Дональд Трамп - Найкращий Президент Сучасності

Попередня тема - Наступна тема

абабагаламага

#240
Цитата: Wednesday від Травень 30, 2023, 15:12(Трамп ніколи не брав)

До речі, чого Трумп-бізнесмен, не президент, їздив до Маскви в часи совєтські? Які Трумп-хауси збирався "будувати" там? Ти так і не відповіла. Що він там забув?

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Травень 30, 2023, 20:59До речі, чого Трумп-бізнесмен, не президент, їздив до Маскви в часи совєтські? Які Трумп-хауси збирався "будувати" там? Ти так і не відповіла. Що він там забув?

А що там забув син Байдена і за що він брав бабло у вдови мера Москви? Що там забув Лєщенко і купа українських державників? Що там забув ваш президент, який робив там бізнес роками і навіть отримував бабло від уряду рашки?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Травень 30, 2023, 21:06А що там забув син Байдена і за що він брав бабло у вдови мера Москви? Що там забув Лєщенко і купа українських державників? Що там забув ваш президент, який робив там бізнес роками і навіть отримував бабло від уряду рашки?

Не переводь стрілки.
То що там робив Трумп?

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Травень 30, 2023, 20:00Це звідки такі висновки раптом?
Те, що злодія якогось умовного виправдав суд, бо слідство обісралося з доказами, нічого не значить, від слова абсолютно.   :D
А крім того навіть той Дурем нічо такого не стверджував, від слова зовсім.   :D

Дурем довів документально, що справа проти Трампа була сфабрикована, що не було ніякого приводу розслідувати його і що все було зроблено на замовлення його політичного опонента Клінтон. Це факти і вони не обговорюються. Маєш сумніви? Звернись до Дурема напряму із своїми аргументами та доказами зворотнього.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Травень 30, 2023, 21:10Дурем довів документально, що справа проти Трампа була сфабрикована, що не було ніякого приводу розслідувати його і що все було зроблено на замовлення його політичного опонента Клінтон. Це факти і вони не обговорюються.

Ти читаєш уважно?
Те, що злодія виправдали за відсутністю доказів, ніяк не означає того, що злодій не є злодієм


Wednesday

Цитата: абабагаламага від Травень 30, 2023, 21:12Ти читаєш уважно?
Те, що злодія виправдали за відсутністю доказів, ніяк не означає того, що злодій не є злодієм



Якраз і означає. Щоб когось назвати злодієм, треба докази. Презумпція невинності. Це вам не Україна із "справедливістю" за гречку.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Зеленський відповів на слова Трампа, який хотів би "завершити війну за 24 години"

Президент України Володимир Зеленський зазначив, що "не зрозумів" слова колишнього президента США Дональда Трампа про те, що він би завершив повномасштабну війну за одну добу, посадивши Київ і Москву за стіл переговорів.

Як повідомляє "Європейська правда", про це він сказав в інтерв'ю WJS.

Зеленського запитали, наскільки він турбується з приводу впливу майбутніх виборів у США на допомогу Україні і чи хотів би з цих міркувань завершити війну до того часу.

"Звісно хотілось би завершити війну якомога швидше. Це не пов'язано з адміністрацією – буде вона така сама чи зміниться. Президент Байден – він президент під час повномасштабної війни, і він допоміг нам більше, ніж президент Трамп. Але при цьому потрібно розуміти, що тоді не було повномасштабної війни і я не знаю, як би діяв Трамп", – відповів Зеленський.

Він додав, що йому незрозуміла заява Трампа про те, що війну буцімто можна було би завершити за одну добу.

"Я не зрозумів, чому Дональд Трамп казав, що за 24 години посадив би Путіна і Зеленського за стіл переговорів і завершив війну. Він міг тоді це зробити, коли він був. Але цього не відбулося. Так, питання було не таке гостре – тому що не було повномасштабного вторгнення. Але були окуповані наші території", – зазначив президент.

Зеленський визнав, що у такій ситуації, в якій перебуває Україна, можливі зміни турбують; тому що ситуація може змінитися і на краще, і на гірше.

Нагадаємо, колишній президент США Дональд Трамп у нещодавніх заявах казав, що знайшов би спосіб завершити війну "за 24 години", ухилився від відповіді, чи хоче перемоги України, та відмовився називати Путіна воєнним злочинцем. Він також заявив, що Штати надають Україні занадто багато зброї.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Червень 03, 2023, 12:17Зеленський відповів на слова Трампа, який хотів би "завершити війну за 24 години"

"Звісно хотілось би завершити війну якомога швидше. Це не пов'язано з адміністрацією – буде вона така сама чи зміниться.

Якби в Верховного Зебіла були мізки, він би зупинився на цій фразі. Але ж (С).

ЦитатаПрезидент Байден – він президент під час повномасштабної війни, і він допоміг нам більше, ніж президент Трамп. Але при цьому потрібно розуміти, що тоді не було повномасштабної війни і я не знаю, як би діяв Трамп", – відповів Зеленський.

Тобто коли Зе і його міньони, ЧУДОВО ЗНАЮЧИ, ЩО БУДЕ ВІЙНА (це вони лопухам-манюпасам про шашлики лапшу вішали, а насправді давно все знали), оббивали пороги адміну Бідона і просили все, від ПВО до важкої зброї, а їх місяцями посилали на три веселі букви і потім дали Зебілу 48 годин на евакувацію своєї сімейки і літак, це було "допоміг нам більше"?

То на чиїй совісті зараз 300+ тисяч мертвих українців, повністю знищені міста, розвалена економіка і ніяких на сьогоднішній день перспектив на виграш у цій війні? ХТО за це відповідальний - Трамп чи все-таки Байден?

Цитата"Я не зрозумів, чому Дональд Трамп казав, що за 24 години посадив би Путіна і Зеленського за стіл переговорів і завершив війну. Він міг тоді це зробити, коли він був. Але цього не відбулося. Так, питання було не таке гостре – тому що не було повномасштабного вторгнення. Але були окуповані наші території", – зазначив президент.

А що, Верховний Зебіл просив про це? Та він сам домовлявся пасєрєдінє і відводив українські війська, віддаючи території сепарам. Поки через нього в принципі невинного Трампа імпічили ні за що.

ЦитатаЗеленський визнав, що у такій ситуації, в якій перебуває Україна, можливі зміни турбують; тому що ситуація може змінитися і на краще, і на гірше.

Хай переживає, що буде при кращому другові України Байдені. Поки Трамп (якщо він взагалі виграє), дістанеться до Білого дому, при такій динаміці, як зараз, від України залишаться ріжки та ніжки  :(  :(  :(

ЦитатаНагадаємо, колишній президент США Дональд Трамп у нещодавніх заявах казав, що знайшов би спосіб завершити війну "за 24 години"

А Зебіл казав, що "сайдьомся пасєрєдінє". А Бідон-Бернс через Китай кажуть перестати постачати Україні зброю. І?

Цитатаухилився від відповіді, чи хоче перемоги України

Страшний кримінальний злочин. Після того, як Україна і українські уряди піді***ли Трампу, я взагалі дивуюсь, що він хоче допомогти.

Цитатавідмовився називати Путіна воєнним злочинцем. Він також заявив, що Штати надають Україні занадто багато зброї. 

А оце просто takes the cake. Зате Джо чим тільки і Пуйла, і Рашку не називав. Грізно кулачком потрясав, ніжкою тупав. В результаті Росія процвітає під фейковими санкціями, а Україна залита кров"ю і на сьогоднішній день програє війну, платячи страшну ціну.

ПС. Якби у Зебіла було хоч трошки мізків, він би на цю тему взагалі не варнякав. Я багато раз пояснювала, що за Трампом як мінімум стоїть 50 відсотків американських платників податків, чиї гроші йдуть на оплату функціонування українського уряду і військову допомогу.

Своїми дебільними висловлюваннями Зебіл вчергове вліз у внутрішні справи іншої країни і дефакто образив і принизив 50 відсотків платників податків, за чиї кошти зараз живе Україна.

Відношення американців до війни в Україні, до українського уряду і зокрема до Зеленського і так фігове, підтримка в суспільстві допомоги Україні постійно падає. Знаєте, чому? Не тому що американці думають, що український народ не заслуговує підтримки.

А через Зеленського, який сприймається нахабою, який все просить та вимагає, але не поважає. І через його зелене кодло, яке корумповане з ніг до голови.

І весь світ це бачить і розуміє.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Червень 03, 2023, 19:24Та він сам домовлявся пасєрєдінє і відводив українські війська,
З ким саме домовлявся?
Про що домовився?
Звідки відвів війська?

Офіційна здача українських земель (Крим, Донбас) і затвердження цього факту документально (Мінськ-1, Мінськ-2) було здійснено тільки величним Петром.

"Вирішення цього питання військовим шляхом, немає"

З ким і про що домовився Зеленський і звідки відвів війська?


абабагаламага

Вони всі один одного варті, чинуші і прикоритники. Але..
Відповів добре, бо відповідати треба, хоч може краще було б якби сказав більш загальними фразами.
А втручатися у внутрішні справи України можна було всі останні понад сотню років, а останні 30, а останні 9? Причому всі втручалися і втручаються. То може пора й українцям трохи повтручатися на світовому рівні, дуже тісному на сьогодні?

абабагаламага

Цитата: білий хорват від Червень 04, 2023, 08:56З ким і про що домовився Зеленський і звідки відвів війська?

Та почавши з Золотого і закінчивши Маріуполем і всім півднем, Херсонщина, Запоріжжя.

білий хорват

Цитата: абабагаламага від Червень 04, 2023, 12:46Та почавши з Золотого і закінчивши Маріуполем і всім півднем, Херсонщина, Запоріжжя.
Це не домовленості.

Це втрата під час бойових дій.

Бойові дії і домовленості - є різниця.

Відвід військ під час домовленостей і тактичний відступ під час бойових дій - є різниця.

Потім відбулося відвоювання частини Херсонщини. Це війна.

Але ніяких домовленостей не було, на відміну від... "вирішення цього питання військовим шляхом немає".

абабагаламага

Цитата: білий хорват від Червень 04, 2023, 12:56Це не домовленості.

Це втрата під час бойових дій.

Бойові дії і домовленості - є різниця.

Відвід військ під час домовленостей і тактичний відступ під час бойових дій - є різниця.

Потім відбулося відвоювання частини Херсонщини. Це війна.

Але ніяких домовленостей не було, на відміну від... "вирішення цього питання військовим шляхом немає".

Говорять про зраду, розмінування і т.д. Домовлену зраду й підозрюють і є підстави. Хоча може це й тактика така, але тоді "тактичні відступи" без евакуації населення це теж зрада, ще більша. Складно все це.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 04, 2023, 12:41А втручатися у внутрішні справи України можна було всі останні понад сотню років, а останні 30, а останні 9? Причому всі втручалися і втручаються. То може пора й українцям трохи повтручатися на світовому рівні, дуже тісному на сьогодні?

Тільки є нюанс. Україна залежна від цих країн. Вона так вже навтручалася і запацькалася по свою шию мутками з "російським досьє" Трампа. 50 відсотків американців не люблять Україну через це і ставляться підозріло, а до Зеленського тим більше.

Україна може це собі дозволити наразі? Не думаю.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Червень 04, 2023, 12:56Це не домовленості.

Але ніяких домовленостей не було, на відміну від... "вирішення цього питання військовим шляхом немає".

Цитата: білий хорват від Червень 04, 2023, 08:56З ким саме домовлявся?
Про що домовився?
Звідки відвів війська?

З ким і про що домовився Зеленський і звідки відвів війська?


https://www.president.gov.ua/news/zagalni-uzgodzheni-visnovki-parizkogo-samitu-v-normandskomu-58797

https://prm.ua/ukrayina-pogodilas-na-spilnu-z-boyovikami-inspektsiyu-naselenogo-punktu-shumi-u-rayoni-oos/

https://prm.ua/diyi-vladi-spryamovani-na-demoralizatsiyu-ukrayinskoyi-armiyi-klimpush-tsintsadze/

https://texty.org.ua/fragments/102468/toj-rik-yakyj-zelenskyj-vidviv-na-zavershennya-vijny-zakinchuyetsya-vijna-ni/

Це якраз були домовленості, перше посилання.


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 04, 2023, 13:46Говорять про зраду, розмінування і т.д. Домовлену зраду й підозрюють і є підстави. Хоча може це й тактика така, але тоді "тактичні відступи" без евакуації населення це теж зрада, ще більша. Складно все це.

А ось ще на СУПі прочитала про зраду в Міністерстві Енергетики. Всі міністри, всі галузі, вся влада в Україні наразі - зелена. І вони за все відповідають.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Червень 04, 2023, 18:47https://www.president.gov.ua/news/zagalni-uzgodzheni-visnovki-parizkogo-samitu-v-normandskomu-58797

https://prm.ua/ukrayina-pogodilas-na-spilnu-z-boyovikami-inspektsiyu-naselenogo-punktu-shumi-u-rayoni-oos/

https://prm.ua/diyi-vladi-spryamovani-na-demoralizatsiyu-ukrayinskoyi-armiyi-klimpush-tsintsadze/

https://texty.org.ua/fragments/102468/toj-rik-yakyj-zelenskyj-vidviv-na-zavershennya-vijny-zakinchuyetsya-vijna-ni/

Це якраз були домовленості, перше посилання.



Одне бла-бла-бла.
Ніякої конкретики.
Ніякої здачі території.
Ніяких сойтісь по сєрєдінє.

А навпаки, з твоїх посилань чітко видно, що:
Путін наполягає на виконанні мінських домовленостей, які створив і нав'язав Україні Порошенко, а Зеленський відмовляється:

«В Мінських домовленостях ви, візьміть, будь ласка, і прочитайте, що там написано. Там написано: Україна бере, починає встановлювати контроль на цій території, на цій ділянці кордону на наступний день після виборів», – говорив Володимир Путін.

«Я, звісно, піднімаю питання про те, щоб передача кордону була до проведення місцевих виборів. Я, мені здається, дуже аргументовано говорю, але поки у нас різні погляди», – відказував йому Володимир Зеленський.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Червень 05, 2023, 07:36Одне бла-бла-бла.
Ніякої конкретики.
Ніякої здачі території.
Ніяких сойтісь по сєрєдінє.

А навпаки, з твоїх посилань чітко видно, що:
Путін наполягає на виконанні мінських домовленостей, які створив і нав'язав Україні Порошенко, а Зеленський відмовляється:

«В Мінських домовленостях ви, візьміть, будь ласка, і прочитайте, що там написано. Там написано: Україна бере, починає встановлювати контроль на цій території, на цій ділянці кордону на наступний день після виборів», – говорив Володимир Путін.

«Я, звісно, піднімаю питання про те, щоб передача кордону була до проведення місцевих виборів. Я, мені здається, дуже аргументовано говорю, але поки у нас різні погляди», – відказував йому Володимир Зеленський.

Ну яке ж блаблабла? Хіба цього не було?

https://www.pravda.com.ua/news/2019/06/26/7219263/

Штаб операції Об'єднаних сил повідомив про перший етап відводу українських підрозділів під наглядом місії ОБСЄ у Станиці Луганській.

Відповідне повідомлення з'явилося на Facebook-сторінці штабу 26 червня.

"Опівдні українські військові відійшли з однієї з позицій, котра знаходилась перед КПВВ "Станиця Луганська". Все відбувалось під наглядом представників ОБСЄ, котрі були по обидві сторони", – зазначають у штабі.

Зазначається також, що за відведенням військ спостерігав особисто командувач Об'єднаних сил генерал-лейтенант Олександр Сирський. За його словами це перший етап відводу сторін від околиць станиці.

А що відбулося на півдні після вторгнення? За це хто буде нести відповідальність, адже це найчистішої води злив і державна зрада. Сам Зеленський призначив тих зрадників.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Пенс підтримав допомогу Україні і розкритикував Трампа, що називав Путіна генієм

Колишній віцепрезидент США Майк Пенс заявив у середу ввечері, що підтримує допомогу США Україні, і розкритикував колишнього президента Дональда Трампа за його похвалу президенту Росії Владіміру Путіну.

Про це, як пише "Європейська правда", він заявив під час серії запитань від глядачів в ефірі CNN.

"Я знаю, що дехто в цих дебатах назвав війну в Україні територіальною суперечкою. Це не так, це було російське вторгнення, неспровоковане російське вторгнення. І я вважаю, що Сполучені Штати Америки повинні продовжувати надавати мужнім солдатам в Україні ресурси, необхідні їм для відбиття російського вторгнення і відновлення територіальної цілісності", – сказав він у відповідь на запитання Майкла Бенкса, виборця-республіканця.

Зауваження Пенса різко контрастують з Трампом, який під час аналогічного спілкування не сказав, чи хоче він, щоб Україна перемогла у війні. Колишній президент оминув це питання, коли йому поставили його у травні.

"Я хочу, щоб усі перестали вмирати. Вони вмирають. І росіяни, і українці. Я хочу, щоб вони перестали вмирати. І я зроблю це за 24 години ", – сказав Трамп.

Пенс, зі свого боку, заявив, що він говорив з російським лідером, дивився йому в очі і сказав йому речі, які той не хотів чути.

"Той, хто думає, що Владімір Путін зупиниться, якщо він захопить Україну, має те, що ми говоримо в Індіані "ще щось на підході". Він не має наміру зупинятися. Він чітко дав зрозуміти, що хоче відтворити стару радянську сферу впливу у Східній Європі", – сказав він.

Потім Пенс зробив зауваження Трампу за те, що він назвав Путіна генієм у лютому на консервативному радіошоу.

"Ну, і відверто кажучи, коли Владімір Путін вдерся в Україну, колишній президент назвав його генієм. Я знаю різницю між генієм і воєнним злочинцем, і я знаю, хто повинен перемогти у війні в Україні, і це народ, який бореться за свою свободу і бореться за відновлення свого національного суверенітету в Україні. І Америка, це не наша війна, але свобода – це наша боротьба, і ми повинні дати народу України можливість боротися і захищати свою територію", – сказав Пенс.

Колишній віцепрезидент США Майк Пенс оголосив у середу, що балотуватиметься на посаду президента, розпочавши боротьбу за номінацію від Республіканської партії.

https://www.pravda.com.ua/news/2023/06/8/7405851/