Потрійні Стандарти Форуму СУП

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

#100
Ржу.

На СУПі відбулась чергова чистка рядів - укроси тої спільноти забанили укроса Профілактика за злісне відхилення від лінії партії  :lol:.

Профілактик всього-навсього описав, можливо, неприємну для декого, але реальність, розповідаючи про те, що певна частина українців формує державницьке мислення, не опираючись на умовно "бандерівську" "культуру" (пишу в лапках, бо не впевнена, чи така існує), українську мову і так далі.

Я не бачу в цьому величезної проблеми, тому що патріотизм, який виражається умовно бандерівською фразою "Україна понад усе", або "MUGA", тобто саме державницька ідеологія, не визначається кольором шкіри, мовою спілкування чи навіть країною проживання, і ми це багато раз обговорювали.

Тому такі люди можуть бути набагато більшими патріотами, ніж так звані "українці" СУПУ, серед яких я бачу, може, 2 чи 3 людини, а решта - типові укроси.

Профілактик і east, реєструйтесь тут - в нас за ваші погляди не банять! :hot:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Взагалі читаю СУП і офігіваю, наскільки точно вони відображають те, що я описала тут: укровірчусігналінг :smilie10:.

Cупівські укроси (часто єврейського походження) типу ЮАР, Комашок, Ліни, Кота, Юкі, Бувалого і так далі, які чомусь називають себе українцями і при цьому спілкуються в побуті російською і роками писали російською публічно, фапають на геноцидників і голодоморників і слухають Іудушку Портникова  :facepalm:, загризуть за укромуляж.

Якби на землю спустився Ісус Христос, зупинив війну, магічно вигнав кацапів навіть з Криму, підняв з могил всіх загиблих українців, відбудував економіку і наповнив "закрома Родіни" баблом на 100 років вперед, але при цьому говорив російською, вони загризли б і його.

А патамушта ми тєпєрь самиє бальшиє украінци, говори українською, кацапе! :facepalm1:

Цей же феномен був недавно на Єрмачці і описаний тут.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#102
Було цікаво спостерігати, як натовп кричав "розіпни", а модери Юкі та Ліна намагалися навісити відповідальність за цей абсолютно несправедливий бан один на одного - бо знали, що банити нема за що. Критерій бану - "думки надто нав"язливі" :smilie10:.


Цікаво, як вона могла так "забанити" профілактика, що він зміг залогінитися?

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Йожин вийшов з бану і просто роздер на шматки супівців. Ну я про це ще років два чи три назад писала, що трійка чорноротих доб"є той ресурс, так воно і вийшло.

But who cares?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Це реально жерсть! Які такі правила порушив Алі?


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.