Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

#1460
За дуже довгий час вперше пишаюся тими єрмачківцями, що завалили носаком кирзача в рило мерзенного кацапа :smiley15: .



Нарешті! :super:

Українці, ви ніколи не виграєте цю криваву війну, поки не будете мочити цю ворожу 5-у колону!

Рада, що хоч в когось почали відкриватися очі :smiley24:. Тільки так - мочити кацапню!  :Prapor2:

І низькоранговій сучці це дуже не сподобалося :smiley14: .

Ще б пояснив хто йому, що Сергій не буде принижувати себе до рівня цього бомжари and acknowledge filth :bluet: .

Заткнути носа і ігнорувати, і бажано випиляти його вслід за худобиною за постійне розв"язування булінгу та розбірок під час війни :smilie9: .

Або хай самовипиляється і пердаляє за своїм ницим дружком вслід за кацапським кораблем, де їм і місце!  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1461
Не знаю, чи Булька читає цей форум.

Але невже не видно, що представляє собою Але. Це карова в підштанниках (allegedly).

Нещасний, ментально і фізично нездоровий, очевидно, безробітний індивід, ще й з ознаками клозетника (постійно говорить про смоктання чоловічих членів, сам розповідав, що його дружині потрібно лише раз в місяць :smilie10:  - тобто робіть висновки відповідно).

Страшенно заздрить успішним діаспорянам і постійно намагається по-всякому принизити їх. Тому що поки що є залишки мізків усвідомити, наскільки в НЬОГО все погано і що ні він, ні його скво не проіснують на Заході і дня, бо нічого не варті професійно.

Ви ж не ведете дискусії із обриганим бомжем у лахмітті під мостом, який брудно матюкає кожного прохожого? Просто затикаєте носа і проходите мимо. Але якщо бачите, що він ось-ось захлинеться у власному лайні, то викликаєте поліцію чи соціальні служби, щоб він проіснував ще місяць чи ще рік. Ви ж не ізвєрг какой-та  :laugh:.

Але реальні бомжі - люди, жертви обставин. А оце Але - гірше бомжа, тому що його слова та дії - результат його власного вибору.

Якщо говорити про нього, то у третій особі, як про річ. Апелювати до нього, acknowledge his existence - це взяти його за шолудиву руку та поставити поряд з собою :smilie10: .

Нафіга??

В мене таке ж ставлення до смердючої скотини і смердючої кацапської мразини.

То - не люди  :bluet:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Вело неприємно здивував своїм хамством  :smilie9:.

Вело, Вам подобається те, у що перетворили Єрмачку карова, 2П і Але за останні місяці?

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1030678.msg27857561#msg27857561
Цитатана**й сходи

Я вже не питаю, чи Вам подобається план ницого кацапа винищити руками пуйла пів-України, щоб воно (він же не воює) там панувало, ховаючись за спинами ЗСУ і танцюючи на могилах загиблих?

Чи ви думаєте, що в число "депопульованих" ввійдуть інші, а не ви?

Так згадайте уроки історії.

Революція в першу чергу пожирає своїх дітей (С).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1463
Кацапський мат - це русскій мір, а не жива українська мова.



Добре, що закрили, хоча кращим було б повне випилювання наХХХ, як це зробив Руккі на цужику з черговим ніком плешивого уродця "Мєрзавєтс".

Ця найнижча форма життя перетворила Єрмачку у вигрібну яму :bluet:. А за побажання смерті чужим дітям вона ще і не починала вигрібати, мразь  :smilie9:.

ПС. Цього разу я кнопку на потвору не натискала.

А минулого разу - натиснула. Бидло полізло брудними ратицями до чужих дітей  :smilie9:.

Ще й тупа аж потріскана. За її ж логікою, смерть її чоловіка - її вина :facepalm: .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1464
Я вже писала, для чого на форумі нік Але.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140145.msg27855477#msg27855477
ЦитатаА на цьому ресурсі він виконує специфічну роль - і не тільки він.

Забовтати, замазати, затерти гострі питання та проблеми - особливо до укровлади. Загавкати, знищити, дискредитувати всіх тих, хто ці питання задають і говорять про ці проблеми.

Це - не випадково. Це - стратегія.

Це не юзер, а ботяра із специфічним стилем. Хто простиньки копіпастить, як у свій час тидищ чи як зараз Мазепа та Press, а хто завалює онлайн-простір тонами добірного лайна, як карова та Але.

Нік Але зареєстрований у 2021 році (причому коли реєстрація для всіх інших була закрита):



А перший пост створений аж через рік, буквально у перший день повномасштабного вторгнення, що саме по собі дивно.



І я вже казала тисячу раз, що якщо він і юрист, то колишній, бо практикуючі юристи не мають часу створювати по 120 постів за добу і не спати до 3 чи 4 годин ночі.

#Ale
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Березень 23, 2024, 21:01Яка ж мерзенна потвора! Вона ще й над тваринами знущається  :smilie9:. На місці Єрмачківців я б здала її місцевим органам, що займаються захистом прав тварин, щоб врятували того пса, поки не пізно :smilie2: .

Вона ж його придушить або покине голодувати, він для неї - як непотрібна річ  :smilie9:.




https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140145.msg27856558#msg27856558
Душогубка лицемірна  :smilie9: - тільки за знущання за тваринами в пеклі буде горіти вічно  :smilie9:.

Цитатані**уя, уважаємий турчь. Саме під час війни я стала дуже тонкосльозою. Для мене моя 16-річна котєйка - це член моєї сімї. Його біль - це мій біль. Так само і собака, якій 5-й рік. Мені їх однаково жалько.

#karova
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

А ви помітили, що булі люблять жерти не тільки людей, а і все живе взагалі?

Особливо невинних тварин, які не здатні себе захистити?

Мерзенний 2П не може знайти пару гривень на стерилізацію і відкрито похваляється, що топить котенят! А лицемірна зооволонтерка Бяка, його віртуальна подруга, якось і не помітила та слова не сказала!

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140145.msg27856514#msg27856514
ЦитатаЯ например сейчас спокойно могу утопить котят или перевернуться зивая  в постели от очередного прилета совсем не далеко.

Ще один булі похвалявся, як труїв собак:



Ну, про знущання карови над тваринами написано вище  :smilie9:  :smilie9:  :smilie9:.

#2P, #karova, #M3
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Тобто цей вишкребок не тільки себе та скво, а ще й виводок свій вакцинував спайк-протеїнами? Це добре  :pooh_lol:.


#Ale
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Прочитала, що Бандерівець святкує ювілей :Prapor2:.

Форумчани, приєднуйтесь до привітань!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1469
Спите плєшиве карликове пуйло карячить не по-дитячому: :smilie10:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1030678.msg27857676#msg27857676
Цитатаа ще Бегімотівна, а ще Блєцтатєльний. Найцєнєйшіе кадри виїхали

Ми сукупно задонували на ЗСУ, за моїми підрахунками, $25К, а цей жалюгідний клоун зажав на ЗСУ 3К :smilie9: .

Ми приїхали за кордон як професіонали, чесно працюємо там і платимо податки. І можемо приїхати у будь-яку іншу країну і заробляти таке ж або краще бабло. А цей старий лузер, який нічого в житті сам не досяг, ніде і нікому, крім корумпованої України, не потрібний.

А що ми виїхали, то правильно зробили, бо жити поряд з такими покидьками, як він - себе не поважати :bluet:.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1030678.msg27857682#msg27857682
Цитатадо війни  на моєї памяті виїджали одні довбойби хто не мог тут себе знайти, по типу Бегімота або Блєацтатєльного, ну IT то виключення 

Бухе бидло навіть не зрозуміло, що цими словами принизило у тому числі свою доньку, свого дружка М-3 і цілу купу єрмачківських емігрантів  :facepalm:.

Щодо мене, то у мене була по укромірках престижна на той час робота. Але я не збиралася витрачати своє життя на проживання в країні, де існує подібна шваль. А в Канаду мене запросила міжнародна ІТ-компанія, причому вони мусили довести, що не могли знайти канадця на таке місце.

То тобі не голі дупи на камеру знімати, кацап об**сцяний :smiley14:.

Але це добре - чим більше його ковбасить, тим гірше для нього і тим краще для нас 1& .


ПС. Не спиться кацапурі - пішов спати в 2 з чимось ночі, зірвався у 7 ранку.

Нєрвішкі ні к чьорту, хехе  :pooh_lol:.

#2P
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1470


З**па - в дупах та дірявих трусах тупого беззубого укробидла  :bluet:.

А в нашого Сергія сьогодні - німецький Великдень :smiley24:.

Вам так не жити ніколи (С).

#2P, #toros
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1471
2П размєчтався, одноглазий :lol:.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1030678.msg27858406#msg27858406
ЦитатаПідглядає, копить образу та злість.

"Накопичує", а не "копить", морда ти кацапська  :smilie9:.

Ми не підглядаємо, а спостерігаємо за вами як за мавпами в зоопарку :pooh_lol: і ржемо над вашими shenanigans :laugh:.

Іноді приходимо, підкидаємо банана чи тикаємо паличкою  :laugh:

А я ще й дослідження проводжу :smiley14:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1472
Прокидаюсь, а на Єрмачці Булька з чувством, толком, расстановкой (С) розвальцьовує 2П і Але :dance3: .

Булька не герой мого роману, але з інтелектом в нього все ок і він разделал под орєх те кодло за 5 секунд.

Ще й насц**в зверху, як справжній мачо, хехе!

Я завжди казала, що 2П може лише в зграї топирити пальці, а сам по собі він coward і слабак.

Булька чудово проілюстрував це сьогодні :smiley24:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1473
Членом, чим ще? Так само, як і 2П. Одружився на багатій нареченій :facepalm1:.



Вангую, як все було. Враховуючи просунутий вік сина Слава, думаю, що його колишня не заморочувалася такими питаннями, як цнота до весілля. Навряд чи її батько дозволив би їй вийти заміж за такого, як Слав, якби вже не було пізно. Ось так Слав під мудрим керівництвом тестя і став тим самим "алєгархом".

В мене навіть є схожа сторія. Прийшла нас раз просити на весілля молода - з синім від синяків фейсом. Папаша побив, коли взнав, що вона залетіла, причому до легального віку одруження - треба було брати в Заксі спеціальний дозвіл. А залетіла з крутеликом - першим хлопцем у умовному селі, багатим, ще й із зовнішністю Андрея Державіна.

По бистрячку одружились, народилась дитина, багатство, але був нюанс. Не сподобалось муженьку, як молода дружина зварила борщ - він за тарілку і борщ ллється їй на голову. Звісно, шлюб розпався.

But we digress.

#slav
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1474
Speaking of Слав, на СУПІ обговорюється, як нібито він надав пропозицію власнику світу, він же чупа-чупс, який звалив з України після початку повномасштабного вторгнення, продати той форум.


Цікаво, скільки він запропонував за той ресурс?

Адже сам движок абсолютно нічого не коштує, а хостинг можна знайти за сотку умовних баксів у рік.

Але якщо це правда і новим власником буде Слав, там зразу частина звалить саме через Слава. Хоча частина і прийде.

Там питаються - а з якою метою він купує?

Ну з якою метою, блін, ніби ви лише вчора народилися? Чесати своє Его і упиватися владою над людьми, і отримувати сексуальне задоволення (С) від того, як відправляє людей в бан - особливо тому що МОЖЕ.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1128902.msg26871775#msg26871775
ЦитатаІ потім, відібрати у цієї істоти кнопку – це як відлучити новонародженого від грудей матері. Це кінець, триндець, повний фініш, депресняк. Ця кнопка – сенс життя, це центр всесвіту, це перстень Голума з його "We wants it, we needs it. Must have the Preeecious!"

Бо за все його бабло не купити ні честі, ні поваги, ні дружби, ні справжнього кохання, ні просто щастя існування.Тому воно буквально фінішує (не здивуюсь навіть, якщо фізично), упиваючись своєю владою, коли відправляє у вічний бан своїх ворогів. А особливо коли вони харизматичніші та розумніші за нього ...

Як Берія в 1937 - різниці ніякої :smiley24: .

#slav
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1475
Бугага! Ну не те щоб досьє, а я професійний аналітик і просто добре підмічаю деякі речі і встановлюю між ними зв"язки.



Ну, а за фактом дружина-кацапка кинула Але (і він до цього часу від цього страждає), а Бульку його принаймі дві останні дружини не кидали. Думаю, і друга дружина кине Але, як тільки в неї відкриються очі. Така вже в нього доля, що його дітей виховують інші чоловіки :smilie2:.

Так, Але декларує біологічний вік 47 років. Але кожен, хто хоч трохи жив в Україні, знає, що укрочоловіки в 30 виглядають на 50, а в 50 - на 70+ :smilie2: .

Так що Булька недалеко від істини - доведений до відчаю Але (так, тягатися по дискотеках в 43 - це реально пробите дно і дуже сумно), скоріше всього, на 80 і виглядає.

Інакше би був набагато happier і не плювався б брудом в якості overcompensation  :smilie10:.

#Ale
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1476
Тупе, безкультурне, неосвічене, люмпенське бидло  :smilie10:  :facepalm:  :lol:  :smilie9:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1030678.msg27858600#msg27858600
Цитатакраїна вийщла з великого літургійного сна

Ну чому Єрмачка терпить цю багаторічну наругу :smilie10: ??

Випороть скотт і випилять назавжди к ***ій матері! :super:

#2P
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1477
Саме так, животноє. Людське животноє, тому що голодна тварина просто з"їсть кинутий шматок, але не буде за це робити непотребності.



Торос - животноє. Спитий, беззубий дегенерат без честі і совісті, який, як писав Шевченко, за шмат гнилої ковбаси продав не лише власне достоїнство, булячи у зграї невинних людей, а і Україну, обмінявши свою лояльність Українській державі на кацапський паспорт.

Він міг би, як багато справжніх чоловіків з ТОТ, перейти на українську сторону і записатися в ЗСУ. Але натомість він взяв паспорт окупанта і скиглить на п"яну голову, як він любить Україну, поки Мікі Мастіфо, Аутлендер, дед_вова та інші ризикують своїм життям за нього  :smilie9:  :smilie9:  :smilie9:.

Торос продовжує шилити на ще одне животноє - 2П.

Але є нюанс.

Торос думає, що 2П його поважає, вважає рівним собі.

Насправді це не так. 2П нікого у своїй підтанцьовці не вважає рівним - навіть М-3 чи дмхз. А тим більше таких обездолених, як Торос.

Вони для нього об"єкти, речі, які можна купити чи продати, знаряддя в його булінгу.

Деякі зрозуміли це в свій час і більше не "працюють" на нього.

А деякі - ні, і 2П вміло користується іх ницими інстинктами, слабкістю та аморальністю, спрямовуючи все це на тих, хто потрібний йому.

Ну і ХХХ з ними! :laugh:

#2P, #toros
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1478
Ну я ж кажу ... В Україні навіть 9 вечора ще нема, а воно вже нажерте в зюзю  :Sho_za:.

В нього Аль Капоне - теж людина? Я не кажу, що Слав гангстер (С), але сам посил, що треба закрити очі на походження капіталу - це  :facepalm:.




Мені можуть закинути: ну ти ж сама казала, noblesse oblige, негарно знущатися над сірими і убогими.

Я зазвичай цього не роблю, бо культурні люди дійсно таким не займаються і так негарно.

Але цей мізерабль, щоб догодити своєму рабовласнику, дозволив собі відкрити свій немитий смердючий рот на нашого Сергія  :smilie9: - і це при тому, що Сергій навіть там не дописує!

Ось і вигрібає відповідно  :smilie9:.

У тому числі за те, що у п"яних шмарклях лицемірно патякає про свою любов до України, а сам зрадив її і нічого не зробив для Перемоги  :smilie9:.

#toros
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1479
І ще по 2П.

Не знаю, чи читають наш ресурс Сивий і Булька.

Але ваші ніки вже занесені тремтячими після чергового графіна пальцями у спеціальний блокнотик, і уже набрані певні номери.

2П дуже не любить бути приниженим і обіс**ним. Тому і "бегемотівна", тому і "з**па", тому і "Мірча", тому і "мандатра" - це практично єдині юзери, які не побоялись кинути виклик, розтоптати і жорстко поставити на місце зажертого булі-мажора з цілим рядом personality disorders, який харасив різні форуми 20+ років.

Раніше його чморив медвед, але на жаль, злився і тепер смокче в кацапа на колінах, як і ряд інших таких же слабких безпринципних "патріотів"  :bluet:. Ну ще і Вудік - колишній його друг.

Watch your back, folks. Плєшивий карлик образ не пробачає :laugh:.

#2P
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.