Українці закликають вбити президента Трампа і посадити пів-США в концтабори

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

На так званому проукраїнському ресурсі "Українська Правда" українці закликають до вбивства 45-го президента США Дональда Трампа.

Нагадуємо, що країна США є одним із стратегічних партнерів України і Україна критично потребує її мілітарної, фінансової та політичної допомоги, щоб продовжувати боротися з російською агресією.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1126773.msg27367690#msg27367690



https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1132603.msg27369407#msg27369407




Можна багато говорити про те, скільки зробив президент Трамп для України та для посилення її обороноздатності, знявши обамівське ембарго на поставки зброї, передавши Україні джавеліни, допомагаючи імплементувати перехід ЗСУ на стандарти НАТО, забезпечуючи моніторинг та інформаційну підтримку ЗСУ, тримаючи амбіції Путіна піти на Україну повномасштабною війною in check. І постійно дивуватися перманентній невдячності українців за все це.

Але справа навіть не в цьому, а у тому, що такі заклики на таких ресурсах вчергове демонструють, що Україна вчергове втягується у політику США, граючи на боці однієї сторони.

І той факт, що такого юзера навіть не забанили за заклик вбити президента країни-партнера, а цей дефакто терористичний за сутністю пост не витерли, доводить вищесказане.

Такі пости на мейнстрімних українських ресурсах дефакто працюють на Росію. Тому що за президентом Трампом стоїть приблизно половина американських виборців, чиї гроші зараз йдуть на мілітарну та фінансову підтримку України.

Як ви думаєте, що вони подумають з цього приводу?

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Такі заклики лунають на "Українській Правді" не вперше. Ось, наприклад, заклик арештувати прихильників Трампа та посадити їх в концтабори (нагадуємо, мова йде про приблизно половину населення США):

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1128038.msg26813008#msg26813008



Тобто українці буквально пропонують репресувати половину населення США тільки за те, що вони реалізують свої конституційні права у відповідності із законодавством цієї країни.

І знову таки, за цей екстремістський та терористичний пост ніхто забанений не був і пост не витерто.

На кого працюють ці люди? Що не на Україну, то це точно.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ще один альтернативно обдарований. На щастя, їх форум мало хто читає.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Як каже українська народна мудрість, "не копай іншому яму, бо й сам туди попадеш".



Мене добиває, як громадяни, які за 30 років довели свою колись багату та могутню країну до такого стану, що зараз мусять по всьому світу по нитці збирати, щоб захиститися від того, з ким 30 років лупилися у десна, з великою помпезністю патякають про вибір платників податків іншої країни, за чий рахунок вони все ще живі.

Це не ваша собача справа диктувати громадянам США, за кого їм голосувати. Президент Трамп популярний не просто за красиві очі, а на основі свого конкретного доробку. Який, до речі, включає 4 роки мирного життя і розбудову армії України.

Я б порадила українцям утримуватися від чергового втручання у внутрішні справи США, бо це їм вчергове вилізе боком. І нагадую, що їх країна уже вдруге палає та загинається під час правління Обамобайдена, а не Трампа.

І тим більше від закликів до фізичного знищення президента країни-союзника хоча б заради поваги до 50 відсотків громадян цієї країни, за рахунок кого Україна все ще існує.

Переживайте, чи ВИ доживете до дня інагурації наступного президента США, беручи до уваги реальності сьогодення.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Дурачки ще не порозумнішали. Цікаво, як би їм сподобалось, якби американці писали про вбити Зеленського?



При наступному обстрілі будуть верещати - "за що нас" і "Байден, де зброя".

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Укрошиза, втручання у виборчий процес країни-союзника і погрози вбити президента Трампа продовжуються  :smilie9::

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Войовничі укропенсіонери не здаються у своїх планах поквитатися з Трампом і його прихильниками. Не дуже сильно переймаючись тим, що половина їх пенсії йде саме за трампістські гроші :facepalm1:.



Думаю, США потрібно припинити це неподобство і змусити український уряд не брати брудні трампістські гроші.

Може, тоду у автора поста і йому подібних буде час зайнятися більш продуктивними речами.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Чергові погрози президенту Трампу від "вдячних" українців:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Який би Трамп не був, за нього половина американського суспільства.

Це їхнє життя, їхні справи.
Їм видніше.
Чого ви втручаєтесь?

Американці ж не закликають українців вбити ЗЕ чи Порошенка.

Вам ніхто нічєго нє должен.

Живіть собі щасливо в своїй країні.
Ви ж такі всі мудрі і розумні, всіх президентів по всьому світі повчаєте, хто що і як має правильно робити.
А в своїй країні лад навести не можете.

Вибирають постійно гнид.

Куда там Трампу до українського суспільства і українських президентів.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Лютий 07, 2024, 07:26Який би Трамп не був, за нього половина американського суспільства.

Це їхнє життя, їхні справи.
Їм видніше.
Чого ви втручаєтесь?

Американці ж не закликають українців вбити ЗЕ чи Порошенка.


Вам ніхто нічєго нє должен.

Живіть собі щасливо в своїй країні.
Ви ж такі всі мудрі і розумні, всіх президентів по всьому світі повчаєте, хто що і як має правильно робити.
А в своїй країні лад навести не можете.

Вибирають постійно гнид.

Куда там Трампу до українського суспільства і українських президентів.


Ну просто БРАВО! У нас з тобою різні політичні погляди і ти не фанат Трампа, але якщо в людини є логіка і певні цінності, вона напише те, що написав ти.

Саме так я це і відчуваю. А ще дуже не люблю несправедливості, бо адміністрація Трампа при його каденції (може, не він особисто, але люди, що працювали на нього), зробили для України дуже багато хорошого.

Я переконана, ця чорна невдячність тепер вилізає українцям боком, але навіть після двох років війни вони все ще нездатні зрозуміти, що їх палять і вибивають у тому числі, що в Білому Домі - не Трамп.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

"Вдячні українці" закликають до вбивства президента Трампа буквально кожного дня.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

denceo

Доречі не тільки українці закликають вбити Трампа. І ще відзначився також так званий «хароший руській» Піонтковський, який на інтерв'ю у Цимбалюка, зробив відвертий заклик усунути Трампа будь-якими засобами, а якщо всі засоби не допоможуть, то він сказав, що «я впевнений що в Америці знайдуться патріоти, які зможуть усунути Трампа в радикальній спосіб». Саме так він і сказав усунути Трампа в радикальний спосіб. :facepalm:

І доречі запитання, (бо я тут новачок на цьому форумі). Якщо я напишу пост, і вставлю посилання, (бо зазвичай це дуже зручно сказати якусь думку з тим щоби послатися на джерело інформації, або на статтю в своєму блозі). Отже якщо я поставлю яке-небудь посилання то це не порушує правил даного форму? 😝😉

Wednesday

По-перше, вітаємо Вас і дуже раді, що Ви до нас приєдналися! :hot:

Цитата: denceo від Лютий 08, 2024, 18:03Доречі не тільки українці закликають вбити Трампа. І ще відзначився також так званий «хароший руській» Піонтковський, який на інтерв'ю у Цимбалюка, зробив відвертий заклик усунути Трампа будь-якими засобами, а якщо всі засоби не допоможуть, то він сказав, що «я впевнений що в Америці знайдуться патріоти, які зможуть усунути Трампа в радикальній спосіб». Саме так він і сказав усунути Трампа в радикальний спосіб. :facepalm:

:smilie10: Про цю історію я почула від Павла Дальнобоя (і дала посилання на те відео у відповідній темі). Павло сказав, що оскільки Піонтковський закликає до вбивства президента США, ним повинні зайнятися спецслужби :smilie9:.

ЦитатаІ доречі запитання, (бо я тут новачок на цьому форумі). Якщо я напишу пост, і вставлю посилання, (бо зазвичай це дуже зручно сказати якусь думку з тим щоби послатися на джерело інформації, або на статтю в своєму блозі). Отже якщо я поставлю яке-небудь посилання то це не порушує правил даного форму? 😝😉

Ні, звичайно! Ми уникаємо посилань на кацапські ресурси і брехунів типу Швеця, але якщо це у плані ілюстрації, то не думаю, що будуть проблеми.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ще одна укрогнида погрожує вбивством президенту країни-союзника :Sho_za:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

І ще один заклик до вбивства президента країни-союзника на сторінках медіа, що позиціонуються як українські.

І ніхто цих індивідів не банить, з чого можна зробити висновок, що такі заклики - заохочуються.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139649.msg27820202#msg27820202

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Українці продовжують заклики і натяки на вбивство Трампа:



Вже не соромляться і просто в буквальному сенсі злилися разом з кацапами, адже, за словами їх верховного жреця, їм більш вигідний Байден.


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Може, моцний дідок візьме цю місію на себе?  :lol:  :lol:  :lol:

Макейн буде тобою пишатись, Ташбайка :laugh:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.