Байден і діти: Щось тут не так

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Перед відльотом з Фінляндії до США минулого четверга Джо Байден, сенільний президент цієї країни, дозволив собі жахливу річ - аб"юз малолітньої дитини. За це нормальних людей арештують і можливо, навіть садять за грати, але Джо можна все.

З"явилося моторошне відео, яке шокувало не лише американців, а і увесь світ. Під час спілкування з людьми Джо Байден у натовпі покусав маленьку дівчинку за руку, перш ніж понюхати її волосся.

Дитині було страшно. Батьки дитини були шоковані. Незважаючи на те, що на їх обличчі були фейкові посмішки, вони були спантеличені і розлючені.


Після того, як у п'ятницю вдень з'явилося відео, з Байдена почали глузувати в соціальних мережах.

Деякі назвали цю взаємодію «дивною», а інші навіть закликали помістити його в будинок престарілих.

«Ой», — додав сенатор-республіканець Тед Круз. «Байден повинен перебувати в будинку престарілих, а не керувати вільним світом», — також написав у твіттері Дональд Трамп-молодший.

Консервативний активіст Калеб Халл сказав: «Це, мабуть, найжахливіший момент для Байдена з дитиною. Все, що Байден повинен зробити, це не робити цього, і він не може».

Перед цим Джо нюхав малолітніх дітей та торкався до них.





І це не нова поведінка для Джо. Він робив це роками, нюхаючи та лапаючи дітей і роблячи двозначні коментарі у їх адресу багато разів.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Тепер, коли були опубліковані прізвиська Байдена, світ знає, що одне із них було "Robert L. Peters".

Тепер ми знаємо, хто був записаний у телефоні Хантера Байдена як "Pedo Peter".



Все стало на свої місця.



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Стара потвора знову лапає дітей  :smilie9:  :smilie9:  :smilie9:

Джо Байден привітав колишнього мера Лос-Анджелеса, який став послом в Індії Еріком Гарсетті, та інших високопоставлених гостей на тармаку після приземлення в Індії.

12-річна донька Гарсетті також була на тармаку, і Байден негайно підбіг до неї.

Байден був надто схвильований, коли побачив маленьку доньку Гарчетті.

Він не хотів її відпускати!

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Старий збоченець і дня не може прожити, щоб не захарасити чергову дитину  :smilie9:.

Під час заходу до Дня Подяки під назвою "Friendsgiving" для військовослужбовців минулої неділі Байден звернувся до 6-річної дівчинки, яка слухала слова президента за столом в очікуванні святкової трапези.

«І мені подобаються твої вуха. Вони справді круті», — каже Байден, підходячи та присідаючи до дівчинки, на голові якої була пов'язка у вигляді вушок. - «Як тебе звати?»

"Кентрін", — покірно відповідає дівчинка.



"Кетрін? Яке гарне ім'я. Це ім'я моєї мами", - сказав Байден. "Скільки тобі років? 17?"

Її молодший брат вигукує: - «Ні, їй 6», перш ніж Байден "припускає", що 4-річному хлопчику може бути 15.

«Будь добрим до своєї сестри, одного дня вона тобі знадобиться», — каже Байден хлопчикові. — "Принаймні, мені знадобилась".

 :smilie10:  :bluet:

Байден у той же вечір сказав дітям: «Мені подобаються діти більше, ніж люди».

What the f**ck is wrong with that guy?? :smilie9:





Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ешлі Байден, молодша дочка Джо Байдена, залишила свій щоденник під матрацом у реабілітаційному будинку Палм-Біч після перебування в лікувальному закладі. Двоє людей, які знайшли щоденник Ешлі Байден на півдорозі, пізніше продали щоденник Джеймсу О'Кіфу та Project Veritas.


У січні 2019 року Ешлі Байден згадала, як вона приймала душ зі своїм батьком Джо Байденом, і припустила, що це могло сприяти сексуальній залежності.

У щоденнику описується, як Ешлі та її батько Джо Байден разом приймали душ у неналежному віці.

«Я завжди була божевільною, — написала Ешлі. «Гіперсексуалізація в молодому віці... Я пам'ятаю, як мене дещо сексуалізували [член сім'ї]; Я пам'ятаю секс з друзями в молодому віці; душ з моїм татом (ймовірно, недоречно).», — написала вона в записі за січень 2019 року, згідно з Daily Mail.

Пізніше Джеймс О'Кіф став жертвою нічного рейду ФБР і був заарештований режимом Байдена.

Сьогодні National File опублікував вміст щоденника Ешлі Байден.

На веб-сайті стався збій.

Вам доведеться прочитати про те, як вона приймала душ з татом у 8 років, на іншому веб-сайті.

Я тільки що перевірила - сайт все ще зависає  :smilie10:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Старий збоченець знову до дітей поліз  :smilie9:. Так поспішав, що майже перечепився і впав :bluet:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

 :smilie10:  :smilie10:  :smilie10:

Джо Байден мав неймовірно моторошний момент навіть за його мірками під час передвиборної кампанії у вівторок у Фініксі, штат Арізона.

Мешканець Білого дому відвідав штат Гранд-Каньйон, щоб переконати латиноамериканців підтримати його в голосуванні проти Трампа, який лідирує серед іспаномовних виборців у деяких опитуваннях.

Як повідомляв Fox News, Байден стояв позаду свого керівника кампанії Джулі Чавес Родрігес під час мітингу «Латиноамериканці за президента Байдена» в мексиканському ресторані під назвою El Portal, коли він помітив маленьку дитину в аудиторії.

Поки Родрігес виголошувала своє вступне слово, Байден раптово зійшов зі сцени та підбіг до немовляти.


Він плюхнувся біля дитини та його матері. Fox News повідомляв, що потім бачили, як Байден торкався хлопчика та запитував у матері, скільки йому років.

Дитина дивиться на Байдена як на лайно  :smilie10:  :smilie10:  :smilie10: :


Коли Байден нарешті повернувся на сцену, він запропонував таке брутальне пояснення своєї поведінки:

"Ну, друзі, я повинен сказати вам прямо. Ви всі мені подобаєтеся, але я не зміг встояти перед цим малюком!"

Це далеко не перший випадок, коли Байден погано поводився з маленькими дітьми. Наприклад, у липні минулого року він вкусив за плече маленьку дівчинку у Фінляндії, яка відсахнулася після того, як Байден спробував її поцілувати.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

А яка ще може бути відповідь сенільному педофілу??  :lol:  :lol:  :lol:

Цього тижня Джо Байден розповів, що дитина показала йому середній палець: «Це трапляється постійно» :Sho_za: .

«Ви ... я ніколи не думав, що побачу момент, коли я йду через ... околиці чи містечко на заході, і побачу великі знаки, які ... мають передвиборчу рекламу Трампа посередині з написом "Байден, пішов наХХХ» і поряд стоїть маленький хлопчик і показує мені середній палець — семи років, восьми років», — сказав Байден у Скрентоні, штат Пенсільванія цього тижня.

«Ну, я кажу, це відбувається постійно», — додав Байден.


Лінк

Боже, він ледве повертає язика  :smilie10:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.