Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 12, 2023, 18:50А далі у мене є декілька ідей, як залучити нових юзерів і не з фупу чи супу, а реально свіжу кров.

Дай Боже нашому... ну, ти понєл. ©.  ;)

MareK

Цитата: Wednesday від Березень 12, 2023, 03:52Done.

А тепер декілька коментарів по ситуації.

Якщо хтось думає, що два тижні тому назад я зробила емоційну помилку, розповівши про смерть моєї дитини, і що не треба було ділитися такою персональною інформацією, ви помиляєтесь.

По-перше, я цього не соромлюсь і не маю проблем розповісти про цей досвід, особливо якщо люди знаходяться у схожій ситуації і потребують допомоги.

По-друге, я зробила це цілком свідомо. Тому що знала, що цю інфу не можуть не підхопити Турч і його шобла. Мені було цікаво побачити, чи є у них моральне дно і червоні лінії. І, як виявилось - нема.

Також додатковою функцією цієї ситуації було свого роду випробування для Хоми (в принципі з моменту, коли я йому про це сказала). Але про це - окремо.

Тепер, коли все на поверхні, я думаю, нам краще просто рухатися вперед, розвиваючи наш форум і не даючи жодної секунди нашої уваги цим покидькам (якщо, звичайно, зацікавлені особи не захочуть вирішити питання у іншій (звісно ж, виключно легальній) площині і т.п.).

Сергій, я знаю, що ти хотів відкрити про це тему, коли твій бан закінчиться, але на мою думку, цього робити не варто. Хоча б тому, що нікого це не колише. Чекати якоїсь справедливості від тих, хто на фупі - даремна трата часу і зусиль. І якщо ти думаєш, що Хома чи хтось інший вийде і публічно скаже, що Турчинов - покидьок, то такого теж не буде. Утруться і промовчать.

А я із свого життя бачу, що ті, хто мене несправедливо образив, якось завжди закінчували погано. На щастя, таких було небагато, but you get my drift.

ну хоч я тебе не ображав ? бо не памятаю  ;D

MareK

Цитата: абабагаламага від Березень 12, 2023, 18:46Її повне право сюди не приходити.  ;)

А взагалі до мене нарешті давно дійшло  ;) чому ті юзвери всі туди пхаюцця, на ті хвупи - якраз через те, що стандарти там подвійні.  ;D
Азарт.
І мимоволі згадується приказка,
що не за те батько бив, що грав, а за те, що відігрувався.  8)


нє. бо усі форуми клони породжені фупом. фуп є був і буде. а першим клоном був сіланарода. вас ше тоді на фупі нікого не було  ;D

абабагаламага

Цитата: MareK від Березень 12, 2023, 23:33нє. бо усі форуми клони породжені фупом. фуп є був і буде. а першим клоном був сіланарода. вас ше тоді на фупі нікого не було  ;D

А proua i for-ua ?
Теж фупом породжені були?

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 13, 2023, 00:50А proua i for-ua ?
Теж фупом породжені були?

Фуп буде доти, поки буде сайт "Українська правда". А якщо власнику він буде непотрібний, то питання вирішується за один день плюс termination notices персоналу.

Ну хіба Славцьо за своє буде фінансувати, щоб отримувати великі О кожного разу, коли банить в ніколи неугодного.

ПС. Сьогодні модератор був дуже злий, купа народу в бані. Правда, ненадовго - урок вивчили.

Цікаво, хто це? бо деякі ніки дуже осміліли. При Марсері такого не було  :)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 13, 2023, 00:55Фуп буде доти, поки буде сайт "Українська правда". А якщо власнику він буде непотрібний, то питання вирішується за один день плюс termination notices персоналу.

Ну хіба Славцьо за своє буде фінансувати, щоб отримувати великі О кожного разу, коли банить в ніколи неугодного.

ПС. Сьогодні модератор був дуже злий, купа народу в бані. Правда, ненадовго - урок вивчили.

Цікаво, хто це? бо деякі ніки дуже осміліли. При Марсері такого не було  :)

Мене це не цікавить майже. Хіба деякі особистості, та й то все менше і менше...

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 13, 2023, 02:54Мене це не цікавить майже. Хіба деякі особистості, та й то все менше і менше...

А мене подвійні стандарти дуже цікавлять. Ось чому зараз доколупуються до Люкса, який навіть не модер і який взагалі нічого поганого не зробив, а про турчівське болото взагалі мовчок?

Чому вимагають забанити його, хоча він не порушував ніяких правил, а Асті і Трололо за поширення персональної інфи - ні?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Березень 13, 2023, 00:55Фуп буде доти, поки буде сайт "Українська правда". А якщо власнику він буде непотрібний, то питання вирішується за один день плюс termination notices персоналу.

Ну хіба Славцьо за своє буде фінансувати, щоб отримувати великі О кожного разу, коли банить в ніколи неугодного.

ПС. Сьогодні модератор був дуже злий, купа народу в бані. Правда, ненадовго - урок вивчили.

Цікаво, хто це? бо деякі ніки дуже осміліли. При Марсері такого не було  :)

Подібна історія була колись із Чернівецьким форумом——
З початку його створення він був прив"язаний до газетки "від і до"
Ну і в певний момент став не потрібний власнику——вони переформатувалися в інший формат.
Тоді зібралися активні користувачі( і я в тому числі)—— і відбувся "розкол"))——
Сайт "від і до" закрився—— і виник оновленний Чернівецький форум.
І форум живе до цього часу завдяки активним юзерам))
пс. Думаю що я зробив непоганий вклад в продовження історіі того форуму))

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Березень 13, 2023, 22:20Подібна історія була колись із Чернівецьким форумом——
З початку його створення він був прив"язаний до газетки "від і до"
Ну і в певний момент став не потрібний власнику——вони переформатувалися в інший формат.
Тоді зібралися активні користувачі( і я в тому числі)—— і відбувся "розкол"))——
Сайт "від і до" закрився—— і виник оновленний Чернівецький форум.
І форум живе до цього часу завдяки активним юзерам))
пс. Думаю що я зробив непоганий вклад в продовження історіі того форуму))

Ти взагалі молодець - і як людина в цілому, і як розбудовник та активний учасник різних онлайн-спільнот :)

Сподіваюсь, що і на цьому ресурсі ти будеш продовжувати робити свій внесок!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Березень 13, 2023, 22:25Ти взагалі молодець - і як людина в цілому, і як розбудовник та активний учасник різних онлайн-спільнот :)

Сподіваюсь, що і на цьому ресурсі ти будеш продовжувати робити свій внесок!

Я зараз закрутився трошки і часу менше трошки на все((

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Березень 13, 2023, 22:26Я зараз закрутився трошки і часу менше трошки на все((

Та ми всі ... але наш форум мусить жити і розвиватися no matter what!

Бо наші недоброзичливці тільки і чекають, щоб ми злилися.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

Цитата: Wednesday від Березень 12, 2023, 03:52Done.

А тепер декілька коментарів по ситуації.

Якщо хтось думає, що два тижні тому назад я зробила емоційну помилку, розповівши про смерть моєї дитини, і що не треба було ділитися такою персональною інформацією, ви помиляєтесь.

По-перше, я цього не соромлюсь і не маю проблем розповісти про цей досвід, особливо якщо люди знаходяться у схожій ситуації і потребують допомоги.

По-друге, я зробила це цілком свідомо. Тому що знала, що цю інфу не можуть не підхопити Турч і його шобла. Мені було цікаво побачити, чи є у них моральне дно і червоні лінії. І, як виявилось - нема.

Також додатковою функцією цієї ситуації було свого роду випробування для Хоми (в принципі з моменту, коли я йому про це сказала). Але про це - окремо.

Тепер, коли все на поверхні, я думаю, нам краще просто рухатися вперед, розвиваючи наш форум і не даючи жодної секунди нашої уваги цим покидькам (якщо, звичайно, зацікавлені особи не захочуть вирішити питання у іншій (звісно ж, виключно легальній) площині і т.п.).

Сергій, я знаю, що ти хотів відкрити про це тему, коли твій бан закінчиться, але на мою думку, цього робити не варто. Хоча б тому, що нікого це не колише. Чекати якоїсь справедливості від тих, хто на фупі - даремна трата часу і зусиль. І якщо ти думаєш, що Хома чи хтось інший вийде і публічно скаже, що Турчинов - покидьок, то такого теж не буде. Утруться і промовчать.

А я із свого життя бачу, що ті, хто мене несправедливо образив, якось завжди закінчували погано. На щастя, таких було небагато, but you get my drift.

я тебе ображав ? аж цікаво стало твоє бачення.

п.с. у тебе з Хомою - якісь особисті стосунки. хрен прозциж то всьо.

Wednesday

Цитата: MareK від Березень 13, 2023, 23:50я тебе ображав ? аж цікаво стало твоє бачення.

Останнім часом -  ні, а раніше - так.

На фупі ти мене ображав особливо цинічно і у грубій формі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: MareK від Березень 13, 2023, 23:50п.с. у тебе з Хомою - якісь особисті стосунки. хрен прозциж то всьо.

В мене нема вже з Хомою ніяких стосунків. І навряд чи коли будуть.

Лялька Хома виявилася too fragile, впала і розбилася. Був момент, коли ще можна було склеїти, а тепер пізно.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Я не можу в це повірити, але на Єрмачці - під час війни - у топ-листі висить і на повному серйозі обговорюється тема про привороти і чорну магію!

Поряд з темою про електромобілі.

Це повний і тотальний триндець.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ще один випадок, коли точно не знаєш, куди постити - сюди чи в "Тупий і ще тупіше".

Дайте їм хто-небудь посилання на моє дослідження - у мене немає слів  ;D  ;D  ;D

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#1736
Цитата: Wednesday від Березень 14, 2023, 05:51Я не можу в це повірити, але на Єрмачці - під час війни - у топ-листі висить і на повному серйозі обговорюється тема про привороти і чорну магію!

Поряд з темою про електромобілі.

Це повний і тотальний триндець.

Це не триндець, це иліта, вона така.   ;D
Як там? Не дивіться вгору?   ;D

Wednesday

Чи є день, коли Єрмачка не шокує, вчергове не пробиває дно?

У одних окопи, смерть, горе, похорони, а у інших ...

Хлібом не годуй, але дай почесати почесуєме.



По-перше, такий пост недоречний (див. вище - це очевидно для всіх адекватних людей)

По-друге, я живу у Північній Америці і ніколи не чула про таке "свято". Тому що тут його ніхто не "святкує".

Ну і по-третє, моя перша реакція була (а перша реакція завжди правильна) - о, це ж про старушку процентщіцу міньєтчіцу і її фейковий стейк.

До речі, заодно і origins of Zoloft встановили.

Ось воно що, Михалич.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 14, 2023, 09:15Це не триндець, це иліта, вона така.   ;D
Як там? Не дивіться вгору?   ;D

Так, "иліта", яка огидно обзиває нормальних людей конячими статевими органами, вчергове сьогодні пробила дно (див. вище).

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1739


Боже, яке щастя, що я та інші на цьому форумі можуть написати що хочуть, і їх ніхто не харасить і не залякує за їх погляди.

А Штати бідоноїди таки терпіли.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.