Дональд Трамп - Найкращий Президент Сучасності

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Сьогодні стались дві видатні новини:

1) Президент Трамп повернувся на твітер, де його привітали сотні тисяч і 28 мільйонів проглянули його твіт:


2) Президент Трамп дав інтерв"ю Ілону Маску. Воно велося з акаунту Трампа, а Маск був у нього гостем.

На початку Х просто ліг і Маск написав, що твітер заддосили. Коли я зайшла у простір стріму, там було ... 1.2 мільйони юзерів! :smilie10: Потім Маск написав, що вони мусять обмежити число гостей і я слухала через стрім іншого каналу (тому пропустила початок).

Я застала частину, де Трамп говорив про війну в Україні. Він повторив ті ж самі тези, що раніше (що війна б при ньому не почалася, що пуйло дуже хотіло напасти при ньому, але він сказав йому - навіть і не думай, а якщо нападеш, то отримаєш і так далі. Про 24 години він нічого не казав).

В цілому розмова була дуже невимушена, Трамп простими словами доносив базові елементи своєї виборної кампанії.

Інтерв"ю просто знесло дах не тільки прихильникам Трампа (які всі кажуть, що це просто було фантастичним цифровим ралі, тільки на мільйонну аудиторію), але й його опонентам.

Ось істеричне скавчання від Хабали, яка б ніколи не погодилась виступити в такому форматі:


А ось реакція від трампістів - за їх словами, Трампа сьогодні почули ... 78 мільйонів чоловік! :smilie10: Тому ліваки та глобалісти усіх мастей так билися у падучій і погрожували Маску ... :smilie9:  :smilie9:  :smilie9:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Результати вчорашньої розмови Маска і Трампа на Х - більше ярда (!) сукупних проглядів!


:dance3:  :dance3:  :dance3:  :dance3:  :dance3:  :dance3:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ліваки різних мастей скавчать від болю, тому що бомбезне інтерв"ю Трампа з Маском розірвало їх отвори назавжди.

Дані показують, що 70 відсотків слухачів були ... молоді люди!

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Знаменитого американського коміка Дейва Шапела спитали, що він в чорта буде робити, коли переможе Трамп.

Його відповідь:

"Що я буду робити, якщо переоберуть Трампа? Напевно, отримаю значну податкову знижку".

І він в чорта має рацію!



ПС. Дейв Шапел мій найулюбленіший комік і не тільки через це  :heart:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

В Трампа чергове бомбезне ралі в Пенсильванії!


Подивіться, які довжелезні черги, щоб туди потрапити!


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Останні результати опитування Расмунсен показують, що Трамп лідирує у перегонах:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Кандидат у президенти від Республіканської партії Дональд Трамп пообіцяв скоротити витрати на електроенергію вдвічі, скасувавши поточну політику федерального уряду в перший рік свого перебування на посаді, якщо він буде обраний.


Згідно з повідомленням UPI, Трамп, виступаючи на заході на оборонному виробничому підприємстві в Пенсільванії, сказав, що якщо він увійде в Білий дім, то протягом першого року своєї роботи він скасує майбутні мандати на електромобілі та скасує політику «зеленої енергії».

Далі Трамп попередив присутніх, що якщо Харріс переможе на президентських виборах, витрати на енергоносії зростуть утричі та вчетверо, а США «не видобуватимуть ні краплі нафти».


Він також звинуватив адміністрацію Байдена в «регуляторному джихаді з метою закриття електростанцій».

Адміністрація Байдена справді має зовсім іншу програму енергетичної політики, ніж Трамп, і Харріс зазначила, що вона залишиться на перехідній смузі, якщо увійде до Білого дому як президент.

Трамп, з іншого боку, залишається рішучим прихильником того, що він називає енергетичним домінуванням США, заохочуючи видобуток якомога більшої кількості нафти та газу, щоб перетворити країну на самодостатню в енергетичному плані та розширити свій міжнародний вплив через експорт енергоносіїв.

Минулого місяця в інтерв'ю Bloomberg Трамп сказав, що в разі перемоги він збільшить видобуток нафти в США, назвавши цей товар рідким золотом.

«У нас більше рідкого золота, ніж у будь-кого», — сказав Трамп виданню, додавши: «Нам потрібна енергія за низькими цінами. Наша перевага майже в кожній країні, включаючи дуже великі, полягає в тому, що ми маємо більше енергії, ніж будь-хто інший. У нас більше справжньої енергії, енергії, яка працює», – сказав колишній президент, який претендує на ще один термін.

«Вітер не працює. Це занадто дорого», — сказав Трамп, стверджуючи, що сонячні та вітрові електростанції не надто корисні для навколишнього середовища і не надто придатні для забезпечення енергією за низькими цінами.

Це саме та політика, яка потрібна Україні у боротьбі проти Росії. Уже тільки на цій підставі українці повинні підтримувати Трампа, а американські українці - голосувати за нього!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Президент Трамп з'явився в надзвичайно популярному подкасті «Минулими вихідними з Тео Воном», і подкаст відразу став вірусним.

Тео Вон — комік, актор, ведучий реаліті-шоу та ведучий подкастів, на його канал в YouTube підписано майже 3 мільйони користувачів.

Трамп постійно зайнятий інтерв"ю, прес-конференціями та масовими мітингами по всій країні, а Камала Гарріс ховається від преси. Камала Харріс досі не дала жодної прес-конференції чи інтерв'ю.

Трамп порвав Камалу Гарріс під час інтерв'ю з Тео Фон.

«Камала — найгірший віце-президент. Це найгірша адміністрація в історії нашої країни, і вона не дасть інтерв'ю. Вона б ніколи не дала такого інтерв'ю, як я», – сказав Трамп.

Дивіться подкаст тут:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Президент Дональд Трамп тріумфально повернувся до передвиборної кампанії в Ешборо, штат Північна Кароліна, провівши свій перший мітинг просто неба після замаху на нього місяць тому.

Підбадьоривши його багатотисячний натовп, Трамп разом із сенатором Джей Ді Венсом виклали своє бачення відновлення глобальної позиції Америки після катастрофічного режиму Харріс-Байдена.


Декілька найяскравіших моментів ралі:

Підтримка місцевим правоохоронним органам: Президент Трамп знайшов хвилину, щоб вшанувати місцевих шерифів на сцені, заявивши: «Ви є причиною того, що ми можемо бути тут і мати безпечний штат — і чудовий штат». Його вдячність правоохоронним органам глибоко резонувала серед присутніх.

Співчуття виборцям: Трамп підтримав учасника ралі, який отримав невідкладну медичну допомогу.

Рекорд успіху: згадуючи свій перший термін, Трамп нагадав прихильникам про значні досягнення його адміністрації у зовнішній політиці: «Ми перемогли ІДІЛ, ми вбили провідних терористів світу, ми захистили наші кордони, ми досягли енергетичної незалежності, ми протистояли Китаю, ми захистили Ізраїль, ми уклали мир на Близькому Сході... і ми не розпочинали воєн».

Критика виходу з Афганістану: Трамп поскаржився на невдалий вихід з Афганістану за нинішньої адміністрації: «Під моїм керівництвом ми виходили з Афганістану, але ми збиралися вийти з гідністю, гордістю та з силою». Він підкреслив, що за час його перебування на посаді жоден американський військовослужбовець не загинув у боях в Афганістані за 18 місяців.

Відновлення миру через силу: дивлячись на потенційний другий термін, Трамп пообіцяв відновити силу Америки відразу після вступу на посаду: «Починаючи з того моменту, коли я підніму руку від Біблії після присяги, я буду діяти, щоб максимально відновити силу Америки і повернути світ до миру».

Відповідальність за безпеку кордону: Сенатор Венс не стримався у своїй критиці віце-президента Камали Харріс щодо забезпечення безпеки кордону: «Як прикордонний цар, Камала Гарріс допустила буквальне вторгнення в цю країну... Якщо ми підвищимо Камалу Харріс і зробимо її головою президента Сполучених Штатів, південний кордон виглядатиме як Walmart у Чорну п'ятницю».

Важливість цих виборів: Венс окреслив вибір, який стоїть перед виборцями: «Давайте будемо чесними, люди: злі твіти та мир у всьому світі мають досить гарне звучання — і я думаю, що ми повинні повернути це».

Крім того, під час мітингу президент Трамп оголосив, що всі військовослужбовці, звільнені за відмову від вакцинації проти COVID-19, будуть відновлені на посаді з повною зарплатою та вибаченнями від уряду.

«Кожного патріота, звільненого з армії, я візьму знову на роботу з вибаченнями та виплатами грошей, які вони заслужили».
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

У момент, який увійде в аннали американської історії, минулої суботи президент Дональд Трамп вийшов на сцену в Глендейлі, штат Арізона, і представив багатотисячному натовпу не кого іншого, як Роберта Ф. Кеннеді-молодшого.

Як відомо, Кенеді знявся з виборів і закликав своїх прихильників голосувати за Трампа.


За словами RFK-молодшого, «вибір підтримки Трампа для нього є духовною справою».
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Телеведучий Філ Макгроу, відомий як Доктор Філ, оголосив, що наступного тижня вийде в ефір інтерв'ю з президентом Дональдом Трампом і Робертом Ф. Кеннеді-молодшим.


Оголошення сталося після того, як Кеннеді офіційно підтримав Дональда Трампа у потужній промові в п'ятницю вдень.

RFK-молодший приєднався до Трампа на мітингу в Ґлендейлі, штат Арізона, де йому влаштували епічний прийом.

Інтерв'ю вийде наступного тижня на його телевізійній мережі та стрімінговому сервісі Merit Street.

Це буде супер! Камала ніколи не погодиться на таке інтерв"ю!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Дональд Трамп заявив Daily Mail у середу, що він не хоче брифінгів від американських спецслужб, оскільки це може призвести до фальшивих звинувачень у витоку секретної інформації.

«Я не хочу їх, тому що, по-перше, я знаю, що відбувається. Дуже легко побачити, що відбувається... тому що як тільки я їх отримаю, вони скажуть, що я це злив", - сказав він.


«Отже, найкращий спосіб вирішити цю ситуацію — мені не потрібен цей брифінг. Вони приходять, дають вам інструктаж, а потім через два дні вони виливають це, а потім кажуть: «Ви це розкрили» ... Тож єдиний спосіб вирішити цю проблему — це не брати в цьому участь, я цього не розумію. У мене їх буде багато, коли я прийду в Білий Дім», — сказав він.

Згідно з Daily Mail, розвідувальні брифінги регулярно проводяться для кандидатів у президенти з тих пір, як президент Гаррі Трумен представив їх на початку 1950-х років.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#633
Кандидат у президенти та колишній президент Дональд Трамп у разі обрання накладе вето на національну заборону абортів, заявив сенатор Джей Д. Венс (штат Огайо) 25 серпня.

«Якщо ви не підтримуєте це як президент Сполучених Штатів, ви повинні накласти на це вето», — сказав Венс, напарник Трампа, в ефірі NBC «Meet the Press».

Кандидат у віце-президенти від Республіканської партії заявив, що адміністрація Трампа-Венса не буде вводити національну заборону на аборти.

«Я цілком можу це зробити», — сказав він.

«Я думаю, що Дональд Трамп висловив свою позицію дуже чітко», — додав Венс пізніше.


«Він хоче, щоб це було державне рішення, штати самі приймуть таке рішення».

Трамп не сказав прямо, що він накладе вето на закон про заборону абортів, але він сказав, що обмеження абортів слід залишити на розсуд штатів.

«Багато людей запитували мене, яка моя позиція щодо абортів і прав на аборти», — сказав колишній президент у відео в соціальних мережах на початку цього року.

«Я вважаю, що тепер у нас є аборти там, де всі хотіли цього з юридичної точки зору, штати визначатимуть шляхом голосування чи законодавства, або, можливо, обох».

Трамп підтримав Верховний суд США у скасуванні власного прецеденту у справі Роу проти Вейд, який дійшов висновку, що доступ до абортів є конституційним правом. Судді, включно з трьома, призначеними Трампом, у 2022 році постановили, що цей висновок був помилковим.

Рішення також скасувало рішення Верховного суду від 1992 року, яке забороняло штатам вводити значні обмеження на аборти до того, як плід міг вижити поза утробою матері.

«Рішення стало можливим лише тому, що я виконав усе, як обіцяв, включаючи висунення та підтвердження трьох вельмишановних і сильних конституціоналістів у Верховному суді Сполучених Штатів», — написав Трамп на своїй платформі Truth Social у той час. «Це було для мене великою честю!»

Венс сказав на NBC, що Трамп «хоче покласти край цій культурній війні через цю конкретну тему» і що «погляд Трампа полягає в тому, що ми хочемо, щоб окремі штати, їх окремі культури та їхні унікальні політичні почуття приймали ці рішення, тому що ми не хочемо мати безперервний федеральний конфлікт з цього приводу».

Замість цього федеральний уряд «має зосередитися на зниженні цін на продукти харчування та житло», – сказав Венс.

Віце-президент Камала Гарріс, яка балотується проти Трампа, заявила виборцям, що Трамп підтримує федеральну заборону абортів.

«Трамп власноручно обрав трьох членів Верховного суду, тому що мав намір, щоб вони скасували справу «Роу проти Уейда» — як він і збирався, вони й зробили», — написала вона нещодавно на платформі соціальних мереж X.

«Якщо він буде переобраний, ми знаємо, що він підпише національну заборону абортів. Як президент я відновлю репродуктивну свободу».

Тоні Перкінс, президент Дослідницької ради сім'ї, сказав на X: «Боже, змилуйся над цією нацією, якщо зараз такою є позиція того, що було Партією захисту життя».

Тим часом Трамп 23 серпня в соціальних мережах заявив, що його другий термін «буде чудовим для жінок та їхніх репродуктивних прав».

Він сказав журналістам через кілька годин на заході в Лас-Вегасі, що він «дуже рішуче підтримує репродуктивні права жінок», включаючи доступ до екстракорпорального запліднення.

Ось тут можна побачити, за що виступають демократи на чолі з Камалою Харіс. Вагітним та нервовим не дивитися.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ми всі знаємо, як соціологи ЗАВЖДИ підвищують вибірку демократів.

Що ж, це останнє опитування в штаті Мічиган, проведене Activote, побиває їх зусилля.

Камала Харріс лідирує лише на 0,2% балів.

Трамп випереджає Камалу серед незалежних виборців на 56 балів!

Опитування ActiVote від 28 серпня 2024 року в штаті Мічиган показує, що віце-президент Гарріс випереджає колишнього президента Трампа лише на 0,2%. Опитування проводилося серед 400 вірогідних виборців із середньою очікуваною похибкою 4,9% і проводилося в полі між 28 липня 2024 року та 28 серпня 2024 року з середньою датою поля 12 серпня.



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Після того, як минулого тижня Роберт Ф. Кеннеді-молодший вибув із президентської гонки та підтримав колишнього президента Трампа, кілька штатів відмовилися видалити його ім'я з виборчого бюлетеня після того, як він оголосив, що зробить це приблизно в 10 штатах.


«Наші опитування постійно показували, що, залишившись у виборчому бюлетені в штатах на полі битви, я, швидше за все, віддам вибори демократам, з якими я не згоден у найбільш екзистенційних питаннях», — сказав Кеннеді перед тим, як підтримати Трампа, повідомляє Insider.

Три ключові штати відмовляються видалити його ім'я;

Мічиган - ключовий штат на полі битви, заявив, що для Кеннеді вже занадто пізно відмовитися від висування від Партії природного права.

У штаті Вісконсін, виборча комісія у вівторок проголосувала 5-1 проти видалення його імені, посилаючись на закон, згідно з яким «будь-яка особа, яка подає документи для висування кандидатури та відповідає вимогам для участі у виборчому бюлетені, не може відмовитися від висування».

Колорадо, яке, хоч і менш конкурентоспроможне для Трампа, ніж Мічиган чи Вісконсін, також відмовилося видалити ім'я Кеннеді.

«Незначні партійні кандидати не можуть знятися, тому його ім'я залишиться в бюлетенях для голосування на виборах у листопаді», — сказала Чері Хардмон, речник держсекретаря штату Мічиган, у заяві Detroit News.

Це погано для Трампа.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Шведський поп-гурт Абба приєднався до параду музикантів, що лицемірно намагаються замовчати президента Дональда Трампа.


Група, відома своїми диско-хітами 70-х років, вимагала від Трампа припинити використовувати свої пісні на своїх мітингах, посилаючись на так зване "несанкціоноване" використання їх музики.

Однак, кампанія Трампа заявила, що вони мають ліцензування майна для використання музики Абби, що робить істерику гурту ні чим іншим, як ще одну спробу нерелеватних елітаріїв влізти в американську політику.

Howver, ця претензія була негайно спростована кампанією Трампа, яка вказала, що вони дійсно мали ліцензію через угоди з ІМТ та ASCAP, організаціями, відповідальними за ліцензії на ковдру для використання музики.

"Кампанія мала ліцензію на пісні Abba Music через нашу угоду з ІМТ та ASCAP", - заявив прес -секретар Трампа.

Цей останній хід Абби ставить їх у довгу лінійку артистів, що намагалися використати свою музику проти Трампа, включаючи Брюса Спрінгстіна, Бейонсе, Селін Діон та Foo Fighters.

Рок-гурт Foo Fighters погрожували президенту Трампу "відповідними діями" після того, як їхній хіт 1990 -х "Мій герой" був зіграний під час мітингу в Глендейлі, штат Арізона, в п'ятницю ввечері.

Тепер з'явилася новина, що говорить про те, що вони брешуть.

Кампанія Трампа мала дозвіл грати "Мій герой" на мітингу після того, як група продала свої права на ІМТ.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Кампанія Трампа випустила потужну відеокомпіляцію з кількома сім'ями Gold Star, які вже давно підтримують президента Трампа.

Ці сім'ї, які втратили своїх близьких під час трагічного вибуху в аеропорту Кабула під час невдалого виведення з Афганістану адміністрації Байдена-Гарріса, звинувачують Гарріс у відвертій неповазі до сімей військових та їхніх жертвах.

У суботу передвиборчий штаб Трампа оприлюднив вісім відео з родинами Золотої Зірки, які підривають Камалу, яке швидко набуло популярності в соціальних мережах.

Оприлюднення відео відбулося після того, як фейкові ЗМІ зосередили свою увагу на критиці Трампа за фотографування на Арлінгтонському національному кладовищі, звинувативши його у використанні священної землі для політичного трюку.

Армія США також засудила Трампа за так звану «фотооперацію», при цьому зручно ігноруючи роль, яку зіграли рішення президента Байдена у смерті цих 13 військовослужбовців.

Сьогодні родини Gold Star опублікували спільну заяву та щирі відеозвернення, прямо відповідаючи на нещодавні заяви Камали Гарріс, які критикували президента Трампа. Родини висловили своє обурення, заявивши:

«Ми, сім'ї хоробрих військовослужбовців, які трагічно загинули під час вибуху в Abbey Gate, приголомшені нещодавніми спробами віце-президента Камали Харріс політизувати візит президента Трампа на Арлінгтонське національне кладовище. Президента Трампа запросили ми, родини Золотої Зірки, щоб відвідати урочисті церемонії вшанування трирічної річниці смерті наших дітей, але віце-президент Гарріс ганебно перетворила цей священний момент на політичну витівку».

У неділю передвиборчий штаб Трампа оприлюднив відеокомпіляцію сімей Gold Star, які звинуватили Камалу Гарріс у ницій спекуляції на кістках їх загиблих родичів.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Колишній президент Дональд Трамп використав два слова «якщо буде необхідно» у п'ятничній постанові нью-йоркського судді Хуана Мерчана про відкладення винесення вироку до виборів у листопаді.

Мерчан курував кримінальну справу Трампа, в якій його було визнано винним у 34 пунктах звинувачення у фальсифікації ділової документації щодо виплат, здійснених зірці фільмів для дорослих Стормі Деніелс тодішнім адвокатом Трампа Майклом Коеном перед загальними виборами 2016 року.

Спочатку слухання щодо винесення вироку було призначено на 11 липня, але було відкладено на 18 вересня після того, як 1 липня Верховний суд США постановив, що президенти мають частковий імунітет щодо офіційних дій, вчинених під час перебування на посаді.

Зараз його перенесли на 26 листопада.

Трамп підхопив два слова «якщо необхідно» в наказі Мерчана.

Він написав у дописі Truth Social: «Я дуже ціную слова «якщо необхідно» за використання в рішенні, тому що не повинно бути «якщо необхідно» – цю справу слід по праву припинити, оскільки ми готуємось до найважливіших виборів у історії нашої країни».

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

6 вересня колишній президент Дональд Трамп отримав підтримку Національного братського ордена поліції (FOP), найбільшої та найстарішої поліцейської профспілки Америки.

«Під час його перебування в Білому домі у нас був партнер і лідер. Сьогодні, пане президенте, ми підтримуємо вас», – сказав президент FOP Патрік Йоес на зустрічі групи в Шарлотті, штат Північна Кароліна, 6 вересня.


«Ви маєте нашу підтримку, і ми прагнемо невпинно працювати на ваших виборах».

Протягом багатьох років національна FOP підтримувала кандидатів від обох основних політичних партій, але віддавала перевагу Трампу під час усіх трьох його президентських перегонів.

Після того, як Йос представив Трампа, кандидат у президенти від Республіканської партії викликав часті аплодисменти з боку FOP, коли він описав кроки, які він має намір вжити для посилення поліції, суворішого покарання за серйозні злочини та боротьби з нелегальною імміграцією.

FOP, що налічує 377 000 членів, приєдналися до Міжнародного союзу поліцейських асоціацій, Національної асоціації поліцейських організацій і «численних місцевих, державних і поліцейських правозахисних груп» у підтримці Трампа, а не його опонента, сказав журналістам під час зустрічі старший радник кампанії Трампа Боб Падучик.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.