну ось, наприклад, Ви обізвали патріота агентом Пуйла. Значить, щось не так з Вашим когнітивним сприйняттям світу.

    Цитата: Franchuk від Серпень 04, 2023, 21:33
    Поливати лайном Порошенка є прямий сенс в типу Форумах Українських Патріотів. Особливо ж це РЕЛЕВАНТНО, якщо такі форуми створені спеціально для цього, тобто для "прадвіганія" головних московських задач під прикриттям (в обгортці) решту всього дуже проукраїнського.

І що цікаво, Ви обізвали негарно цей форум, як раніше обзивали негарно Єрмачку. А тепер Ви звідти не вилазите, хоча Єрмачка є безперечно антиукраїнським ресурсом, тому що там постійно просуваються антидержавницькі та антиукраїнські наративи (наприклад, постійна брехня про розміри допомоги Україні, лендліз, вибілювання корупції можновладців і так далі). Щось я ні разу не помічала, щоб Ви там хоч слово сказали на захист, власне, правди і фактів, що ми постійно робимо на цьому форумі.

Якщо я вважаю Єрмачку антиукраїнською, то я там і не дописую, тому що мої дописи були б автоматичним внеском у просування антиукраїнства в українському онлайн-просторі. А Ви із задоволенням берете у цьому участь.

То хто тут що насправді просуває і у кого тут тоді специфічна адженда?

Якщо Ви сприймаєте "в типу Форумах Українських Патріотів" як "в Форумі Українських Патріотів", то це ну зовсім явно "щось не так з Вашим когнітивним сприйняттям світу" - чи щось не так з Вашим сприйняттям української мови.

Що ж до того, що "Поливати лайном Порошенка є прямий сенс в типу Форумах Українських Патріотів", то це, якщо звісно не "забувати" про РЕАЛЬНІ діла Порошенка для України, це просто таки елементарне міркування щодо тьми московських холуїв під українським прикриттям та продажних українських шкур і корисних Москві ідіотів, для яких головна задача, - зробити все можливе, щоб ті РЕАЛЬНІ діла для України Порошенка знов були так само не продовжені в майбутньому, як це вдалося зробити весною 2019.

І добре, припустимо що Ваше сприйняття світу таке, що згідно нього участь в антиукраїнських ресурсах, це "дефакто працюєте на ворога", і моя участь в ФУП, це робота на ворога. Тоді в цьому випадку Ви тут зараз ведете розмову з прямо таки заклятим ворогом, який десятки років те й робив, що вів діалоги на антиукраїнських ресурсах, як от укр.політікс, задонбасс, форум 2000, севастопольський форум, макспарк і ще купа інших таких. Переконатися ж в тому, що така участь відрізняється від стріляти в кацапів на фронті тільки тим, що для цього використовуються слова, можна дуже легко, переглянувши olexlviv.tripod.com, на якому є практично повний протокол тої участі. Ну може переглянути не так вже й легко, враховуючи кількість наведених там постів.

Але навіть в цьому випадку Ви так і не відповіли на прохання проілюструвати Ваші слова: "такі, як Ви [...] сліпо віддані своєму Пе-поводирю".
А якщо Ви не знайдете чим проілюструвати ці Ваші слова, сказати, що ці Ваші слова стосовно моєї скромної особи, це Ваша помилка.


Wednesday

Цитата: Franchuk від Серпень 08, 2023, 22:21Якщо Ви сприймаєте "в типу Форумах Українських Патріотів" як "в Форумі Українських Патріотів", то це ну зовсім явно "щось не так з Вашим когнітивним сприйняттям світу" - чи щось не так з Вашим сприйняттям української мови. 

Ну Ви ось перерахували цілу купу форумів, на яких бували чи буваєте, але згадали лише "Українських патріотів". Ну дуже товстий натяк  ;D

ЦитатаЩо ж до того, що "Поливати лайном Порошенка є прямий сенс в типу Форумах Українських Патріотів", то це, якщо звісно не "забувати" про РЕАЛЬНІ діла Порошенка для України, це просто таки елементарне міркування щодо тьми московських холуїв під українським прикриттям та продажних українських шкур і корисних Москві ідіотів, для яких головна задача, - зробити все можливе, щоб ті РЕАЛЬНІ діла для України Порошенка знов були так само не продовжені в майбутньому, як це вдалося зробити весною 2019.

Я ніколи не стверджувала зворотнього. Але моя теза, для чого я відкрила цю тему, що порохоботи нічого не доб"ються неконструктивною критикою по відношенню до Зе і вона тим більше нічим не допоможе їм в плані продовження імплементації доробку адміністрації Порошенка.

ЦитатаІ добре, припустимо що Ваше сприйняття світу таке, що згідно нього участь в антиукраїнських ресурсах, це "дефакто працюєте на ворога", і моя участь в ФУП, це робота на ворога. Тоді в цьому випадку Ви тут зараз ведете розмову з прямо таки заклятим ворогом, який десятки років те й робив, що вів діалоги на антиукраїнських ресурсах, як от укр.політікс, задонбасс, форум 2000, севастопольський форум, макспарк і ще купа інших таких. 

У мене нема можливості спостерігати Вашу участь у цих спільнотах, я коментую лише те, що бачу. До того ж, я б не називала юаполітикс антиукраїнським - він не належав глобалістам і не контролювався провладними гравцями, як Єрмачка.

ЦитатаПереконатися ж в тому, що така участь відрізняється від стріляти в кацапів на фронті тільки тим, що для цього використовуються слова, можна дуже легко, переглянувши olexlviv.tripod.com, на якому є практично повний протокол тої участі. Ну може переглянути не так вже й легко, враховуючи кількість наведених там постів.

З Вашої участі у Єрмачці я бачу, що Ви практично не берете участі в розвінчуванні брехні, а виключно у обговоренні власного доробку. Просто скажіть честно - Ви берете там участь, тому що там більше людей, а ідеологічна спрямованість того ресурсу для Вас не має значення.

ЦитатаАле навіть в цьому випадку Ви так і не відповіли на прохання проілюструвати Ваші слова: "такі, як Ви [...] сліпо віддані своєму Пе-поводирю".
А якщо Ви не знайдете чим проілюструвати ці Ваші слова, сказати, що ці Ваші слова стосовно моєї скромної особи, це Ваша помилка.

Я вже неодноразово проілюструвала, але можу в простій формі синтезувати: це була Ваша реакція на мою тезу про неконструктивну критику Зе порохоботами. Ви мене практично назвали ворогом народу за те, що відмовляюся цілувати попу Пороха unconditionally.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Franchuk

Цитата: Wednesday від Серпень 08, 2023, 22:45З Вашої участі у Єрмачці я бачу, що Ви практично не берете участі в розвінчуванні брехні, а виключно у обговоренні власного доробку. Просто скажіть честно - Ви берете там участь, тому що там більше людей, а ідеологічна спрямованість того ресурсу для Вас не має значення.

ЦитатаАле навіть в цьому випадку Ви так і не відповіли на прохання проілюструвати Ваші слова: "такі, як Ви [...] сліпо віддані своєму Пе-поводирю".
А якщо Ви не знайдете чим проілюструвати ці Ваші слова, сказати, що ці Ваші слова стосовно моєї скромної особи, це Ваша помилка.

Я вже неодноразово проілюструвала, але можу в простій формі синтезувати: це була Ваша реакція на мою тезу про неконструктивну критику Зе порохоботами. Ви мене практично назвали ворогом народу за те, що відмовляюся цілувати попу Пороха unconditionally.

Я не беру участі в обговоренні тих питань, щодо яких не маю певності.

От наприклад чому я так настирливо просив Вас проілюструвати Ваші слова щодо моєї скромної особи: "такі, як Ви [...] сліпо віддані своєму Пе-поводирю" цитатою, хоч одною, моїх слів? І також просив Вас сказати, що ці Ваші слова стосовно моєї скромної особи, це Ваша помилка, оскільки такої цитати Ви навіть перечитавши все від мене, не знайдете?

Дуже просто, шановна Wednesday. Мені дуже не хотілося переконатися, що Ви свідомо брешете на співрозмовника і наполягаєте на своїй брехні - навіть після того, як вона стала ну зовсім очевидною для кожного, кому буде не ліньки перечитати цей тут діалог.

Wednesday

#28
Цитата: Franchuk від Серпень 08, 2023, 23:45От наприклад чому я так настирливо просив Вас проілюструвати Ваші слова щодо моєї скромної особи: "такі, як Ви [...] сліпо віддані своєму Пе-поводирю" цитатою, хоч одною, моїх слів? І також просив Вас сказати, що ці Ваші слова стосовно моєї скромної особи, це Ваша помилка, оскільки такої цитати Ви навіть перечитавши все від мене, не знайдете?

Дуже просто, шановна Wednesday. Мені дуже не хотілося переконатися, що Ви свідомо брешете на співрозмовника і наполягаєте на своїй брехні - навіть після того, як вона стала ну зовсім очевидною для кожного, кому буде не ліньки перечитати цей тут діалог.

Ви вперто не бажаєте бачити мою відповідь, хоча я її вже давно надала вище.

Оцими словами Ви імпліцитно і експліцитно обвинуватили мене як власника цього форуму в роботі на ворога. І не треба викручуватись, що Ви не цей форум і не мене мали на увазі. В Укрнеті всього один-єдиний Форум Українських Патріотів - цей. І Ви ще його написали з великої букви.

Цитата: Franchuk від Серпень 04, 2023, 22:33Поливати лайном Порошенка є прямий сенс в типу Форумах Українських Патріотів. Особливо ж це РЕЛЕВАНТНО, якщо такі форуми створені спеціально для цього, тобто для "прадвіганія" головних московських задач під прикриттям (в обгортці) решту всього дуже проукраїнського.

Ця неадекватна реакція є образою і поклепом, не кажучи вже брехнею. І, як я вже сказала, ця реакція є ілюстрацією моєї тези про вашу відданість своєму Пе-поводирю, бо ви, очевидно, не зупинитесь, щоб у корені не задушити навіть найменшу, найконструктивнішу критику Порошенка. А Ваша реакція була конкретно у відповідь на мою констатацію ФАКТУ, що сини Порошенка відсиджуються від війни за кордоном. Так це правда, подобається Вам це чи ні, а якщо Ви і вам подібні намагаються цей неприємний факт нівелювати чи вибілити, а всіх, хто його констатує, обізвати ворогами народу, то ви тоді нічим не відрізняєтесь від протилежного табору.

Ось і все.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Franchuk

Цитата: Wednesday від Серпень 09, 2023, 00:13Цитата: Franchuk від Серпень 08, 2023, 22:45
    От наприклад чому я так настирливо просив Вас проілюструвати Ваші слова щодо моєї скромної особи: "такі, як Ви [...] сліпо віддані своєму Пе-поводирю" цитатою, хоч одною, моїх слів? І також просив Вас сказати, що ці Ваші слова стосовно моєї скромної особи, це Ваша помилка, оскільки такої цитати Ви навіть перечитавши все від мене, не знайдете?
    Дуже просто, шановна Wednesday. Мені дуже не хотілося переконатися, що Ви свідомо брешете на співрозмовника і наполягаєте на своїй брехні - навіть після того, як вона стала ну зовсім очевидною для кожного, кому буде не ліньки перечитати цей тут діалог.

Ви вперто не бажаєте бачити мою відповідь, хоча я її вже давно надала вище.

Оцими словами Ви імпліцитно і експліцитно обвинуватили мене як власника цього форуму в роботі на ворога. І не треба викручуватись, що Ви не цей форум і не мене мали на увазі. В Укрнеті всього один-єдиний Форум Українських Патріотів - цей. І Ви ще його написали з великої букви.

    Цитата: Franchuk від Серпень 04, 2023, 21:33
    Поливати лайном Порошенка є прямий сенс в типу Форумах Українських Патріотів. Особливо ж це РЕЛЕВАНТНО, якщо такі форуми створені спеціально для цього, тобто для "прадвіганія" головних московських задач під прикриттям (в обгортці) решту всього дуже проукраїнського.

Ця неадекватна реакція є образою і поклепом, не кажучи вже брехнею. І, як я вже сказала, ця реакція є ілюстрацією моєї тези про вашу відданість своєму Пе-поводирю, бо ви, очевидно, не зупинитесь, щоб у корені не задушити навіть найменшу, найконструктивнішу критику Порошенка. А Ваша реакція була конкретно у відповідь на мою констатацію ФАКТУ, що сини Порошенка відсиджуються від війни за кордоном. Так це правда, подобається Вам це чи ні, а якщо Ви і вам подібні намагаються цей неприємний факт нівелювати чи вибілити, а всіх, хто його констатує, обізвати ворогами народу, то ви тоді нічим не відрізняєтесь від протилежного табору.

Ось і все.

Вашу "найменшу, найконструктивнішу критику Порошенка", як далеку від чогось більш-менш етичного, прямо в правилах забороняють на багатьох форумах.
Наприклад на ФУП: "4.3. Заборонені: [...] Перехід на близьких та рідних [...]".

Але коли стоїть задача будь-що обливати лайном людину, РЕАЛЬНІ діла якого прямо загрожують московській банді убивць, тоді, як бачимо, ні етика, ні набування в процесі виконання цієї московської задачі вигляду прямої відвертої брехухи, не перешкоджають Вашій шановній персоні все глибше занурюватись в характерні для московських холуїв методи ведення дискусії.

Схоже Вам видніше, а особливо якщо, як Ви пишете, говорити "честно" - створений цей форум спеціально для "прадвіганія" головних московських задач під прикриттям решту всього дуже проукраїнського, чи ні.
Особливо судячи з Вашої ну надто вже нервозної реакції на незгоду з тим, що для справді українського патріота РЕАЛЬНІ діла Порошенка для України не мають значення, а дуже мають значення якісь московські фейки щодо його сімейних обставин.

Wednesday

#30
Ох нічого собі! Який ранок відкриттів просто!

Цитата: Franchuk від Серпень 09, 2023, 11:33Вашу "найменшу, найконструктивнішу критику Порошенка", як далеку від чогось більш-менш етичного, прямо в правилах забороняють на багатьох форумах.
Наприклад на ФУП: "4.3. Заборонені: [...] Перехід на близьких та рідних [...]".

Ого! І не соромно отак відверто показувати свою корумпованість? Адже Ви як прихильник святого Порошенка повинні нести  це високе звання з високо піднятою головою і не поступатися принципами! Я не очікувала, що Ви настільки втратите контроль від мого наїзду на Пе-бубочку, що почнете прямим текстом адвокатувати за порушення українського законодавства  ;D  ;D  ;D .

Шановний, переходити на рідних - це якби я написала, що Марина - хвойда, а Олексій рогоносець, наприклад. Але це неправда, тому я такого ніколи не напишу. А ось що дорослі сини Порошенка, громадяни України, один з них колишній народний депутат України, живуть за кордоном під час війни, тоді як прості українські чоловіки воюють - це не перехід на близьких. Це коментарі по статусу дотримання ними українського законодавства. У Конституції України написано, що всі громадяни рівні перед законом і мають одинакові права та обов"язки. Там не написано, що сини колишніх президентів мають право звалити за кордон і ухилятися від свого конституційного обов"язку захищати Україну.

То ви, значить, адвокатуєте, щоб в Україні були дві касти, два типи громадян - одних, простих людей, які повинні йти в окопи, а інші, іліта, блакитних кровєй, можуть жити за кордоном, поки прості українці помирають, захищаючи Україну? Так це корупція, шановний. І ці прості українці не ідіоти. Вони все прекрасно розуміють. І саме тому, САМЕ тому Порошенко ніколи не буде президентом. Тому що його "Мова, армія, віра" нічого не значить, якщо він на своєму прикладі і на прикладі своєї родини не імплементує ці гасла.

ЦитатаАле коли стоїть задача будь-що обливати лайном людину

Діти Порошенка повинні воювати разом з усіма, тому що захищати Україну - конституційний ОБОВ"ЯЗОК кожного громадянина. Констатація факту - це конструктивна критика, а не обливання лайном, запам"ятайте це.

ЦитатаРЕАЛЬНІ діла якого прямо загрожують московській банді убивць 

Факт ухилянтства синів Порошенка, як і інших "ілітних" родин (яких в Україні як собак нерізаних) якраз і є реальною справою, яка нівелює не тільки репутацію Порошенка, а і його доробок. Тому що одне діло декларувати щось, а інше - імплементувати. Очевидно, що його доробок не був імплементований, якщо в Україні дві касти громадян.  В інших країнах служать ВСІ, а в Україні тільки прості люди, а іліта жирує по Лондонах і робить бізнес на крові. До речі, Порошенко закрив свої фабрики в Росії? Щось не пам"ятаю.

Цитатапрямої відвертої брехухи, не перешкоджають Вашій шановній персоні все глибше занурюватись

Ну це Ви брешете, а я кажу правду. Дійно, характерно для сліпих облизувачів Пе-дупи, яких тригерують неприємні факти. А якщо вважаєте, що я неправа, то давайте докази, що синулі Пе в ЗСУ і в окопах.

Цитатав характерні для московських холуїв методи ведення дискусії. 

"Московський холуй" - це виключно конструкт з Ваших опусів і не більше. Якщо колишній Президент красиво триндить в пейсбуках про перемогу, а сам ховає своїх дітей від призову, а такі, як Ви, цю корупцію захищають, це і є холуйство. Українське, бо корумпує і розділяє і без того травмоване українське суспільство.

А українські гниди, як казав один патріот, страшніші за московські воші.

ЦитатаСхоже Вам видніше, а особливо якщо, як Ви пишете, говорити "честно" - створений цей форум спеціально для "прадвіганія" головних московських задач під прикриттям решту всього дуже проукраїнського, чи ні.
Особливо судячи з Вашої ну надто вже нервозної реакції на незгоду з тим, що для справді українського патріота РЕАЛЬНІ діла Порошенка для України не мають значення, а дуже мають значення якісь московські фейки щодо його сімейних обставин.

Це ВИ таке писали і брехали про цей форум, а не я. Ухиляння синів Порошенка від служби в ЗСУ під час повномасштабної агресії не фейк, а факт. Якщо кажете, що фейк, давайте докази зворотнього.

Реальні справи Порошенка не мають ніякого значення, якщо він сам не дотримується того, що декларує. Це як в тому анекдоті про "т**ти козу".

Брехню про мене і цей форум не коментую - але дякую, що Ви вчергове довели мій посил.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

вело

Цитата: Franchuk від Серпень 09, 2023, 11:33Вашу "найменшу, найконструктивнішу критику Порошенка", як далеку від чогось більш-менш етичного, прямо в правилах забороняють на багатьох форумах.
Наприклад на ФУП: "4.3. Заборонені: [...] Перехід на близьких та рідних [...]".
це стосується близьких і рідних учасників форуму. Щодо родичів політиків, то їх життя можно і треба досліджувати.

Wednesday

Цитата: вело від Серпень 09, 2023, 21:04це стосується близьких і рідних учасників форуму. Щодо родичів політиків, то їх життя можно і треба досліджувати.

Особливо таких, що претендують на роль лідера нації, і хочуть вчергове балотуватися на пост президента воюючої країни.

Навіть у Сталіна сини воювали і він мусив пожертвувати одним, бо інакше просто не можна було, враховуючи масштаб жертовності радянського народу (серед якого, до речі, воювали мільйони українців).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Franchuk

Цитата: Wednesday від Серпень 09, 2023, 16:37Ухиляння синів Порошенка від служби в ЗСУ під час повномасштабної агресії не фейк, а факт. Якщо кажете, що фейк, давайте докази зворотнього.

Суто совково-гебешна логіка, доказувати чиюсь вину взагалі то справа звинувачення.

Franchuk

Цитата: Wednesday від Серпень 09, 2023, 16:37Порошенко закрив свої фабрики в Росії? Щось не пам"ятаю.
Незадовго після 2014 Цимбалюк спеціально їздив туди, де фабрика і зробив детальний репортаж. Про цей репортаж в московській інфоканалізації звичайно що ні слова не було, тому Ви і не памятаєте.

Franchuk

Цитата: Wednesday від Серпень 09, 2023, 16:37Реальні справи Порошенка не мають ніякого значення, якщо він сам не дотримується того, що декларує.
Насправді РЕАЛЬНІ справи Порошенка,
- створення армії, безвіз, світова підтримка України, томос, НАТО в конституції - а особливо узаконення ним вітання "Слава Україні! Героям слава!",
мають для України величезне значення, і то абсолютно незалежно від того, що він зараз декларує і чого не декларує - просто це ВЖЕ українська дійсність.

А московська холуйня усіх калібрів, разом з продажними шкурами і корисними ідіотами його ненавидить так дико і так утробно навіть не так за ці його діла, як за те, що повернути назад всі ці діяння Порошенка вони при всьому своєму величезному московському бажанні ніяк не можуть, і то навіть будучи на чолі більшості владних інституцій України.

Franchuk

Цитата: Wednesday від Серпень 09, 2023, 21:28Навіть у Сталіна сини воювали і він мусив пожертвувати одним, бо інакше просто не можна було, враховуючи масштаб жертовності радянського народу (серед якого, до речі, воювали мільйони українців).

Тут нема чого заперечити, дійсно, Сталін для гебешних путіноїдів - вєлікій герой.

Wednesday

#37
Цитата: Franchuk від Серпень 09, 2023, 22:41Незадовго після 2014 Цимбалюк спеціально їздив туди, де фабрика і зробив детальний репортаж. Про цей репортаж в московській інфоканалізації звичайно що ні слова не було, тому Ви і не памятаєте.

А в українській було? Мене цікавить станом на 10 липня 2023 року, а також чи входять ці assets у будь-який траст чи фонд (дефакто власність Порошенка).

Oh wait. Так всі пароплави та шоколадні фабрики, виявляється, переписані на синулю, який ховається від ЗСУ, ще в надцятому році?

"ключовими бізнес-активами експрезидента зараз володіє його старший син Олексій. Ідеться про близько п'ять десятків компаній, значна частина яких прямо пов'язана з корпорацією Roshen. На Порошенка-молодшого також переписали й аграрний бізнес, який належав колишньому президентові".
"36-річний Олексій Порошенко запам'ятався тим, що до осені 2019 року був народним депутатом від партії свого батька. Згідно з деклараціями Порошенка-молодшого, на момент депутатства він не володів жодною фірмою. А вже за кілька місяців став власником корпорації Roshen, включно з українськими та іноземними компаніями. Це сталося саме тоді, коли українські правоохоронці почали активно цікавитися діяльністю Петра Порошенка".


А тут ще злі язики пишуть:

"Однак дії фінансових радників Порошенка і його самого змушують припустити, що на ділі шоколадний магнат був більше стурбований власним благом, ніж благом країни. У гонитві за власними інтересами Порошенко (його статки оцінюються у 858 мільйонів доларів), на думку деяких, навіть дозволив собі двічі порушити закон, надати недостовірну інформацію і позбавити країну вкрай потрібних їй в ситуації війни податків".

Напевно, кацапи наклеп наводять на найчеснішого, скаже пан Франчук.

А нє тут то било - матеріали розміщені на сайті Радіо Свобода, який - drumroll! - фінансується Конгресом США.

Упс!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Franchuk від Серпень 09, 2023, 22:31Суто совково-гебешна логіка, доказувати чиюсь вину взагалі то справа звинувачення.

Батальону Монако теж так можна?

Скажете це в обличчя сотням тисяч матерів, батьків, чоловіків, дружин та дітей, хто поховали вбитих кацапами рідних, поки золоті синки Пороха рябчиків по Лондонах жеруть?

Ось і все, що треба знати про вашу справжню натуру. Власне, читайте мій перший пост і назву теми.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Franchuk від Серпень 09, 2023, 23:02Насправді РЕАЛЬНІ справи Порошенка,
- створення армії, безвіз, світова підтримка України, томос, НАТО в конституції - а особливо узаконення ним вітання "Слава Україні! Героям слава!",
мають для України величезне значення

Армія в України вже була, він її не створював. Він її розвинув. І то не він особисто, а за його каденції, його команда - тисячі різних людей. Так само як і решта, як Ви кажете, ЙОГО здобутків,

Це так, і я це не заперечую. Але є один нюанс.

Це так само, як казати, що Саакашвілі реформував Грузію. Може, на початку були якісь позитивні зміни, а у що перетворилась Грузія зараз? Злигалася з кацапами, практично ворог України. Все, що зробив Саакашвілі, пішло коту під хвіст, не прижилось. І якщо зміни не постійні, перманентні, то чи має практичне значення, що вони були in place якийсь період часу?

Так само і тут. Ну записали про НАТО в Конституцію, а НАТО не хоче приймати Україну у свої лави, і, хіба що не зміняться ключові гравці (Байден особисто був проти, як і німці), то Україні не бачити те НАТО як своїх вух, робив там щось Порошенко чи не робив.

Казав Порошенко про "мову", а дефакто, він сам і вся його родина в побуті російськомовні і одна із невісток росіянка за походженням і громадянством. І Україна до цього часу значно російськомовна, Київ взагалі масово - у нас про це навіть тема є. І тут не взлєтєло.

Казав Порошенко про "віру", отримав "томос", але до цього часу правлять в Україні російські попи, і томос нічим не допоміг від них позбавитись. Насправді велика частина українців не є православними християнами і віруючими взагалі, тому це для них не досягнення.

Доробок Порошенка мали можливість оцінити українські виборці і ми всі знаємо, чим це закінчилося. Так, вони вибрали ще більше лайно, але те, що Порошенка вони більше не хотіли бачити своїм президентом, це доконаний факт.

Цитатаі то абсолютно незалежно від того, що він зараз декларує і чого не декларує - просто це ВЖЕ українська дійсність.

Це ніяка не дійсність, як я вже вказала вище, а лише wishful thinking порохосектантів. А для самого Порошенка і його родини тим більше всі ці декларації не більше, ніж порожній звук.

ЦитатаА московська холуйня усіх калібрів, разом з продажними шкурами і корисними ідіотами його ненавидить так дико і так утробно навіть не так за ці його діла, як за те, що повернути назад всі ці діяння Порошенка вони при всьому своєму величезному московському бажанні ніяк не можуть, і то навіть будучи на чолі більшості владних інституцій України. 

Повертати нічого. Одні декларації, а на практиці - порожній звук.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.