Чи будуть іноземні війська в Україні?

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Тема включає в себе спір на гроші між користувачами Білий Хорват і Wednesday щодо того, чи будуть уведені регулярні іноземні війська в Україну.

Умови:

1) Війська мають бути регулярними бойовими підрозділами (не контрактниками, радниками, інструкторами і консультантами)
2) Війська мають бути від європейської країни
3) Інформація про уведення військ має бути офіційною.
4) Війська мають бути уведені до 23 квітня 2025 року (на протязі року з моменту побиття об заклад).
5) Сторона, що програла, виплатить 100 доларів США на потреби ЗСУ.
6) Куди саме послати гроші, вибирає той, хто платить.

******************************************************************************************************

Побачила таку заяву від колишнього члена нашої онлайн-спільноти і була шокована.



Вважаю це абсолютним нонсенсом, хоча так само вважаю, що США в цілому і демократи зокрема несуть моральну відповідальність за роззброєння України, посилення Росії як через це роззброєння, так і через інші фактори ("перезавантаження", підтримання нафтогазового бізнесу Росії та іншу торгівлю з ними і так далі). Ми висвітлювали ці питання неодноразово.

Особисто моя позиція з цього питання:

1) Було б добре, якби Збройні Сили США ДОПОМОГЛИ Україні
2) США ПОВИННІ дати Україні зброю якісно і кількісно, щоб захистити себе і вигнати окупанта
3) США не повинні давати Україні гроші, тому що гроші легше вкрасти, ніж зброю.

Але я абсолютно проти, щоб США воювали ЗАМІСТЬ українців.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

З якого дива прості американські хлопці та дівчата повинні помирати ЗАМІСТЬ українців, коли:

1) It takes two to tango. Будапештський договір був підписаний двома сторонами. Моральна відповідальність за контент і умови підписаного лежить в одинаковій мірі на ОБОХ сторонах цього контракту. Українські представники підписали фуйло, то американці повинні тепер за це помирати, а українці відсиджуватися в стороні?

2) Україна не зробила АБСОЛЮТНО НІЧОГО, щоб привести до відповідальності тих, хто підписав цей непотрібний шматок паперу. Їх судили за державну зраду інтересів України? Відібрали в них та їх родин незаконно нажиті мільярди статків? Чи хоча б призвали їх та їх дітей і внуків в ряди ЗСУ? Чому простий хлопець з Техасу повинен віддати своє життя, поки Пінчук організує за нажиті на Україні гроші фінансування політиків в його власній країні, а син українського президента Порошенка відсиджується в Лондоні?

3) В Україні мільйони ухилянтів, які або звалили за кордон (мені розповідали місцеві, як здоровенні лоби-"біженці" штурмували двері церкви, щоб жерти безплатні бутерброди - навіть дітей повідпихали, був скандал), бо наробивши собі фейкову "броню", борються з кацапами по ресторанах, качалках та нічних клубах. Я абсолютно проти, щоб прості американці помирали, поки ці покидьки живуть.

4) Українці невдячні. За Україну полягли тисячі іноземців-добровольців, але українці продовжують лізти у внутрішні справи та політичні процеси їх країн, ображають платників податків країн, які надають їм мільярди допомоги, закликають фізично знищити президентів інших країн і просто ненавидять емігрантів і навіть обіцяють задушити їх та довести до самогубства, після того як вони донували тисячі доларів на ЗСУ.

Тому ні, тільки самі. Українці або нарешті стануть нацією і воюватимуть САМІ ЗА СЕБЕ, або зникнуть з лиця землі як нація та держава.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

#2
Цитата: білий хорват від Квітень 20, 2024, 07:27Прогноз погоди такий

Ізраїль заатакує Іран
Іран буде відповідати

Ізраїль буде атакувати що раз сильніше.
У конфлікт вв'яжуться ще одна-дві країни на близькому сході.
Зав'яжеться війна на близькому сході.

Ізраїлю будуть чинно допомагати США.

Бачачи це, за своїх союзників вступляться Росія, а згодом і Китай.

Скориставшись моментом, що США буде задіяна на близькому сході і до Європи їй не буде ані часу ані достатньо можливостей, а також скориставшись підтримкою Китаю, Росія нанесе ракетний удар по деяким країнам Європи.

Третя світова почалась вже давно.

Зараз ми переходимо до гарячої її фази.
І да

Війська деяких європейських країн ввійдуть в Україну на допомогу.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Квітень 20, 2024, 17:48І да

Війська деяких європейських країн ввійдуть в Україну на допомогу.

Про це гвандякав Орбан, але я сумніваюсь, що це буде. Інструктори різних країн давно в Україні.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Квітень 20, 2024, 21:45Про це гвандякав Орбан, але я сумніваюсь, що це буде. Інструктори різних країн давно в Україні.
Це не будуть інструктори.

Це будуть діючі військові підрозділи.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Квітень 21, 2024, 08:49Це не будуть інструктори.

Це будуть діючі військові підрозділи.

Можу побитись об заклад, що ні.

Якщо в Білому Домі зміниться президент на респа, то може.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

платник податків

Цитата: Wednesday від Квітень 21, 2024, 18:36Можу побитись об заклад, що ні.

Якщо в Білому Домі зміниться президент на респа, то може.


ну французи говорили про діючі підрозділи, що мали замінити наших воїнів на білоруському і молдавському кордоні.
Це вже би значно посилило наші війська на фронті і, головне, значно підбадьорило б все українське суспільство.  Принаймі ухилянтів точно стало би менше.
Але при тому, присутність іноземних військ союзників на нашій території значно підсилило і контроль наших союзників над діями нашого уряду. Тому Найвеличніший зарубав цю ідею на корені.

Wednesday

Цитата: платник податків від Квітень 21, 2024, 19:05ну французи говорили про діючі підрозділи, що мали замінити наших воїнів на білоруському і молдавському кордоні.

Ключове слово - говорили. Є велика різниця між тим, що говорять політики, і що вони роблять.

Байден он скільки мішків вовни наобіцяв українцям, а за фактом працює на пуйло.

ЦитатаЦе вже би значно посилило наші війська на фронті і, головне, значно підбадьорило б все українське суспільство. 
Принаймі ухилянтів точно стало би менше.

На мою думку, це ще більше б розтлило і без того корумповане українське суспільство, де існують дві касти громадян - ті, що воюють, і ті, що відкупилися.

Вважаю в принципі неправильним, щоб іноземні хлопці і дівчата клали свої життя за цих жирних котів. Які повивозили своїх синачек, поробили фейкові довідки, повиробляли фейкову броню і так далі.

ЦитатаАле при тому, присутність іноземних військ союзників на нашій території значно підсилило і контроль наших союзників над діями нашого уряду. Тому Найвеличніший зарубав цю ідею на корені.

Думаю, це логістично неможливо, особливо враховуючи реальний стан того, що робиться на фронті (20 відсотків укомплектації, непрофесіоналізм керівництва ЗСУ, відсутність достатньої кількості зброї).

Ііноземці побачать і відразу звалять.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

платник податків

Цитата: Wednesday від Квітень 21, 2024, 19:37На мою думку, це ще більше б розтлило і без того корумповане українське суспільство, де існують дві касти громадян - ті, що воюють, і ті, що відкупилися.


по моїх спостереженнях введення іноземних військ на нашу територію все таки зіграло б позитивну роль. Суспільство зараз у зневірі, боїться, що Україна не вистоїть, у багатьох виникають думки про марність своїх зусиль у боротьбі з ворогом. А тут разом з нашими вояками стануть натівські воїни, вони поміняють наші підрозділи на другорядних ділянках, у нас появляться додаткові резерви і народ зрозуміє, що нас не покинули.
А ще коли довести до кінця (проголосувати сенатом) і американську допомогу, то в суспільстві ці погані думки зневіри і поразки заміняться іншими, оптимізму і бажанням Перемоги.
 

Цитата: Wednesday від Квітень 21, 2024, 19:37Вважаю в принципі неправильним, щоб іноземні хлопці і дівчата клали свої життя за цих жирних котів.


про це ніхто не вів мови.  Принаймі поки що. Йшлося про заміну наших військ на кордонах, і, можливо, підсилення ППО.


Wednesday

Цитата: платник податків від Квітень 21, 2024, 19:51про це ніхто не вів мови.  Принаймі поки що. Йшлося про заміну наших військ на кордонах, і, можливо, підсилення ППО.


Ну, мені потрапляли на очі коментарі, що іноземні команди обслуговували ППО вже давно. Принаймі тимчасово, можливо, поки наші не навчаться. Але то тишком-нишком і позиціонувалося як інструктори, що в принципі правильно.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

платник податків

Цитата: Wednesday від Квітень 21, 2024, 19:55Ну, мені потрапляли на очі коментарі, що іноземні команди обслуговували ППО вже давно. Принаймі тимчасово, можливо, поки наші не навчаться. Але то тишком-нишком і позиціонувалося як інструктори, що в принципі правильно.

Техніка ППО досить складна, і інструктори з НАТО були і є присутні, але як консультанти.  По розповідях мого знайомого (відставного ППОшника високого рангу) бойову роботу виконують саме наші спеціалісти.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Квітень 21, 2024, 18:36Можу побитись об заклад, що ні.

Якщо в Білому Домі зміниться президент на респа, то може.
Давай спорим

На що?

Wednesday

Цитата: білий хорват від Квітень 22, 2024, 07:16Давай спорим

На що?

Найкраще - на донат для ЗСУ. Вибирай суму і кому б ти хотів, щоб я задонувала, якщо я програю. І аналогічно ти - але в мене нема умов.

Але треба також погодитись на дату, до якої уведуть ці війська - і це має бути відомо офіційно і не як радники, а саме як війська.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Квітень 22, 2024, 07:19Найкраще - на донат для ЗСУ. Вибирай суму і кому б ти хотів, щоб я задонувала, якщо я програю. І аналогічно ти - але в мене нема умов.

Але треба також погодитись на дату, до якої уведуть ці війська - і це має бути відомо офіційно і не як радники, а саме як війська.
От тут буде трохи проблематично.

Бо це може бути як за рік, так і за пару місяців.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Квітень 22, 2024, 07:24От тут буде трохи проблематично.

Бо це може бути як за рік, так і за пару місяців.

А ти який термін мав на увазі, коли казав?

ІМХО, рік то дуже довго і може бути нерелевантним.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Квітень 22, 2024, 07:31А ти який термін мав на увазі, коли казав?

ІМХО, рік то дуже довго і може бути нерелевантним.
Я десь так і мав на увазі, на протязі року.

Все залежить, як будуть відбуватися події.

Якщо буде черепашачий темп, то введення військ відтермінується в часі.

Якщо фронт посиплеться, то швидше.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Квітень 22, 2024, 07:36Я десь так і мав на увазі, на протязі року.

Все залежить, як будуть відбуватися події.

Якщо буде черепашачий темп, то введення військ відтермінується в часі.

Якщо фронт посиплеться, то швидше.

Ну я в принципі не проти - стадіон так стадіон, рік так рік  :laugh:.

Вибирай інші умови  :smilie1:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Квітень 22, 2024, 07:52Ну я в принципі не проти - стадіон так стадіон, рік так рік  :laugh:.

Вибирай інші умови  :smilie1:.
$100 на ЗСУ

Куди саме і кому, сама вибери.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Квітень 22, 2024, 07:56$100 на ЗСУ

Куди саме і кому, сама вибери.

Аналогічно від тебе і по руках!  :smiley15:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Домовились


Цікаве питання
Україна, як суверенна незалежна країна, на двосторонній умові може запросити до себе війська якоїсь країни?
Не мусить питати чиєїсь згоди?
Правильно?
А тим більше згоди Росії чи Білорусі?

Але Росія буде на весь світ кричати, що це НАТО напало на Росію.