Ганьба та ницість порохоботів

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

#40
Цитата: Franchuk від Серпень 09, 2023, 23:15Сталін для гебешних путіноїдів - вєлікій герой.

Угу, такі, як ви, за відмову плазувати перед вашим великим керманичем Сталіним Порохом, обізвали б мене ворогом народу (уже!), засадили в чорний воронок і репресували б. Та ви тут справжній культ особи розвели!

Але не на ту напали  ;D  ;D  ;D

Я відмовляюся облизувати будь-чиї дупи.

Я відмовляюся працювати на той чи інший табір.

Мої дії - допомагати ЗСУ.

Мої слова - доносити факти, а не наративи.

Я маю свої думки і позиції, але не претендую на те, що вони завжди правильні.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#41
Українці такі українці.

Відмовляєшся цілувати дупу Зе - ворог народу, ти працюєш на пуйла
Відмовляєшся цілувати дупу Пе - ворог народу, ти працюєш на пуйла
Відмовляєшся цілувати дупу Бі - ворог народу, ти працюєш на пуйла.
Доносиш правду, доносиш факти - ворог народу, ти працюєш на пуйла
Донатиш тисячі доларів на ЗСУ - ворог народу, ти працюєш на пуйла.

Nicely done. Так точно переможете!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Franchuk від Серпень 06, 2023, 00:35Ну якщо Ви вже так просите ... Звичайно, що є. Самим фактом того, що він продовжує керувати Україною під час війни. Що він відмовляється (поки) здати Україну і піти на територіальні поступки. Що він згуртував суспільство та збройні сили, особливо на початку, і що він став медійним символом українського спротиву на світовій арені. Індивідуально кацапи і не тільки ненавидять його, бо він єврей, бо він не дуже гарний, бо він не дуже розумний. Ненависть часто іраціональна - багато ненавидить його тільки тому що він є. Як велика кількість українців іраціонально ненавидить президента Трампа, хоча він єдиний за час незалежності України, хто зробив купу добра для ЗСУ і єдиний за останні десятиліття, який зробив проблеми Росії.
Але не тільки кацапи ненавидять його. Ви не читаєте іноземних пабліків і не живете за кордоном, інакше б знали, що Зеленського якщо не ненавидить, то не любить велика частина жителів США та Канади, та інших країн світу. Як його тільки не обзивають - і наці, і зрадником, і крадієм, і кровожерливим, і так далі і тому подібне. Так, це ті самі люди, чиї податки йдуть на ваші пенсії і на вашу зброю. І що ви тепер будете з цим робити?

Ну дякую, це вже щось, хоч трошки.
Лишається маленька дрібничка: конкретизуйте будь ласка Ваші шановні слова стосовні до Зеленського, що це нібито Зеленський "єдиний за час незалежності України, хто зробив купу добра для ЗСУ і єдиний за останні десятиліття, який зробив проблеми Росії."
Тобто що саме, як Вам здається, Зеленський щось зробив добре, хоч одне, для ЗСУ?
І яку саме, як Вам здається, Зеленський зробив проблему, хоч одну, для Росії?

Можна я відповім?

Одна з багатьох справ Зеленського, але зато як же ж важлива, це очищення українського політикуму від пропутінський сил.

Тобто, знищення пропутінських медіа (канали Медведчука).
Знищення пропутінської партії (ОПЗЖ).
Арешт путінського кума Медведчука, з яким до речі Порошенко мав спільний бізнес, і якого Порошенко не рухав.
Знищення московського патріархату, прихожанином якого був Порошенко, тому і не рухав МП.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Серпень 10, 2023, 07:14Можна я відповім?

Одна з багатьох справ Зеленського, але зато як же ж важлива, це очищення українського політикуму від пропутінський сил.

Тобто, знищення пропутінських медіа (канали Медведчука).
Знищення пропутінської партії (ОПЗЖ).
Арешт путінського кума Медведчука, з яким до речі Порошенко мав спільний бізнес, і якого Порошенко не рухав.
Знищення московського патріархату, прихожанином якого був Порошенко, тому і не рухав МП.

Ну при Зе кацапів дофіга, Портнов і оті всі зрадники при Баканові, та і Єрмак пахне кацапами.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#44
Цитата: білий хорват від Серпень 10, 2023, 07:14Можна я відповім?

Одна з багатьох справ Зеленського, але зато як же ж важлива, це очищення українського політикуму від пропутінський сил.

Тобто, знищення пропутінських медіа (канали Медведчука).
Знищення пропутінської партії (ОПЗЖ).
Арешт путінського кума Медведчука, з яким до речі Порошенко мав спільний бізнес, і якого Порошенко не рухав.
Знищення московського патріархату, прихожанином якого був Порошенко, тому і не рухав МП.

До речі, один той факт, що chief of staff у Порошенка був Ложкін, зразу розставляє всі точки над і. Про Медведчука я вже мовчу.

Порошенко - типовий представник совкової номенклатури, як і вся українська іліта в різних ітераціях. Тому і кажу, що у майбутнє Україну повинні вести зовсім інші, якісно кращі люди, які потрапили у владу не через бабло та зв"язки, як Порох чи Зе, а суто на основі справжніх досягнень, справжнього, а не фейкового лідерства і справжнього, а не фейкового патріотизму.

Не кажучи вже про те, що він та інші представники іліти, які декларують один набір принципів для інших, а для себе і своїх близьких застосовують інший - не лідери і не заслуговують на другий шанс.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Серпень 08, 2023, 17:25Чому Ви зробили висновок, що я зробила висновок із слів, наведених нижче? Я зробила цей висновок з того, що Ви зробили висновок, ніби я писала про Зеленського, коли я чітко, відкрито і експліцитно писала про Трампа.

Ну ось, наприклад, Ви обізвали патріота агентом Пуйла. Значить, щось не так з Вашим когнітивним сприйняттям світу.

І що цікаво, Ви обізвали негарно цей форум, як раніше обзивали негарно Єрмачку. А тепер Ви звідти не вилазите, хоча Єрмачка є безперечно антиукраїнським ресурсом, тому що там постійно просуваються антидержавницькі та антиукраїнські наративи (наприклад, постійна брехня про розміри допомоги Україні, лендліз, вибілювання корупції можновладців і так далі). Щось я ні разу не помічала, щоб Ви там хоч слово сказали на захист, власне, правди і фактів, що ми постійно робимо на цьому форумі.

Якщо я вважаю Єрмачку антиукраїнською, то я там і не дописую, тому що мої дописи були б автоматичним внеском у просування антиукраїнства в українському онлайн-просторі. А Ви із задоволенням берете у цьому участь.

То хто тут що насправді просуває і у кого тут тоді специфічна адженда?
А я не вважаю Форум Української Правди антиукраїнським.

І я там дописую, коли маю час та натхнення.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Серпень 10, 2023, 07:21А я не вважаю Форум Української Правди антиукраїнським.

І я там дописую, коли маю час та натхнення.

Кожен має право на власну думку. А я вважаю, що це антиукраїнський ресурс, тому що він належить глобалісту Фіалі і там постійно поширюються глобалістські наративи та брехня, яка є антиукраїнською за суттю (наприклад, про лендліз). Цей ресурс вже роками не має нічого спільного із тим баченням, яке мав для нього його засновник Гонгадзе.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Серпень 10, 2023, 03:05Угу, такі, як ви, за відмову плазувати перед вашим великим керманичем Сталіним Порохом, обізвали б мене ворогом народу (уже!), засадили в чорний воронок і репресували б. Та ви тут справжній культ особи розвели!

Аале не на ту напали  ;D  ;D  ;D

Я відмовляюся облизувати будь-чиї дупи.

Я відмовляюся працювати на той чи інший табір.

Мої дії - допомагати ЗСУ.

Мої слова - доносити факти, а не наративи.

Я маю свої думки і позиції, але не претендую на те, що вони завжди правильні.

Оце підсумували тебе

совково-гебешна Wednesday © Franchuk

 ;D  ;D  ;D

Wednesday

Цитата: білий хорват від Серпень 10, 2023, 07:42Оце підсумували тебе

совково-гебешна Wednesday © Franchuk

 ;D  ;D  ;D

Та хай називає. Стає в один ряд із Славом та ідіотами із СУПу, які колись називали мене Ольгою Тейлор і ольгінкою взагалі  ;D

Те, які лейбли інтелектуально нечесні особи мені ліплять, нічого не змінить для України чи українців. Як і не змінить мого кредо, наведеного вище.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

До чого докотився мій рідний Львів і люди, які там живуть.

Проголосувати за відвертого брехуна Порошенка, людини з подвійними стандартами. Тільки тому, що він вигукнув Слава Україні?

От через таких сліпих зомбі, як Franchuk я і покинув Україну.

Ніби свої люди, але своїм вибором руйнують Україну.

Тобто, ЗСУ Порошенко "розвивав" для інших, а як прийшов час захищати Україну, то син втік. Навіть Ляшко там десь фотався на передовій.

Томос, то для інших, бо сам був прихожанином МП.

На словах, боротьба з Росією, а на ділі співпраця з путінським ставлеником, Медведчуком. Вільна рука для Медведчука, роби, що хочеш, хочеш медіа ресурси, на тобі, на тобі ZIK - львівський телеканал, хочеш партію, на тобі.

І так у всьому - брехня, брехня, брехня.

Але вистачить вигукнути Слава Україні і львів'яни в екстазі біжуть голосувати за вовка в овечій шкірі.

Wednesday

Ооо, ото Хорват накинув - куди там мені до такої "зрадоньки"  ;D  ;D  ;D

Пане Франчук, Ваш вихід!

 8)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Franchuk

Цитата: Wednesday від Серпень 10, 2023, 02:57Саакашвілі реформував Грузію. Може, на початку були якісь позитивні зміни, а у що перетворилась Грузія зараз? Злигалася з кацапами, практично ворог України. Все, що зробив Саакашвілі, пішло коту під хвіст, не прижилось

Кажете сподіваєтесь реалізувати в Україні грузинський сценарій? Шляхом обливання вашим московським лайном, так само, як московська холуйня, відверта і під прикриттям, зробила це в Грузії щодо Саакашвілі?

Franchuk

Цитата: білий хорват від Серпень 10, 2023, 07:14Одна з багатьох справ Зеленського, але зато як же ж важлива, це очищення українського політикуму від пропутінський сил.

Тупішого ідіотизму я вже давненько не бачив :-(
Це ж тоді а чи не Порошенко часом, готуючись до російського вторгнення 20220224, розмінував Чонгар і ще безліч аналогічних дій за кілька днів до нападу учинив?

Franchuk

Цитата: Wednesday від Серпень 10, 2023, 03:05Угу, такі, як ви, за відмову плазувати перед вашим великим керманичем Сталіним Порохом, обізвали б мене ворогом народу (уже!), засадили в чорний воронок і репресували б. Та ви тут справжній культ особи розвели!
Але не на ту напали  ;D  ;D  ;D
Я відмовляюся облизувати будь-чиї дупи.

Ви не змогли знайти жодного МОГО слова, а я просив це зробити не раз,
- яке можна було б розуміти, як культ особи Порошенка від моєї скромної особи.
І прекрасно знаєте, що не знайдете.

Але коли брехуха на когось бреше, то щоразу, коли бреше щось нове,
то посилається на свою власну раніше збрехану брехню.
Це для московських холуїв нормально.

І не брешіть, що відмовляєтесь "облизувати будь-чиї дупи",
Ваше облизування московської дупи ну дуже гучне, Ви аж обслинилася вся,
і то не чимось власним - московським лайном.

білий хорват

ЦитатаАле коли брехуха на когось бреше, то щоразу, коли бреше щось нове,
то посилається на свою власну раніше збрехану брехню.
Це для московських холуїв нормально.
;D  ;D  ;D

Wednesday - московський холуй

;D  ;D  ;D

Wednesday

Цитата: білий хорват від Серпень 10, 2023, 12:54;D  ;D  ;D

Wednesday - московський холуй

;D  ;D  ;D

Бомбезно! Але і у мене є епітети та лейбли, хехе  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Franchuk від Серпень 10, 2023, 10:27Тупішого ідіотизму я вже давненько не бачив :-(
Це ж тоді а чи не Порошенко часом, готуючись до російського вторгнення 20220224, розмінував Чонгар і ще безліч аналогічних дій за кілька днів до нападу учинив?

"Порошенко" дивним чином відмовився знищити колону Гіркіна, коли вона спокійно собі їхала по дорозі і її ніхто не чіпав. І прошляпив Іловайськ. І зірвав склади.

За Вашою логікою.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Franchuk від Серпень 10, 2023, 10:15Кажете сподіваєтесь реалізувати в Україні грузинський сценарій?

Цікаво, яким чином я можу це зробити - донуючи тисячі доларів на ЗСУ? Ну так, я вважаю, що до влади в Україні повинні прийти військові, а не мільярдери-"бізнесмени" з сумнівною репутацією і купленими кишеньковими партіями.

А який сценарій вони будуть реалізовувати, це up to them та народу України.

Цитататак само, як московська холуйня, відверта і під прикриттям, зробила це в Грузії щодо Саакашвілі?

Гагага! Чекайте, це хіба я лузера Сааку по дахах ганяла? Так це ж був ваш божок Порошенко! Тільки нащо він цього неадеквата взагалі в Україну притягнув, щоб що? Бабів молодих трахати хіба у спиною за дружини, а так він тут більше нічого не досяг. Та і в Грузії цей пустозвін нічого не досяг - реформи насправді робилися Бендукідзе.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#58
Цитата: Franchuk від Серпень 10, 2023, 10:49Ви не змогли знайти жодного МОГО слова, а я просив це зробити не раз,
- яке можна було б розуміти, як культ особи Порошенка від моєї скромної особи.
І прекрасно знаєте, що не знайдете.

Пане, Вам 10 рочків, чи, може, у Вас когнітивний статус як у Байдена? Я повинна Вам пояснювати, що висловити думку про АБС не обов"язково, буквально згадуючи АБС? Слово "імпліцитно" чули коли-небудь?

Та всі Ваші пости в цій темі і особливо Ваші немотивовані атаки та образи це демонструють. І не треба ляля. Порохосектанти типу Вас, втім, як і зесекстанти (тут таких нема, але багато на Єрмачці) не гребують нічим, аби знищити опонентів заради поруганної честі їх божків.

ЦитатаАле коли брехуха на когось бреше, то щоразу, коли бреше щось нове,
то посилається на свою власну раніше збрехану брехню.

Я завжди наводила та наводжу тільки факти. Доказів, що я збрехала, я від Вас ні разу не побачила. І Ви сказали, що навіть не збираєтесь їх надавати, чим імпліцитно визнали мою правоту. Тому що доказів, що я збрехала, у Вас просто нема.

ЦитатаЦе для московських холуїв нормально.

Вам видніше. Нічим не відрізняєтесь в вилизуванні дупи Порошенка від кацапів, які вилизують дупи Пуйла. Такий же культ особи.

Цитатаоблизування московської дупи ну дуже гучне

Не треба тягти сюди рімінг Олексієм Юлі (в дєвічєствє Аліхановой) - що вони роблять в приватності власної спальні, то їх особиста справа  :).

Щодо мене, то в свій час мої батьки заборонили мені виходити заміж за росіянина (ну це було ще коли ми були зовсім діти, нам було по 18-20 років, але це були мої перші серйозні стосунки і перша пропозиція шлюбу). Сказали - якщо вийдеш, то можеш забути, що ми в тебе є і пофігариш жити до його родичів в Сибір.

А ось папік Порошенко з цим не мав ніяких проблем. Сам російськомовний і тепер його внуки несуть в собі російські гени. А що такого?

Цитатаі то не чимось власним - московським лайном.

Ну не можна так називати кацапських родичів президента України!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

ЦитатаГагага! Чекайте, це хіба я лузера Сааку по дахах ганяла?
Виходить за логікою Franchuka Порошенко це Московська холуйня, бо був проти Саакашвілі?

Щось в цьому є.
Не буду спорити.