Дональд Трамп - Найкращий Президент Сучасності

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

#300
Цитата: вело від Серпень 07, 2023, 17:26Відео

Ну і? Що з цього неправда? При Трампі Пуйло відкрило повномасштабну війну?

Так?

Ні?

Що для вас краще - мир при Трампі чи війна при Байдені - на сьогодні більше 300 тисяч вбитих, окуповані 20 відсотків території, розвалена економіка, мільйони біженців і невідома перспектива?

Як там вашою кацапскою - вам шашечки чи єхать?

ПС. Якщо кацап констатує ФАКТ, реальність від того не змінюється. В кацапів теж 2+2=4. Чи ні?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#301
Взагалі-то це типовий прийом пропагандистів типу вело (він досить вмілий, I must say) - якщо кацапи щось кажуть, то значить. це неправда.

Пропаганда завжди складається із суміші правди та неправди. Кому, як не вело, про це не знати?  :)

І, як у всьому в житті, треба вірити не словам, а діям. Ви ж не будете думати, що чоловік вас любить, якщо він 20 років відмовляється на вас одружуватися (НАТО - обіцянка-цяцянка)? Чи що він ваш кращий друг, якщо запрошує вашого ворога напасти на вас і не дає вам зброї, щоб захистити себе?

Байден - триндів і нічого не робив. А Трамп - РОБИВ, а не КАЗАВ. Ось і вся різниця.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Сьогодні соросятина висунула Трампу чергові звинувачення. Серед них звинувачення у тому, що Трамп закликав своїх прихильників дивитися канали One America News (OANN), Ньюсмакс та інші.

Виявляється, це тепер кримінал, ЛОЛ! Це якби Порошенка посадили за те, що закликав дивитися 5-й канал  ;D  ;D  ;D

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Оце сидить дідок, так званий українець, у ситій ЮК і з попкорном спостерігає, як Байден руками пуйла рве Україну на шмаття.



Трамп, напевно, єдиний, хто би дав зброю у потрібних об"ємах, а може, і вписався б за Україну. Бо він єдиний у історії американський президент, який за п"ять секунд вступив у конфлікт з Росією і покришив їх бойовиків у кривавий фарш в Сирії.

І нічого, не боявся при цьому ескалації і не переживав, що пуйло кине ядерну бомбу. Цікаво, чому?

Може, тому що не працював на рашку, як Байден?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Демоскабеєви люблять триндіти, як поганий Трамп популярний виключно у МАГА-виборців і як "класичні" респи його не люблять. А нещодавно проведене опитування показує, що Трамп побиває Бідона навіть серед ... поміркованих виборців!

Дані такі:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

вело

Трамп відмовився від дебатів, бо на 46% випереджає деСантіса.
 Оце подумав, це мабуть вперше на вибори йде колишній Президент?

Wednesday

Цитата: вело від Серпень 21, 2023, 17:26Трамп відмовився від дебатів, бо на 46% випереджає деСантіса.
 Оце подумав, це мабуть вперше на вибори йде колишній Президент?

Ви сплутали топіки? Яке відношення Трамп має до цієї теми?

Трамп не зобов"язаний брати участь у дебатах, він і так випереджає всіх і всі і так знають, яка його платформа. І він відмовився, бо ці дебати будуть вестися Фокс, а вони до нього упереджені (за його словами). Під час останніх виборів вони дійсно були упередженими і деякі ведучі прямо агітували проти нього і оголосили результати у деяких штатах ДО того, як вони були оголошені офіційно.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

вело

Цитата: Wednesday від Серпень 21, 2023, 17:40Ви сплутали топіки? Яке відношення Трамп має до цієї теми?

Трамп не зобов"язаний брати участь у дебатах, він і так випереджає всіх і всі і так знають, яка його платформа. І він відмовився, бо ці дебати будуть вестися Фокс, а вони до нього упереджені (за його словами). Під час останніх виборів вони дійсно були упередженими і деякі ведучі прямо агітували проти нього і оголосили результати у деяких штатах ДО того, як вони були оголошені офіційно.
так, спутав. Мало тут пишу і незвичний інтерфейс. А по суті я те й написав.

Wednesday

Цитата: вело від Серпень 21, 2023, 19:54так, спутав. Мало тут пишу і незвичний інтерфейс. А по суті я те й написав.

Нічого страшного. Адмін підправив, а відповідь на частину Вашого коментаря я дала вище.

Щодо виборів колишнього преза (тут більше йдеться про один термін), то здається, такі прецеденти були. Треба точніше пошукати.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Соросяча ботяра прирівняла 50 відсотків населення США до кацапів. Це ті самі люди, за чий рахунок Україна все ще жива на даний момент.



Ну тоді поверніть 50 відсотків американської допомоги, яка йде вам і на зброю, і на бюджетників. Не беріть ці брудні трампістські гроші!!

ПС. Цей дідок працює ботом не за красиві очі. Певно, ще й платню отримує за рахунок цих трампістів. Нехай тобі їх долари в горлянці встануть, падла.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Трамп прилетів в Атланту на власному літаку, де його забукують, зроблять mugshots і так далі.

Це безпрецедентно - нікого в історії так не переслідували, хіба що Ісуса Христа. Тільки в Трампа купа прихильників вийшла підтримати його біля суду.

Дивлюся репортаж наживо тут:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Дебати на Фоксі подивилося 13 мільйонів людей, а інтерв"ю Трампа з Такером Карлсоном - 245 мільйонів.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Нарешті додивилася інтерв"ю Трампа з Такером Карлсоном, яке відбувалося паралельно з дебатами респів і можу порівняти цю подію з дебатами респів.

Хоча більшість тих, хто знає мене віртуально, вважає мене трампісткою, я якщо трампістка, то десь на відсотків 80. Безперечно, я вважаю Президента Трампа найкращим президентом США за увесь період новітньої історії, другим після Рональда Рейгана. І вдячна йому за ту безпрецедентну підтримку України та її Збройних Сил, яка була надана за часи його президентства.

Разом з тим я не боюсь висловлювати критичні думки у його адресу, бо він багато чого не зробив, не дотиснув і не завершив. Якщо для цього були певні об"єктивні фактори, то були і суб"єктивні - його власні рішення та помилки. Як незаангажований спостерігач і аналітик, я повністю це усвідомлюю і не боюсь про це сказати.

Тут я надам свої відверті думки та спостереження по двох подіях - дебатах президентських кандидатів на номінацію від Республіканської партії та інтерв"ю Президента Трампа з Такером. Можливо, деякі з цих думок здивують вас.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Спочатку про дебати распівських кандидатів.

1. Мушу сказати, що я отримала від них велике задоволення. Буквально всі кандидати викладалися на повну і дебати були яскравими, динамічними і дуже competitive.

2. Кандидати не жаліли шпильок і підколок один для одного, але все було культурно і без ексцесів.

3. Мені було дуже приємно бачити і чути, що багато кандидатів висловили підтримку Україні. Це суперечить наративам демів, що республіканці в цілому не підтримують Україну - це повна і тотальна брехня.

4. Деякі з кандидатів показали свою слабкість - наприклад, зірка, що сходить на респівський небосхил, Вівек Рамасвармі - показав свою фейковість. Кріс Крісті порівняв його з Обамою (це удар ножем в спину для респа) і сказав, що він говорить як ChatGPT. А Нікі Хейлі розмазала Вівека за його позицію по Україні, сказавши, що в нього нема досвіду і це видно неозброєним оком.

5. Рон ДеСантіс виглядав слабувато і навіть не міг відповісти на деякі питання напряму. Було видно, що він говорить заготованими фразами.

6. Нікі Хейлі мені сподобалася - вона трималася дуже впевнено і показала, що має практичний досвід у багатьох питаннях. Вона також мала сильні наративи по питаннях абортів та підтримки жінок. Проблема Нікі - що вона глобалістка і сказала, наприклад, що зміна клімату - це реальність (ні, це не так).

7. Мені сподобалася риторика Криса Крісті по деяких питаннях, крім нападок на Президента Трампа. Але в нього в США погана репутація і він не виграє номінацію.

8. Я не побачила конкретного переможця у цих дебатах, але після них кампанія ДеСантіса зібрала 1 мільйон пожертв, і так само кампанія Вівека.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Тепер думки по інтерв"ю Трампа.

1) Багато пундітів хвалили це інтерв"ю, казали, що воно супер-пупер, найкраще і a must to watch. Але були і такі, яким воно не сподобалось.

2) Мені інтерв"ю здалося повільним і якщо під час дебатів літали іскри, то тут це була просто спокійна розмова двох людей. Трамп здавався втомленим, що не дивно, враховуючи його вік і величезне психологічне та фізичне напруження останніх днів.

3) Мені здалися дивними два аспекти інтерв"ю - питання Такера, чи вб"ють Трампа (причому це, здається, було двічі) і питання про громадянську війну. Трамп відповів правильно, але не тільки я, а і інші спостерігачі задалися питанням, чи це було спеціально, щоб вчергове пришити Трампу "заклик до заколоту". Нагадую, що Такер Карлсон - колишній демократ і друг Хантера Байдена. За власними словами, він "ненавидів Трампа" ще в 2021 році. Зараз перефарбувався.

4) Мені запам"ятався сегмент, де Трамп показує свій гуманізм та емпатію до жертв війни, яка проходить в Україні. Він знову сказав, що війну можна і потрібно зупинити, і що її можна зупинити, але не конкретизував, як. Він сказав, що якби в Білому Домі був він, війна б ніколи не почалась. Я абсолютно погоджуюсь з цим твердженням.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

За опитуванням Нью Йорк Таймс, на сьогодні такий рейтинг основних гравців:



У Трампа 61 відсоток
Наступний - ДеСантіс з 9 вісотками і Пенс з Рамасвармі - з 5 відсотками.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну і на Вівека нарили:

Вівек Рамасвамі не сказав правди про справжню причину, чому він взяв гроші у родини Джорджа Сороса, і маніпулював сторінкою у Вікіпедії.



Після критики за те, що він отримав грант у розмірі 90 000 доларів США від стипендії Пола та Дейзі Сорос на навчання в Єльській юридичній школі, Рамасвамі заявив, що зробив це лише тому, що «не мав грошей», щоб заплатити за це.

Але в 2011 році, в тому ж році, коли він відкрив Єльський університет, Рамасвамі повідомив, що отримав 2,2 мільйона доларів доходу, згідно з його податковими деклараціями, перевіреними Fox News.

Його прибутки також показують, що за три роки до 2011 року він заробив понад 1,1 мільйона доларів, працюючи аналітиком хедж-фонду.

Зв'язок Рамасвамі з Полом Соросом, братом суперечливого Джорджа Сороса, викликав обурення в республіканських колах.

У нещодавньому інтерв'ю Real America's Voice Рамасвамі пояснив, що взяв гроші через потребу.

«Була окрема стипендія, яку я виграв у віці 24-25 років, коли я навчався на юридичному факультеті в середині 20-х років, на початку 20-ти», - сказав він. «Коли в мене не було грошей, і це була стипендія за заслуги, яку виграли сотні дітей, яку частково фінансував не Джордж Сорос, а Пол Сорос, родич, його брат».

Рамасвамі також заявив в інтерв'ю, що, отримавши стипендію десять років тому, Джордж Сорос не «зійшов з рейок», просуваючи ліву політику.

Але це також неправда.

Джордж Сорос був плідним спонсором лівих з 1990-х і був провідним мільярдером-жертводавцем, який виступав проти Джорджа Буша з початку 2000-х.

Речник кампанії Рамасвамі Тріша Маклафлін надала Фоксу подібне пояснення.

«Вівек виграв загальну стипендію, яку отримують сотні студентів, щоб відвідувати аспірантуру», — сказала вона. «Це фінансував родич Джорджа Сороса, який давно помер».

«Вівек був би дурнем, відмовившись від цієї стипендії – будь-хто, хто хотів би, не повинен наближатися до Білого дому, укладаючи торгові угоди».

Тим не менш, Рамасвамі, схоже, нервує через зв'язок із родиною Сороса.

38-річний бізнесмен довго рекламував свої зв'язки з Соросом на своїй сторінці у Вікіпедії, перш ніж балотуватися в президенти.

Але на початку цього року були зроблені спроби видалити посилання на стипендію Сороса.

У травні Mediaite повідомила, що «сам Рамасвамі докладав навмисних зусиль, щоб приховати власну біографію, навіть заплативши редактору Вікіпедії за видалення потенційно політично шкідливих подробиць про його минуле з його сторінки».

За словами Mediaite, зміни на сторінці Рамасвамі у Вікіпедії були внесені лише за кілька тижнів до того, як він оголосив про свою кандидатуру на пост президента від Республіканської партії.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Як цікаво буває. Один mugshot, і вірні прихильники за день збирають мільйони доларів. Це по-справжньому народна любов, і ніякою демівською пропагандою це не змінити!

Як повідомило Politico в неділю, Трампу та його кампанії вдалося перетворити його фотографію з тюрми у Джоржії на рекордний збір коштів.



Лише в п'ятницю команда Трампа зібрала 4,18 мільйона доларів, що зробило цей період найвищим 24-годинним періодом його кампанії на сьогоднішній день.

Кампанія додала ще майже три мільйони з тих пір, за оцінками, загальна кількість становить 7,1 мільйона.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.