Дональд Трамп - Найкращий Президент Сучасності

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Президент Дональд Трамп заявив у недавньому інтерв'ю, що технологічний гігант Марк Цукерберг особисто подзвонив йому і заявив, що не буде голосувати за демократів на цьогорічних виборах.


Трамп повторив цю заяву в інтерв'ю New York Magazine.

«Цукерберг сказав, що ніколи раніше не підтримував республіканців, але, побачивши, як демократи впоралися з цим, і подивившись, що я зробив того дня, він не міг у це повірити. Він сказав: «Я не можу проголосувати за демократа на цих виборах».

"Він, його батьки, всі завжди були демократами", - додав Трамп.

Meta опублікувала відповідь, намагаючись заспокоїти лівачйо, не заперечуючи прямо існування розмови, але заперечуючи версію подій Трампа.

Прес-секретар Мети сказав New York Magazine: «Як Марк публічно заявив, він нікого не підтримує в цій гонці і нікому не повідомляв, як він збирається голосувати».
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Сьогодні довгоочікувані дебати між президентом Трампом і Хабалою! :hot:

Я обов"язково буду дивитися і обов"язково напишу тут про свої враження  :dance3:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Не визначений виборець у таунхолі CNN: «Моє життя було кращим, коли Трамп був на посаді. Економіка була кращою. Інфляція була нижчою. Загалом усе було краще. А зараз, з адміністрацією Камали, все не так фантастично. Вона каже, що може виправити проблеми, які спричинила її адміністрація, але я не знаю, чи можу дозволити собі такий ризик».


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Президент Трамп і Дж. Д. Венс відвідали FDNY Engine 4/Tower Ladder 15 у Нью-Йорку в середу на 23-ту річницю терактів 11 вересня, у результаті яких загинуло майже 3000 американців.

У свій час президент Трамп був на місці незабаром після терактів 11 вересня 2001 року і надав допомогу при розборі завалів.


У середу Трамп вшанував пожежників Нью-Йорка та їхні родини. Трамп любить пожежників і вони люблять його!


Хлопчик, який дуже хотів зустрітися з президентом Трампом, взяв увагу.

«Президенте Трамп, зробіть Америку знову великою!» — сказав хлопець, піднявши кулак.

Трамп міцно потиснув хлопцеві руку.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Мейнстрімові засоби масової інформації протягом багатьох років паплюжили президента Трампа брехнею, називаючи його монстром, расистом, сексистом і всілякими жахливими назвами. Але правда в тому, що у людини справжнє золоте серце.

Радник Клубу молодих республіканців у Нью-Йорку Кевін Сміт опублікував у X відео 8-річного нью-йоркського фаната Трампа на ім'я Ліам, який отримав гарний і зворушливий лист на день народження від свого улюбленого президента. За словами Сміта, Ліам страждає від рідкісного захворювання мозку та дефіциту гормону росту.

Родина Ліама поділилася відео зі Смітом. Він зазначив, що Трамп не просив і не шукав реклами з цього приводу, що є справжньою ознакою характеру 45-го президента.

На відео Ліам обережно відкриває конверт із листом і мовчки його читає. Коли його мама запитує, чи хоче він прочитати його вголос, він розчулюється і простягає їй листа.

Вона читає листа вголос Ліаму, і він починає ридати. Коли вона запитала, хто його підписав, він правильно відповів - Дональд Трамп.

Потім Ліам каже президенту Трампу, що любить його, і каже: «Дякую».


Ось що було в листі, прочитаного Ліаму його мамою:

ЦитатаЛюбий Ліаме,

Вітаю з 8-м днем народження. Ми з місіс Трамп сподіваємось, що тобі сподобається ця особлива подія в оточенні любові вашої родини та друзів.

Ми дуже підбадьорені тією силою та рішучістю, які ти демонстрував протягом свого молодого життя, і висловлюємо тобі нашу найкращу любов і побажання, поки ти продовжуєш боротися.

Пам'ятайте, що ти не один, і ми зберігаємо тебе у наших думках і молимося про подальшу турботу та міцне здоров'я.

Нехай Бог благословить тебе і вашу родину. Будь сильним.

З повагою,

Президент Дональд Дж. Трамп

ЗМІ не хочуть вам показувати цю сторону Трампа. Будь ласка, поділіться цим неймовірним жестом з усіма, кого ви знаєте.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ліваки не знають, як перебити Камалу Насосалу, то вкинули мульку, що Трамп зраджує Меланії із Лорою Лумер, консервативною пандітшою, яка досить популярна серед правих.

Вкинув це відомий комедіант Біл Махер, і зараз це тягають по твітеру. Лумер заперечує і обіцяє засудити всіх причетних за наклеп.

Я поржала - у Трампа набагато кращий смак, якщо воно взагалі йому потрібне. Лора виглядає не на 31, а на 51 і то страшненька.


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Президент Трамп провів мітинг у п'ятницю в Лас-Вегасі перед сповненим ентузіазму натовпом патріотів, які прийшли подивитися на виступ 45-го президента Сполучених Штатів, коли до дня виборів залишилося менше двох місяців.

Трамп розповів про хаос в Аврора, штат Колорадо, з венесуельськими бандами, які захопили житлові комплекси.

«Ми залучимо ICE, DHS та інших федеральних чиновників, щоб увійти та звільнити «Аврору», — сказав Трамп.

«Ви можете повірити, що я маю це сказати? Ми збираємося визволити частини нашої країни», – продовжив Трамп.


«Я буду захищати нашу країну. Вона здасть нашу країну. Вона вже впустила 21 мільйон людей. І якщо вона отримає ще чотири роки в Америці, наша країна буде знищена. 21 мільйон людей – це сотні мільйонів людей, які приїдуть з усього світу», – сказав Трамп.

«У вас більше не буде країни. Ви дуже близькі до того, щоб її не мати, краще сподівайтеся, що мене оберуть», – продовжив Трамп.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Нове опитування New York Times і Сієнського коледжу сповнене хороших новин для Трампа, особливо в штатах Сонячного поясу.

Це ключові штати на полі бою, і перевага Трампа в них є чудовою новиною для його кампанії.

Здається, «медовий місяць» Камали Харріс закінчився.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Після руйнівних наслідків урагану Хелен колишній президент Дональд Трамп знову намагається зробити те, чого не зробить нинішня адміністрація.

Оскільки шторм четвертої категорії залишає шлях руйнувань шириною понад 500 миль у кількох південно-східних штатах, за повідомленнями, понад 100 людей загинули, а мільйони залишилися без світла.

Але поки адміністрація Байдена невміло реагує, президент Трамп вживає швидких заходів, щоб надати допомогу там, де вона найбільше потрібна.

Трамп отримав брифінг про катастрофічний ураган у Валдості, штат Джорджія, де він активно координує зусилля з надання допомоги американцям, які постраждали від шторму.

Тим часом Камала Харріс, схоже, більше зацікавлена в політичних іграх, ніж у наданні реальної допомоги.

Не дивно, що Трамп не чекає, поки адміністрація Байдена-Гарріс візьме на себе відповідальність.

У заяві для преси в понеділок вранці Трамп розкритикував безреагування Білого дому, сказавши: «Їм дуже важко додзвонитися до президента; він не підійде, і, звісно, віце-президент, вона десь проводить передвиборчу кампанію, шукає гроші».

Команда кампанії Трампа на чолі з фінансовим директором Мередіт О'Рурк, яка не може сидіти склавши руки, запустила сторінку GoFundMe, щоб надати негайну допомогу постраждалим від урагану Хелен. Всього за дві години кампанія зібрала понад 1 мільйон доларів завдяки пожертвам від прихильників Трампа, знаменитостей і бізнес-лідерів, які прагнули допомогти своїм співгромадянам.


Відомі донори, зокрема сенатор Келлі Лоффлер (R-GA) ($500 000), генеральний директор UFC Дана Вайт ($100 000), Ден Ньюлін ($100 000) і Bass Pro Shops ($100 000) швидко активізувалися, щоб запропонувати значні внески офлайн. Навіть відомий американський музикант Кід Рок вклав 20 000 доларів на цю справу, а менеджер хедж-фонду Білл Акман – 10 000 доларів.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Рекс

7 місяців затримки допомоги США по звінку трумпа привели до катастрофи на фронті.Якщо хочем зрозуміти як буде діяти трумп в разі перемоги-трумп звільнив з вязниць 5 тис талібів і провів прямі переговори з талібами про вивід військ.Після цього доля Афгану стала вирішена.Венс-мені плювати на долю українців,венс ні слова не сказав на захист України.Ця вся респівська хуцпа -це жахливе аморальне знищення українців,їх геноцид.
Я не вірю ні слову трумпа,думаю він жахлива ница тварюка.В разі його приходу-голодомор буде лиш найменшим із зол для України.України вже нема-сказав трумп.

Рекс

Американська наукова спільнота визнала Дональда Трампа найгіршим президентом США за історію країни. Про це свідчать результати соціологічного дослідження, які оприлюднив професор політичних наук Університету Г'юсторна Брендон Роттінгаус.

Респондентам було запропоновано оцінити усіх 45 очільників держави за параметром "величі". Використовувалася 100-бальна шкала: 0 балів означало повний провал, 50 – середній показник, 100 – найбільша велич. Трампа в середньому оцінили лише у 11 балів. А от нинішньому господарю Білого дому Джо Байдену поставили оцінку 62,66 бала, що дозволило йому опинитися на 14-ому місці рейтингу.

Найвеличнішим президентом США визнали Авраама Лінкольна – понад 93 бали. Барак Обама став сьомим, Білл Клінтон розмістився на 12-ому щаблі, а Джордж Буш-молодший у рейтингу фінішував 32-им.

Суд у штаті Нью-Йорк зобов'язав Трампа сплатити штраф у 350 мільйонів доларів за шахрайство.
У разі перемоги на виборах у листопаді республіканець намагатиметься якомога швидше завершити війну в Україні перемовинами.
Джо Байден засудив заяви Трампа про заохочення нападу Росії на країни НАТО, які недостатньо фінансують безпеку.

Рекс

Рейтинг підтримки Дональда Трампа в Польщі, як і в інших європейських країнах, є досить низьким. Згідно з даними Pew Research Center, Трамп отримує загалом негативні оцінки в Європі, де більшість населення не висловлює впевненості в його здатності справлятися зі світовими питаннями. Наприклад, у таких країнах, як Німеччина і Франція, понад 80% не довіряють Трампу.

В Польщі, підтримка колишнього президента США також є стриманою, хоча серед політично правих верств населення він має певну підтримку. Це частково може бути пов'язано з традиційно близькими відносинами Польщі та США, особливо під час його президентства, коли увага була зосереджена на зміцненні безпеки в регіоні та співпраці в оборонній сфері.

Хоча підтримка серед польської громадськості є неоднорідною, політична еліта Польщі та консервативні кола мають більш сприятливе ставлення до Трампа, ніж широка громадськість.

Wednesday

Цитата: Рекс від Жовтень 01, 2024, 19:56Рейтинг підтримки Дональда Трампа в Польщі, як і в інших європейських країнах, є досить низьким. Згідно з даними Pew Research Center, Трамп отримує загалом негативні оцінки в Європі, де більшість населення не висловлює впевненості в його здатності справлятися зі світовими питаннями. Наприклад, у таких країнах, як Німеччина і Франція, понад 80% не довіряють Трампу.

В Польщі, підтримка колишнього президента США також є стриманою, хоча серед політично правих верств населення він має певну підтримку. Це частково може бути пов'язано з традиційно близькими відносинами Польщі та США, особливо під час його президентства, коли увага була зосереджена на зміцненні безпеки в регіоні та співпраці в оборонній сфері.

Хоча підтримка серед польської громадськості є неоднорідною, політична еліта Польщі та консервативні кола мають більш сприятливе ставлення до Трампа, ніж широка громадськість.

Яке відношення має цей пост до питання втручання України у президентські вибори США?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Рекс від Жовтень 01, 2024, 19:39Американська наукова спільнота визнала Дональда Трампа найгіршим президентом США за історію країни. Про це свідчать результати соціологічного дослідження, які оприлюднив професор політичних наук Університету Г'юсторна Брендон Роттінгаус.

Респондентам було запропоновано оцінити усіх 45 очільників держави за параметром "величі". Використовувалася 100-бальна шкала: 0 балів означало повний провал, 50 – середній показник, 100 – найбільша велич. Трампа в середньому оцінили лише у 11 балів. А от нинішньому господарю Білого дому Джо Байдену поставили оцінку 62,66 бала, що дозволило йому опинитися на 14-ому місці рейтингу.

Найвеличнішим президентом США визнали Авраама Лінкольна – понад 93 бали. Барак Обама став сьомим, Білл Клінтон розмістився на 12-ому щаблі, а Джордж Буш-молодший у рейтингу фінішував 32-им.

Суд у штаті Нью-Йорк зобов'язав Трампа сплатити штраф у 350 мільйонів доларів за шахрайство.
У разі перемоги на виборах у листопаді республіканець намагатиметься якомога швидше завершити війну в Україні перемовинами.
Джо Байден засудив заяви Трампа про заохочення нападу Росії на країни НАТО, які недостатньо фінансують безпеку.

Ви будете надавати посилання на таку інформацію чи буде як раніше? Зазначу, наступна амністія буде не раніше 2025 року  :gigi:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Рекс від Жовтень 01, 2024, 18:567 місяців затримки допомоги США по звінку трумпа привели до катастрофи на фронті.Якщо хочем зрозуміти як буде діяти трумп в разі перемоги-трумп звільнив з вязниць 5 тис талібів і провів прямі переговори з талібами про вивід військ.Після цього доля Афгану стала вирішена.Венс-мені плювати на долю українців,венс ні слова не сказав на захист України.Ця вся респівська хуцпа -це жахливе аморальне знищення українців,їх геноцид.
Я не вірю ні слову трумпа,думаю він жахлива ница тварюка.В разі його приходу-голодомор буде лиш найменшим із зол для України.України вже нема-сказав трумп.

Маячня, неправда, істеричне особисте оціночне судження, що не має ніякого стосунку до реальності.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Рекс від Жовтень 01, 2024, 18:56Ця вся респівська хуцпа -це жахливе аморальне знищення українців,їх геноцид.
Я не вірю ні слову трумпа,думаю він жахлива ница тварюка.В разі його приходу-голодомор буде лиш найменшим із зол для України.України вже нема-сказав трумп.

Взагалі-то голодоморили українців демократи.

А Зеленський сказав, що Трамп пообіцяв, що буде підтримувати Україну.

Невже збрехав?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Рекс

Нещодавно було піднято питання щодо можливого внеску $10 мільйонів від Єгипту на кампанію Дональда Трампа під час виборів 2016 року. Згідно з джерелами, зокрема розслідуваннями, є інформація про виведення $10 мільйонів із банківського рахунку, пов'язаного з єгипетськими спецслужбами, незадовго до інавгурації Трампа. Існують підозри, що ці гроші могли бути спрямовані на його виборчу кампанію, що порушує американські закони, які забороняють кандидатам отримувати іноземні кошти.

Рекс

це-дані не з гугла,яке так боїться трумп,а з ШІ

Рекс

Ні,отут цікаво,чому різні уроди типу орбана-корупціонера і негідника,так любимі рухом МАГА?

Рекс