Dumb and Dumber ... Або Когнітивно-Інтелектуальний Занепад Укрнету

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Естафету у змаганні "Когнітивно-інтелектуальний занепад укрнету" перехоплює сусідній ресурс СУП  :facepalm:.

Початок тут, а внизу продовження :facepalm1::



Аааа!! "впадають в істерику" хіба що від гомеричного сміху .... Хахаха! 10 штук! в хороші руки!

 :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:



1500 доларів .... аааа!

 :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

"Укроюрист" "думкою багатіє"  :lol:. Над цим можна було б поржати, якби це не було так сумно.

Це - агонія  :smilie2:. Як у індивіда, так і у суспільства.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

А тепер - буде.



What's so hard to understand?

Але ж вона не даремно переможиця в цій гілці, вона НЕ ЗДАТНА РОЗУМІТИ :smilie10: .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#364
Цитата: Wednesday від Квітень 05, 2024, 21:59Але ж вона не даремно переможиця в цій гілці, вона НЕ ЗДАТНА РОЗУМІТИ :smilie10: .

Найсумніше, що вона в силу своєї інтелектуальної обмеженості вважає, що комусь потрібна на Єрмачці  :facepalm:.


Взагалі я не проти, щоб вона залишалася. Не люблю, коли йде будь-хто. Пусть расцветают все цветы (С).

Але для таких, як я, як би нас мало не було, її присутність потрібна лише в якості case study і ходячого прикладу інтелектуальної та моральної патології.

Не думаю, що багато хто помітить, що вона не стане дописувати. Тут за М-3 ні одна сучка не скавкнула, коли він звалив - я, напевно, була єдиною особою, яка порекомендувала йому передумати  :facepalm:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Та ні, просто суміш тупості і лицемірства. Вона не здатна не тільки "асіліть", а ще і правильно це слово написати  :laugh:.


А що рве дупу за ізик, так це тому що не українка.

За зовнішністю - єврейка, за менталітетом та цінностями - укроска. Російськомовна у побуті, це частина її культури.

Таких на Єрмачці - більшість. І всі у дешевих машинних вишиванках, під українців косять  :facepalm:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#367
О, алкодідок із бану відкинувся. Ну що, дійшло нарешті, старе мурло, що я була права щодо Бідона?


Так я це йому та іншим на Єрмачці пояснила на пальцях ще в жовтні 2022, то воно, скотина, мене обзивало і матюкало.

А я йому сказала, що ще його, 60+, в окопи заженуть. Думаю, і це може дуже швидко стати реальністю.

ПС. Але що Татуся почав матом посилати, це добре. Хоч щось!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Моя реакція, коли читаю Єрмачку (правда, є і приємні винятки):

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

:lol:  :lol:  :lol:



Але тут нічого дивного. У юзера кнопа, регуляра у цій темі, інтелект рівня герані в горщику на київському підвіконні.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#370
Кажуть, що інтелект - генетичний чинник.

Цей індивід - переконаний холостяк.

Правильний вибір!  :smiley24:



Думаю, причина в тому, що у Богкуза не стоїть. А що? це ж припущення!



Ухилянт патріотично сказав, ухилянт патріотично зробив! :Prapor2:

Oh wait!!

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

В цього дядька зайняло півтора року зрозуміти, що він ідіот :facepalm:.


А як скакав!

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1124019.msg26865261#msg26865261
ЦитатаМадам, чому ви вважаєте, що Україна має недостатньо зброї від США ?

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1124019.msg26865333#msg26865333
Цитатаповилазило зараз скіки гімна й виють що нам ніхто не дає зброї, що нас змушують на перемир'я з кацапами, що змушують здати Херсон й пів-України...Щось воно так вилізло, як гімно з дріжжями з дірки апщєствєнного тувалєта

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1124019.msg26865277#msg26865277
ЦитатаСкажіть будь ласка, чого Україні все-таки постачається якась зброя, якщо ви кажете, що головне бажання Байдена - здати Україну ?

А треба було слухати moi - тому що Венсді завжди права  :smiley14:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#372
Ну ви розумієте, чому вона "не збігла"? Тому що за кордоном у неї не вистачило б мізків навіть мити туалети :bluet: . А в Україні і не такі виживають :pooh_lol: .

Кожен раз, коли я читаю її дописи, мене просто шокує до глибини мого єства, як це людина може бути настільки тупою :smilie10:.



А 72 години Україні від Байдена і повна відмова надати зброю у 2021 році - це теж була стратегія?

Покласти півмільйона українців у труни - це теж була стратегія?

Кинути ЗСУ на міни під час "контрнаступу" - і це теж?

І в мене дня не вистачить, щоб продовжувати перелічувати приклади "стратегічного мислення", які дефакто вбили Україну і скоро майже мільйон українців :smilie9:.

Ось сидить така рослина (тварини розумніші) перед компом, ховаючи чоловіка і синів від призоову, і навалює цю єресь!

Жерсть яка  :smilie9:  :smilie9:  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ні,не прикидається. Це той самий ідіот, який літом 2023 року скакав, що "Україна вже перемогла".

Це коли хлопці на мінах вживу підривалися, вискакуючи з БТР без зброї, а по ним валили кацапи артою, бо літаків не було.

Під час так званого "контраступу" в нього "Україна вже перемогла" :smilie9:.



Мерзенне тупориле бидло, в якого по-хорошому треба було б відібрати доступ до Єрмачки.

Або не менш мерзенний недолугий укропропагандист, в якого "армія Венка" вже під Часовим Яром  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Господи, це читати просто неможливо, у людей буквально їде дах  :smilie10:.

І як пропонується визначати ці 30 відсотків "друкованих знаків на місяць"? І відслідковувати, який юзер в який місяць якою мовою написав? Це модератор має робити теж на додаток до усіх інших обов"язків, за які йому, можливо, навіть не платять?

Ну що вони ліплять  :smilie2:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну, психічно хворий Але, який спав сьогодні лише 4 години, може нести подібну маячню (обмін ядерними ударами означає кінець світу за умовчанням), але Вовчик, професійний психіатр, людина з вищою освітою, бажає, щоб його донька і всі американські родичі згоріли у ядерному полум"ї?


Хто це, мамо, хто це?? (С)  :smilie10:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#376
Недолугий міленіале, США, збиваючи ці ракетки для Ізраїля, витратили тільки за сьогодні 1 ярд доларів, який міг би піти Україні, але не пішов.

І для України вони дрони і ракети чомусь не збивають.


Тільки повні ідіоти будуть фапати на Ізраїль і його підтримку, бо це означає, що американське бабло, яке мала б отримати Україна, піде Ізраїлю на їх нікому не потрібну геноцидну війну.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Бачу, Єрмачка потихеньку перетворюється в цугундер. :smilie10:  Потаскали напівбожевільного Чаплигу, якого жодна адекватна людина ніколи не буде сприймати серйозно :facepalm:.

Ну з димихизи давно все зрозуміло:


Але Дрейк, інтелектуал Єрмачки, лудший із худших (С)??


Читання та тягання Чаплиги, друзі, дуже сумно і дуже погано.

Рятуйте себе, поки можете  :smilie10:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Я навіть не знаю, що сказати.


Чи має моральне право на подібні слова людина, яка:

1) Ні дня не прожила в США
2) Не народила і не виховала дитини там
3) Не виплатила навіть третини мортгиджа.
4) Дерево, може, і посадила, але теж не в США.

Може, і має право (хоч не моральне) базікати про те, в чому дупля не відбиває.

Але ось вірити словам таких людей та сприймати їх серйозно я, м"яко кажучи, не рекомендую.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.