"Волонтерські" Питання

Попередня тема - Наступна тема

MareK

Цитата: Ребе Моше від Лютий 11, 2023, 20:51
Цитата: Wednesday від Лютий 11, 2023, 20:49
Цитата: Ребе Моше від Лютий 11, 2023, 20:45Дивись, не усі такі мажори. Деякі хлопці будівельники, живуть у арендованому житлі. Платять під 2к з білами за оренду. Усі вихідні вони катаються по острову. Якщо вони ще за це будуть платити, то гризти будуть гіпсокартон.

Зате вони не сидять у окопах під Бахмутом і не гризуть змій, як хтось колись на Єрмачці написав.

Але це каже чорно-біла максималістка Венсді, якій, можливо, слід трохи попуститися.

Я працюватиму над цим  :) .
Я знаю дофіга українців які і 20 фунтів жмуть маючи 200 в день.

Тому хлопцям подяка що вони їздять і купують.

беззаперечно так.

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 11, 2023, 20:56
Цитата: Ребе Моше від Лютий 11, 2023, 20:53Та яка організація. Усі тачки купують ЛИШЕ у власників щоб не годувати бариг перекупів. А бариг розвелося як білок у Канаді.

Я зрозуміла, що 20-30 авто було в одному місці. Звісно, що має сенс лише у власників.
Так, треба взяти 20-30 хлопців і закинути їх в умовний Абердін. Далі вони роблять шопінг і їдуть додому. А ще можна найняти місцевих щоб допомогли закупити. Варіанти є. Але їхати в Абердін і пригнати 1 тачку сенсу 0

білий хорват

Цитата: MareK від Лютий 11, 2023, 20:54
Цитата: білий хорват від Лютий 11, 2023, 20:47
Цитата: Ребе Моше від Лютий 11, 2023, 20:39
Цитата: білий хорват від Лютий 11, 2023, 20:39
Цитата: MareK від Лютий 11, 2023, 20:28а у них часом і мотори загоряються. останній раз застукав і загорівся двигун в л-200.
ці дівчата просто амазонки.
Це настільки вбита машина, що мотор стукає?
І це за 3,5к?

Тоді на вас хтось інший непогано заробляє.
В тебе є кращі варіанти? Давай купувати у тебе!
Дай точну марку машини, раді цікавості подивлюсь скільки в Польщі така.
І за скільки буде така, в якої мотор до ремонту.
mitsubishi l200 warrior 2004 2.5 turbo
ОК
Завтра на спокійно перегляну сайти.

Ребе Моше

Доречі, питання до критиків. Чи були раді мої сусіди по квартирі коли до мене приїжджали періодично колеса і я їх скирдував на газоні?

А як щодо бензинового генератора який штиняв за 20 метрів?  ;D

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 11, 2023, 21:08Доречі, питання до критиків. Чи були раді мої сусіди по квартирі коли до мене приїжджали періодично колеса і я їх скирдував на газоні?

А як щодо бензинового генератора який штиняв за 20 метрів?  ;D

Думаю, що ні, але як виховані люди мовчали?

А що, генератор смердить навіть коли не працює? чи ти ним користувався?

І потім, ти справжній волонтер. Як там казалося в укрполітикумі, "твої руки нічого не крали"  8)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

Цитата: Ребе Моше від Лютий 11, 2023, 21:08Доречі, питання до критиків. Чи були раді мої сусіди по квартирі коли до мене приїжджали періодично колеса і я їх скирдував на газоні?

А як щодо бензинового генератора який штиняв за 20 метрів?  ;D

мої сусіди раз подзвонили в мінтярню, шо у них під домом інколи стоїть якась велика зелена "дорога" машина на іноземних номерах. підозріле якесь авто  8) . мєнти приходили  ;D ну потиснули руки поржали і все закінчилось.

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 11, 2023, 21:11
Цитата: Ребе Моше від Лютий 11, 2023, 21:08Доречі, питання до критиків. Чи були раді мої сусіди по квартирі коли до мене приїжджали періодично колеса і я їх скирдував на газоні?

А як щодо бензинового генератора який штиняв за 20 метрів?  ;D

Думаю, що ні, але як виховані люди мовчали?

А що, генератор смердить навіть коли не працює? чи ти ним користувався?

І потім, ти справжній волонтер. Як там казалося в укрполітикумі, "твої руки нічого не крали"  8)
Катали на мене скарги у кантору що обслуговує будинок. Дупи трескотіли як попкорн у микрохвильовій. Так, генератор юзаний. Там трохи було бензину. Я його спочатку поставив на вулиці, мене розірвали. Я вимушено сховав у свій ланос (ледь вліз). Два тижні їздив у ланосі з ароматом бензину.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 11, 2023, 21:14Катали на мене скарги у кантору що обслуговує будинок. Дупи трескотіли як попкорн у микрохвильовій. Так, генератор юзаний. Там трохи було бензину. Я його спочатку поставив на вулиці, мене розірвали. Я вимушено сховав у свій ланос (ледь вліз). Два тижні їздив у ланосі з ароматом бензину.

 >:(  >:(  >:(
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 11, 2023, 21:15
Цитата: Wednesday від Лютий 11, 2023, 21:13
Цитата: Ребе Моше від Лютий 11, 2023, 21:12Хто помирився з ким? Я з радіоточкою гарантовано ні.

Пані Дарина не радіоточка, а розумна, порядна і достойна людина.
То хай не говнякає про те чого не знає.

Те, про що вона писала, не відрізнялося від того, що писала я. Я уже пояснила, чому у нас були ці питання. І якби ви відразу на них відповіли, то б нічого не було.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

Цитата: Wednesday від Лютий 11, 2023, 21:20
Цитата: Ребе Моше від Лютий 11, 2023, 21:18I could not care less. Це якщо культурно сказати.

А вона і не чекає твого endorsement, бо її думка (як і моя) не залежить від того, що ви думаєте про неї (чи про мене).

Це називається об"єктивність.

А такі питання були у багато кого, повторюю вже втретє.

на фупі те що ми з Хомою написали вам тут - писати не можна. чому ? бо там є триста умовнихгансів або якогось штабного лайна які просто не дадуть можливості робити нам усім те що ми робимо спільно. і ти також у нашій команді по пікапах для к-2. за що тобі і благодарочка від пацанів з Бахмуту буде. вони завжди дуже щасливі коли чергового пікапа бачать. вони машинку оглядають, гладять як собачку, вигадують їй чергове імя... коротше - наші сталеві воїни які мають сталеву волю і ніжне серце надзвичайно радіють кожному пікапу. як діти подарункам на миколая. а акти прийому пікапів воїнами 54 бригади батальйону к-2 якшо вам тре буде то покажу. але не зараз. бат нот йеет.

Wednesday

Цитата: MareK від Лютий 11, 2023, 21:29на фупі те що ми з Хомою написали вам тут - писати не можна. чому ? бо там є триста умовнихгансів або якогось штабного лайна які просто не дадуть можливості робити нам усім те що ми робимо спільно. і ти також у нашій команді по пікапах для к-2. за що тобі і благодарочка від пацанів з Бахмуту буде. вони завжди дуже щасливі коли чергового пікапа бачать. вони машинку оглядають, гладять як собачку, вигадують їй чергове імя... коротше - наші сталеві воїни які мають сталеву волю і ніжне серце надзвичайно радіють кожному пікапу. як діти подарункам на миколая. а акти прийому пікапів воїнами 54 бригади батальйону к-2 якшо вам тре буде то покажу. але не зараз. бат нот йеет.

Тут половина фупу і так пасеться, так що вважай, що ти це там написав :) але це все дуже добре, що ти прийшов і прояснив ситуацію.

Я і надалі буду продовжувати допомагати чим зможу, через Хому.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Darina від Лютий 11, 2023, 22:04просто лоханулись і не домовились що брехати,
не чекали що хтось докопається до Істини
і почне у них запитувати "хдє дєньгі, Зін?"

Ну, у плані розфарбування Марек сьогодні все пояснив. Там був випадок miscommunication. Прочитайте його пост.

Жаль тільки, що він не зробив це відразу.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

Цитата: Wednesday від Лютий 11, 2023, 22:06
Цитата: Darina від Лютий 11, 2023, 22:04просто лоханулись і не домовились що брехати,
не чекали що хтось докопається до Істини
і почне у них запитувати "хдє дєньгі, Зін?"

Ну, у плані розфарбування Марек сьогодні все пояснив. Там був випадок miscommunication. Прочитайте його пост.

Жаль тільки, що він не зробив це відразу.

знаєш чому не зробив одразу ? бо у мене курва, світло є двічі на добу по 4 години. зі старенького айфона ше якось можна упіймати інтернет. але писати те що я написав сукупно нині - швах нереально.

MareK

Цитата: Wednesday від Лютий 11, 2023, 21:36
Цитата: MareK від Лютий 11, 2023, 21:29на фупі те що ми з Хомою написали вам тут - писати не можна. чому ? бо там є триста умовнихгансів або якогось штабного лайна які просто не дадуть можливості робити нам усім те що ми робимо спільно. і ти також у нашій команді по пікапах для к-2. за що тобі і благодарочка від пацанів з Бахмуту буде. вони завжди дуже щасливі коли чергового пікапа бачать. вони машинку оглядають, гладять як собачку, вигадують їй чергове імя... коротше - наші сталеві воїни які мають сталеву волю і ніжне серце надзвичайно радіють кожному пікапу. як діти подарункам на миколая. а акти прийому пікапів воїнами 54 бригади батальйону к-2 якшо вам тре буде то покажу. але не зараз. бат нот йеет.

Тут половина фупу і так пасеться, так що вважай, що ти це там написав :) але це все дуже добре, що ти прийшов і прояснив ситуацію.

Я і надалі буду продовжувати допомагати чим зможу, через Хому.

якшо маєте таке бажання пані.  мені все просто. п.с. моя рембаза для фупу - це 10 %  моєї рембази якою я з друзями займаємось. з 2014 року. я цим займаюся. тому - вам успіхів а Україні - перемоги.

MareK

Цитата: Darina від Лютий 11, 2023, 22:22
Цитата: Ребе Моше від Лютий 11, 2023, 19:32Кава у термос, my ass. Доїдь зі Львова на схід через Київ і назад з кавою у термосі. Взагалі Мар'ян їде на правому кермі (!) тисячі км на шару. За це отримує каву і хот дог чи шо там, а від цього розриває тухес у Кадри.

Так я скажу по секрету - ті тачки що ми купуємо в них частина є також витрат на доставку. Може там хтось і каву випив, чи не дай боже дві поки їздив у вихідні дні по селам і лазив під капотом. Ffs what a dumb ass.
якщо натіві не змогла чи не захотіла
приготувати їжу для волонтерів
то не бачу нічого кримінального
в тому що вона витратила на це трохи донатів,
тим більше що донатори не проти,
я лише написала що я так би не змогла,
ну і мене обурила брехня
що вона вкладає в цю справу власні кошти.
після Бродів - до Києва 5 ранку я їду сам у повній темряві. бо комендантська година. не працює нічого. усі міста і освітлення доріг вимкнені. через блок пости впускають тільки військових машини військовим і поліцію. тобто - повна темрява, відсутність авто на дорозі і так до 5 ранку. а після КИєва вже можна каву купити на ОККО і заправитись. якшо треба посрати - в кущі при дорозі.

і так. канапки і термоси я маю.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Лютий 11, 2023, 18:28Пані Дарино, я сподіваюсь, що якщо він сказав це у Вашу адресу, то Ви зможете в душі його пробачити. Бо я думаю (і сподіваюсь), що this comes from a place of loyalty. Як мені фізично боляче, коли він ображає Вас чи Сергія, так, напевно, йому боляче, коли його команду піддають сумнівам.

Ми бачимо лише те, що бачимо - літери на папері, слова та коментарі. Ми аналізуємо та співставляємо доступну нам інформацію. Хома та Марек мають набагато ширший контекст, бо вони кожного дня спілкуються з натіві і не тільки у реальному житті.

Моє ставлення та довіра, як потік електричного струму, на даний момент закінчуються у одному місці - Хома.

Я не довіряю і не поважаю інших поза цим термінатором. Але я допускаю, що Хома довіряє тим, хто знаходяться downstream.

Це не означає, що я повинна робити це саме. Це просто означає, що я поважаю його право мати свою власну позицію і робити свої власні висновки із тої інформації, що йому доступна.

Тому що він несе як мінімум моральну відповідальність за все, що відбувається, бо причетний до збору та використання коштів.


Блін(((
Тут така дискусія((—— а я в шоппінгу))

Так ось)——
Моя особиста думка по "волонтерському питанні"——

Після початку війни, незважаючи на наші срачики я особисто переглянув своє відношення до деяких осіб.Не те щоб "переглянув відношення"—— скорше відклав це другорядне питання на колись потім))
Ті хто мав якесь відношення до допомоги на фронт та волонтерства——автоматично отримували "особисту амністію"( точніше відтермінування вияснення відношень)
Хтось це зрозумів——хтось не дуже.( але то вже іхні справи)
На рахунок Натіві——у мене були колись невеличкі срачики з двома Наталями——натіві та  Наталя з міста з атомною станцією.( забув іі нік——Наталя здається і був)——
Я все ніяк не міг вирішити до кого в мене більш негативне відношення——то одна перемагала, то інша))
На момент початку війни——ні з однією, ні з іншею вже особливих питань не було((
Після того як відправив парочку донатів натіві——спілкувався з нею в приваті——і теж особливих проблем не згадалося.
Отож——
Поки в мене немає якихось достовірних фактів про те що бабло йде кудись "не туди"—— я буду продовжувати донатити через натіві в тому числі.
До речі це не єдине моє джерело донатів на ЗСУ——в мене родичка  займається волонтерством——і я ій не менше бабла відсилаю аніж натіві, і ще хороший знайомий знаходиться зараз прямо в Бахмуті——теж чим можу допомагаю(((

Щодо Бандерівця——
Не було в мене до нього ніколи питань особливих((—— певний час нормально спілкувалися в темі про спорт)
Коли почалися срачики з ал"янсом——стало зрозуміло що Бандерівець хороша та щира людина, але яка піддається впливу ззовні і не завжди має мужність сформулювати свою власну точку зору і відстоювати іі, незважаючи на тиск((
Щодо авіатора( про якого тут багато згадували)))——
Незважаючи на наші "розбіжності" в поглядах загалом, і на те що якийсь час він допомогав плєшивому в "доступі до реєстрів"))—— ми з часом з ним порозумілися і були якийсь час на зв"язку.( на жаль зараз він ці зв"язки розірвав)
В нього теж своє особисте відношення до "волонтерів"—— але це знову ж таки тільки його особиста думка.Я багато в чому з ним погоджуюсь, але є й невеличкі розбіжності в поглядах—— здається це загалом природньо)

Кожний може мати свою власну думку щодо тих чи інших персонажів——
Моя думка поки що така.
пс. На данний момент мій черговий донат натіві затримується——у зв"язку з потребами і на інших ділянках(((

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Лютий 11, 2023, 20:26
ЦитатаТю, ну цирк на дроті. Тачка коштує 3.5к+ приблизно. Довезти її в Україну коштує 600-800. А ще треба якось по ЮК її провезти. От і маємо результат. Доречі, ми брали тачки по 4100(!) з доставкою.

Щоб доїхати треба купити квиток, який легко 50-100 фунтів. + щось по місту. А далі треба залити соляру щож доїхати - ще соточка. Ці витрати треба покрити, звичайно шо.

Якщо ці витрати довезти від ЮК до України, то fair enough. А якщо всередині ЮК, то умовний програміст чи будівник-нелегал, що їде дивитися на те авто чи жене його по острову, не може заплатити за це з власної кишені, бідося?

Якби цим займалася я, я б не брала грошей за такі речі - лише за пересилку авто з Канади до України. Бо це була б платня транспортній компанії, а не мені.

Такі ж самі думки і в мене——якби мене попросили пошукати—організувати перегонку авта——зробив би безкоштовно((
Дивуюсь що люди беруть за це грощі , знаючи куди йдуть ті машинки((
пс. Але нікого не засуджую((—— кожний робить те що може і те що вважає за потрібне((

Сергій Чернівці

Цитата: MareK від Лютий 11, 2023, 20:54
Цитата: білий хорват від Лютий 11, 2023, 20:47
Цитата: Ребе Моше від Лютий 11, 2023, 20:39
Цитата: білий хорват від Лютий 11, 2023, 20:39
Цитата: MareK від Лютий 11, 2023, 20:28а у них часом і мотори загоряються. останній раз застукав і загорівся двигун в л-200.
ці дівчата просто амазонки.
Це настільки вбита машина, що мотор стукає?
І це за 3,5к?

Тоді на вас хтось інший непогано заробляє.
В тебе є кращі варіанти? Давай купувати у тебе!
Дай точну марку машини, раді цікавості подивлюсь скільки в Польщі така.
І за скільки буде така, в якої мотор до ремонту.
mitsubishi l200 warrior 2004 2.5 turbo

В Німеччині на сьогодняшній день——

5400——6000———шрот.
Від 8000—— можно шукати((

абабагаламага

Цитата: Ребе Моше від Лютий 11, 2023, 20:38Доречі, про бариг. Мудаки перевізники почали вимагати 20% від вартості. А це майже щоразу 200 фунтів+

Отаких треба різати.

Це хто?









Золотий карась

Хотів поділитись своіми думками, але перечитав гілку й передумав. Не бачу сенсу.
В міру своїх можливостей, буду і надалі допомагати 54 бригаді, скромні кошти на цю справу, як і раніше, почергово скеровуючи через Хому або Nativi.
Це мій свідомий, обдуманий вибір