Це Злив?

Попередня тема - Наступна тема

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Травень 23, 2023, 21:19Що значить побажай? Це твоя реальність. Що ти пропонуєш зробити із великою кількістю ізичних? Спалити в концентраційних таборах? А Україну хто буде будувати?

Це все твої фантазії. Не приписуй їх мені.

абабагаламага

#101
Цитата: Wednesday від Травень 23, 2023, 21:17Ну, тоді пів-України доведеться записати в окупанти, якщо не більше. Не маю точної статистики, скільки громадян спілкується російською вдома. Реалії такі, що з цим далеко не заїдеш.

Ти зможеш кожному ізичному сказати в очі, що він окупант? Особливо воїну ЗСУ чи членам їх родини?

Про реалії треба говорити з цифрами на руках, а в тебе - голослівні заяви і спекуляції постійні. "Пів-України" це забагато на окупантів, точні цифри відомі і тобі в т.ч., це десь біля 17% було і є.
Про "ізичність" скільки разів ще я маю тобі повторювати, що це не катастрофа і не невиправне тавро? Бо дуже багато тих ізичних українців вже дозріли до повернення до рідної мови і повертаються.
В мене підозра якась вже виникати почала, чого ти так дерешся за тих "росіян" казкових "борюнів" за Україну? Маєш предка кацапа то так і скажи, це не гріх і не тавро, якщо тільки він чи вона асимілювалися і стали українцями.

Wednesday

#102
Цитата: абабагаламага від Травень 23, 2023, 21:25А я про що кажу?
Читай уважно.
Українці воюють за Україну, навіть ті москалоязикі "зросійщені".
А ти про якихось міфічних "росіян"-борців за Україну і про "вишиваних" дезертирів маячиш.
Дезертири були, є і будуть всюди і завжди, незалежно від вишиванськості.
А кацап жоден за Україну не воював і не воює. Винятки - на 100% це або потомки українців або інших націй, але не кацапів.

За Україну воюють не тільки українці, а і канадці, чеченці, грузини, євреї і так далі. Я тобі вже надала посилання на статтю в іноземній пресі про громадян Росії, які воюють на боці України, але ти її вперто не помічаєш. І це не міфічні, а справжні живі люди із крові і плоті, яких теж вбивають кацапи.

Потомки яких українців чи інших націй? Ти їм генетичний аналіз проводив, щоб так безапеляційно це стверджувати?

Ось тобі приклад. Громадянин Молдови воював за Україну і став відомим на весь світ.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Травень 23, 2023, 21:30Суржиком на Волині говорять багато, про це мова. Але зараз і в Галичині таких теж багато.
Про УПА і родичів давай не будемо. Бо в УПА не було жодних "росіян", а твоїх родичів я не чіпав.

До чого тут суржик? Ти звинуватив УСІХ волинян у москвофільстві, бо вони, бачите, були колись у складі Російської імперії. Тоді як ці землі були чи не найголовнішими у спротиві українців. Щось у тебе одне із іншим не сходиться.

Так, чіпав, бо назвав у тому числі моїх родичів героїв москвофілами.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Травень 23, 2023, 21:43Про реалії треба говорити з цифрами на руках, а в тебе - голослівні заяви і спекуляції постійні. "Пів-України" це забагато на окупантів, точні цифри відомі і тобі в т.ч., це десь біля 17% було і є.

ЛОЛ! Одна третя офіційно. А неофіційно - 90 відсотків Єрмачки розмовляють вдома російською, це я тобі зуб даю.

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%96%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B0_%D0%B2_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%96

Росі́йська мо́ва в Украї́ні — друга за вживаністю мова в Україні після української. Згідно з офіційними даними перепису 2001 року[1], російську мову назвали рідною 14 млн 273 тис. громадян України, або 29,6 % населення країни. З них етнічні росіяни становлять 56 %, тоді як решта — представники інших національностей.

Всілякі опитування тисячі осіб умовними "Рейтингами" до уваги не берем, це нерепрезентативна інформація.

Виходить так, що ти представників інших національностей, у яких російська рідна, теж в окупанти записав?

ЦитатаПро "ізичність" скільки разів ще я маю тобі повторювати, що це не катастрофа і не невиправне тавро? Бо дуже багато тих ізичних українців вже дозріли до повернення до рідної мови і повертаються.

Тоді чого Фаріонша розпинається, закликаючи до фізичного насильства до маленьких дітей, якщо вони розмовляють російською?

ЦитатаВ мене підозра якась вже виникати почала, чого ти так дерешся за тих "росіян" казкових "борюнів" за Україну? Маєш предка кацапа то так і скажи, це не гріх і не тавро, якщо тільки він чи вона асимілювалися і стали українцями.

Це називається "я твоїх родичів не чіпав"? Я дерусь за правду і за справедливість, бо не визначаю якість людини і якість патріота мовою спілкування.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Травень 23, 2023, 20:53Ну як це їх можна гнати? І які вони окупанти, якщо народилися тут? Цілком можливо, що їх предки жили там постійно, просто обрусіли, як багато етнічних українців на теренах.

Хорват, а що з батьком дівчинки?
Лишився в Запоріжжі

білий хорват

Цитата: абабагаламага від Травень 23, 2023, 21:04А звідки ти знаєш хто, де, коли народився? І навіть якщо народилися тут, то це ніяк не заперечує їхнє право бути окупантами, і в другому і в третьому і в усіх наступних поколіннях.
Окупант в N-ному поколінні це такий самий окупант якщо він не асимілювався. Судячи з того, що Хорват написав, можна припустити, що мова була про москалоязиких "біженців" від москальського міра.

Так, але з початком війни вони змінилися. Тепер і свою дитину будуть виховувати в ненависті до Росії.

В них є родичі в Росії, вони з ними пересварилися і навіть не говорять.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Травень 24, 2023, 07:19Лишився в Запоріжжі

Тобто достойно поступив, не звалив. Але ж "окупант"!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

ЦитатаА я тут в Канаді дуже багато бачу товстодупих етнічних у вишиванках "біженців" (насправді українських заробітчан з Польщі". С***ли вони на ту Україну і ХХХ воно конем - хай інші воюють.

Так ось, для держави Україна набагато цінніший той росіянин, ніж отой "щирий українець" з найчистішою українською мовою.

Ось так.
Саме так

Єврей ЗЕ набагато цінніший для держави Україна, ніж "щирий українець" брехло і барига, прихоженець московського патріархату у вишиванці, Петро Порошенко.

Я дивуюся львів'янам, як вони могли датися так обдурити себе і повірити цьому Баризі та проголосувати за нього?

 >:(

білий хорват

Цитата: Wednesday від Травень 23, 2023, 21:06Ти все правильно зробив і своїм прикладом показуєш, що таке справжня благодійність. Тому що вона щира і безумовна.
Від Матвія 25:31-46

«Коли Син Людський прийде у славі Своїй з усіма Ангелами Своїми, Він сяде на троні Своєму величному.

І тоді зберуться перед Ним усі народи, і Він розділить людей, як пастух відділяє овець від кіз у стаді своєму. Він збере овець праворуч від себе, а кіз — ліворуч.

І тоді Цар промовить до тих, хто праворуч: ,,Прийдіть, благословенні Отцем Моїм і успадкуйте Царство, призначене вам від дня створення світу.

Це вам нагорода, бо голодного Мене ви нагодували, а спраглого напоїли. Перехожому Мені дали притулок, нагого вдягнули, хворого доглядали, а коли Я був у в'язниці, ви прийшли провідати Мене".

І тоді праведні запитають: ,,Господи, коли це ми бачили Тебе голодним і нагодували, а спраглого напоїли? Коли це було, щоб ми перехожому Тобі дали притулок, а нагого вдягнули? Коли ми бачили Тебе недужим, і коли це Ми приходили до Тебе у в'язницю?"

Тоді Цар відповість їм: ,,Істинно кажу вам: все, що ви робили для когось із найменших братів Моїх, ви це робили для Мене".



Тоді скаже Цар до тих, хто буде ліворуч від Нього: ,,Геть від Мене, ви, прокляті, геть у вогонь вічний, що приготований дияволові та його ангелам.

Це вам покарання за те, що голодного Мене ви не нагодували, а спраглого не напоїли. Перехожому Мені не дали притулку, а нагому не дали ніякої одежини. Коли ж Я був хворий і у в'язниці, ви не подбали про Мене".

І тоді вони у відповідь скажуть: ,,Господи, коли таке було, щоб ми Тебе бачили голодним чи спраглим, перехожим мандрівником чи нагим, хворим чи ув'язненим — і не допомогли Тобі?"

А Він їм на те: ,,Істинно кажу вам: щоразу, коли ви відмовляли в допомозі одному з братів Моїх найменших, ви відмовляли й Мені".

І приймуть тоді всі неправедні вічну кару, а праведні — вічне життя».

білий хорват

Десь далеко заплакала Попелюшка

:'(

абабагаламага

#111
Цитата: Wednesday від Травень 24, 2023, 03:11За Україну воюють не тільки українці, а і канадці, чеченці, грузини, євреї і так далі. Я тобі вже надала посилання на статтю в іноземній пресі про громадян Росії, які воюють на боці України, але ти її вперто не помічаєш. І це не міфічні, а справжні живі люди із крові і плоті, яких теж вбивають кацапи.

Потомки яких українців чи інших націй? Ти їм генетичний аналіз проводив, щоб так безапеляційно це стверджувати?

Ось тобі приклад. Громадянин Молдови воював за Україну і став відомим на весь світ.



Я хіба щось казав про молдаван чи канадців чи чеченів? Розмовляєш сама з собою?
Мова йшла виключно про "росіян".
Якщо до "росіян" зараховувати напівукраїнців чи чеченів тоді так - "росіяни" за Україну. Але це не росіяни, навіть якщо громадянство РФ мали чи мають.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Травень 24, 2023, 03:15До чого тут суржик? Ти звинуватив УСІХ волинян у москвофільстві, бо вони, бачите, були колись у складі Російської імперії. Тоді як ці землі були чи не найголовнішими у спротиві українців. Щось у тебе одне із іншим не сходиться.

Так, чіпав, бо назвав у тому числі моїх родичів героїв москвофілами.


Та не "всіх". Про "всіх" я ніколи не говорю, мова про явище, яке більш чи менш розповсюджене. І "найголовнішими" ніхто не був.
Не згадував я нічиїх родичів і не згадую ніколи, це табу.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Травень 24, 2023, 03:28ЛОЛ! Одна третя офіційно. А неофіційно - 90 відсотків Єрмачки розмовляють вдома російською, це я тобі зуб даю.

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%96%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B0_%D0%B2_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%96

Росі́йська мо́ва в Украї́ні — друга за вживаністю мова в Україні після української. Згідно з офіційними даними перепису 2001 року[1], російську мову назвали рідною 14 млн 273 тис. громадян України, або 29,6 % населення країни. З них етнічні росіяни становлять 56 %, тоді як решта — представники інших національностей.

Всілякі опитування тисячі осіб умовними "Рейтингами" до уваги не берем, це нерепрезентативна інформація.

Виходить так, що ти представників інших національностей, у яких російська рідна, теж в окупанти записав?

Тоді чого Фаріонша розпинається, закликаючи до фізичного насильства до маленьких дітей, якщо вони розмовляють російською?

Це називається "я твоїх родичів не чіпав"? Я дерусь за правду і за справедливість, бо не визначаю якість людини і якість патріота мовою спілкування.

Ти постійно перебільшуєш, "узагальнюєш" і спотворюєш бо так тобі хочеться.
До жодного насильства Фаріон не закликає, навпаки - мова йде про те, що не можна терпіти насильство мовне окупанта, а треба ставити йому чоло, в крайньому випадку- і збройний опір, чим і є теперішня війна.
А насиллям справжнім над психікою дитини є прививання їй ролі жертви і "тєрпіли", а не природньої гордої постави господаря на власній землі. І якщо та українська дитина стає об'єктом мовної агресії з боку іншої дитини - дитини окупанта агресивного невихованої, то та українська дитина має право захищатися від тієї агресії.

абабагаламага

Цитата: білий хорват від Травень 24, 2023, 07:25Так, але з початком війни вони змінилися. Тепер і свою дитину будуть виховувати в ненависті до Росії.

В них є родичі в Росії, вони з ними пересварилися і навіть не говорять.

Значить я вгадав - кацапи чи за длінним рубльом хохли-малороси. Війна скінчиться і вони помиряться.
А тебе і поляків будуть проклинати за добро.

абабагаламага

#115
Цитата: Wednesday від Травень 24, 2023, 07:26Тобто достойно поступив, не звалив. Але ж "окупант"!

Його просто не випустили, бо ще не має 60 років. У Львові  таких великі тисячі, місцевих і приїжджих з запоріжь, що ховаються від мобілізації "достойно". Навіть в мене на роботі є не один молодий бичок зі сходу і з півдня, які жінок десь відправили, а самі "застрягли". На війну не спішать їхати.

абабагаламага

Цитата: білий хорват від Травень 24, 2023, 09:25Саме так

Єврей ЗЕ набагато цінніший для держави Україна, ніж "щирий українець" брехло і барига, прихоженець московського патріархату у вишиванці, Петро Порошенко.

Я дивуюся львів'янам, як вони могли датися так обдурити себе і повірити цьому Баризі та проголосувати за нього?

 >:(

Не кажи гоп, бо ще не знаєш чим той
зе вилізе всім нам і нашим дітям.

абабагаламага

#117
Цитата: Wednesday від Травень 24, 2023, 03:28- 90 відсотків Єрмачки розмовляють вдома російською, це я тобі зуб даю.

Та твоя кохана єрмачка це не Україна, це збіговисько навколокоритних потвор і ушльопків різноманітних. Забудь вже про неї, бо це залежністю вже стало.
І ця тема не про єрмачки ніби. Хтось тут про офтопи любить згадувати.

білий хорват

#118
Цитата: абабагаламага від Травень 24, 2023, 14:56Значить я вгадав - кацапи чи за длінним рубльом хохли-малороси. Війна скінчиться і вони помиряться.
А тебе і поляків будуть проклинати за добро.
Не вгадав

Бабка - татарка, яка вийшла заміж за українця з Запоріжжя і переїхала з Росії в Україну. В них вже в Україні родилась дочка.

Отже дочка вже повноцінна українка.
В тої дочки, з українцем, родилась своя дочка.

Отже з тих трьох біженців, які до мене приїхали, бабка, мама і маленька дитина, двоє це українці, які родилися в Україні, і одна татарка.

От в тої татарки і є родичі в Росії.
А мама з дочкою родилися в Україні.
Чоловік мами українець.
Вони проукраїнські.

Росію вони ненавидять.

Їхня дитина хоч і російськомовна, але за Україну.

Я включаю пісню і вона співає:
В небі дим, дим.
Чути гімн, гімн.


абабагаламага

Цитата: білий хорват від Травень 24, 2023, 15:30Не вгадав

Бабка - татарка, яка вийшла заміж за українця з Запоріжжя і переїхала з Росії в Україну. В них вже в Україні родилась дочка.

Отже дочка вже повноцінна українка.
В тої дочки, з українцем, родилась своя дочка.

Отже з тих трьох біженців, які до мене приїхали, бабка, мама і маленька дитина, двоє це українці, які родилися в Україні, і одна татарка.

От в тої татарки і є родичі в Росії.
А мама з дочкою родилися в Україні.
Чоловік мами українець.
Вони проукраїнські.

Росію вони ненавидять.

Їхня дитина хоч і російськомовна, але за Україну.

Я включаю пісню і вона співає:
В небі дим, дим.
Чути гімн, гімн.


 :D

Ну, тоді терпимо. )))
Польську вчити не хочуть, бо думають, що повернуться і всьо будєт попрєжнєму.
Але ти з дитиною працюй, роби з неї бандерівку. ;)